اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    شما اطلاعتت یه ذره غلط هست
    شکست فروش ۵؟
    یه۲تا جارو میخوندی قبلش
    فروش ۵ از ۴اس هم بیشتر بوده بعد میگی شکست ۵؟!
    بله آمریکا که مثلاً 199 دلاره ملاک نیست بازار ایران که 3.5 میلیونه رو میگم!
    فروش با contract کجا و نسبت فروش جهانی در مقابل بقیه برند ها کجا مخصوصاً ایران
    Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy Note II in Smartphones
    یه ریویو جالب گه میگه 5 تفاوت زیادی با مدل های قبلیش نداره و یه مقایسه جالب هم با گلکسی
    iPhone 5 is no better than that of the 4S. Why, Apple. Why?!
    A Week With iPhone 5 After Using the Galaxy Note 2 for a Month � Unwired View
    به هرحال اگر توی یه انجمن آیفون بگی آیفون بده قاعدتاً همه حمله میکنن و اگه توی انجمن سامسونگ از گلکسی تعریف کنی همه تحسینت میکنن من فقط اینجا قصدم review صادقانه بود که حرف خیلیام هست
    اپل فعلاً باید فکر حل مشکل SMS آیفون 5 ش باشه و دلیوری و خیلی مشکلات پیش پا افتاده که لازمه کلی راه بری تا یه کیبورد فارسی روش فعال کنی ...
    دیگه بات حال نمیکنم اپل :
    ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 02-01-2013, 12:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
      من اندروید نداشتم با یکبار کار کردن آدم میفهمه اندروید چیه
      خیلیا شاید هنوز توی اندروید 2 پیش قضاوتی میکنن وگرنه آخرین ورژنش 4 فوق العادست و اونایی که توی این تاپیک میان هی میگن عمراً اپل فلان شه... بنده خداها به جز آیفون و نوکیا و ویندوز موبایل چیز دیگه ای نداشتن و اینطوره که فکر میکنن آیفون ته دنیسات!
      من هم 3g هم 3gs هم 4 هم 4s داشتم
      با کمال خوشحالی بازم تاکید میکنم دوره اپل به سر میرسه به زودی
      گرچه میتونم بگم موقعی هم که جیلش بیاد بازم حرفمو پس نمیگیرم کلاً با شکست فروش آیفون 5 هم مشخص شد سناریوهای خلاق اپل داره به اتمام میرسه
      دور دوره اندرویده دیر یا زود تعبیر میشه حرفم!
      در مورد تبلت اما هنوز به iPad وفادارم و به جرات میگم هیچ تبلتی نتونسته جای iPad رو بگیره فعلاً

گذشت دوران برنامه های سورس بسته دور دوره سیستم عامل های open source هه!
      دوست عزیز من هم گوشی اندرویدی داشتم و دارم هم ایفون
      به این نکته توجه کنید که ios فقط تو گوشی اپل نصبه اما اندروید روی چندین برند در نتیجه معلومه فروش گوشی اندرویدی بیشتره!!!
      البته با این نظر موافقم که سورس بسته رو اعصابه چون من تو اندروید خودم رام گوشی و دگرگون میکنم کرنل عوض می کنم تم میسازم اما ios دست و پای ادم و میبنده.

نظر

یه ریویو جالب گه میگه 5 تفاوت زیادی با مدل های قبلیش نداره و یه مقایسه جالب هم با گلکسی
        به هرحال اگر توی یه انجمن آیفون بگی آیفون بده قاعدتاً همه حمله میکنن و اگه توی انجمن سامسونگ از گلکسی تعریف کنی همه تحسینت میکنن من فقط اینجا قصدم review صادقانه بود که حرف خیلیام هست
        اپل فعلاً باید فکر حل مشکل SMS آیفون 5 ش باشه و دلیوری و خیلی مشکلات پیش پا افتاده که لازمه کلی راه بری تا یه کیبورد فارسی روش فعال کنی ...
        هیچ سیستم عامل و دیوایسی هیچوقت برتر نیست !
        خیلی ساده لوحانست که بگیم بهترین گوشی آیفونه یا مثلا گلکسی اس یا ...
        بسته به کاربری هر شخص نوع استفاده از گوشی هم متفاوته ، متاسفانه هنوز مردم ما به سطحی نرسیدن که گوشی رو مطابق نیازشون خریداری کنن و اصلا همچین نگرشی هم برای خرید ندارن ، فقط می خوان گوشی رو با بالاترین امکانات بخرن حتی اگر براشون کاربرد نداشته باشه !

