اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post794923

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

خیلی پست کامل و خوبی بود ممنون
    اولی این انتهای دنیای جیلبریک میتونه باشه زیرت یکی از دلایل خیلی از کاربران ios همین برنامه installus بود و با سوت و کور شدن نشانه این است که کاربران دیگر به جیلبریک علاقه ای ندارن روش های نوین تری باید بیادد تا موفق باشه دوران جیلبریک تموم شد همونجور که دوران iphone 2g با همه خوبیاش و امکاناتش تموم شد

نظر

ممنون از اطلاع رسانی کاملتون
      حالا این از دستر خارج شدن سایت apptracker هم در همین راستا هستش؟
      و سؤال دوم اینکه مگه پایه و قلب جلبریک همین سایت hackulo بود؟ خیلی سورس ها هستند که اگه جلبریک بیاد میشه از توییک های مفید سیدیا استفاده کرد چون hackulo بیشتر به درد افرادی میخوردکه برنامه های دزدی و کرک استفاده میکردن

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        ممنون از اطلاع رسانی کاملتون
        حالا این از دستر خارج شدن سایت apptracker هم در همین راستا هستش؟
        و سؤال دوم اینکه مگه پایه و قلب جلبریک همین سایت hackulo بود؟ خیلی سورس ها هستند که اگه جلبریک بیاد میشه از توییک های مفید سیدیا استفاده کرد چون hackulo بیشتر به درد افرادی میخوردکه برنامه های دزدی و کرک استفاده میکردن
        apptracker هم بسته شده. خب appsync وقتی نباشه، با عرضه جیلبریک ios 6 هم دیگه نمیشه برنامه نصب کرد، مر اینکه کسی موفق بشه همین چیزی رو بنویسه.

نظر

این بهترین خبر برای برنامه نویس ها بود
          اپل تونسته فروسگاه موسیقی٬ فیلم و کتابش رو کاملا امن و بدور از هک نگه داره
          اگر بتونه برای اپلیکیشن ها هم به اینجا برسه دیگه بهشت برین برنامه نویس ها خواهد شد
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نظر من هم اینه این یه فرقتی میشه به خاطر محیط امنش برنامه هایی که برای این ios نوشته میشه خیلی بیشتر از اندرووید و ویندوزفون بشه
            در کل از این خبر خوشحال شدم

نظر

"دیگر جیلبریک بدون نصب برنامه های کرک شده معنایی دارد ؟"
              بله، البته. نصب برنامه های کرک شده فقط یه بخش کوچک (و غیرقانونی) از یک فرایند عظیم و کاملاً قانونی یعنی جیلبریکه. جیلبریک رو نباید با اینستالوس و اپسینک معادل گرفت. نصب توییک های ارزشمند سیدیا ست که در واقع قلب تپنده ی جیلبریکه، نه نصب برنامه های دزدی.
              من به شخصه بدون توییکهایی مثل:
              Activator
              Kuaidial
              SwipeSelection
              ...
              ترجیح میدم از یه گوشی آندروییدی گوگل (مثل نکسوس ۴) استفاده کنم، تا آیفون. من امیدوارم جیلبریک آی اُ اس ۶ زودتر ارائه بشه (تیم آیفون دِو گفته حداکثر تا ۶ ماه دیگه) و تا اون موقع به ورژن ۶ آپگرید نمی کنم.

نظر

چقد بد ' ديگه برنامه كرك شده از كجا گير بياريم 👹

Tapatalk  !Pod

نظر

چند تا موضوع :
                  ۱ - شما مطمین باش آنقدر دوستان چینی مثل appcake هستند باز برای آیفون برنامه کرک شده میاد
                  ۲- به نظر من حداقل به ما ثابت می کنه فرهنگ خرید برنامه در دنیا خیلی فراگیر شده
                  مثال خدمتتون بگم اینکه وقتی الان همه میتونن با داشتن یک حساب نرم افزار بفروشن و میبینن جقدر برنامه نویسی سخنه خودشون میان میخرن برنامه های دیگر رو
                  ۳ - ولی هنوز تو ایران ما مشکل داریم دلاز گران میشه و به نسبت در آمد ها ثابت میمونه ( اگر نگیم کمتر میشه ) و در نتیجه برنامه ای رو که تا چندی پیش ضربدر دلار ۱۲۰۰ میکردی حالا باید بیایی ضربدر ۳۲۰۰ کنی
                  که نتیجه اخلاقیش میشه اگر ایرانی ها هم بخوان اورجینال بخرن وضعیت اقتصادی نمیزاره

نظر

من با شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم چون خودم تو این بلک فرایدی و کریسمس تصمیم گرفتم دیگه جیلبریک نکنم. خیلی هم عالی!

نظر

اینشالا که هرچی Jailbreaker هست بذاره کنار اینکارو! خیلی خوشحال شدم! فقط کاش برنگرده دوباره!

