اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظ جیلبریک - Hackulous از دنیای جیلبریک کنار رفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
    پس شما سعی کنید از این به بعد اپ سینک رو بنویسید بی زحمت
    شما اپ سینک بنویسید من جیلبریک میکنم
    پس لطفا چیزی که بلد نیستید یا میتونید نگید راحته
    شما همون قبلی رو روی فریمور 6 نصب کن هرموقع مشکلی داشت بیا به من بگو
    وقتیکه خبری رو الکی گندش میکنید نتیجه اش این میشه که نمیتونید بصورت علمی ثابتش کنید
    ویرایش توسط kuma : https://i-phone.ir/forums/member/31509-kuma در ساعت 31-12-2012, 09:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
      شما همون قبلی رو روی فریمور 6 نصب کن هرموقع مشکلی داشت بیا به من بگو
      خوب این ربطی داره این یه اتفاق هست چون جواب میده دلیل نمیشه که نوشتنش آسون هست دلیل میشه؟
      بعد کدوم یک از ورژن ها به غیر از 6 اپ سینکش روی اون یکی جواب میده؟
      پس نتیجه میگیرم حرف شما بی پایه و اساس هست که میگید آسون هست و دارید کار تیم هکر رو هم بی ارژش میکنید
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        خوب این ربطی داره این یه اتفاق هست چون جواب میده دلیل نمیشه که نوشتنش آسون هست دلیل میشه؟
        بعد کدوم یک از ورژن ها به غیر از 6 اپ سینکش روی اون یکی جواب میده؟
        پس نتیجه میگیرم حرف شما بی پایه و اساس هست که میگید آسون هست و دارید کار تیم هکر رو هم بی ارژش میکنید
        بحث با شما بیفایده هست.فقط یک نصیحت برادرانه میکنم که خبری رو الکی گندش نکنید.هرموقع فهمیدی که اپ سینک با جیلبریک چه ارتباطی داره من باهات بحثو ادامه میدم.فقط بگم بعدا معلوم میشه و وقتیکه جیلبریک 6 اومد و اپ سینک نصب شد و این قضیه همینجوری ادامه داشت اونوقت همدیگرو میبینیم! نهایتش این هست که یکنفر دیگه اپ سینکو آپدیت میکنه.

نظر

صبح, خبر رو خوندم وقت نکردم بیام اینجارو یه نگاهی بندازم!
          نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
          وای خیلی بد شد ! باید بزنیم تو کار برنامه های مجانی بدرد نخور
          همین الان نزدیکی های تعطیلات سال نو و ژانویه و از این جور چیزها خیلی از برنامه ها رایگان میشن بهترین کار اینه که هر روز اون برنامه ها رو بخرین!

ولی منم همیشه جیلبریک میکنم.
          ولی اون اول که ریستور میکنم نمیدونم چرا احساس میکنم حتی کیفیت تصویرم بهتر شده!
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ولی بعضی از دوستان راست میگن جیلبریک کردن فقط نصب برنامه های کرک شده نیست که!
          اگه قرار اونه برین یه سرویس آیریزاین بگیرین بدون افت سرعت و افزایش مصرف باتری بازیهای کرک شده رو نصب کنین.
          من خودم فکر کنم دلیله مهمی که براش جیلبریک میکنم تنها عوض کردن داک هستش!
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

و در ضمن من قبول ندارم که جیلبریک بعد از نصب برنامه های کرک شده فقط نصب توییکهایست!
          چون خیلیا از من و شما کاربردهای تخصصیتری دارن!!
          مهمترین ویژگی کاربردی جیلبریک به نظ من دسترسی به فایلهای سیستمی هستش.

مرگ Hackulous م به نظر من چیز عجیبی نبود این اواخر که یه خورده جو جیلبریک خراب شده بود بعد Hackulous م که فعالیتاش وابسته به جیلبریک بود کاسبیش کساد شد.
          .:amgr:.

نظر

دوستان درست یک تیم بزرگ از هکرا به نام Hackulous که در زمینه کرک کردن برنامه ها بود از فعالیتش دست کشید ولی این را بدانید که هیچ وقت ماه پشت ابر نمی ماند و این بدان معنی است که در آینده ای نه چندان دور با یک روشی جدید مواجع میشوید که به راحتی می توانید از برنامه های کرک شده و حتی در قسمت جیلبریک از آن استفاده کنید چند وقت پیش من در یکی دیگر از سایت های خوب در زمینه اپل (اپل اپس | دانلود برنامه آیفون آیپد, دانلود بازی آیفون آیپد با لینک مستقیم) که به نام اپل اپس است روشی را دیدم که در iPhone 5 , iPad mini , iPad 4,3 میتوانید بدونه اینکه دستگاه خود را جیلبریک کنید و بعد برنامه appsync را نصب کنید می توانید از برنامه های کرک شده استفاده کنید خلاصه بگم بالاخره یک روشی پیدا می شود و باید منتظر یک انقلاب جدید در بحث جیلبریک باشیم
            ممنون از سایت و دوستان این انجمن که هرچی از اپل یاد گرفتم بخاطر آموزش ها و راهنمایی های شما بوده.