به شخصه خودم فعلا iPhone 4 دارم و از کارکردش راضیم ، با اینکه برای دو نسل قبله ولی لزومی ندیدم بخوام عوضش کنم چون جوابگوی نیازهام هست ، هر وقت دیدم دیگه نمی تونه جواب بده اقدام به خرید یه گوشی مناسب می کنم که لزوما نیازی نیست یک دیوایس آ او اسی باشه !

کیبورد فارسی هم به راحتی و با چند کلیک قابل فعالسازی هست
        و اما در مورد iOS ، مشخصا هر سیستم عاملی دارای مشکلاتی هست ولی باید ارائه خدمات در سطح جهانی بررسی بشه نه ایران ، سامسونگ بازار داخلی مارو پشتیبانی می کنه در نتیجه متعهد هست ولی اپل خیر ، اپل رسما هرجا نمایندگی رسمی داره و دستگاهاش رو به صورت رسمی عرضه می کنه ، به همون مقدار هم امکاناتش رو ارائه میده و پشتیبانی مطلوبی داره به همین منظور تعهدی نداده که برای ایران امکانات سیستم به طور کامل قابل استفاده باشه ، در نتیجه سیستم های مثل دلیوری رو هم وقتی روی اپراتور قرار میده بر اساس سیاست خودش نیازی ندیده که روی گوشی بذاره !

به هر صورت همونطور که گوگل فقط به دنبال سود بیشتریه سیاست اپل هم به این صورته

انتخاب مناسب بر اساس نیاز ، چیزی که باعث میشه شما بتونی از دستگاهت نهایت استفاده رو ببری ، نه از روی تجمل گرایی و ...

خیلی ها ممکنه با اندروید و دستگاه های اندرویدی راحت باشن و لذت بیشتری در حین کار باهاش ببرن نمیشه به زور بهشون تحمیل کنی که iOS استفاده کن و بلعکس

ضمنا دید یک برنامه نویس با یک توسعه دهنده و یک یوزر کاملا باهم متفاوته !

دوران این نوع بحث ها هم خیلی وقته سر اومده ، اینکه برخی نقاط ضعف سیستم هارو چوب می کنن میزنن تو سر اون یکی ، اگر شما 10 تا ویدئو و سورس و منبع و دلیل بیاری من 100 تا میارم ! شما 1000 تا میاری ، من 10,000 تا ، همینطور این روند ادامه داره چون اینا دلیل محکمی نیست!

در نهایت نه من از اپل سود میگرم نه شما از گوگل ، پس بهتره بذاریم اونایی که نفعی از قضیه میبرن تو دادگاه تو سر و کله هم بزنن و ما صرفا این وسط نهایت استفاده رو از از جفت سیستم ها ببریم

نظر

به نظرم یا این حرکت خیلیا از ایفون مهاجرت می کنن به سمت گوشی های دیگه
          و ایفون تو ایران به قیمت اصلیش مقداری نزدیک تر می شه
          و فقط کسی ایفون می خره که واقعا ایفون رو به خاطر ios می خواد نه ۱۰ صفحه بازی و برنامه بدردنخور
          نمونشم این دوستمون dm800pvr که با این دلایل جالب دیگه با اپل حال نمی کنه.

نظر

دوست من لطفا وقتی وارد بحث شید که اطلاعات حداقل رو داشته باشید , شمایی که فکر میکنید برای میزان فروش بازار ورشکسته ی ایران رو باید در نظر گرفت که مردم نه قدرت خرید دارن نه کمپانی ها عرضه دارن نه ساپورت ادامه ی بحث با شما بی فایده است .
            دوما انگ تعصبی بودن رو به کسی نزنید من حداقل از کل پستهام تو این انجمن 500-600 تاش در مورد مشکلات و نقد اپل بوده از اندرویدم چند ماهی استفاده کردم . اگر بخواهیم از مشکلات اپل صحبت کنیم مشکلات عمیق تری هست تا دلیوری و کیبورد فارسی این دو مورد فقط از دید شما مشکله .
            ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 03-01-2013, 02:20 PM

نظر

ملاک هیچ شرکتی ایران نیست اتفاقا ملاک همون ۱۹۹ دلاره . هیچ شرکتی نمایندگی رسمی نزده تو ایران که بیان ملاکشون رو فروش تو ایران قرار بدن. ملاک فروش ۵ میلیون تو یک روز در ۱۰ کشوره. ملاک فروش ۲ میلیون دستگاه در روز اول عرضه در چینه