من همیشه هرکسی میگفت Jailbreak شاید سیاست apple باشه سعی می کردم باور نکنم! چون فروش appstore خوب میشد اگر jailbreak درکار نبود! اما خوب معادل اون افرادی که حاضر نبودن پول بدن بابت نرم افزار، حاضر می شدن بخاطر Jailbreak آیفون را خریداری کنن!
                      خوب محبوبیت Apple بیشتر با فروش iDevice بیشتر میشد تا برنامه! تعداد گوشی هایی که دست مردم بود! و این خیلی مهمتر از فروش برنامه بود! و الان میخواد جبران گذشته را بکنه.
                      اما الان که بهتر میبینم احتمال اینکه سیاست خودش بوده خیلی بیشتر شد! اون با اینکار تا میتونست iDevice هایی که iOS داشتن را فروخت و بصورت عامیانه بهتر بگیم! مردم دنیارو به iOS معتاد کرد! و حسابی که معتادها زیاد شدن! دیگه میگه باید برای Application ها پول بدین! و میشه گفت Apple اون هکرهایی که استعادد زیادی داشتن را انتخاب میکرد و خودش ساپرت میکرد! و الان دیگه نمیخواد ساپرت کنه! یکمی هم فکرشو بکنین همچین هم دور از عقل نیست!
                      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 31-12-2012, 07:34 AM
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

هر اومدنی رفتنی داره. این تیم بعد از این همه سال فعالیت دیگه انگیزه و نیروی انسانی نداره واسه ادامه چون حداقل میشه گفت هم پولش رو دراوردند و هم بیزینس به مراتب بهتر از این کار دارن و در یک کلام بارشون رو بستن. حالا باید یه گروه جوون و با انگیزه و تازه نفس بیاد و ادامه بده. Appsync نوشتن و برنامه کرک کردنم کار شاقی نیست. مطمئن باشید با سایتی قوی به راحتی از تبلیغات هزینه و سود کافی رو در میارن. الان خیلی ها با شنیدن این خبر به فکر وبسایت جانشین افتادن. دنیای جیلبرک و برنامه های کرک شده همیشه هست و خواهد بود.

نظر

من به شخصه خیلی ناراحت شدم!
                          ایشالا که جایگزین apptrackr معرفی شه

نظر

شايد خيلي از دوستان خوشحال بشن ولي به نظر من اگر كسي تو ايران زندگي نكنه ميتونه خوشحال باشه،جايي كه حتي براي خريدن يه app ٩٩ سنتي مشكل داري ،جايي كه شب ميخوابي و صبح بلند ميشه app مورد نظرت ٣برابر شده قيمتش،جايي كه بايد برا خريد يه ايفون جديد ٢تا ٣ ميليون هزينه كني يعني تقريبا حقوق سه ماه يه كارمند نميشه از اين خبر خوشحال شد...

- - - - - - - - - -

شايد خيلي از دوستان خوشحال بشن ولي به نظر من اگر كسي تو ايران زندگي نكنه ميتونه خوشحال باشه،جايي كه حتي براي خريدن يه app ٩٩ سنتي مشكل داري ،جايي كه شب ميخوابي و صبح بلند ميشه app مورد نظرت ٣برابر شده قيمتش،جايي كه بايد برا خريد يه ايفون جديد ٢تا ٣ ميليون هزينه كني يعني تقريبا حقوق سه ماه يه كارمند نميشه از اين خبر خوشحال شد...

نظر

من از ٣-٤ سال پيش جيلبريك ميكردم يعني كل دوراني كه ايفون ٣جي و ٤ داشتم جيلبرك بودن ، هميشه پر بودن از برنامه هاي كرك شايد ٨٠٪ بي استفاده ، ٤اس كه خريدم بالاجبار جيلبريك نتونستم بكنم حدودا ٢٠-٣٠ تا برنامه و بازي كه واقعا مورد نيازم بود رو خريدم ، واقعا الان ديگه حاضر نيستم جيلبريك كنم ، ميدونم حداقل ١٠ تا توييك سيديا هست كه جاشون تو سيستم عامل خاليه ولي با اين حال روون بودن باتري پر دوام داشتن گوشي يه چيز ديگس ، به نظرم بدون جيلبريك چيزي رو از دست نميديم ، ميانگين نصب كردن برنامه ها روي اسمارت فون تو دنيا حدود ٢٠-٣٠ تا هست تو كشور ها ، فكر ميكنم فقط ايران باشه كه همه فكر ميكنن ١١ صفحه پر بايد برنامه داشته باشن و بخاطرش جاي ايفون ١٦ گيگ ٦٤ گيگ بخرن ٢٠٠-٣٠٠ هزار تومن بدن مغازه دار برنامه بريزه ... خودمون هم بعضي وقتا يه چيزايي رو رعايت نميكنيم ، هيچ كس نميتونه بگه من ٣٠٠ تا برنامه نياز دارم ، خيلي بگردي تو اپ استور شايد ٣٠-٤٠ تا برنامه چشمت رو بگيره كه تازه خيليا هاش مجاني هست .
                              ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 31-12-2012, 11:47 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X