اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم همین مشکل رو داشتم رو یه سیستم دیگه امتحان کردم به راحتی انجام شد
    فکر کنم مشکل از ویندوز باشه

نظر

• خب دارم اینها رو
      تنظیماتش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein4494
        برای سومین بار درخواست میکنم منو راهنمایی کنید
        سلام
        به توییک ربط داره چون نمی تونه خودشو با آی او اس هماهنگ کنه بهتره که اعلام خرابی توییک کنید تا سازنده بدونه که مشکل داره یا منتظر آپدیت جدید توییک بمونید یا دوباره سیدیا را نصب کنید از خود سیدیا قسمت نصب ها. و دوباره توییک را نصب کنید اگر نشد و همین الان این توییک که باعث خرابی بیشتر نشده از سیدیا حذف کنید

نظر

• در ایران فعال نمیشه

فقط از آیفون به مک انتقال پیدا داده میشه

نظر

• مشکل با ios 8

سلام دوستان
            من ۵ اس ۱۶ گیگ دارم
            اولا فوق العاده راضی بودم
            اما از وقتی ای او اس ۸ کردم خیییییییییلیییییییی هنگ داه گوشی
            چیکار کنم؟؟؟؟
            iOS 8.1.3 هستم
            ویرایش توسط ata.asem : https://i-phone.ir/forums/member/87951-ata-asem در ساعت 03-02-2015, 04:19 AM

نظر

• شما یا جیلبریک کردین و یکی از توییک ها براتون مشکل ایجاد میکنه... یا به 8.1 به بالا آپدیت نکردین... یا به هر دلیل دیگری سیستم عامل گوشیتون پایداریشو از دست داده و نباید اون طور که میگید لگ داشته باشه... منظورم اینه که حتی لگ هم نباید ببینید چه برسه به هنگ!

در هر حال با یک ریستور بدون برگردوندن بک آپ مشکلتون 100% حل میشه مگه این که مشکل سخت افزاری گوشیتون داشته باشه یا خودتون حساسیت زیاد به خرج بدین به باگ های کوچیک!

نظر

• ۸.۱.۳ هستم
                جیلبریک نکردم
                اما واقعا مشکل دارم
                ۲ هفته پیش هم با مشکل هنگ و ریستارت خود به خودی و بعدش ظاهر شدن صفحه ابی به مدت چند ثانیه و دوباره ریستارت و تکرار این چرخه مواجه شدم که با ریستور و بک اپ درست شد اما باز با ۸.۱.۳ وهنگش و ... مشکل دارم

نظر

• مشکل با ios 8

نوشته اصلی توسط ata.asem نمایش پست ها
                  ۸.۱.۳ هستم
                  جیلبریک نکردم
                  اما واقعا مشکل دارم
                  ۲ هفته پیش هم با مشکل هنگ و ریستارت خود به خودی و بعدش ظاهر شدن صفحه ابی به مدت چند ثانیه و دوباره ریستارت و تکرار این چرخه مواجه شدم که با ریستور و بک اپ درست شد اما باز با ۸.۱.۳ وهنگش و ... مشکل دارم
                  اگر زیاد با صفحه ی آبی مواجه میشید همون طور که گفتم مشکل سخت افزار هست. یعنی حافظه ی آیفونتون از نوع tlc هست. در ضمن فقط. من هم تو آیفون 5s با iOS 7 این مشکلات رو داشتم اما حالا با ۶ مشکلی ندارم. اما کلا بعضی از آیفون ها چون نوع حافظشون از نوع بی کیفیت هست این مشکلات رو دارن.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 03-02-2015, 05:10 AM

نظر

• سلام دوستان من توی ثبت اثر انگشت مشکل دارم گزینه تاچ آیدی از اول وجود داشت ولی انگشت رو نمیشناسه برای هیچکسی رو و فکر کردم با آپدیت حل بشه و لی بازم نشد یعنی سخت افزاری هست مشکل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud.mp نمایش پست ها
                      سلام دوستان من توی ثبت اثر انگشت مشکل دارم گزینه تاچ آیدی از اول وجود داشت ولی انگشت رو نمیشناسه برای هیچکسی رو و فکر کردم با آپدیت حل بشه و لی بازم نشد یعنی سخت افزاری هست مشکل؟
                      متاسفانه اگر مشکل سخت افزاری باشه حتی با تعویض قطعه هم نمیتوان تاچ آی دی رو تعمیر کرد. (هر گوشی تاچ آیدی مختص به خود را دارد.)
                      اما جهت بررسی متوانید به دفتر سایت مراجعه نمائید.
                      www.i-phone.ir
                      !Square the circle

تلگرام:
                      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• گوشی روی ارم ایتونز گیر کرده و هیچ کاری نمیشه کرد چه کنیم

نظر

• وا فایم با 3g وقنی قندشکن رو آن میکنم نتم قطع نمیشه اما وقتی با safari کار میکنم میزنه نمیتونم باز کنم ولی شبکه هارو درست وصل میشه من موندم چشه این.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad189 نمایش پست ها
                            گوشی روی ارم ایتونز گیر کرده و هیچ کاری نمیشه کرد چه کنیم
                            ریستور کنید به اخرین ورژن به کمک ایتونز

نظر

• سلام
                              با عرض معذرت نميدونستم كجا بپرسم سوالمو
                              من گوشيم iphone 5s هس چند روزه كه شارز گوشيم مثلا اگر رو 50% باشه تكون نميخوره ولي اگر گوشي رو ريست كنم ميره رو 62%
                              ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mak12 نمایش پست ها
                                سلام
                                با عرض معذرت نميدونستم كجا بپرسم سوالمو
                                من گوشيم iphone 5s هس چند روزه كه شارز گوشيم مثلا اگر رو 50% باشه تكون نميخوره ولي اگر گوشي رو ريست كنم ميره رو 62%
                                ممنون ميشم راهنمايي كنيد
                                اگر جیلبریک هستی آخر توییک را پاک کن اگر نه ریستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X