اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
    جاجی اگه سیاست خودش بود یه شبه یه آپدیت یه هم ورژن نمی داد که جلوش بسته شد!
    اپل بیشتر سودش رو فروش نرم افزار پس محیط آیفون اگه امن و درآمد زا نباشه برنامه نویس کمتری رقبت می کنه باسش برنامه بنویسه
    در نتیجه سود کمپانی مادر هم کم میشه
    بیشتره سودش از برنامست؟ عزیزم یکی که جرمی میکنه هم برای اینکه جرمشو بپوشونه ۱۰۰۰ تا کار میکنه! حالا اینکه خودش jailbreak را بده و فرداش برای اینکه بگه من نیستم آپدیت میده، خیلی طبیعی هست. وقتی بیشتر مردم آیفون را بخاطر اینکه jailbreak میشه میخرن، و پول نباید بدن بابت برنامه (حالا منظور ما رد شدن از محدودیت ها نیست) ! هم Device میفروشه هم App.

شکستن قفل و رمزگذاری های سنگین روی iPhone و سایر مگه بچه بازی هست که فردا صبح خبر میخونیم پسری ۱۴ ساله موفق به شکستن قفل آیفون شد! (حالا شاید باگ داشته باشه ۱-۲ بار) ، اما این افراد مترسکن!
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 31-12-2012, 04:52 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
      مسخره ترين خبر عمرم رو شنيدم :
      خداحافظ جيلريك

اين خبر مثل پايان يافتن دنيا بود كه تا چند روز پيش مطرح بود

جيلبريك سياست خود اپل هست تا اپل هست راهي براي از كار انداختن محدوديتهاي اون هست و اينو خودشون ميخواند

اپل يك جوري با جيلبريك باعث تشويق برنامه نويسان ميشد تا برنامه جديد و اپديت كنند
      این چه حرفیه شما میزنی ؟!!!!! پس حتما روت شدن گوشی هایاندروید هم کاره گوگل کرک شدن ویندوز هم کار میکروسافته دوست من نزنید این حرف های خنده دارو فکر نکنید مخاطبتون یچه با سن 10 یا 12 ساله !

نظر

به نظر من خداحافظی از ج ب نیست بلکه خداحافظی از نصب برنامه کرک هست که خیلی هم عالیه، اصلاً یکه یک، دوووشواری هم نداره

از اینجا میشه گیفت کارت رایگان گرفت

http://m.freemyapps.com/share/url/56447036

نظر

نوشته اصلی توسط pedram3000 نمایش پست ها
          این چه حرفیه شما میزنی ؟!!!!! پس حتما روت شدن گوشی هایاندروید هم کاره گوگل کرک شدن ویندوز هم کار میکروسافته دوست من نزنید این حرف های خنده دارو فکر نکنید مخاطبتون یچه با سن 10 یا 12 ساله !
          عزيز من بيا اينجا اين مبحث قبلا بحث شده خوب تاپيك رو بخون اگه جواب قانع كننده دادي در مورد هر سوال بيا جلو ...
          http://www.i-phone.ir/forums/thread75075.html

نوشته اصلی توسط alisanie نمایش پست ها
          جاجی اگه سیاست خودش بود یه شبه یه آپدیت یه دهم ورژنی نمی داد که جلوش بسته شد!
          اپل بیشتر سودش رو فروش نرم افزار پس محیط آیفون اگه امن و درآمد زا نباشه برنامه نویس کمتری رقبت می کنه باسش برنامه بنویسه
          در نتیجه سود کمپانی مادر هم کم میشه
          جيلبريك نبود الان محبوبيت اپل هم نبود
          ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 31-12-2012, 05:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            بیشتره سودش از برنامست؟ عزیزم یکی که جرمی میکنه هم برای اینکه جرمشو بپوشونه ۱۰۰۰ تا کار میکنه! حالا اینکه خودش jailbreak را بده و فرداش برای اینکه بگه من نیستم آپدیت میده، خیلی طبیعی هست. وقتی بیشتر مردم آیفون را بخاطر اینکه jailbreak میشه میخرن، و پول نباید بدن بابت برنامه (حالا منظور ما رد شدن از محدودیت ها نیست) ! هم Device میفروشه هم App.