نظر

ios خودش سیستم عامل روونو خوبیه و دلیل محبوبیتش هم همین روون بودن ساده بودنشه
              ولی واقعا از وقتی iphone5 گرفتم و توییک های سیدیا رو ندارم احساس کمبود حس میشه
              واقعا چرا notifications نباید دسترسی به ستینگ سریع رو داشته باشه؟!!!(من خودم واجبترین توییک واسم ncsetting بود)
              من نه تم میخوام نه میخوام lockscreenام رو تغییر بدم نه هزارتا توییک دیگه که اپل به دلایلی رو ios قرار نمیده ولی واقعا دلیلی هست برای نبودن fast setting؟!!!
              البته هرسال اپل تغییراتی رو میده و۱۰۰٪ این هم به ios اضافه میشه ولی چرا من وقتی درون یه بازی یهو احتیاج به اینترنت میکنم باید از بازی خارج شم مسیره setting-wifi-on رو برم؟!!!(حتما اپل دلیلی داره!)

- - - - - - - - - -

ios خودش سیستم عامل روونو خوبیه و دلیل محبوبیتش هم همین روون بودن ساده بودنشه
              ولی واقعا از وقتی iphone5 گرفتم و توییک های سیدیا رو ندارم احساس کمبود حس میشه
              واقعا چرا notifications نباید دسترسی به ستینگ سریع رو داشته باشه؟!!!(من خودم واجبترین توییک واسم ncsetting بود)
              من نه تم میخوام نه میخوام lockscreenام رو تغییر بدم نه هزارتا توییک دیگه که اپل به دلایلی رو ios قرار نمیده ولی واقعا دلیلی هست برای نبودن fast setting؟!!!
              البته هرسال اپل تغییراتی رو میده و۱۰۰٪ این هم به ios اضافه میشه ولی چرا من وقتی درون یه بازی یهو احتیاج به اینترنت میکنم باید از بازی خارج شم مسیره setting-wifi-on رو برم؟!!!(حتما اپل دلیلی داره!)

نظر

من با شنيدن اين خبر واقعا خوشحال شدم. اميدوارم خيلي زود جيلبريك به پايان عمرش برسه و البته خيلي نزديك شده و با اومدن iOS 7 ديگه خبري از جيلبريك نخواهد بود. حدود ١١٩ تا برنامه دارم و اصلن پشيمون نيستم كه خيليهاش رو خريدم و بقيه هم به مناسبتهاي مختلف مجاني شده بودن كه گرفتم.

نظر

به نظر من جیلبریک کردن گوشی واقعا خوب نیست هر چند قبول دارم که یکسری کمبود هایی ممکنه حس بشه ولی در کل به این نتیجه رسیدم که مزایای جیلبریک در مقابل معایبش بسیار کمتر هست و ارزش نداره گوشی رو به خاطر گیر آوردن چند تا بازی به صورت مجانی جیلبریک کرد
                  من هم تا یک سال پیش مثل همه همیشه منتظر جیلبریک بودم تا گوشیمو آپدیت کنم ولی تقریبا یک سال هست که کلا جیلبریک رو گذاشتم کنار و خیلی همه چیز بهتر شده و هنگ کردن و کند شدن و قاطی کردن و زود تموم شدن باطری و .... همه تعطیل شده و گوشیم بسیار روان کار میکنه و چند تا توییکی هم که با سیدیا نصب میکردم رو هم دیگه عادت کردم و قبول کردم که روی گوشیم فعلا جای این توییک ها خالی هست .
                  من هم خیلی به بازی های آیفون علاقه دارم و خیلی هم بازی میکنم و اکثر بازی های مشهور رو بلافاصله میخرم شاید نزدیک 800 دلار تا به امروز برای گوشی برنامه خریدم ولی از این 800 دلار بدون اغراق بگم 500 دلارش رو مجانی بدست آوردم و فقط توی یک سال 300 دلار و شاید کمتر هزینه کردم . شما دوستان هم میتونید برای خریدن بازی ها و برنامه های مورد علاقه خود مثل من دلار مجانی بدست بیارید که بسیار هم راحت هست مثلا سایتی مثل free my apps و ... البته چندین سایت و برنامه مشابه هست که واقعا هم بسیار خوب هست کارشون و خیلی راحت هم میشه ازشون گیفت کارت دریافت کرد
                  خوب این نظر من هست شاید خیلی ها با من موافق باشند و شاید هم خیلی ها مخالف ، به هر حال خواستم نظر خودم رو با شماها در میون بزارم
                  موفق باشید

نظر

تا اپل آدمایی رو داره که هر بلایی سرشون در بیاره بازم ازش بخرن دیگه غم نداره
                    ولی هیچ کس نمی تونه جلوی هکر رو بگیره همیشه راه وجود داره

نظر

سلام
                      من بدبختم ! نمیدونم چرا الکی آندروید عزیزم رو فروختم و آیفون خریدم اونم یه گوشی 6.0.1 که جیلبریک نداره از شانس بسیار عالی من جیلبریک هم که براش نیست و نخواهد آمد پس باید همینطوری با این 1100 طرح آیفون سر کنم
                      البته این که جیلبریک دیگه برای ما نمیاد باعث میشه خیلی ها به سمت آندروید برن نمیدونم به نظر مسخره میاد ولی فکر میکنم یه سر این ماجرا به گوگل و آندروید مربوط باشه برای کم کردن فروش و محبوبیت آیفون

