اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
    اینشالا که هرچی Jailbreaker هست بذاره کنار اینکارو! خیلی خوشحال شدم! فقط کاش برنگرده دوباره!

من همیشه هرکسی میگفت Jailbreak شاید سیاست apple باشه سعی می کردم باور نکنم! چون فروش appstore خوب میشد اگر jailbreak درکار نبود! اما خوب معادل اون افرادی که حاضر نبودن پول بدن بابت نرم افزار، حاضر می شدن بخاطر Jailbreak آیفون را خریداری کنن!
    خوب محبوبیت Apple بیشتر با فروش iDevice بیشتر میشد تا برنامه! تعداد گوشی هایی که دست مردم بود! و این خیلی مهمتر از فروش برنامه بود! و الان میخواد جبران گذشته را بکنه.
    اما الان که بهتر میبینم احتمال اینکه سیاست خودش بوده خیلی بیشتر شد! اون با اینکار تا میتونست iDevice هایی که iOS داشتن را فروخت و بصورت عامیانه بهتر بگیم! مردم دنیارو به iOS معتاد کرد! و حسابی که معتادها زیاد شدن! دیگه میگه باید برای Application ها پول بدین! و میشه گفت Apple اون هکرهایی که استعادد زیادی داشتن را انتخاب میکرد و خودش ساپرت میکرد! و الان دیگه نمیخواد ساپرت کنه! یکمی هم فکرشو بکنین همچین هم دور از عقل نیست!
    شما احیاناً توی کار خرید فروش گیفت یا نصب برنامه های اورجینال نیستی؟

نظر

مطمئن باشید اگه Jailbreak iOS6 بیاد بدون Hackulos هیچ اتفاق خاصی نمیفته ، AppVV که بهتر از Install0us ه، AppSync هم 100 درصد یکی دیگه ادامه میده ...

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
        "دیگر جیلبریک بدون نصب برنامه های کرک شده معنایی دارد ؟"
        بله، البته. نصب برنامه های کرک شده فقط یه بخش کوچک (و غیرقانونی) از یک فرایند عظیم و کاملاً قانونی یعنی جیلبریکه. جیلبریک رو نباید با اینستالوس و اپسینک معادل گرفت. نصب توییک های ارزشمند سیدیا ست که در واقع قلب تپنده ی جیلبریکه، نه نصب برنامه های دزدی.
        من به شخصه بدون توییکهایی مثل:
        Activator
        Kuaidial
        SwipeSelection
        ...
        ترجیح میدم از یه گوشی آندروییدی گوگل (مثل نکسوس ۴) استفاده کنم، تا آیفون. من امیدوارم جیلبریک آی اُ اس ۶ زودتر ارائه بشه (تیم آیفون دِو گفته حداکثر تا ۶ ماه دیگه) و تا اون موقع به ورژن ۶ آپگرید نمی کنم.
        به نظر منم باید گفت خداحافظ ایفون!
        منم تحت تاثیر اندروید قرار گرفتم به شدت و احتمال زیاد میفروشم گلکسی بگیرم با اینکه چند ساله آیفون دارم (4s now)
        اپل داره انحصار طلب میشه و فکر سود بیشتره امیدوارم زود به سرنوشت ماکروسافت دچار شه!
        ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 31-12-2012, 11:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
          به نظر منم باید گفت خداحافظ ایفون!
          منم تحت تاثیر اندروید قرار گرفتم به شدت و احتمال زیاد میفروشم گلکسی بگیرم با اینکه چند ساله آیفون دارم (4s now)
          اپل داره انحصار طلب میشه و فکر سود بیشتره امیدوارم زود به سرنوشت ماکروسافت دچار شه!
          زهی خیال باطل

نظر

وای خیلی بد شد ! باید بزنیم تو کار برنامه های مجانی بدرد نخور

نظر

ببخشید یک سوالی برای من پیش اومد! الان یعنی فقط تنها راه نصب برنامه کرک شده ثبت udid و این روش جدید بدون هزینه هست؟
              خب باز خوبه میشه برنامه کرک نصب کرد.

اما شاید من هم دیگر جیلبریک را کنار بگذارم و برنامه ارژینال نصب کنم.

نظر

من واقعا تعجب می کنم اخر این ماجرا به کجا ختم می شه

ولی بعید می دونم عمر جیلبریک تموم بشه

نظر

من هم خیلی دلم میخواد برنامه ها رو اورجینال از اپ استور دانلود کنم
                  البته کنار این موضوع دوست داشتم
                  میتونستم دیوایسم رو از اپ استور داخل کشورم میخریدم
                  گرون تر از حد معمول نمی خریدم
                  براش از اپل گارانتی و ساپورت می گرفتم
                  اپل آیدیم در خطر بن شدن نبود
                  میتونستم با حساب بانکیم خرید کنم
                  دلار 32000 برابر واحد پولی کشورم نبود
                  و مهم تر از همه درآمد ماهیانه من 150 دلار(500 تومن) در ماه نبود

اینجا ایران ه
                  نقطه کور محصولات اپل
                  اینجا آیفون آنتن نمیده(یا لا اقل از دید اپل نباید آیفون نباید آنتن بده)
                  بعضی از دوستان خیلی حرف های قشنگی میزنن راجع به خرید از اپ استور و فرهنگ و اینا
                  بچه ها
                  تو این بار ما رو راه نمیدن نمیخواد به فکر خوندن رو سن باشین!
                  بشینین دعا کنین جیلبریک بیاد
                  ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 31-12-2012, 12:35 PM

نظر

وقتی آیفون 3gs همراه با OS 3 منتشر شد من آیفون گرفتم و بعد از مدتی ور رفتن با ماشین حسابش! که برای همه تازه واردا آشناست! تونستم جیلبریک کنم و حسابی حالش رو ببرم

گوشی بیچارم تو اون دوران ابتدایی جیلبریک کارش به جایی رسیده بود که به زور صفحات رو عوض میکرد یعنی اسکرول هم روون نبود!

