اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من شماره مخاطبین رو از سیم به آیفون انتقال دادم ، اما اسم شماره ها نیومده و فقط خود شماره ها انتقال داده شده!
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم
      من الان ورژن گوشیم 8.1.1 هست و جلبریک شده میخواستم بدونم الان میتونم ریستور کنم به 9.0.2 (جلبریک میخوام) یا باید برم 9.2 که جلبریک نشده هنوز؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط ma3ta نمایش پست ها
        سلام دوستان یه سوال داشتم
        من الان ورژن گوشیم 8.1.1 هست و جلبریک شده میخواستم بدونم الان میتونم ریستور کنم به 9.0.2 (جلبریک میخوام) یا باید برم 9.2 که جلبریک نشده هنوز؟؟
        سلام، 9.2 اصلاً نيومده به 9.0.2 هم ديگه نميشه رفت فقط 9.1 كه جيلبريك هم نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 03-11-2015, 02:46 PM

نظر

• سلام دوستان . من از وقتى به ios 9.1 آپديت كردم ... مرتب از شارژ پولى گوشيم خود به خود كم ميشه و متوجه شدم كه قضيه مربوط به imessage هستش .. من imessage و facetime رو خاموش كردم ولى جالب اينجاس كه بازم از اعتبارم پول كم ميشه ... دوستان راهنمايى كنيد چكار كنم با اين وضعيت اصلا نميتونم اعتبار گوشيمو شارژ كنم .. همش از بين ميره

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
            سلام دوستان . من از وقتى به ios 9.1 آپديت كردم ... مرتب از شارژ پولى گوشيم خود به خود كم ميشه و متوجه شدم كه قضيه مربوط به imessage هستش .. من imessage و facetime رو خاموش كردم ولى جالب اينجاس كه بازم از اعتبارم پول كم ميشه ... دوستان راهنمايى كنيد چكار كنم با اين وضعيت اصلا نميتونم اعتبار گوشيمو شارژ كنم .. همش از بين ميره

سلام
            تنها راهش اینه که فعال کنید مخصوصا ای مسیج رو که دیگه پیامک بین المللی نفرسته

نظر

سلام دوستان . من از وقتى به ios 9.1 آپديت كردم ... مرتب از شارژ پولى گوشيم خود به خود كم ميشه و متوجه شدم كه قضيه مربوط به imessage هستش .. من imessage و facetime رو خاموش كردم ولى جالب اينجاس كه بازم از اعتبارم پول كم ميشه ... دوستان راهنمايى كنيد چكار كنم با اين وضعيت اصلا نميتونم اعتبار گوشيمو شارژ كنم .. همش از بين ميره

wi-fi assist رو هم توی cellular خاموش کنید ببینید درست میشه.

نظر

• دوستان، نرم افزار بانكداري ملت رو چطور ميتونم از اپ أستور دانلود كنم؟ در جست جو پيدا نميشه از سيبچه دانلود كردم ك هر چند وقت مشكل پيدا ميكنه

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                  دوستان، نرم افزار بانكداري ملت رو چطور ميتونم از اپ أستور دانلود كنم؟ در جست جو پيدا نميشه از سيبچه دانلود كردم ك هر چند وقت مشكل پيدا ميكنه

سلام دوست من
                  اپ استور خیلی وقت پرکشیدن
                  فقط سیبچه
                  من مشکلی ندارم باهاش 902 هستم چه مشکلی دارین

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                    سلام
                    تنها راهش اینه که فعال کنید مخصوصا ای مسیج رو که دیگه پیامک بین المللی نفرسته
                    متاسفانه شماره تلفن فعال نميشه و فقط ايميل فعال ميشه ... واقعا موندم چكارش كنم اعتبارم كم ميشه مرتب

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      wi-fi assist رو هم توی cellular خاموش کنید ببینید درست میشه.
                      من از 4G استفاده ميكنم و گذينه wi-fi assist هم خاموشه ....
                      وقتى هم فعال ميكنم فقط ايميل اپل ايديم فعال ميشه و همين وضع ادامه داره ....
                      لازم به ذكره از وقتى اومدم ورژن ٩.١ اين مشكل به وجود اومده

نظر

• دوستاني كه آيفون 5s به ٩.١ آپديت كردن مشكلات آپديتهاي قبلي برطرف شد يا همچنان مشكل دارين ؟؟ ممنونم.

نظر

متاسفانه شماره تلفن فعال نميشه و فقط ايميل فعال ميشه ... واقعا موندم چكارش كنم اعتبارم كم ميشه مرتب

سلام
                          آره دیگه اگر با شماره فعال میشد که یک پیامک کافی بود برای فعال کردنش مشکل همینه که با شماره فعال نمیشه
                          فقط فعلا با ایمل و انتها راهش همینه که فعال بشه وگرنه شده تا روزی 5 تا 6 تا پیامک بین المللی میفرسته
                          بنده دقیقا از وقتی به 9.0.2 یا 9.0.1 اومده بودم تا همین چند روز پیش حدود یکماه میشد روزی 4 تا 5 تا پیامک میفرستاد اونم چون دائمی بود اصلا نمیفهمیدم تا شانسی ریز مکالمات گرفتیم
                          بعد که فعالش کردم دیگه نفرستاده
                          البته بعضی مواقع خیلی کم تاییدیه از شما می خواهد که پیامک بفرسته که خوب ok نمیکنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها

سلام
                          آره دیگه اگر با شماره فعال میشد که یک پیامک کافی بود برای فعال کردنش مشکل همینه که با شماره فعال نمیشه
                          فقط فعلا با ایمل و انتها راهش همینه که فعال بشه وگرنه شده تا روزی 5 تا 6 تا پیامک بین المللی میفرسته
                          بنده دقیقا از وقتی به 9.0.2 یا 9.0.1 اومده بودم تا همین چند روز پیش حدود یکماه میشد روزی 4 تا 5 تا پیامک میفرستاد اونم چون دائمی بود اصلا نمیفهمیدم تا شانسی ریز مکالمات گرفتیم
                          بعد که فعالش کردم دیگه نفرستاده
                          البته بعضی مواقع خیلی کم تاییدیه از شما می خواهد که پیامک بفرسته که خوب ok نمیکنید

نظر

• باسلام دوستان
                            من با اپل ايدي كه ساختم وادر ايكلود شدم وسيو شده ولي ميخوام توي ستينگ در اپل استور وايتونز وارد كنم اطلاعات رمز رو پيغام ميده cannot connet to itunes store از ديروز دارم ميزنم آيا از سرورهاشونه يا كاري ديگه بايد بكنم
                            ممنون ميشم كمك كنيد

نظر

• آيا مشكل نرم افزاري داره گوشي من؟دوستان

نظر

• دوستاني كه آيفون 5s به ٩.١ آپديت كردن مشكلات آپديتهاي قبلي برطرف شد يا همچنان مشكل دارين ؟؟ ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                                X