اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان چرا رنگ گلد اينقدر بي رنگه.يا مدل هاش باهم فرق ميكنن.طوري كه تو روز اصلا معلوم نيست كه نقره ايه يا كرم.تازه يكمي هم انگار رنگش رفته
    واسه همه مدا ها رنگش اينجوره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
      دوستان چرا رنگ گلد اينقدر بي رنگه.يا مدل هاش باهم فرق ميكنن.طوري كه تو روز اصلا معلوم نيست كه نقره ايه يا كرم.تازه يكمي هم انگار رنگش رفته
      واسه همه مدا ها رنگش اينجوره ؟
      بنظر من اپل بايد بجاى گلد از نام بژ استفاده مى كرد چون بيشتر به بژ يا زبونم لال به شامپاينى مى زنه
      اينجورى بعضى از آقايون كلاش هم نمى تونستتد
      آفون طلايى رنگ رو با قيمت نجومى جاى آيفون طلا به ملت از همه جا بى خبر بندازند

نظر

• منم رنگ زرد الکی رو پیشنهاد میکنم !! چیزی رو دخترا دوست داشته باشن تکلیفش معلومه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          منم رنگ زرد الکی رو پیشنهاد میکنم !! چیزی رو دخترا دوست داشته باشن تکلیفش معلومه !!

شما رنگ بژ رو تو روز تو دستات لمس کردی؟ که ببینی چه طیف رنگ مسخره ای داره. با هزار امید بدون اینکه بدونم چجوریه گرفتم همین رنگش رو.تا گوشیرو باز کردم یهو قیافم ریخت رو زمین. مجبور شدم برا اینکه ضرر نکنم بدمش به مامانم گوشی اونو برداشتم واسه خودم
          دیگه هیچوقت تا از نزدیک نبینم ایفون نمیخرم.
          کاش ایران هم مثه اپل استور ها یه جایی بود که گوشیرو به نمایش میذاشتن. کاری که الان تو ایران سونی و سامسونگ و .... دارن انجام میدن تو هر مغازه ای میری با گوشی کار میکنی و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
            شما رنگ بژ رو تو روز تو دستات لمس کردی؟ که ببینی چه طیف رنگ مسخره ای داره. با هزار امید بدون اینکه بدونم چجوریه گرفتم همین رنگش رو.تا گوشیرو باز کردم یهو قیافم ریخت رو زمین. مجبور شدم برا اینکه ضرر نکنم بدمش به مامانم گوشی اونو برداشتم واسه خودم
            دیگه هیچوقت تا از نزدیک نبینم ایفون نمیخرم.
            کاش ایران هم مثه اپل استور ها یه جایی بود که گوشیرو به نمایش میذاشتن. کاری که الان تو ایران سونی و سامسونگ و .... دارن انجام میدن تو هر مغازه ای میری با گوشی کار میکنی و ....
            نه راستش من همون روز اول مطمئن بودم مشکی میخوام حتی اگه دست خودم بود پشتشم مشکی میکردم که دیگه بهش نگن سیلور !! آیفون ۴ هم مشکیه !! البته علاقه خاصی به مشکی و رضا صادقی و این تیریپا نیست فقط چون حس میکنم مردونه تره رنگ وسایل یک پسر بلک یا پیانو بلک باشه !! و با نظر شما در مورد رنگ بژ هم کاملا موافقم درستش همونه که شما گفتی !! واقعا گلد نیست بلکه بژ هستش !! گلد باید یه جوری باشه که وقتی نگاش میکنی یاد الدورادو بیوفتی !! یاد شمش طلا !! یاد ساعت رولکس !! گلد یعنی اون نه این !!

نظر

• بچه ها قيمت ها تو جنوب چه طوره؟
              تو بوشهر و بندرعباش كه ارزون تره ميخواستم ببنيم تو كيش چطوره.

