اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
    شما می دونید اونا چی کار می کنن؟ لطف می کنید توضیح بدید؟
    ببنید تو سورس cydia.hackulo.us یه برنامه بود که میشد App های اوریجینال نصب شده رو کرک کرد اسمشم Hackolous بود
    برنامه اوریجینال که مُهر کاربر روش خورده رو هیچ کاریش نمیشه کرد مگر اینکه کرک بشه
    پس ینی حتما باید یه برنامه کرک شده ای باشه که بشه ساینش کرد و به طور شگفت انگیزی روی همه دستگاه ها پیاده شه

الان اگه Hackolous بره (حالا کاری شاید یکی جاش بیاد ، یا خود چینی ها شیوه جدید ابداع کنن) نمیشه دیگه هیچ برنامه یا بازی ای رو ساینید

البته من احترام میذارم به نظر شما اگه مخالفت کنین ؛ اما تا الان شیوه کار این بوده

نظر

دوستانی که میگن از دیگر برنامه ها استفاده می کنیم و جایگزین برای installous و اینها میاد، مگه بعد از جیلبریک اول چیزی که برای نصب برنامه نصب می کردین چی بود ؟ AppSync بود بدون شک ! بدون اون هیچ کاری نمیشه کرد ، حتی اگر جیلبریک iOS 6 هم بیاد دیگه خبری از نصب برنامه ها نیست.

نظر

من الان رو ۵.۱.۱ ام فقط دعا می کنم به ری استور نیفتم !!

نظر

من تعجبم در اينه كه دوستان جيلبريك رو فقط براي نصب برنامه كرك شده ميدونند به نظر من آيفون بدون جيلبريك كامل نيست
          اين سايت به علت زياد بخاطر فشارها و تهديدها شايد هم تشويقهاي اپل از دور خارج شد، اپ سينك هم چيزي نيست كه بقيه نتونن بنويسنش!
          جيلبريك هم وارد مرحله نويني ميشه كه احتمالا پولي بشه

نظر

من از خبر هم خوشحال شدم و هم ناراحت خوش حال برای این که دیگه سرعت سیستم پایین نمیاد و ناراحتت برای اینکه دیگه نمیشه بلوتوث و بازی و برنامه های گرون رو مجامی تو دستگام داشته باشم

نظر

خیلی هم عالی به به
              همیشه از کسانی که یه آیفون می گرفتند و هزاران دلار برنامه را رایگان از سایت apptrackre دانلود و نصب می کردند ناراحت بودم مسائل زیادی شده بود یکی از آنها خز شدن این گوشی و بی ارزش شدن کار های برنامه نویسان و حتی طرفداران برنامه نویسان که برنامه می خریدند
              طرف یه آیفون می خرید و بیش از 200 برنامه میریخت بدون اینکه حتی اسم های برنامه را بدونه !!!!!
              واقعا خیلی هم خوب امیدوارم دیگه هیچ هکی نیاید و کاملا غیر قابل هک باشه برنامه ها که هر کسی برنامه را بخره هم پشتیبانی بشه و هم از بورس کاذب این گوشی هم شکسته خواهد شد !

بهترین خبر در کریسمس بود مرسی
              ویرایش توسط pedram3000 : https://i-phone.ir/forums/member/3736-pedram3000 در ساعت 31-12-2012, 03:12 PM

نظر

قدم بعدی اینه که اپل کاری کنه همه وادار به ریستور بشن و دیگر برنامه نویسان هم همه آپدیت ها را مختص به داشتن آخرین ورژن آی او اس کنن
                اون موقع میشه بهشت
                به به !

نظر

خیلی خوب شد

ینی میشه محبوبیت این گوشی توی ایران کم بشه؟

خدا کنه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
                    قدم بعدی اینه که اپل کاری کنه همه وادار به ریستور بشن و دیگر برنامه نویسان هم همه آپدیت ها را مختص به داشتن آخرین ورژن آی او اس کنن
                    اون موقع میشه بهشت
                    به به !
                    شما مغازه دار هستید؟

نظر

الان سورس شون در درسترس نیست کسی بخواد appsync برای ios5 بریزه باید از سورس های دیگه نصب کنه؟ مشکلی ندارن سورس های دیگه؟

نظر

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

مسخره ترين خبر عمرم رو شنيدم :
                        خداحافظ جيلريك

اين خبر مثل پايان يافتن دنيا بود كه تا چند روز پيش مطرح بود

جيلبريك سياست خود اپل هست تا اپل هست راهي براي از كار انداختن محدوديتهاي اون هست و اينو خودشون ميخواند

اپل يك جوري با جيلبريك باعث تشويق برنامه نويسان ميشد تا برنامه جديد و اپديت كنند

نظر

بستن یک سایت و یک سورس و آپدیت نشدن اپ سینک چه ربطی به خداحافظی از جیلبریک هست.اولا که اپ سینکی که برای فریمور 5 اومد رو فریمور 6 هم نصب میشه.دوما دستکاری و یا نوشتن این برنامه چندکیلوبایتی هیچ کاری نداره و آپولو هوا کردن نیست.سایت apptrackr که برنامه بازی کرک شده میزاشت صدتا مثل این هست (بطور مثال من AppCake - iPhoneCake | iPhone Game App Index and Share استفاده میکنم که واقعا بروزه)
                          جیلبریک هم که ساخته شد برای اپ سینک ساخته نشد.هدف گذر از محدودیتها و فروش توییکها هست
                          ویرایش توسط kuma : https://i-phone.ir/forums/member/31509-kuma در ساعت 31-12-2012, 04:04 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
                            شما مغازه دار هستید؟
                            خیر دوست من
                            مغازم کجا بود من فقط یک طرفدار اپل هستم و قبلا برنامه های اپن سورس را توسعه می دادیم که الان فقط روی ورد پرس کار می کنیم !

نظر

دوستان اینقدر ساده نبینید همه چیز رو، خوب وقتی سایت خودش رو خانه ارواح لقب میده، و همه چیز رو کنار میذاره، حتماً یک اتفاقی افتاده دیگه.شاید دیگه اصلاً جیلبریک نیاد، شاید هم مسیرش به کلی عوض شه و به قول دوستومون پولی بشه، سعی کنید همیشه نظر بدین، نه اینکه بگید چی درسته، چی غلط هست.

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                                مسخره ترين خبر عمرم رو شنيدم :
                                خداحافظ جيلريك

اين خبر مثل پايان يافتن دنيا بود كه تا چند روز پيش مطرح بود

جيلبريك سياست خود اپل هست تا اپل هست راهي براي از كار انداختن محدوديتهاي اون هست و اينو خودشون ميخواند

اپل يك جوري با جيلبريك باعث تشويق برنامه نويسان ميشد تا برنامه جديد و اپديت كنند
                                جاجی اگه سیاست خودش بود یه شبه یه آپدیت یه دهم ورژنی نمی داد که جلوش بسته شد!
                                اپل بیشتر سودش رو فروش نرم افزار پس محیط آیفون اگه امن و درآمد زا نباشه برنامه نویس کمتری رقبت می کنه باسش برنامه بنویسه
                                در نتیجه سود کمپانی مادر هم کم میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X