اون یه ریویو که اینو میگه و صد تا ریویو دیگه میگن کلی فرقی داره

SMS هیچ مشکلی نداره دوست عزیز و دلیوری سیستم داغونی در ایران داره وگرنه اگر خارج رفته باشید خود اپراتور روی هر گوشی که باشید دلیوری رو می فرسته و اصن جالبه SMS کم کم اونور از رده خارج شده و اینم در نظر داشته باش که delivery انقدر کار سختی نیست که اپل نتونه. چطور برای imessage که نیاز داشت گذاشت ؟؟ کیبورد فارسی با وجود مشکلاتی از سوی کشوری که اپل توشه با کشور عزیزمون بصورت مخفی وجود داره و همین هم کلیه اگر شما بلد نیستید با یک کلیک فعالش کنید دلیل نمیشه که بگید کلی راه

اپل هم با شما حال نمی کنه
              ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 03-01-2013, 06:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                ملاک هیچ شرکتی ایران نیست اتفاقا ملاک همون ۱۹۹ دلاره . هیچ شرکتی نمایندگی رسمی نزده تو ایران که بیان ملاکشون رو فروش تو ایران قرار بدن. ملاک فروش ۵ میلیون تو یک روز در ۱۰ کشوره. ملاک فروش ۲ میلیون دستگاه در روز اول عرضه در چینه

اون یه ریویو که اینو میگه و صد تا ریویو دیگه میگن کلی فرقی داره

SMS هیچ مشکلی نداره دوست عزیز و دلیوری سیستم داغونی در ایران داره وگرنه اگر خارج رفته باشید خود اپراتور روی هر گوشی که باشید دلیوری رو می فرسته و اصن جالبه SMS کم کم اونور از رده خارج شده و اینم در نظر داشته باش که delivery انقدر کار سختی نیست که اپل نتونه. چطور برای imessage که نیاز داشت گذاشت ؟؟ کیبورد فارسی با وجود مشکلاتی از سوی کشوری که اپل توشه با کشور عزیزمون بصورت مخفی وجود داره و همین هم کلیه اگر شما بلد نیستید با یک کلیک فعالش کنید دلیل نمیشه که بگید کلی راه

اپل هم با شما حال نمی کنه
                به نکته خوبی اشاره کردی 5 میلیون یوزر مثل قبل خرید کردن و الان همه پشیمونن !
                جداً قابل توجه شما منم بلدم مثل شما چطور کیبورد فارسی نصب کنم آفرین
                شما زیاد خوشو ناراحت نکن گوشی شما شاخترین گوشی دنیاست!
                همین شماها با اپل کار کنید دیگه اپل نیازی به بازاریابی نداره!
                ضمن اینکه منم توی پستم گفتم روی صحبتم با آدمای چشم بسته متعصب نیست با آدمای با منطقه!

نظر

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

اون سايت apptrackr كاره اي نيست، مردم برنامه ها رو كرك ميكنن و اپلود اونجا يه لينك ميزارن، الانشم سايتاي ديگه هست واسه دانلود
                  مشكل بسته شدن instalous هم با يه توييك بنام alive instalous يا برعكس كه اومده حل ميشه البته منظورم اينه كه بسته نميشه تا بتونين برنامه ها رو از جاي ديگه بگيرين و نصب كنين
                  جيلبريك ios 6 هم بزودي منتشر ميشه، هيچ سيستمي بدون عيب و حفره نيست، 5, 4, 3 و.. شدن، اينم ميشه

نظر

به نکته خوبی اشاره کردی 5 میلیون یوزر مثل قبل خرید کردن و الان همه پشیمونن !
                    جداً قابل توجه شما منم بلدم مثل شما چطور کیبورد فارسی نصب کنم آفرین
                    شما زیاد خوشو ناراحت نکن گوشی شما شاخترین گوشی دنیاست!
                    همین شماها با اپل کار کنید دیگه اپل نیازی به بازاریابی نداره!
                    ضمن اینکه منم توی پستم گفتم روی صحبتم با آدمای چشم بسته متعصب نیست با آدمای با منطقه!

