اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ferreroir نمایش پست ها
    اونایی که installous نصب دارند راحت میتونند برنامه از appcake بگیرند نصب کنند با installous
    installous باز کنی اررور میده میپره بیرون ولی بری توو setting و airplane mode روشن کنی دوباره installous باز کنی ok میشه دیگه نمیپره بیرون
    الان مشکل کسانی که Jailbreak میکنن در حال حاضر حاضر این نیست! ناراحت این هستند که iOS های بالاتر و JailBreak نشده و iDevice های جدید شاید دیگه JailBreak نشه.
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 31-12-2012, 06:19 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
      خدا بیامرزتت پس !
      آهان پس باید حتما دزد باشه تا پلیس باشه کاملا فهمیدم
      برای شما هم متاسفم
      زیاد امیدوار نباشید اینجا آخرایه خطه !
      قربونت برم ،مثال در مورد مثال من و با توجه به موضوع بيار ...

در جواب مثال پليس ودزد شما پس خداوند هم ميتونست شيطان رو از صحنه برداره و در همون ابتدا همه به كمال ميرسيدن ديگه ...

جيبريك تا اپل هست و خواهد بود

نظر

جیلبریک که مشکلی پیش نیومده براش فقط hackolus رفته . فقط باید app crack شده از نت پیدا کنید و حتی با IFUNBOX مستقیم نصب میشه کرد بدون نیاز به installous

نظر

برنامه مشابه installous . از سورس repocydia.com برنامه app VV نصب میکنید از توو installous setup میکنید
          برنامه VSHARE میاد و میتونید برنامه دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ferreroir نمایش پست ها
            جیلبریک که مشکلی پیش نیومده براش فقط hackolus رفته . فقط باید app crack شده از نت پیدا کنید و حتی با IFUNBOX مستقیم نصب میشه کرد بدون نیاز به installous
            پس Appsync چی؟ Appsync باید نصب باشه؟ تازه من گفتم بالاتر! بیشتر ناراحت این هستند که Hackolus نقش مهمی توی برنامه های پاییه ای داشته! و تا بخواد گروهی پیدا بشه جای اونارو بگیره یا طول میکشه خیلی یا نمیشه!
            و الان شما از این روش ها پیش دارین میرین! iOS 7 یا آیفون بالاتر که بیاد ممکن هست دیگه کار نده!

نظر

چه نکات جالب و گوهر باری ادم یاد میگیره در اینجا از نظرات اساتید.

خب نمیدونید اخه مجبورید نظر بدید؟

جیل بریک کردن ایفون یه داستان هست...نوشتن appsync یه داستان دیگه....برنامه اینستالوس و کرکولوس هم یه چیز دیگه....چه علاقه ای دارید همه چیز رو با هم قاطی کنید اخه.

الان اگر دقیقا متوجه نشدید داستان اینه:

1- سرور سورس کرکولوس برای همیشه تعطیل شد. دسترسی به appsync از این سرور تموم شد.برای نصب appsync های موجود تا این لحظه میتونید به 10 ها سورس دیگه cydia مثل insanelyi مراجعه کنید

2-appsync جدید برای ios6 و ادامه ios 7 و بالاتر باید توسط یه نفر جدید نوشته بشه. حالا یا نوشته میشه یا نمیشه دیگه .دعوا و چونه زدن نداره که. به نظر من نوشته خواهد شد توسط اشخاص دیگر

3- برنامه اینستالوس براش چندین جایگزین هست...شاید به درخشانی اینستالوس نباشن ولی به هرحال هستن و میتونن پیشرفت کنن و دراینده قوی تر و بهتر بشن

4- برنامه کرکولوس که باهاش 1 نفر برنامه اصلی رو میخرید و کرک میکرد و بعد منتشر میکرد تو نت (مثلا در apptrackr) یا جاهای دیگه در اینده 100درصد نیاز به اپدیت خواهد داشت و یا باید اپدیت بشه یا باید جایگزین نوشته بشه.

ولی توجه کنید که الباقی هکر/کرکر های ios هستن و سرگرم کارشون هستن.پس در نهایت این بازی موش و گربه اپل با هکر ها ادامه دار هست و خواهد بود.

