اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باسلام
    ميخواستم بدونم چرا سرعت اينترنت در محصولات اپل كلن پايينه و چطور ميشه درستش كرد
    من يه ايپد ٣ وايفاى دارم كه از وقتى ايپد سه اومد دارمش چند روز پيش هم يه ايفون فايو اس خريدم بقيه اعضاى خانواده همه سامسونگ دارن و همه از يك نت استفاده ميكنيم ولى كلا اگه تو دستگاه هاى اونا همين انجمن رو باز كنيم خيلى سريع تر مياره من با چند تا برنامه هم تست كردم سرعت دانلود اونا همه بالاى ١٠٢٤ كيلو بايته ولى براى من كلا زير ١٠٠ هميشه
    باز تو ايپد كه قديمى تره يه مقدار بهتره ولى در كل من بايد حدود يك ساعت وايسم تا مثلا يه اپ ٥٠ مگى مثل كلش دانلود شه ولى اونا تو ٣-٤ دقيقه دانلود ميكنن ميخواستم ببينم برنامه اي هست كه از خود گوشى يا كامپيوتر روتر سرعت منو زياد تر كنه ؟
    ايپد جيل شده در ضمن اگه توييكى هست هم خوبه
    ممنون
    ببخشيد اگه جاى اشتباه فرستادم ديدم به ايفون مربوطه
    بازم ممنون

نظر

• نه ضربه ای وارد نشده !

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_Cyber نمایش پست ها
        نه ضربه ای وارد نشده !
        پیشنهاد میکنم به دفتر انجمن برید تا براتون درستش کنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
          یعنی تعمیر کار خراب کرده دیگه درسته ؟
          خیر ربطی نداره اما جزو احتمالات هست !‌

گهگاه پیش میاد برای 5s
          البته میتونه دلیلش افتادگی یا ... باشه!

نظر

• مشکل روشن نشدن ایفون5sبعدازخاموش کردن

سلام دوستان من امشب بیرون بودم داشتم باگوشی کارمیکردم راحت هیچ مشکلی نداشت تااینکه برگشتم خونه دکمه پاوروزدم که صفحه روشن شه ولی کارنمی کردپس بادکمه هوم صفحه گوشی روروشن کردم ودوباره پاورروامتحان کردم اصن کارنمی کردوصفحه روخاموش نکردگفتم شایدهنگی چیزی کرده پس بایه توییکی که روگوشیم بودایفون روخاموش کردم گفتم شایددرست شه ولی الان هرکاری میکنم چون دکمه پاورهنوزکارنمی کنه ایفون همینجورخاموش مونده ونمی تونم روشن کنم خواهشابه دادم برسیدبگیدمشکل چیه که دکمه پاوریه دفعه ازکارافتاد؟ضرربه هم نخورده توجیبم بوده الان بایدچیکارکنم امکان داره نرم افزاری باشه نمی شه به ایتونزوصلش کردکاری کرد؟ممنون ازجواب هاتون

نظر

• نصب برنامه با آپ استور

با سلام من برای نصب برنامه با اپ استور به مشکل خوردم .برنامه از یه مغازه رو گوشیم ریخته .از اون به بعد دیگه ای دی منو قبول نمی کنه. چیکار کنم درست بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abdom نمایش پست ها
                سلام دوستان من امشب بیرون بودم داشتم باگوشی کارمیکردم راحت هیچ مشکلی نداشت تااینکه برگشتم خونه دکمه پاوروزدم که صفحه روشن شه ولی کارنمی کردپس بادکمه هوم صفحه گوشی روروشن کردم ودوباره پاورروامتحان کردم اصن کارنمی کردوصفحه روخاموش نکردگفتم شایدهنگی چیزی کرده پس بایه توییکی که روگوشیم بودایفون روخاموش کردم گفتم شایددرست شه ولی الان هرکاری میکنم چون دکمه پاورهنوزکارنمی کنه ایفون همینجورخاموش مونده ونمی تونم روشن کنم خواهشابه دادم برسیدبگیدمشکل چیه که دکمه پاوریه دفعه ازکارافتاد؟ضرربه هم نخورده توجیبم بوده الان بایدچیکارکنم امکان داره نرم افزاری باشه نمی شه به ایتونزوصلش کردکاری کرد؟ممنون ازجواب هاتون
                به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

• جواب

نوشته اصلی توسط majidkoohi نمایش پست ها
                  با سلام من برای نصب برنامه با اپ استور به مشکل خوردم .برنامه از یه مغازه رو گوشیم ریخته .از اون به بعد دیگه ای دی منو قبول نمی کنه. چیکار کنم درست بشه؟
                  سلام.چون برنامه نصب شده روي گوشي شما با اپل استور خود طرف بوده شما نميتونيد آبديتش كنيد. بايد با نصب يك اپل ايدي جديد براي خودتون و پاك كردن برنامه مورد نظر دوباره اون رو دانلود كنين.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                    به dfu ببرید و ریستور کنید.
                    سلام رفیق مرسی جواب دادی.من بااینdfuاشنانیستم البته اموزشش توانجمن است مشکلی نیست فقط میخواستم بگم که وقتی این کاروانجام دادم واسه ریستوربایداخرین فریمورایفون رودانلودکنم؟الان من ورژن iosگوشیم8.1.1میشه همین فریمورروزدواسه ریستور؟درضمن نمیشه الان ازاطلاعات بک اپ گرفت؟

نظر

• اهنگ هايي كه از واتس اپ برام مياد چطور میشه دانلود یا رو گشی ذخیره کرد؟برنامه ای هست

نظر

• سوال درموردریستورایفون جلبریک شده

دروددوستان من گوشیم یه مشکل پیداکرده بایداونوازطریقdfuریستورکنم تاحالاکسی گوشیش روبهios8.1.3 اپدیت کرده؟خوبه یامشکلاتی داره؟درضمن گوشیم جلبریکه واسه ریستورمشکل پیش میاد؟
                        ویرایش توسط AbdoM : https://i-phone.ir/forums/member/177706-abdom در ساعت 12-02-2015, 04:08 PM

نظر

• اگه جیلبریک نخوای، ریستور کن مشکلی نداره

نظر

• عدم نمایش شکللک در پیام های ورودی

با سلام و خسته نباشید
                            دوستان چرا اس ام اس هایی که برام میاد و داخلش شکلک هست رو گوشیم نشون نمیده؟
                            (البته کیبورد emoji گوشیم هم فعال هست و خودم میتونم شکلک هایی که میفرستمو ببینم اما شکلک هایی که برام اس ام اس میاد رو نشون نمیده.)
                            با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
                              اگه جیلبریک نخوای، ریستور کن مشکلی نداره
                              نه جلبریک که میخوام. من الانios8.1.1روگوشیم نصبه بااینکه8.1.3اومده اگه فریمرو8.1.2رودانلودکنم میتونم نصب کنم یابایداخرین ورژن باشه؟ منظورم اینه که وقتی8.1.2رودانلودکنم موقع نصب ازطریق ایتونزارورنده یه وقت

نظر

• 8.1.3 جلبریک نشده نه به 8.1.2 هم از پریشب مسدود شده ریستور کنی باید قید جلبریک رو بزنی.

نظر

صبر کنید ..
                                X