اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز درچه حدودی هست قیمت امروز من بخرم کلاه نره سرم؟؟؟؟نسخه 16 گیگ گولد
    ویرایش توسط Ali~tech : https://i-phone.ir/forums/member/142882-ali~tech در ساعت 27-01-2014, 02:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
      دوستان عزیز درچه حدودی هست قیمت امروز من بخرم کلاه نره سرم؟؟؟؟نسخه 16 گیگ گولد
      http://www.i-phone.ir/forums/thread292.html

قیمت امروز زده 2.090.000
      شما 20 تا 30 تومن کمتر یا بیشتر قیمت رو تخمین بزن.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
        http://www.i-phone.ir/forums/thread292.html

قیمت امروز زده 2.090.000
        شما 20 تا 30 تومن کمتر یا بیشتر قیمت رو تخمین بزن.
        کرمانشاه دیروز 2 میلیون و 30 قیمت بهم دادن بدون iccid وLL/A پلمب خوبه به نظرتون بخرم؟

نظر

کرمانشاه دیروز 2 میلیون و 30 قیمت بهم دادن بدون iccid وLL/A پلمب خوبه به نظرتون بخرم؟
          بله قیمتش مناسبه.

نظر

• سلام من یه ایفون خریدم از کجا بفهمم این ایفون آنلاک کارخانه است و اصله پ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط minhunter نمایش پست ها
              سلام من یه ایفون خریدم از کجا بفهمم این ایفون آنلاک کارخانه است و اصله پ؟
              سلام
              اگه رو جعبه یه کد داشته باشه که نوشته باشه:
              Iccid : xxxxxxxxxxxxxxxx
              انلایک فکتوری نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                سلام
                اگه رو جعبه یه کد داشته باشه که نوشته باشه:
                Iccid : xxxxxxxxxxxxxxxx
                انلایک فکتوری نیست

نسخه كلي نپيچيد،
                آنلاك فكتوري تي موبايل هم پشتش iccid داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                  نسخه كلي نپيچيد،
                  آنلاك فكتوري تي موبايل هم پشتش iccid داره
                  داری میگی تی موبایل!!!.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                    داری میگی تی موبایل!!!.

میگم آنلاک فکتوری ِ تی موبایل

قبل از این که سیم فیری ها وارد بازار شن یعنی دو ماه (شاید سه ماه) اول عرضه در آمریکا آنلاک فکتوری ها برای تی موبایل بود.

درسته سیم کارت تی موبایل توش بود، ولی هیچ قراردادی با تی موبایل نداشت.

نظر

• من مدت یک ماه است که iphone 5s64خریدم.یه بار تونستم با کلی دردسر 157 آهنگ بریزم روش ولی الان هروقت که می خوام موزیک از روی pc بریزم روش هنگ می کنه و اصلا نمی تونم از appstore چیزی دانلود کنم.خواهشا کمک کنید دارم کلافه می شم.

نظر

• سلام . من دیشب 5 اس 16 گلد گرفتم . سعی کردم تمام فاکتورها رو برای خرید رعایت کنم . پشت جعبه ICCID وجود نداشت . این هم اطلاعات گوشی که تو سایت های مختلف چک کردم . گوشیم الان اکتیو هست و آنتن می ده . نظر دوستان چیه در مورد این گوشی ؟ ممنون می شم نظرتون رو بگید

نظر

• دوست عزیز مبارک باشه
                          نظری نیست و همه چی عادی و گوشی قبلا اکیتو نشده بوده و کاملا مطمئن هست!و شما خیالتون راحت باشه و از گوشی لذت ببرید
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان عزیز من رنگ گولد گرفتم الان 2 روزه خدا رو شکر زدم شارژ عالی هم هست فقط این نشانگر شارژ نداره؟چه جوریه؟؟؟؟؟نمیدونه ادم کی شارژ میشه روش خاصی داره فعالش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد پارت نامبر گوشیم me 298 ll/a هست شارژرش یه دایره سبز نداره تو مشخصاتش چه جوریه مختلفه؟؟؟؟؟؟؟ مال شما دوستان هم اینجوریه؟

نظر

دوستان عزیز من رنگ گولد گرفتم الان 2 روزه خدا رو شکر زدم شارژ عالی هم هست فقط این نشانگر شارژ نداره؟چه جوریه؟؟؟؟؟نمیدونه ادم کی شارژ میشه روش خاصی داره فعالش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد پارت نامبر گوشیم me 298 ll/a هست شارژرش یه دایره سبز نداره تو مشخصاتش چه جوریه مختلفه؟؟؟؟؟؟؟ مال شما دوستان هم اینجوریه؟
                              وقتی داره شارژ میشه اون علامت باتری به رنگ سبز در میاد
                              اگه منظورت اینه درصد باتری و بزنه برو تو setting-->general-->usage-->battery percentage رو on کن
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaak نمایش پست ها
                                سلام . من دیشب 5 اس 16 گلد گرفتم . سعی کردم تمام فاکتورها رو برای خرید رعایت کنم . پشت جعبه ICCID وجود نداشت . این هم اطلاعات گوشی که تو سایت های مختلف چک کردم . گوشیم الان اکتیو هست و آنتن می ده . نظر دوستان چیه در مورد این گوشی ؟ ممنون می شم نظرتون رو بگید

سلام مال منم دقیقا مثل مال شماست پارت نامبرش شما پشت شارژر 2 شاخه امریکاییتو نگاه بنداز ببین یه دایره سبز رنگ داره یا نه؟؟؟؟؟مرسی مثل این عکس یا علی.

نظر

صبر کنید ..
                                X