در کل این حرکت ضربه سنگینی بود برای جیل بریک دوستان و نمیشه ازش به راحتی رد شد.تبعات و مشکلاتی در اینده خواهد داشت ولی فراموش نکنید که همیشه یک نفر کرکر/هکر جویای نام و تازه نفس هست که بخواد با ios سرو کله بزنه و اسم و رسمی برای خودش پیدا کنه

پس واقعا ساده انگاری و خوش خیالی هست که بگید خداحافظ جیل بریک و بشینید قصه تعریف کنید که باید ارجینال بخرید یا نخرید یا هی سروکله بزنید با هم....هرکسی خودش میدونه چیکار بکنه جیل بریک بکنه .نکنه. برنامه کرک نصب کنه یا ارجینال نصب کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                بیشتره سودش از برنامست؟ عزیزم یکی که جرمی میکنه هم برای اینکه جرمشو بپوشونه ۱۰۰۰ تا کار میکنه! حالا اینکه خودش jailbreak را بده و فرداش برای اینکه بگه من نیستم آپدیت میده، خیلی طبیعی هست. وقتی بیشتر مردم آیفون را بخاطر اینکه jailbreak میشه میخرن، و پول نباید بدن بابت برنامه (حالا منظور ما رد شدن از محدودیت ها نیست) ! هم Device میفروشه هم App.

شکستن قفل و رمزگذاری های سنگین روی iPhone و سایر مگه بچه بازی هست که فردا صبح خبر میخونیم پسری ۱۴ ساله موفق به شکستن قفل آیفون شد! (حالا شاید باگ داشته باشه ۱-۲ بار) ، اما این افراد مترسکن!
                والا من یه سایت میدم خدمتتون

تا حالا 25 میلیارد نرم افزار دانلود شده!
                حالا بگیم 12.5 میلیاردش پولی بوده و از هرکدوم ۰.۵ دلار نصیب اپل شده که می کنه (سود هر نرم افزار یه دلار برای اپل اگر همه نرم افزار رو به نسبت ۱.۵ دلار بگیریم)
                میشه ۷.۵ میلیارد دولار که فکر نمی کنم رقم کمی باشه
                بعد لطف کنید بگین که به من بگین چرا فکر می کنید بیشترمردم میرن آیفون رو میخرن به خاطر جیلبریکش کنن!
                و یاد آوری می کنم که خیر بچه بازی نیست بد نیست در آمد فروش نرم افزارهای جیلبریک شده رو هم یه سرج کنید
                شما فکر کردیدی فی امان اله میان جیلبریک می کنن
                در ضمن قوانین ایالات متحده تا زمانی جیلبریک رو قانونی می دونه که شما کپی رایت رو توش رعایت کنید
                ورژن ۵.۰ بود که همون روز جیلبریک شد که به خاطر نقض یک مشکل کپی رایتی برای دانلود عرضه نشد تا راه دیگه ای رو پیدا کردند.
                بد نیست قوانین کپی رایت و پتنت رو هم یه نگاه بندازی
                در ضمن جیلبریک قانونی هست یه سرچ کنید بد نیست
                ویرایش توسط alisanie : https://i-phone.ir/forums/member/2915-alisanie در ساعت 31-12-2012, 07:41 PM

نظر

دنیای هک هیچ وقت محدود به دسته یا افراد خاصی نبوده و نیست ،،، قطعا بازم کسانی پیدا میشن

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                    دنیای هک هیچ وقت محدود به دسته یا افراد خاصی نبوده و نیست ،،، قطعا بازم کسانی پیدا میشن
                    دقیقا و این یک شعار که میگه نفوذ پذیری شاید سخت باشه ولی در نهایت انجام میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
                      والا من یه سایت میدم خدمتتون

تا حالا 25 میلیارد نرم افزار دانلود شده!
                      حالا بگیم 12.5 میلیاردش پولی بوده و از هرکدوم ۰.۵ دلار نصیب اپل شده که می کنه (سود هر نرم افزار یه دلار برای اپل اگر همه نرم افزار رو به نسبت ۱.۵ دلار بگیریم)
                      میشه ۷.۵ میلیارد دولار که فکر نمی کنم رقم کمی باشه
                      بعد لطف کنید بگین که به من بگین چرا فکر می کنید بیشترمردم میرن آیفون رو میخرن به خاطر جیلبریکش کنن!
                      و یاد آوری می کنم که خیر بچه بازی نیست بد نیست در آمد فروش نرم افزارهای جیلبریک شده رو هم یه سرج کنید
                      شما فکر کردیدی فی امان اله میان جیلبریک می کنن
                      در ضمن قوانین ایالات متحده تا زمانی جیلبریک رو قانونی می دونه که شما کپی رایت رو توش رعایت کنید
                      ورژن ۵.۰ بود که همون روز جیلبریک شد که به خاطر نقض یک مشکل کپی رایتی برای دانلود عرضه نشد تا راه دیگه ای رو پیدا کردند.
                      بد نیست قوانین کپی رایت و پتنت رو هم یه نگاه بندازی
                      در ضمن جیلبریک قانونی هست یه سرچ کنید بد نیست
                      بنده نگفتم برنامه سود نداره! شما گفتید بیشتره سودش! اون سودشو بشتر از Device فروختن در میاده تا برنامه! بیشتر را باید برای Device ذکر میکردید! حرف من این بود!