دوست عزیز شما هر کاری به نظرتون درسته رو انجام بدید نیازی به بحث با دوستان دیگر نیست
                    هر کسی اختیار کار خودشو داره
                    به طور مثال من خودم از iOS راضیم و در مجموع تمامی محصولات اپل نیاز های من رو در همه ی موارد برطرف کرده دلیلی نداره بیام بگم محصولات دیگه بد هستند
                    حالا شما اگه به هر دلیلی خوشتون نمیاد از اپل می تونید از محصولات دیگری استفاده کنید تا هم براتون کاربردی باشه هم صرفه ی اقتصادی داشته باشه
                    موفق باشید
                    ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 05-01-2013, 12:53 PM

نظر

• خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

من با خیلی از گوشی های روز دنیا کار کردم ولی هماهنگی سخت افزار و سیستم عامل آیفون رو تو هیچکدوم ندیدم! سرعت اتصال wifi،gps،آنتن دهی،دوربین و ...
                      کیفیت صفحه نمایش که دیگه اصلا قابل مقایسه نیست همینطور دوربین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread79259.html

دوستان با توجه به خبر فوق مشخص شده که جیلبریک ios 6 , بعد از انتشار نسخه ios 6.1 منتشر میشه.
                        ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 05-01-2013, 10:23 PM

نظر

• چند تا اظهار نظر از جانب دوستان بی تعصب فروم های دیگه!! کسی خواست منبع بدم

مقایسه منطقی و نه تعصبی بین سیستم عامل اندروید و آی او اس -Note II vs iPhone 5

1-من 4 داشتم بعد4s گرفتم.خیلیم تعصب داشتم .ولی* خوب بالاخره ظاهرش دلتو می*زنه،اینکه نتونی گوشیتو دسکاری کنی* دلتو می*زنه.الان نت۲ گرفتم واقعا راضیم یعنی* بیش از حدی که وقتی* آیفون داشتم راضیم.اگه بنا به تجربه باشه چیزی زیادی دستگیرت نمی*شه با این وضع جیلبریک.یون دوستی هم که میگه گیفت کرد ۵۰ دلاری بگیری شما یعنی* حاضری ۱۶۰ تومن بدی واسه برنامه*یی که بیشترشون رو همین نت ۲ اجرا می*شه

2-ای او اس یه سری محدودیت هایی داره که واقعا برای کسی که با اندروید کار کرده مثه رفتن از یه خونه ۱۰۰۰ متری به خونه ۵۰۰ متریه
                          انعطاف اندروید خیلی بیشتره درسته که تقریبا یه کپی از ای او اسه ولی شما کارایی که با اندروید میتونی بکنی بیشتر رو رو ای او اس نمیشه انجام داد
                          یه مثال خودمونی تر مثلا شما اگه خونه خودت باشی یه کاسه اش رشته بزارن جلوت شروع میکنی خوردن حالا در حین خوردن رشته از قاشق لیز خورد و کمیش هم ریخت مشکلی نیست اما مثلا اگه تو مهمونی باشی ادب حکم میکنه با کلاس رفتار کنی و همش مواظبی مبادا بریزه و...
                          خوب در مورد اندروید و ای و اس هم همینطوره
                          بطور مثال شما تو اندروید میری تو فایلات میگردی براحتی و مثلا فایلی رو از دیگران دریافت میکنی اما تو ای و اس برا ریختن یه فایل رو گوشی حتما باید اخرین ورژن ای تیونز رو کامپیوترت نصب باشه تا بتونی فایلا رو بهش معرفی کنی تا برات بریزه تو گوشی و بلوتوث هم نداره یعنی داره اما....
                          و محدودیت های دیگه

3-من چند روزی ایفون5 دستم بود باهاش کار کردم... واقعا میتونم بگم نه تجربه ی خوبی بود نه حس خاصی بهم دست داد... :دی فقط چند جا دستم بود گقتن ملت ایول... !!

4-به نظرم نت 2 تو نگه دار اشتب نکن آیفون 5 هم تجربه ای مثه آیفون 4اس.

5-تجربه کار با نوت 2 خیلی با آیفون فرق داره
                          به نظر من نوت 2 خیلی راحت تره و کاربری بهتری داره،به علاوه یک سری قابلیت که مال خودشه، +قابلیت های s3 +قلم +ساپورت کوکری
                          به نظرم آیفون جز از نظر پردازشی چیز خاصی رو از نوت سرتر نداره!

6-سلام دوست گرامی منم یروز شبیه شما بودم بین خرید نوت 2 و آیفون 5 دچار مشکل بودم بنظر من از محصولات اپل آیپد 3 دنیای متفاوتی داره ولی از گوشی اپل زیاد حال نمیکنم
                          آیفون 5 اسمش رفته بیرون در صورتی که نوت 2 برنامه بازی و هر چی بخوای بدون محدودیت عرض می کنم بدون محدودیت به راحتی در دسترس داشته باشی من داداشم آیفون 5 داره ولی اینو به جرات میگم در یه چیزایی همون لذت رو احساس می کنم که با آیپد3 تجربه کردم نوت 2 بخری ضرر نمی کنی قول میدم از انتخابت پشیمون نمی شی خصوصا از حافظه که من اصلا با 64 حافظه کم میارم با اینکه آیفون 16 گیگ با بازی و برنامه های گرافیکی حجم بالا چجوری بسازی و خیلی مسائل دیگه بازم سوالی داشتی بگو جواب میدم

7-دسامبر گذشته از نظر تعداد اپلیکیشن app Store و google Play برابر شدند!

