اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
    منظورتون اینه که توی هفته ی جدید از دوشنبه به بعد خرید کنیم ؟
    این زمان ِ توانستن ِ دوباره وارد کردنشون کی هست ؟
    زمان مشخصی ندارد ، الان هم می تونید خرید کنید چون تو بازار موجود هست و فقط تعدادش کم شده است.

نظر

• سلام بر همه دوستان
      عضوه تازه وارد هستم و ایشالله از فردا بیشتر هم میام

دوستان فردا میخوام برم یه ایفون 5 اس 16 گیگ بگیرم

راستش هیچی از ایفون نمیدونم ( 0 کیلومتر هم نشدم هنوز )
      وقتی رفتم بازار
      باید از مغازه دار چه چیزهایی بپرسم که بعدا به مشکل نخورم ؟
      مثلا : apple id ----
      idcda یه چیزی تو این مایه ها ( نمیدونم یه جایی اینو دیدم ، احتمالا اشتباه تایپ کردم )
      - پارت نامبر
      هیچی نمیدونم در این موارد
      و دنباله چه مشخصاتی باشم ؟

و قیمتی که من میخوام بگیرم هست 2050000

قیمت خوبه یا ..... ؟

ممنون میشم جواب بدید

نظر

• سلام. به انجمن خوش اومدید.
        پیشاپیش 5 اس مبارکتون باشه. قیمتی که نوشتید برای چه رنگیه؟
        اگه iccid پشت جعبه نوشته شده باشه آنلاک اپراتور هست و اگر ننوشته باشه آنلاک فکتوری و وقتی سیم کارت بندازید و آنتن بیاد دیگه مشکلی نیست. اما من خودم آنلاک فکتوری می خرم.
        پارت نامبر امارات فیس تایم نداره و بقیه رو میتونید با خیال راحت بخرید.
        برای اینکه خیالتون راحت باشه که گوشی کار کرده رو جای نو ندادن و گوشی انلاکه تو این سایت تاریخ اکتیو شدن و انلاک بودنش رو چک کنید.iphoneimei.info یا selfsolve.apple.com
        حتما گوشی آنلاک بخرید و تو سایتهای بالا چک کنید.
        قیمتی هم که نوشتید در کل خیلی خوبه.
        پارت نامبر آمریکا lla از همه یه مقدار گرونتره.

اگه وقت دارید پستهایی که دوستان گذاشتند رو مطالعه کنید.من خودم همه چیز رو تو انجمن و از دوستان یاد گرفتم و از همشون ممنونم.
        ویرایش توسط Sheila : https://i-phone.ir/forums/member/100667-sheila در ساعت 01-01-2014, 12:51 PM

نظر

• سلام.
          یک سوالی داشتم در رابطه با کلید هوم 5s که ایا مثل 5 کلیدی و فشاری هست و در عین حال اثر انگشت هم اسکن می کند ؟
          یا. ثابت هست و فقط فینگر تاچه و باید لمسش کرد؟

نظر

• سلام. و روز قشنگ برفیتون بخیر.
            کلید هوم 5s مثل 5 کلیدی و فشاری هست و در عین حال اثر انگشت هم اسکن می کند.
            میشه از سنسور اثر انگشتش استفاده کنید و با تاچ باز شه یا
            کلید هوم رو فشار بدید یا
            از جفتش استفاده کنید دوست عزیز.

نظر

• با سلام خدمت کاربران سایت ومدیران ارشد...من تصمیم دارم ایفون5 اس بخرم اما هیچی از تشخیص لوازم اورجینال و داستانهای مختلف گوشی نمیدونم مثلا اینکه iccid چیه؟چطوری بفهمم گوشی قبلا باز شده یا نه؟یا اینکه gsm یا cdma چی هست لطفا راهنماییم کنید...1-لوازم 2-گوشی ...پیشاپسش کمال تشکر را دارم

نظر

• با سلام. آقا ی سوال دارم اگه میشه بدون تعصب مشکل من رو برطرف کنید.
                به نظرتون من بخوام گوشی بخرم iphone 5s بخرم یا گلکسی نوت 3.
                و اگر میشه مزیت و معایب iphone 5s رو نسب به مابقی گوشیهای برند دیگه به من بگید ممنونتون میشم. ولی بازم دارم میگم که بدون تهصب راهنماییم کنید.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط A-CR7 نمایش پست ها
                  با سلام. آقا ی سوال دارم اگه میشه بدون تعصب مشکل من رو برطرف کنید.
                  به نظرتون من بخوام گوشی بخرم iphone 5s بخرم یا گلکسی نوت 3.
                  و اگر میشه مزیت و معایب iphone 5s رو نسب به مابقی گوشیهای برند دیگه به من بگید ممنونتون میشم. ولی بازم دارم میگم که بدون تهصب راهنماییم کنید.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
                  امیدوارم علاوه بر من ، دوستان دیگه هم جوابتو بدن ..
                  من تعصب شدید دارم . ولی به اطراقیانم ممکنه nexus 5 و یا xperia z1 و یا one /one x / one max معرفی کنم . ولی به هیچ وجه من الوجوووود محصولات سامسونگ رو معرفی نمیکنم .. گرچه میتونم به صورت تخصصی ، جزئیات و مشخصاتشو بیان کنم .
                  اولا که برای شما که خوتون ( i9500 ( s3 دارید ، میتونم اینو بگم که انگار میخواید یه «چیز» ِ دیگشو بخرید که بااااز هم توی دست جا نمیشه . ولی مزیتشو هم این میگم که میتونید همچنان به صورت کاااااملا «نا امن» ، هر چی برنامه و فایل مایل که خواستید ، روش بریزید و از همه موردی بلوتوث دریافت کنید .

