اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط niceboy_1373 نمایش پست ها
    از k-lite codec pack در ویندوز برای پخش استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون
    فايل را مستقيم ببينم
    يا ابتدا بايد تبديل به فرمتي بكنم و بعد ببينم
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط nicknafs نمایش پست ها
      ممنون
      فايل را مستقيم ببينم
      يا ابتدا بايد تبديل به فرمتي بكنم و بعد ببينم
      ممنون
      دوست عزیز
      با این برنامه هم فایل ها را می بینم
      باز هم مشکل پابرجاست
      ممنون

نظر

• سلام
        من 5s با ios 8.1.3 دارم که وقتی از آیتونز 12.1 سینک و apply میکنم اپلیکیشن ها تو منو میاد اما با رنگ تیره رنگ و نمیشه بازشون کرد و دائم تو آیتونز زده installing اما سینک تموم شده
        وقتی هم که جدا میکنم گوشی رو جای اسم اپلیکیشن ها داخل گوشی مینوسیه waiting که نمیتونم بازشون کنم
        میشه راهنمایی کنین چ طوری اپلیکیشن ها رو میتونم از طریق آیتونز نصب کنم؟

نظر

• یه باگ جالب گرفتم!
          وقتی توی هر کدوم از منو ها که وارد می شوید برای بازگشت تپ کنید ولی به صورت نصفه !
          یعنی اینجوری

بعد دکمه بازگشت به منو کلیک کنید(در این تصویر دکمه accseeibility به صورت نصفه هستش که منظور لمس کردن بر روی این دکمه می باشد)

یعنی در حالت نصفه بودن منو بر روی دکمه بازگشت لمس کنید

بعد مجددا به منوی قبلی که رفتید وارد شوید
          خب حالا حالتی که پیش میاد تصویر زیر میشه

اینجا رو کنترل نکرده بودن
          تست کنید برای شما هم اینطوری میشه

نظر

• دوستان من خیلی گیر کردم
            من الان بخوام اپلیکیشن روی 5s 8.1.3 نصب کنم یکی به طوری کلی راهنماییم کنه و اینکه با لینک دانلود اپلیکیشن ها چون واقعا گیج شدم
            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
              دوستان من خیلی گیر کردم
              من الان بخوام اپلیکیشن روی 5s 8.1.3 نصب کنم یکی به طوری کلی راهنماییم کنه و اینکه با لینک دانلود اپلیکیشن ها چون واقعا گیج شدم
              مرسی
              8.1.3 جلبریک نشده واسه نصب اپ باید یا از اپ استور دانلود کنی یا سرویس هایی مثه pp25-تانگو و سیبچه که اموزش هاش تو انجمن موجوه لینک های تو سایتا نرم افزار کرک واسه گوشی های جلبریک شدست.

نظر

• آقا الان می ارزه ام 8 م و با 5 اس بزنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                  آقا الان می ارزه ام 8 م و با 5 اس بزنم؟
                  بله ۱۰۰٪ دوست عزیز. آیفون ۵s فعلا افت قیمت نداره اما m8 بعد اومدن m9 حسابی افت خواهد کرد قیمتش.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

سلام دوستان . نزدیک ۲ یا ۳ روزه واسه گوشیم نوتیفیکیشن نمیاد طوری که حتی از نرم افزار های پیام رسان نوتیفیکیشن بدستم نمیرسه و فقط وقتی اپلیکیشن رو باز میکنم متوجه میشم برام پیام اومده ... لازم به ذکره که همه نرم افزارها به این شکل هست و جالب اینجاست فقط زمانی که چیز بی ان روشن هست برای همه نرم افزار ها نوتیفیکیشن میاد و اصلا مشکلی نیست .... دوستان این مشکل خیلی کلافم کرده چون در طول روز خیلی ها توی واتس آپ و غیره بهم پیام میدن من متوجه نمیشم .. ممنون میشم کمکم کنید

ویرایش توسط bahman2006 : https://i-phone.ir/forums/member/10212-bahman2006 در ساعت 24-02-2015, 05:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                      سلام دوستان . نزدیک ۲ یا ۳ روزه واسه گوشیم نوتیفیکیشن نمیاد طوری که حتی از نرم افزار های پیام رسان نوتیفیکیشن بدستم نمیرسه و فقط وقتی اپلیکیشن رو باز میکنم متوجه میشم برام پیام اومده ... لازم به ذکره که همه نرم افزارها به این شکل هست و جالب اینجاست فقط زمانی که چیز بی ان روشن هست برای همه نرم افزار ها نوتیفیکیشن میاد و اصلا مشکلی نیست .... دوستان این مشکل خیلی کلافم کرده چون در طول روز خیلی ها توی واتس آپ و غیره بهم پیام میدن من متوجه نمیشم .. ممنون میشم کمکم کنید

یک بار به منوی Settings > General > Reset برید و ریست نتورک کنید. به احتمال زیاد باید درست بشه. فقط تو انتخاب این گزینه دقت کنید و موراقب باشید گزینه های دیگه رو نزنید.

نظر

• دوستانیس که منو راهنمایی کردن!!!!!!
                        با تانگبو و نرم افزارهای مشابه نمیشه روی ios 8.1.3 برنامه نصب کرد اصن گوشیو نمیشناسه
                        آپدیت هم کردم بازم نشناخت اگه لینک دارین از Tongbu که با ios 8.1.3 همخوانی داشته باشه ممنون میشم بهم بدین
                        چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        با itunes نصب میکنم وقتی install و بعد sync رو میزنم داخل اسپرینگ بورد آیکون اپ که در حال نصب هست میاد اما به صورت رنگی نیست و وقتی در حال سینک هست یه دایره روی آیکون برنامه روی اسپرینگ بورد میاد که آیکون پر رنگ میشه اما وقتی دایره پر میشه بازم کمرنگ میمونه و برنامه باز نمیشه
                        چ طوری با itunes 12.1.1.4 میتونم روی ios 8.1.3 روی 5S برنامه نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا اگه میشه دوتا سوالمو هم در مورد نصب اپ از طریق tongbu و هم itunes پاسخ بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          یک بار به منوی Settings > General > Reset برید و ریست نتورک کنید. به احتمال زیاد باید درست بشه. فقط تو انتخاب این گزینه دقت کنید و موراقب باشید گزینه های دیگه رو نزنید.
                          با تشکر از پاسخ . آخه میدونی مشکل چیه من ۲ تا آیفون توی خونه دارم و هر دو همین مشکل رو دارن ... نمیدونم چرا ۳ روزه این شکلی شده و فقط با چیز بی ان قضیه حل میشه

نظر

• با سلام
                            با عرض معذرت
                            من رمز گوشيمو فراموش كردم و ديسيبل شده
                            چجور بايد ريست كنم ؟
                            ممنون ميشم راهنمايي كنيد؟

نظر

• فکر نکنم چاره ای جز ریستور داشته باشه.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                                من میخام کلشمو آپ کنم ولی همش قطع میشه وسط دانلود
                                چجوری میتونم بوسیلیه لپ تاپ و آیتیونز آپ کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X