شکستن قفل و رمزگذاری های سنگین روی iPhone و سایر مگه بچه بازی هست که فردا صبح خبر میخونیم پسری ۱۴ ساله موفق به شکستن قفل آیفون شد! (حالا شاید باگ داشته باشه ۱-۲ بار) ، اما این افراد مترسکن!
            چند نفر اپل را برای جیلبریک می خرد ؟!!!! دوست من خودتون را همه حساب نکنید لطفا !
            قانون کپی رایت را برید بخونید لطفا قبل از دادن نظر و قوانین را با خبر شوید این نظر های خنده دار رو لطفا ندهید هر سیستم محبوبی در دنیا یه سری هکر ها را به خودش جذب می کنه که کرک کنند و نفوذ کنند نمی تونید این مقدار کم را همه و یا بگویید از خود اپل هستند !!!! این حرف کاملا خنده داره و مسخره و دور از عقل است !

کمی عاقلانه فکر کنید فوتوشاپ Cs6 کرکش در تمام سایت ها به راحتی یافت میشه آیا کار خود شرکت adobe است ؟!!!!! که کرک می کنه که حتما محبوبیت بدست بیاره ؟؟؟؟؟!!!!!
            نزنید این حرف ها رو خواهش می کنم کم عاقلانه فکر کنید اگر هم از دست دادن این هکر که خیلی لطف به جیلبریک کردن آیفون کرده بود اذیتتان می کنه لازم به دادن چنین نظراتی نیست فقط بگید ناراحتیت کفایت می کنه ! به هر حال عدی ای مه زخم خورده رعایت نکردن کپی رایت و حق مولف هستند این روز ها خواشحال میشوند و عده ای از جمله شما که یه گوشی آیفون 32 گیگ یا 64 گیگ می خرند و آنرا بیش از 5 هزار دلار برنامه نصب میکنند که حتی اسمهای برنامه هاشون را هم نمی دونن نارحت میشوند عده ای می گویند باز یه شخص دیگه یا گروه دیگر می آید و ما امیدواریم که اپل سیستم خودش را کاملا امن و غیر قالب کرک بکنه که دیگر شاهد این جور کار های نباشید سودهای زیادی داره !
            من خودم روی سیسم اوپن سورس وردپرس کار می کنم و جرو توسعه دهنده ها هستیم اما با این که این سیستم سایت ساز اوپن سورس است بسیار از کاستومر ها حتی قانون اپن سورس را نمی دانند و حتی یک بار فقط یک بار این قانون را نخوانده اند و وقتی که قالبی را با زبان و تاریخ فارسی و کل امکاناتی که یه سایت فارسی نیاز داره را درست کردیم و پایین آن نوشتیم فارسی و هماهنگ سازی با وردپرس توسط گروه wp-persian.com باز هم قانع نیستند و این نوشته را پاک می کنند و یا ماژولی من خودم نوشتم که در رابطه با نوروز بود در سایت خود وردپرس مپی رایتش به نام خود گروه است اما متاسفانه افرادی واقعا براشون متاسفم آن را دانلود کرده ( دانلود رایگان گذاشته شده برای ایرانی های عزیز) اما کپی رایت را پاک می کنند !!!!! به نظر شما آیا من بازم باید برنامه بنویسم و یا آن را پولی و یا کد فعال سازی در سایتم که بسیاری از برنامه نویسان خارجی این کارو می کنند انجام دهم و دیگر راهی نزارم من این کار رو کردم می دونید چی شد کمی از بازدید و استفاده برنامه ها کم شد (چون رایگان بودند بعد به پولی تبدیل شدند ) اما این درسته وقتی هنوز آدمهایی هستند که به حقوق دیگر هم نوع های خودشون احترام نمی زارند
            من از این کار اپل بسیار خوشحالم و ستایش می کنم چرا که فضایی را برای توسعه دهنده ها و برنامه نویسان بوجود میاره خودش هم سودی خواهد برد !

نظر

چند نفر اپل را برای جیلبریک می خرد ؟!!!! دوست من خودتون را همه حساب نکنید لطفا !
              قانون کپی رایت را برید بخونید لطفا قبل از دادن نظر و قوانین را با خبر شوید این نظر های خنده دار رو لطفا ندهید هر سیستم محبوبی در دنیا یه سری هکر ها را به خودش جذب می کنه که کرک کنند و نفوذ کنند نمی تونید این مقدار کم را همه و یا بگویید از خود اپل هستند !!!! این حرف کاملا خنده داره و مسخره و دور از عقل است !