نظر

یه سری تو اوج کناره گیری میکنن موندگار میشن ، یه سریم گند میزنن به معادلات منطقه :d
                        خب شما که می خواستین برین ، یه 2 هفته قبل به ما میگفتین ما یه سر و سامونی به دستگاه میدادیم بعدش خدا پشت پناهتون به سلامت
                        در اینجا جا داره آهنگ سلام آخر احسان خواجه امیری رو تقدیم کنم به Hackulous و شرکاء
                        ویرایش توسط AJAX : https://i-phone.ir/forums/member/24621-ajax در ساعت 02-01-2013, 01:29 AM

نظر

منم خیلی ناراحت شدم ولی اصلا نگران نباشید
                          چون چینی ها فعال شدن و روشی پیدا کردن که روی گوشی که ج ب نیست راحت میتونید برنامه نصب کنید البته هنوز بتا هستش ولی امیدوارم ادامه بده
                          درضمن با این روش میشه از 3gs تا 5 برنامه نصب کرد

نظر

د کی!!!!!! شانسو می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            یه سایتی معرفی کنید به من که برم به این هک کرهای عزیز بگم جان مادرتون ! جان هرکی دوست دارین جیلبریک کنید این ios6و دیگه بعدازین ios بخوره توسرتون

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammadreza.47 نمایش پست ها
                              سلام
                              من بدبختم ! نمیدونم چرا الکی آندروید عزیزم رو فروختم و آیفون خریدم اونم یه گوشی 6.0.1 که جیلبریک نداره از شانس بسیار عالی من جیلبریک هم که براش نیست و نخواهد آمد پس باید همینطوری با این 1100 طرح آیفون سر کنم
                              البته این که جیلبریک دیگه برای ما نمیاد باعث میشه خیلی ها به سمت آندروید برن نمیدونم به نظر مسخره میاد ولی فکر میکنم یه سر این ماجرا به گوگل و آندروید مربوط باشه برای کم کردن فروش و محبوبیت آیفون
                              من اندروید نداشتم با یکبار کار کردن آدم میفهمه اندروید چیه
                              خیلیا شاید هنوز توی اندروید 2 پیش قضاوتی میکنن وگرنه آخرین ورژنش 4 فوق العادست و اونایی که توی این تاپیک میان هی میگن عمراً اپل فلان شه... بنده خداها به جز آیفون و نوکیا و ویندوز موبایل چیز دیگه ای نداشتن و اینطوره که فکر میکنن آیفون ته دنیسات!
                              من هم 3g هم 3gs هم 4 هم 4s داشتم
                              با کمال خوشحالی بازم تاکید میکنم دوره اپل به سر میرسه به زودی
                              گرچه میتونم بگم موقعی هم که جیلش بیاد بازم حرفمو پس نمیگیرم کلاً با شکست فروش آیفون 5 هم مشخص شد سناریوهای خلاق اپل داره به اتمام میرسه
                              دور دوره اندرویده دیر یا زود تعبیر میشه حرفم!
                              در مورد تبلت اما هنوز به iPad وفادارم و به جرات میگم هیچ تبلتی نتونسته جای iPad رو بگیره فعلاً

گذشت دوران برنامه های سورس بسته دور دوره سیستم عامل های open source هه!
                              ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 02-01-2013, 02:48 AM

نظر

شما اطلاعتت یه ذره غلط هست
                                شکست فروش ۵؟
                                یه۲تا جارو میخوندی قبلش
                                فروش ۵ از ۴اس هم بیشتر بوده بعد میگی شکست ۵؟!

نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
                                من اندروید نداشتم با یکبار کار کردن آدم میفهمه اندروید چیه
                                خیلیا شاید هنوز توی اندروید 2 پیش قضاوتی میکنن وگرنه آخرین ورژنش 4 فوق العادست و اونایی که توی این تاپیک میان هی میگن عمراً اپل فلان شه... بنده خداها به جز آیفون و نوکیا و ویندوز موبایل چیز دیگه ای نداشتن و اینطوره که فکر میکنن آیفون ته دنیسات!
                                من هم 3g هم 3gs هم 4 هم 4s داشتم
                                با کمال خوشحالی بازم تاکید میکنم دوره اپل به سر میرسه به زودی
                                گرچه میتونم بگم موقعی هم که جیلش بیاد بازم حرفمو پس نمیگیرم کلاً با شکست فروش آیفون 5 هم مشخص شد سناریوهای خلاق اپل داره به اتمام میرسه
                                دور دوره اندرویده دیر یا زود تعبیر میشه حرفم!
                                در مورد تبلت اما هنوز به iPad وفادارم و به جرات میگم هیچ تبلتی نتونسته جای iPad رو بگیره فعلاً

گذشت دوران برنامه های سورس بسته دور دوره سیستم عامل های open source هه!

نظر

صبر کنید ..
                                X