اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط PHI1IPS نمایش پست ها
    سلام دوستان

داغ کردن 5اس مخصوصا هنگام وبگردی چه علتی میتونه داشته باشه ؟ممکنه مشکل از باتری یا پردازنده گوشی باشه ؟

گوشی 1.5 سال کار کرده
    مدت کارکردش توی عکس مشخص هستش
    وای فای روشن بوده تمام مدت
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...a5174cea6b.PNG
    کارکردش خوبه ؟ اگه باتری گوشی رو عوض کنم خیلی فرق میکنه ؟
    سلام دوست عزیز مشکل می تواند از باتری باشد اگر با تعویض مشکل برطرف نشد مشکل از برد است جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید
    www.i-phone.ir
    !Square the circle

تلگرام:
    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط saeeid24 نمایش پست ها
      سلام مباركتون باشه گوشي رو يكبار روشن خاموش كنيد
      مطمعا هستيد كه گوشي شما انلاك هست ؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام مباركتون باشه گوشي رو يكبار روشن خاموش كنيد
      مطمعا هستيد كه گوشي شما انلاك هست ؟؟؟
      نمیدونم ، تو چه سایتی آنلاکش کنم ؟ راستی راهی برای جلبریک نکردن و خرید بلوتوث وجود داره !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR0260 نمایش پست ها
        نمیدونم ، تو چه سایتی آنلاکش کنم ؟ راستی راهی برای جلبریک نکردن و خرید بلوتوث وجود داره !!!
        شما قبل از هر چيز imei گوشيتون رو چك كنيد ببينيد لاك هست يا انلاك
        خير راهي نداره اما ميتونيد از برنامه شيريت برا انتقال استفاده كنيد

نظر

• سلام دوستان
          من به یه مشکل خیلی جدی خوردم
          ایفونمم disable شده ولی نه مثه مال بقیه
          مشکل این جاس که نوشته try again in 23.883.006 minutes
          اولا موندم چه جوری به این عدد رسیده
          دوما راه حل های رستور رو می دونم و میخوام اول ازش بگاپ گیرم بعد ریستور کنم . راه حلی هست ؟ ولی وقتی به کامپیوترم که قبلا باهاش سینک کردم وصل میکنم میشناسه ولی منتظر تایید دسترسی از طرف ایفون می مونه که رو صفخه ایفون نمی اد
          یه راه حل می خوام که بتونم با همین کامپیوتری که قبلا با هاش سینک بتونم بکاپ بگیرم
          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bigman نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من به یه مشکل خیلی جدی خوردم
            ایفونمم disable شده ولی نه مثه مال بقیه
            مشکل این جاس که نوشته try again in 23.883.006 minutes
            اولا موندم چه جوری به این عدد رسیده
            دوما راه حل های رستور رو می دونم و میخوام اول ازش بگاپ گیرم بعد ریستور کنم . راه حلی هست ؟ ولی وقتی به کامپیوترم که قبلا باهاش سینک کردم وصل میکنم میشناسه ولی منتظر تایید دسترسی از طرف ایفون می مونه که رو صفخه ایفون نمی اد
            یه راه حل می خوام که بتونم با همین کامپیوتری که قبلا با هاش سینک بتونم بکاپ بگیرم
            ممنون
            شما تا وارد صفحه هوم نشید ایتونز نمیتونه تاییدیه رو از طرف گوشیتون دریافت کنه که بعدش بتونید بکاپ بگیرید.
            و به نظرم متاسفانه راه حلی جز ریستور ندارید.
            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام تو برنامه اينستا گرام وقتي كه پستي ميخوام بذارم از برنامه ميپره بيرون ولي وقتي ميخوام پستايه بقيرو ببينم هيچ مشكلي نداره داستان چيه

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsankazy نمایش پست ها
                سلام تو برنامه اينستا گرام وقتي كه پستي ميخوام بذارم از برنامه ميپره بيرون ولي وقتي ميخوام پستايه بقيرو ببينم هيچ مشكلي نداره داستان چيه
                اخرین ورژن اینستاگرام رو دانلود کنید و استفاده کنید.

نظر

• سلام
                  توی قسمت ستینگ گوشی، قسمت پایین صفحه که تنظیمات اپ های نصب شده هست یه آیکون عجیب بالای آیکون اپ اینستا هست که نمیدونم چی هست و وقتی انتخابش میکنم صفحه ای میاد که عکسشو میبینید
                  ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بفرمایین که این آیکون برای چی هست

ویرایش توسط SaeedSh3 : https://i-phone.ir/forums/member/119241-saeedsh3 در ساعت 27-06-2015, 01:27 PM

نظر

• یه اپلیکشن هست که کامل نصب نشده احتمالا
                    ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 27-06-2015, 03:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                      یه اپلیکشن هست که کامل نصب نشده احتمالا
                      ممنون
                      من هم همین به نظرم اومد ولی اپلیکیشن کامل دانلود نشده ای ندارم

نظر

• سلام
                        دوستم یه آیفون 5s داره که ios هفت روش نصبه.هرکاری میکنیم با خود گوشی به 8 آپدیت کنیم نمیشه،اصلاً هیچ پیغامی نمیده.نه اروری نه اینکه بگه آپدیت هست یا نیست،یک ساعت هم میذاری رو همون checking for update میمونه.جیلبریک نشده،از چیزشکن هم استفاده کردیم نشد.باید ریستور بشه؟
                        ویرایش توسط dav00d : https://i-phone.ir/forums/member/688-dav00d در ساعت 28-06-2015, 11:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستم یه آیفون 5s داره که ios هفت روش نصبه.هرکاری میکنیم با خود گوشی به 8 آپدیت کنیم نمیشه،اصلاً هیچ پیغامی نمیده.نه اروری نه اینکه بگه آپدیت هست یا نیست،یک ساعت هم میذاری رو همون checking for update میمونه.جیلبریک نشده،از چیزشکن هم استفاده کردیم نشد.باید ریستور بشه؟
                          اگه با قندشکن هم امتحان کردید و نشد اره ریستور کنید.

نظر

• سلام
                            اساتید محترم من میخوام به آی او اس 8.3 ریستور کنم
                            حالا تنها نگرانیم اطلاعات گوشیمه.نمیخوام دیتای هیچکدوم از برنامه هام پاک بشه همچنین پیامها و عکس ها و...(حتی چیدمان اپ ها تو هوم اسکرین)
                            میخواستم بدونم که بک آپ آیتونز میتونه همه این موارد رو حفظ کنه یا نیاز به بک آپ دیگه ای هم ست؟
                            ممنون

نظر

• بک آپ آیتونز کافی است.البته وقتی ریستور میکنید نرم افزارها رو باید مجدد بریزید پس چیدمان دست خودتونه ولی پیام ها عکس ها برمیگرده همون اول
                              ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 29-06-2015, 05:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
                                سلام
                                سلام ، به نظر من به ios 8 تغییر ندید بهتره چون وقتی تغییر دادید مصرف باتری بشدت افزایش میابد . خودم دیدم که میگما

نظر

صبر کنید ..
                                X