کمی عاقلانه فکر کنید فوتوشاپ Cs6 کرکش در تمام سایت ها به راحتی یافت میشه آیا کار خود شرکت adobe است ؟!!!!! که کرک می کنه که حتما محبوبیت بدست بیاره ؟؟؟؟؟!!!!!
              نزنید این حرف ها رو خواهش می کنم کم عاقلانه فکر کنید اگر هم از دست دادن این هکر که خیلی لطف به جیلبریک کردن آیفون کرده بود اذیتتان می کنه لازم به دادن چنین نظراتی نیست فقط بگید ناراحتیت کفایت می کنه ! به هر حال عدی ای مه زخم خورده رعایت نکردن کپی رایت و حق مولف هستند این روز ها خواشحال میشوند و عده ای از جمله شما که یه گوشی آیفون 32 گیگ یا 64 گیگ می خرند و آنرا بیش از 5 هزار دلار برنامه نصب میکنند که حتی اسمهای برنامه هاشون را هم نمی دونن نارحت میشوند عده ای می گویند باز یه شخص دیگه یا گروه دیگر می آید و ما امیدواریم که اپل سیستم خودش را کاملا امن و غیر قالب کرک بکنه که دیگر شاهد این جور کار های نباشید سودهای زیادی داره !
              من خودم روی سیسم اوپن سورس وردپرس کار می کنم و جرو توسعه دهنده ها هستیم اما با این که این سیستم سایت ساز اوپن سورس است بسیار از کاستومر ها حتی قانون اپن سورس را نمی دانند و حتی یک بار فقط یک بار این قانون را نخوانده اند و وقتی که قالبی را با زبان و تاریخ فارسی و کل امکاناتی که یه سایت فارسی نیاز داره را درست کردیم و پایین آن نوشتیم فارسی و هماهنگ سازی با وردپرس توسط گروه wp-persian.com باز هم قانع نیستند و این نوشته را پاک می کنند و یا ماژولی من خودم نوشتم که در رابطه با نوروز بود در سایت خود وردپرس مپی رایتش به نام خود گروه است اما متاسفانه افرادی واقعا براشون متاسفم آن را دانلود کرده ( دانلود رایگان گذاشته شده برای ایرانی های عزیز) اما کپی رایت را پاک می کنند !!!!! به نظر شما آیا من بازم باید برنامه بنویسم و یا آن را پولی و یا کد فعال سازی در سایتم که بسیاری از برنامه نویسان خارجی این کارو می کنند انجام دهم و دیگر راهی نزارم من این کار رو کردم می دونید چی شد کمی از بازدید و استفاده برنامه ها کم شد (چون رایگان بودند بعد به پولی تبدیل شدند ) اما این درسته وقتی هنوز آدمهایی هستند که به حقوق دیگر هم نوع های خودشون احترام نمی زارند
              من از این کار اپل بسیار خوشحالم و ستایش می کنم چرا که فضایی را برای توسعه دهنده ها و برنامه نویسان بوجود میاره خودش هم سودی خواهد برد !
              اولا من طرفتار از بین رفتن Jailbreak هستم!

همین که کرک Photoshop را با Jailbreak کردن iOS مقایسه کردید، کافی بود که دیگه بقیه متنتون را نخونم!

نظر

اولا من طرفتار از بین رفتن Jailbreak هستم!

همین که کرک Photoshop را با Jailbreak کردن iOS مقایسه کردید، کافی بود که دیگه بقیه متنتون را نخونم!
                برای من مهم نیست خواندید یا نه کرک کردن فوتوشاپ با جیلبریک فرق داره اما در کل شما منجر به استفاده از برنامه پولی بدون گرفتن لایسنس برنامه می شود که با کرک شدن هر برنامه ای از جمله فوتوشاپ یکیست !