من نگفتم ۱۰۰٪ ! ما داریم حسمون را میگیم نسبت به Jailbreak. حالا یا کار خود Apple هست یا کار شرکت پارس خزر! حس من این بود و نظرمو گفتم! سره جنگ که ندارم با کسی!
                      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 31-12-2012, 07:50 PM

نظر

احسان جان صرفا جهت اطلاع
                        خیلی چاکریم
                        دعوا هم نداریم این فقط یه بحثه همین
                        من اگر حرفی زدم شرمنده!
                        در ضمن با این شرایط تولید بعید میدونم دیگه پارس خزری مونده باشه که بخواد جیلبریک هم بکنه

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
                          این قضیه خداحافظ جیلبریک و خوب شد که تعطیل شد و غیره نکنه جوک آخر ساله؟! 21 دسامبر هم میگفتن دنیا تموم شد و همه جا تاریک میشه خبری نشد!حالا چند وقت دیگه هم فریمور 6.1 میاد و بعد جیلبریکش میاد همون اپ سینک فریمور 5 رو روش نصب میکنیم.کور بشه هرکی نبینه! جیلبریک و نصب اپ سینک فریمور 5 برروی 6.1!
                          بنده فکر می کردم ظرفیت بعضی کاربران به قدری هست که بشه توی یک تاپیک تمام احتمالات رو در نظر گرفت، و آخر سر نتیجه رو بسپاریم به دست کاربران، همش میگید جوک، ۲۱ دسامبر، یک بار در چند پست قبل اینو فرمودید. و به اندازه کافی ظرفیت خودتون رو به نمایش گذاشتید. حالا ۲۱ دسامبر چه ربطی به جیلبریک داره ؟

بارها گفتیم، توی یک بحث سعی نکنید همه چیز رو به مسخره بگیرید ! چرا که نشون دهنده شخصیت شما هست. هرکی نظر خودش رو میده، همین، دیگه فکر نکنم کلمات مسخره که ده شاهی هم ارزش نداره شایسته یک تاپیک و کاربرانی که توش نظر میدن باشه.
                          ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 31-12-2012, 08:14 PM

نظر

۱.خیلی از این خبر ناراحت شدم.چون ما که تو ایران هستیم با این شرایط دلار و افت درآمد ها واقعا توانایی خرید رو نداریم

۲.بله دوستانی که خارچ از کشور هستن باید هم خوشحال باشن چوم ن واسشون فرق نمیکنه

۳.از صمیم قلبم برای یه عده آدم عقده ای و خود خواه متاسفم که خوشحال هستن از این موضوع که شاید از محبوبیت iPhone تو ایران کم بشه و مردم کمتر بخرن.واقعا متاسفم که این طرز فکر رو دارین.جون کاملا معلومه که هدف شما از iPhone خریدن فقط پز دادن و کلاس گذاشتن هست

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                              بنده فکر می کردم ظرفیت بعضی کاربران به قدری هست که بشه توی یک تاپیک تمام احتمالات رو در نظر گرفت، و آخر سر نتیجه رو بسپاریم به دست کاربران، همش میگید جوک، ۲۱ دسامبر، یک بار در چند پست قبل اینو فرمودید. و به اندازه کافی ظرفیت خودتون رو به نمایش گذاشتید. حالا ۲۱ دسامبر چه ربطی به جیلبریک داره ؟

بارها گفتیم، توی یک بحث سعی نکنید همه چیز رو به مسخره بگیرید ! چرا که نشون دهنده شخصیت شما هست. هرکی نظر خودش رو میده، همین، دیگه فکر نکنم کلمات مسخره که ده شاهی هم ارزش نداره شایسته یک تاپیک و کاربرانی که توش نظر میدن باشه.
                              همینکه موضوع بحث (خداحافظ جیلبریک)خودش به اندازه کافی مسخره و جوک هست
                              اپ سینک برنامه ساده ای هست که هرکسی میتونه برنامه شو بنویسه.همین الان هم همونیکه برای فریمور 5 اومد رو 6 هم کارمیکنه.
                              من خودم شخصا جیلبریک میکنم تا توییکها رو نصب کنم.شما و امثال شما فکرمیکنند که جیلبریک=اپ سینک و نبود اپ سینک=نبود جیلبریک.سخت دراشتباهید

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
                                اپ سینک برنامه ساده ای هست که هرکسی میتونه برنامه شو بنویسه.همین الان هم همونیکه برای فریمور 5 اومد رو 6 هم کارمیکنه.
                                پس شما سعی کنید از این به بعد اپ سینک رو بنویسید بی زحمت
                                شما اپ سینک بنویسید من جیلبریک میکنم
                                پس لطفا چیزی که بلد نیستید یا میتونید نگید راحته
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X