8-برترین صفحه نمایش SuperAMOLED تا زمان ورود به بازار
                          قلم بسیار کاربردی و پیشرفته با عملکرد عالی
                          شارژدهی مناسب باتری
                          سخت افزار بسیار قدرتمند
                          دوربین با کیفیت خوب به همراه فلاش LED و دوربین مکالمه تصویری
                          کیفیت مکالمه فوق*العاده
                          بلندگوی قدرتمند
                          پشتیبانی از 4G و NFC و DLNA
                          وجود برنامه های مخصوص کار با قلم بصورت پیش فرض
                          کیفیت مکالمه بسیار خوب به همراه بلندگوی قدرتمند
                          احساس امنیت در هنگام کار با گوشی به جهت طراحی و وزن مناسب
                          ,.....

9-به نظر من اصلا این کار را نکن چونکه ایفون 5 هیچ مذیتی به نوت 2 نداره اینقدر اذیتت میکنه که سریع پشیمون میشی مثلا دم به دقیقه فریمور جدید میاد حالا باید ببینی ایا هکرهای عزیز میتونن جیلبریک کنن یا نه مشکل دیگش اینه که وابستگی شدیدی به ایتیونز پیدا میکنی چونکه اگه کامپیوتری که در اختیارته ایتیونز نداشته باشه عملا کاری نمیتونی بکنی در کل یه روزی ایفون به تاچ خازنی و صفحه اش و برنامه وبازیهاش مینازید که الان دیگه گوشیهای اندرویدی تو این زمینه ها کم وکاستی ندارن در اخر وقتی گوشی ایفون خریدی در اصل نخریدی گوشی را از اپل اجاره کردی به خاطر محدودیتهایی که اپل واسه گوشیهاش گذاشته

و در آخر نظر من
                          خداحافظ اپل و سیستم عامل مسخره بیدون جیل بدرد نخور ios
                          ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 12-01-2013, 04:14 PM

نظر

• كسي دوست مداره خب نخره إايفون!!!
                            من نميدونم ملت ميخان چه دستكاريي بكنن گوشيشونو!
                            گوشي گوشي هست و پي سي يه چيز ديگه!
                            فقط گير دادن ب دسكاريه فايلاي سيستمي !
                            خب اگه كسي واقعا تمايل به بلوت بادي داره هنوز اون بحثش جداست!
                            جالبه اينا فقط تو فروماي ايراني بحثا ميشه!

نظر

• بعضی از دوستان دائما حرف از ایفون ۱۹۹$ میزنند، در صورتی که اگر کمی اطلاع داشته باشید، اصلا این خبرا نیست!
                              این ۱۹۹ دلار هم با یک قرارداد اپراتوریه و بدون اون قرارداد(unlock factory) حدودا میشه ۶۰۰ دلار!
                              -----------------
                              یکی هم راجع به اینکه بحث میشه ios یا android, مثل این میمونه که بگی مرسدس بنز یا بی ام دبلیو!خیلیا میگن بنز ، خیلیا هم میگن بی ام دبلیو!
                              جفتشون هم حق دارند، چون یکی نسبت به دیگری اینقدر برتر نیست که یک طرف دهنش بسته بمونه!و گر نه که اینقدر بحث پیش نمیومد!
                              -----------------
                              الان گوشی های اندرویدی دارن خیلی پیشرفت میکنن:sony xperia z که غولیه واسه خودش، samsung galaxy note 2 و.....

نظر

• خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

دوشت عزيز dm800pvr
                                اولا اينجا بحث مقايسه ي بين اندرويد و بقيه ي سيستم ها نيست .

دوما در اينكه شما حق داريد هرطور علاقه منديد به اين موضوع نگاه كنيد و سيستم مورد علاقتون رو انتخاب كنيد شكي نيست ، حتي شما در جاي مناسب ميتونيد با بحث علمي و منطقي ( نه سيستم اشغال ديگه خوشم نمياد ازت و .. ) نظرات بقيه رو هم تغير بديد نسبت به موضوع مورد علاقتون ، ولي اينجا با پست هاي اسپم و ترول كردن نه به هدفتون ميرسيد نه كسي واسه حرفتون تره خورد ميكنه جو تاپيك رو هم متشنج ميكنيد .
                                ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 12-01-2013, 05:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X