دوست من جواب نداشتن سخته حالا شما فمر کن من نمی دونم شما هم عالم دنیا
                من خودم را مشناسم شما هم مشخص هستید !
                ویرایش توسط pedram3000 : https://i-phone.ir/forums/member/3736-pedram3000 در ساعت 31-12-2012, 05:22 PM

نظر

محل تبلیغ خوبیه !
                  مدیران غزیز اصلاح بفرمایید !

نظر

برای من مهم نیست خواندید یا نه کرک کردن فوتوشاپ با جیلبریک فرق داره اما در کل شما دراید از برنامه پولی بدون گرفتن لایسنس برنامه استفاده می کند که با کرک شدن هر برنامه ای از جمله فوتوشاپ یکیست !

دوست من جواب نداشتن سخته حالا شما فمر کن من نمی دونم شما هم عالم دنیا
                    من خودم را مشناسم شما هم مشخص هستید !
                    کرک برنامه فرق داره با Jailbreak کردن! یکمی به اسمش هم دقت میکردید کافی بود! در ضمن من با اطلاعاتی که دارم حرف میزنم! شما توی اینترنت هم بگردی هزاران آموزش پیدا میکنی که چطوری یک برنامه کرک میشه! از فیلم گرفته تا کتاب و مقاله . از unpack کردن تا crack کردن، چطوری کار کنیم که برنامه هر سریالی را قبول کنه! چطوری Patch بسازیم و و و و و و .... اما شما چند تا آموزش میتونی پیدا کنی که jailbreak کردن توش یاد داده شده باشه؟ چرا؟؟ چون علم انحصاری هست! هر کسی نداره!!! مطمین باشید تا کسی از ساختار دقیق و نقشه درونی iPhone و iOS خبر نداشته باشه به همین راحتی نمیتونه اونکار بکنه!!!!!!

در ضمن خودتون هم یطوری گفتید! فوتوشاپ! بله پس چرا با اینکه کرک فوتوشاپ هست! کرک ویندوز هست! کرک 3d Max هست! کرک همه چی هستتتت باز شرکتهای Adobe وMicrosoft و Autodesk و .... اینقدر غول شدن و پولدار؟؟؟؟؟؟

چون مشتریاشون را دارن! حال می ترسن از گرفتاری های کپی رایت! حال از کرک ها که مبادا چیزی داخلشون باشه! حال حقوق کپی رایت را دارن رعایت میکنن!

چرا Apple روی برنامه هاش دیگه Serial نمیذاره؟؟؟ به همون دلیل بالا! الان طبق هر سیاستی(نمیگم ۱۰۰٪) میخواد جلوی اینکارو بگیره! من نمگیم ۱۰۰٪! پستهای قبلی منو بخونید! من نوشتم دور از عقل نیست، بخواد الان که خیلی از مردم دنیا عادت کردن به iOS سودشو از طریق برنامه ها ببره بالاتر!!! چون به ازای هر فروش ۳۰٪ میگیره! عجیبی اینکار بیشتر از این هست که کرک کردن جرم هست و پیگرد FBI داره! اما توی همین انجمن من خوندم که Jailbreak کردن قانونیه!!!!!!!!! مرحباااا!!

نظر

چون مشتریاشون را دارن! حال می ترسن از گرفتاری های کپی رایت! حال از کرک ها که مبادا چیزی داخلشون باشه! حال حقوق کپی رایت را دارن رعایت میکنن!
                      iمتاسفم برای طرز فکرتون !!!
                      یعنی ملت همه بدند همه پلیدند و می خرند چون می ترسند !!!؟؟!!!!!
                      دوست من اون برنامه نویس میدونه که اگه بخواد در فروشگاه اپل بخواد چیزی بفروشه باید به فروشند درصدی را بده طبیعی است گویا شما هنوز وارد بازار کار نشدید !!!
                      به هرحال ختم کلام می که خوشحال این سیاست اپل هستم و به آن افتخار و می بالم !
                      امیدوارم که دیگه جیلبریکی هم نیاید و هر کسی همونطوری که اپل و گوشیش است استفاده کنند اینطوری حقوق توسعه دهنده ها هم رعایت میشه و بهترین دیوای امن جهان لقب خواهد گرفت !

