اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    سلام
    فریمور 8.3 رو از انجمن دانلود کنید گوشی رو به داف مد ببر و با ایتونز رستور کنید
    سلام نمیشه ، ممکنه تعمیر کار درست بگه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    سلام

نظر

• سلام امتحان کردم نشد هم حالت ریکاوری هم دی اف یو مد ، آیا ممکن تعمیرکار درست بگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط night_moon نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

دوست عزیز مشکل شما با رستور رفع میشه با اموزش انجمن خیلی راحت میتونید خودتون رستور کنید اگر هم نتونستید به تعمیرگاه مورد اطمینان ببرید تا براتون انجام بده

نظر

سلام
          نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          دوست عزیز مشکل شما با رستور رفع میشه با اموزش انجمن خیلی راحت میتونید خودتون رستور کنید اگر هم نتونستید به تعمیرگاه مورد اطمینان ببرید تا براتون انجام بده
          تو آخرین مرحله ارور میده!

نظر

تو آخرین مرحله ارور میده!
            چه اروری میده

نظر

چه اروری میده
              ارور 47 hardware is problem

نظر

ارور 47 hardware is problem
                کسی میدونه مشکلش چیه ؟ اگه سخت افزاریه چقدر هزینه دراه؟

نظر

کسی میدونه مشکلش چیه ؟ اگه سخت افزاریه چقدر هزینه دراه؟
                  سلام
                  ارور 47 هنوز ندیدم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم شاید دوستان دیگه بتونند راهنمایی کنند
                  باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    برای صفحه تاچ ور اومده چکار باید کرد؟؟ منظورم اینه میشه خودم درستش کنم یه اینکه باید تعویض بشه؟؟
                    تو روسیه اپل استور هست؟؟
                    و اینکه گوشی پارتنامبر امریکا رو میشه برای تعمیر یا احیانا تعویض ،برد اپل استور ترکیه یا انگلیس یا اگر روسیه هست، روسیه ؟؟؟
                    لطفا !!!!

نظر

• سلام من یه ایفون 5s خریدم ولی اینجا جای تعجب برام موند که وقتی توسامسونگ بود عین ساعت کار میکرد ولی وفتی زدم توی آیفون مینویسه سیم کارت موجود نیست !!! قک کنم اصلا اپراتور همراه اول رو ساپورت نمیکنه !! چکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR0260 نمایش پست ها
                        سلام من یه ایفون 5s خریدم ولی اینجا جای تعجب برام موند که وقتی توسامسونگ بود عین ساعت کار میکرد ولی وفتی زدم توی آیفون مینویسه سیم کارت موجود نیست !!! قک کنم اصلا اپراتور همراه اول رو ساپورت نمیکنه !! چکار کنم ؟
                        سلام مباركتون باشه گوشي رو يكبار روشن خاموش كنيد
                        مطمعا هستيد كه گوشي شما انلاك هست ؟؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AMIR0260 نمایش پست ها
                        سلام من یه ایفون 5s خریدم ولی اینجا جای تعجب برام موند که وقتی توسامسونگ بود عین ساعت کار میکرد ولی وفتی زدم توی آیفون مینویسه سیم کارت موجود نیست !!! قک کنم اصلا اپراتور همراه اول رو ساپورت نمیکنه !! چکار کنم ؟
                        سلام مباركتون باشه گوشي رو يكبار روشن خاموش كنيد
                        مطمعا هستيد كه گوشي شما انلاك هست ؟؟؟

نظر

• سلام نزديك يك ماهه كه وقتى كسى زنگ مى زنه بوق نمى خوره و براى من هم نشون نميده ولى من مى تونم براى همه زنگ بزنم و سيم كارتمم بعد اين جريان عوض كردم حتى ولى تاثيرى نداشت چند تا اپل استور نشون دادم كسي سر در نياورده آيفون 5s هم هست لطفا به دادم برسين 😭

نظر

• نوشته اصلی توسط Fatemeashrafi نمایش پست ها
                            سلام نزديك يك ماهه كه وقتى كسى زنگ مى زنه بوق نمى خوره و براى من هم نشون نميده ولى من مى تونم براى همه زنگ بزنم و سيم كارتمم بعد اين جريان عوض كردم حتى ولى تاثيرى نداشت چند تا اپل استور نشون دادم كسي سر در نياورده آيفون 5s هم هست لطفا به دادم برسين ������
                            لطفا" سوال خودتون رو توی یک تاپیک بپرسید
                            نوشته اصلی توسط AMIR0260 نمایش پست ها
                            گوشیتون آنلاک هست؟!
                            نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
                            لطفا !!!!
                            منظورتون رو از برای صفحه تاچ ور اومده رو نفهمیدم
                            بله میتونید از اینجا وارد صفحه ی اپل استور روسیه بشید
                            سوال بعدیتون هم جوابش بله هست!
                            موفق باشید
                            ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 23-06-2015, 08:59 AM
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان

داغ کردن 5اس مخصوصا هنگام وبگردی چه علتی میتونه داشته باشه ؟ممکنه مشکل از باتری یا پردازنده گوشی باشه ؟

گوشی 1.5 سال کار کرده
                              مدت کارکردش توی عکس مشخص هستش
                              وای فای روشن بوده تمام مدت
                              http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...a5174cea6b.PNG
                              کارکردش خوبه ؟ اگه باتری گوشی رو عوض کنم خیلی فرق میکنه ؟

نظر

• داغ کردن گوشی هنگام وبگردی به خاطر روشن بودن وای فای عادیه. کارکرد باتری گوشی شما هم اگر وای فای تمام مدت اکتیو بوده (یعنی در حال استفاده بوده) بله عادیه. قاعدتا با توجه به مدت کارکرد فعلا نباید مشکل باتری پیدا کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X