توی iOS 4 به فکر افتادم که دیگه جیلبریک نکنم ولی اینقدر مشکلات توی خرید نرم افزار داشتم که مجبور به جیلبریک شدم

وقتی که به iOS 5 رفتم جیلبریک نکردم و تا حدودی با نرم افزارهای رایگان کارم رو راه انداختم و از اونجایی که اهل بازی نیستم مشکل خاصی نداشتم ولی کمبود بعضی نرم افزارها واقعا اذیتم میکرد و از اونجایی که خرید نرم افزارها به خاطر وضعیت بازار ارز به هیچ وجه به صرفه نبود منم چیزی نخریدم و به فکر راه چاره بودم تا اینکه با نرم افزارهایی که گیفت کارت مجانی میدادن آشنا شدم و خوشبختانه مشکلم به طور کامل حل شد و الان تمام نرم افزارهای مورد نیازم رو در آیفون دارم. البته هنوز به برخی نرم افزارهای مک نیاز دارم که بعضی هاشون هنوز حتی وارد مک اپ استور هم نشدن.

البته یه بار به خاطر سیری جیلبریک کردم که چون همش سرورها داون میشدن ریستور کردم.

ولی با وجود اینکه از نسخه ۵ به اینور دیگه جیلبریک نکردم ولی باز کمی دلم گرفت که همچین موسسه ای کنار رفت.

----------------------------------------

تو جاهایی که مشکل خاصی وجود نداره که مردم از اولشم بیشترشون جلیبریک نمیکردن و فقط اشخاصی مثل ما که مشکلات داشتن از این اینستالوس و امثال اون استفاده میکردن و به نظرم ورود نرم افزارهایی مثل free my apps و ... که گیفت کارت رایگان میدن باعث شد اینقدر اینستالوس خلوت بشه چون خیلی ها ازشون استفاده میکنن

و البته در مورد تموم شدن دنیای جیلبریک من اینطور فکر نمیکنم چون استفاده از نرم افزارهای کرک شده یکی از نتایج جیلبریک هست در حالی که استفاده اصلی اون برای همون برنامه نویس هاست (هکر ها) که از این نظر همیشه جیلبریک وجود خواهد داشت حتی اگه به صورت عمومی عر ضه نشه
                    خیلی از افراد هستند که با وجود خرید نرم افزارها جیلبریک میکنن, خود من اگه رشته ام نرم افزار بود حتما یه پای فعالیت هام همیشه هک بود (کلا نفوذ کردن به شبکه و سیستم عامل و اینا رو دوس دارم) و به نظرم هکرها همیشه جیلبریک میکنن و نمیتوننن بدون هک وسیله هاشون باهاشون کار کنن
                    ویرایش توسط Mr.Geo22 : https://i-phone.ir/forums/member/11077-mr-geo22 در ساعت 31-12-2012, 12:49 PM

نظر

دوستان مگه شما تاپیک اونوری رو ندیدید؟:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html
                      مطمئنا پیدا شدن اون روش دیگه نیازی به AppSync نیست، دیگه چرا ناراحتید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
                        دوستان مگه شما تاپیک اونوری رو ندیدید؟:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread78975.html
                        مطمئنا پیدا شدن اون روش دیگه نیازی به AppSync نیست، دیگه چرا ناراحتید؟
                        خوب دوست من اگه Hackolous ای نباشه ، اون فرد چشم بادومی چطور میتونید برنامه ها رو کرک و سپس sign کنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                          خوب دوست من اگه Hackolous ای نباشه ، اون فرد چشم بادومی چطور میتونید برنامه ها رو کرک و سپس sign کنه ؟
                          شما می دونید اونا چی کار می کنن؟ لطف می کنید توضیح بدید؟

نظر

سلام . خیلی ناراحت شدم ! ولی خدا رو شکر که 5.1.1 موندم !

برای من به شخصه از لحاظ اقتصادی سخته برای یک بازی 10 دلار که میشه 30 هزار تومن پول بدم !

در ضمن هر لحظه اپل ممکنه اپل آیدی ایرانی ها رو بلاک کنه !
                            ویرایش توسط hormozan : https://i-phone.ir/forums/member/25981-hormozan در ساعت 31-12-2012, 01:19 PM

نظر

منم مطمعنم که به قول حسام یه سری مسائل پشت پرده هست که اینا خیلی سریع همه چیز رو متوقف کردند ، سایت و سورس و برنامه و ....

نظر

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

خوب شد نوت٢ رو نفروختم ولي واقعيت اينه كه از وقتي ايفون٥ خريدم كلا از جيلبريك بدم اومده ميخوا كلا از خط برنامه piracy شده بيام بيرون

نظر

صبر کنید ..
                                X