البته اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کرده باشید الان بلکبری 10 امن ترین شناخته شده امیدوارم تا عرض یک سال آینده این مقام هم به اپل اعطا بشه دوستانی هم که عاشق جیلبریک هستند بروند به سراغ برند دیگری

نظر

دوست من اون برنامه نویس میدونه که اگه بخواد در فروشگاه اپل بخواد چیزی بفروشه باید به فروشند درصدی را بده طبیعی است گویا شما هنوز وارد بازار کار نشدید !!!
                        امیدوارم که دیگه جیلبریکی هم نیاید و هر کسی همونطوری که اپل و گوشیش است استفاده کنند اینطوری حقوق توسعه دهنده ها هم رعایت میشه و بهترین دیوای امن جهان لقب خواهد گرفت !

البته اگر اخبار تکنولوژی را دنبال کرده باشید الان بلکبری 10 امن ترین شناخته شده امیدوارم تا عرض یک سال آینده این مقام هم به اپل اعطا بشه دوستانی هم که عاشق جیلبریک هستند بروند به سراغ برند دیگری
                        اولا ادعات منو كشته !
                        اگه جيلبريك نبود الان ايفون ٤ يا پنجي هم به اين شكل نبود از اپديت ها خبري نبود از برنامه هاي قريتر هم خبري نبود و همون اول اگه اين سياست نبود كسي به فكر بهتر كردن محصول خودش نميوفتاد اين سياست بازار هست

به قطع و يقين براتون ميگم تا اپل هست چيزي به نام جيلبريك هم هست فقط شايد اسمش تغيير كنه ولي همون كاربرد و همون سياست پشتش هست
                        ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 31-12-2012, 05:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                          اولا ادعات منو كشته !
                          اگه جيلبريك نبود الان ايفون ٤ يا پنجي هم به اين شكل نبود از اپديت ها خبري نبود از برنامه هاي قريتر هم خبري نبود و همون اول اگه اين سياست نبود كسي به فكر بهتر كردن محصول خودش نميكرد اين سياست بازار هست

اميدوارم كه هيچ به قطع و يقين براتون ميگم تا اپل هست چيزي به نام جيلبريك هم هست فقط شايد اسمش تغيير كنه ولي همون كاربرد و همون سياست پشتش هست
                          خدا بیامرزتت پس !
                          آهان پس باید حتما دزد باشه تا پلیس باشه کاملا فهمیدم
                          برای شما هم متاسفم
                          زیاد امیدوار نباشید اینجا آخرایه خطه !

نظر

دوست عزیز شما قرار نیست اگر حرفی برای گفتن ندارید از واژه های غیر استاندارد استفاده کنید!

من نمیدونم چرا فکر میکنید من ناراحتم از اینکه Jailbreak شاید بخواد تمام شه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
                              بستن یک سایت و یک سورس و آپدیت نشدن اپ سینک چه ربطی به خداحافظی از جیلبریک هست.اولا که اپ سینکی که برای فریمور 5 اومد رو فریمور 6 هم نصب میشه.دوما دستکاری و یا نوشتن این برنامه چندکیلوبایتی هیچ کاری نداره و آپولو هوا کردن نیست.سایت apptrackr که برنامه بازی کرک شده میزاشت صدتا مثل این هست (بطور مثال من AppCake - iPhoneCake | iPhone Game App Index and Share استفاده میکنم که واقعا بروزه)
                              جیلبریک هم که ساخته شد برای اپ سینک ساخته نشد.هدف گذر از محدودیتها و فروش توییکها هست
                              این قضیه خداحافظ جیلبریک و خوب شد که تعطیل شد و غیره نکنه جوک آخر ساله؟! 21 دسامبر هم میگفتن دنیا تموم شد و همه جا تاریک میشه خبری نشد!حالا چند وقت دیگه هم فریمور 6.1 میاد و بعد جیلبریکش میاد همون اپ سینک فریمور 5 رو روش نصب میکنیم.کور بشه هرکی نبینه! جیلبریک و نصب اپ سینک فریمور 5 برروی 6.1!

نظر

اونایی که installous نصب دارند راحت میتونند برنامه از appcake بگیرند نصب کنند با installous
                                installous باز کنی اررور میده میپره بیرون ولی بری توو setting و airplane mode روشن کنی دوباره installous باز کنی ok میشه دیگه نمیپره بیرون

نظر

صبر کنید ..
                                X