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان من فردا میخوام برم این گوشیو بخرم رنگ طلایی چه کار باید بکنم کلا مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
                  دوستان من فردا میخوام برم این گوشیو بخرم رنگ طلایی چه کار باید بکنم کلا مرسی
                  کار خاصی لازم نیست بکنید ! پول رو می دهید و گوشی را می خرید
                  من gold رو خریدم چیزی قشنگی می باشد پشتش به رنگ بژ می باشد و دور و دکمه home هم طلایی می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    کار خاصی لازم نیست بکنید ! پول رو می دهید و گوشی را می خرید
                    من gold رو خریدم چیزی قشنگی می باشد پشتش به رنگ بژ می باشد و دور و دکمه home هم طلایی می باشد.
                    سلام دوست عزیز مرسی ولی اینو خودمم میدونستم میگم به چه مواردی توجه کنم که خفتم نکنن به قول اق شکیب

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز مرسی ولی اینو خودمم میدونستم میگم به چه مواردی توجه کنم که خفتم نکنن به قول اق شکیب
                      سلام ، شما تاپیک زیر رو بخونید ، مشکلی پیش نمی آید .
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• سلام

دوستان ميخواستم يه مشاوره بگيرم من الان بين خريد آيفون ٥اس و آيپد ميني رتينا گير كردم

با توجه به اين كه آيفون ٤ و آيپد ٢ دارم خودم نظرم اينه كه آيفون ٥اس بيشتر بدردم ميخوره حالا ممنون ميشم دوستان كمك كنن

مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                          سلام

دوستان ميخواستم يه مشاوره بگيرم من الان بين خريد آيفون ٥اس و آيپد ميني رتينا گير كردم

با توجه به اين كه آيفون ٤ و آيپد ٢ دارم خودم نظرم اينه كه آيفون ٥اس بيشتر بدردم ميخوره حالا ممنون ميشم دوستان كمك كنن

مرسي
                          فایو اس بگیری خیلی بهتره...

نظر

• سلام . این اولین پست من هست تو این سایت . اولا از تمامی مدیران و کاربران سایت تشکر می کنم به خاطر راهنمایی های خوبی که کردن . من تقریبا 2 روز وقت گذاشتم 111 +24 صفحه ( سوالات در مورد خرید 5 اس + نکات حائز اهمیت برای خرید آیفون ) رو مطالعه کردم و از نکات مهمش نت برداری کردم .

سوالی که برام پیش اومده اینه الان وضعیت بازار چطوریه ؟ گوشی 5 اس با تمام خصوصیاتی که تو سایت عنوان شده گیر میاد ؟ من شهرستانم . اینجا تقریبا 7 تا مغازه رفتم سلفون رو که دیدم ( هم هوا داشت و هم t به شکل وحشتناکی بود ) دیگه چیز دیگه ای رو چک نکردم و از مغازه می رفتم بیرون . به شیراز نزدیکم و این هفته می رم شیراز . زنگ که زدم گفتن گوشی با بسته بندی اورجینال داریم . من اولویت یک رو گذاشتم بسته بندی که دست نخورده باشه بعد آیتم های بعدی رو چک کنم . این کار درستی هست یا نه ؟
                            با تشکر از دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaak نمایش پست ها
                              سلام . این اولین پست من هست تو این سایت . اولا از تمامی مدیران و کاربران سایت تشکر می کنم به خاطر راهنمایی های خوبی که کردن . من تقریبا 2 روز وقت گذاشتم 111 +24 صفحه ( سوالات در مورد خرید 5 اس + نکات حائز اهمیت برای خرید آیفون ) رو مطالعه کردم و از نکات مهمش نت برداری کردم .

سوالی که برام پیش اومده اینه الان وضعیت بازار چطوریه ؟ گوشی 5 اس با تمام خصوصیاتی که تو سایت عنوان شده گیر میاد ؟ من شهرستانم . اینجا تقریبا 7 تا مغازه رفتم سلفون رو که دیدم ( هم هوا داشت و هم t به شکل وحشتناکی بود ) دیگه چیز دیگه ای رو چک نکردم و از مغازه می رفتم بیرون . به شیراز نزدیکم و این هفته می رم شیراز . زنگ که زدم گفتن گوشی با بسته بندی اورجینال داریم . من اولویت یک رو گذاشتم بسته بندی که دست نخورده باشه بعد آیتم های بعدی رو چک کنم . این کار درستی هست یا نه ؟
                              با تشکر از دوستان
                              از نظر قیمت الآن ارزانترین حالت ممکن تو ایران است، هیچوقت این مقدار ارزون نشده بود.

نظر

• دوستان بسته بندی استان کرمانشاه و بانه هم سلفون محکم هست و پارت نامبر LL/A بدون iccid رنگ طلایی من 2 میلیون و30 قیمت گرفتم خودم 3 شنبه میرم بخرم نظرتون چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X