اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
    دوست من شما سرچ و جستجو رو بلد هستید؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread100583.html

- - - - - - - - - -

دوست من شما سرچ و جستجو رو بلد هستید؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread100583.html
    ممنون
    من سرچ كردم ولي چيزي درينمورد پيدا نكردم بعد پرسيدم
    نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
    وایبرتون باید اپدیت باشه حتما ....
    آپديته
    آخرين ورژنشه كه با ٨.٣هم سازگاره ولي بازم اون انيميشنهاش نمياد
    از دوسه نفر از دوستامم كه پرسيدم براي اونا نيومده ولي براي يكسري ديگه اومده
    عجيبه برام

نظر

• امروز یه آیفون 5s خریدم
      ولی به wifi مودم adsl وصل نمیشه.
      پسورد رو میزنم ولی همش سعی میکنه وصل بشه ولی نمیتونه.
      از ورژن 8.3 هم استفاده میکنم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• اول هر دوشون یعنی هم مودم و هم دستگاهتون رو ریستارت کنید دوباره امتحان کنید اگه نشد
        دیوایس های دیگتون راحت به مودم وصل میشن؟ و ایا با گوشیتون به مودم دیگری وصل شدید یا خیر ؟
        ویرایش توسط hesamo : https://i-phone.ir/forums/member/9093-hesamo در ساعت 23-04-2015, 12:50 AM

نظر

• دوستان کابل و شارژرم رو دادم دوستم واسه ایفون 6 اش استفاده کرد ...البته 2 3 بار فقط..
          مشکلی واسه شارژرم که پیش نمیاد؟

نظر

• سلام دوستان ios 8.3 دسترسی به فایل برنامه ها توسط itools رو بسته چجوری میشه دسترسی داشت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
              دوستان کابل و شارژرم رو دادم دوستم واسه ایفون 6 اش استفاده کرد ...البته 2 3 بار فقط..
              مشکلی واسه شارژرم که پیش نمیاد؟
              نه دوست عزیز اگر صد بارم استفاده کنه مشکلی پیش نمیاد....

نظر

• سلام دوستان کسی میدونه چطور موزیک یا کلیپی که بطور مثال با بروزر cheeta یا chrom دانلود شده را داخل گوشی سیو کرد که نیاز نباشه جهت دیدن یا شنیدن به داخل همون برنامه رفت در ضمن گوشی من جلبریک نیست و ios 8.3

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid.ip نمایش پست ها
                  سلام دوستان کسی میدونه چطور موزیک یا کلیپی که بطور مثال با بروزر cheeta یا chrom دانلود شده را داخل گوشی سیو کرد که نیاز نباشه جهت دیدن یا شنیدن به داخل همون برنامه رفت در ضمن گوشی من جلبریک نیست و ios 8.3
                  شما می تونید از اپلیکیشن های مخصوص دانلود کلیپ یا فیلم استفاده کنید. به عنوان مثال، این یکی از اپلیکیشن ها هستش :

https://itunes.apple.com/us/app/vide...576731399?mt=8

نظر

• با سلام به دوستان عزیز این بخش
                    یک سوال داشتم میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری میشه غیر فعالش کرد !
                    وقتی روی دکمه هوم دوبار میزنی برنامه های که قبل باز کردی رو بهت نشون میده که اگه بخوای دوبار ازشون استفاده کنی یا ببنیدیشون انجام میشه ، در این قسمت یه چیزه دیگه هم اضافه شده که در ios های قبل نبود (من تا ios 8.3 را نصب کردم ) به کسایی که شمارشون سیو در گوشیت sms بدی هم این قسمت نشون میده !!! که اگه دستت بهش بخوره با اون تماس گرفته میشه . سوال من اینه که میشه این حالتو غیر فعال کرد که sms میدی به این قسمت نییاد ؟ یا بخوای بییای اینجا هم ببندیش ! (خدا کنه متوجه شده باشید چی گفتم )
                    ویرایش توسط mohammad_2000 : https://i-phone.ir/forums/member/176191-mohammad_2000 در ساعت 23-04-2015, 04:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                      با سلام به دوستان عزیز این بخش
                      یک سوال داشتم میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری میشه غیر فعالش کرد !
                      وقتی روی دکمه هوم دوبار میزنی برنامه های که قبل باز کردی رو بهت نشون میده که اگه بخوای دوبار ازشون استفاده کنی یا ببنیدیشون انجام میشه ، در این قسمت یه چیزه دیگه هم اضافه شده که در ios های قبل نبود (من تا ios 8.3 را نصب کردم ) به کسایی که شمارشون سیو در گوشیت sms بدی هم این قسمت نشون میده !!! که اگه دستت بهش بخوره با اون تماس گرفته میشه . سوال من اینه که میشه این حالتو غیر فعال کرد که sms میدی به این قسمت نییاد ؟ یا بخوای بییای اینجا هم ببندیش ! (خدا کنه متوجه شده باشید چی گفتم )
                      اگر درست متوجه منظورت شده باشم از مسیر زیر میتونی غیر فعالش کنی
                      settings>mail,contacts, calenders>show in app switcher
                      این جا دو تا گزینه میبینی هر دوشو غیری فعال کن که دیگه هنگام دوبار فشار دادن home این گزینه رو نبینی

نظر

• اقا الان میشه به 8.2 ریستور کرد؟؟
                        8.2 یا 8.3 ممکنه بعدا جیلبریک بشن؟ خبری نیومده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
                          اگر درست متوجه منظورت شده باشم از مسیر زیر میتونی غیر فعالش کنی
                          settings>mail,contacts, calenders>show in app switcher
                          این جا دو تا گزینه میبینی هر دوشو غیری فعال کن که دیگه هنگام دوبار فشار دادن home این گزینه رو نبینی

حسام جان ممنون از اینکه جواب دادیت
                          من فقط میخوام sms ها را نشان نده تو این قسمت دوبار هوم
                          برنامه های رو میخوام نشان بده بازم هر دورو غیر فعال کنم / ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها

حسام جان ممنون از اینکه جواب دادیت
                            من فقط میخوام sms ها را نشان نده تو این قسمت دوبار هوم
                            برنامه های رو میخوام نشان بده بازم هر دورو غیر فعال کنم / ؟
                            خواهش می کنم
                            اگر شما به کسی زنگ یا sms زده باشی در منوی app switcher نشون داده میشه کار تیک دوم یعنی گزینه recents اینه که نشون نده کسیو که بهش زنگ یا پیامک زدی گزینه دوم هم مخصوص کانتکت های favorite هست در کل هیج کدوم مربوط به نشون دادن نرم افزار ها نیست ....

نظر

• اقا الان میشه به 8.2 ریستور کرد؟؟
                              8.2 یا 8.3 ممکنه بعدا جیلبریک بشن؟ خبری نیومده؟؟

نظر

• دوستان وقتی گوشی رو روی تایمر میزارم واسه عکاسی عکس ها رو در حالت burst میگیره..یعنی 10 تا عکس میگیره !! نمیشه اینو غیر فعال کرد که وقتی روی تایمر میزاریم فقط یک عکس بگیره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X