آیفون رو اگر بگیرید و یک هفته باهاش کار کنید ،،، بعدش اگه هــــــر محصول لمسی از بقیه ی برندها رو ۴دقیقه محک بزنید ،، مثل هــــــمه ی افراد ِ مثلتون ، خواهید گفت : اونا انگار تاچ نیستن !

تنها عیبی که من میتونم به زوووور روی آیفون بذارم ، اینه که فقط بین ِ هفته ی دیگه که میخرمش ، تا june وقت دارم از این نسلش استفاده کنم .

نظر

• سلام
                    شاید تکراری باشه !

یکی از دوستانم میخواد یک 5s از apple store و اپراتور verizon که قیمت 199 دلار هست برای من بخره و بیاره

حالا می خواستم بدونم برای اونی که میخواد اینو بخره از نظر شارژ ماهینه اپراتور ( که نمیخواد پرداخت کنه) مشکلی پیش نمیاد ؟
                    و یه سوال دیگه اینکه از نظر اپراتور verizon و at&t فرقی میکنه از نظر سیم کارت ?
                    چون تو سایت اپل برای
                    iPhone 5s 16GB Gold (CDMA) Verizon Wireless

و
                    iPhone 5s 16GB Gold (GSM) AT&T

زده
                    اگه verizon جواب میده که از نظر unlock factory هزینه کمتری داره
                    ممنون میشم جواب کاملی بهم بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
                      تنها عیبی که من میتونم به زوووور روی آیفون بذارم ، اینه که فقط بین ِ هفته ی دیگه که میخرمش ، تا june وقت دارم از این نسلش استفاده کنم .
                      منظورتون اومدن نسل بعدی ایفونه یا ساپورت نشدنش؟

نظر

• سلام
                        ببینید دوست عزیز شما وقتی به مراکز verizon یا at&t میرین با توجه به کردیتتون به شما گوشیو میدن
                        من اپراتور t - mobile رو میدونم که افراد و سه گروه تقسیم میکنه
                        Good credit ...0
                        Credit builder .... 300
                        No credit check ... 650
                        و برای گروه 1 و 2 در صورت قطع قرار داد مبلغ 24 دلار را به مدت دو سال از کردیتتون خارج میکنه
                        اما توصیه من اصلا سمت verizon نرو چون هم سیستمش عجیب غریبه هم جریمه بالایی داره
                        توصیه من اینه که انلاک بخری مناسب ترین راهه اما اگه دنبال انلاک کردنی t -mobile تقریبا 20 دلار ارزونتر میوفته

sent from my sgs9500

نظر

• بچه ها من يه ٦٤ ٥ دارم بنظر شما بفروشم ٥اس بگيرم يا نه نگه دارم ٦بخرم؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaT نمایش پست ها
                            بچه ها من يه ٦٤ ٥ دارم بنظر شما بفروشم ٥اس بگيرم يا نه نگه دارم ٦بخرم؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            شك نكن ..

Sent from my iPhone5s using Tapatalk HD

نظر

• سلام دوستان،توروخدا جواب این سوالمو بدید!من تازه چندروز پیش ۵اس خریدم ولی مصرف باطریش خیلی زیاده من تو ایفون ۵ که قبل این داشتم تو ios7.0.4 تقریبا ۹ساعت شارژم طول میکشید تا تموم شه ولی تواین ۵اس تقریبا ۷ساعت بیشتر شارژنگه نمیداره!واسه چی اینجوریه؟طبیعیه؟لطفا جواب بدید مدیران دوستان خوبم!ممنون
                              ویرایش توسط amirslove : https://i-phone.ir/forums/member/107390-amirslove در ساعت 02-01-2014, 11:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirslove نمایش پست ها
                                سلام دوستان،توروخدا جواب این سوالمو بدید!من تازه چندروز پیش ۵اس خریدم ولی مصرف باطریش خیلی زیاده من تو ایفون ۵ که قبل این داشتم تو ios7.0.4 تقریبا ۹ساعت شارژم طول میکشید تا تموم شه ولی تواین ۵اس تقریبا ۷ساعت بیشتر شارژنگه نمیداره!واسه چی اینجوریه؟طبیعیه؟لطفا جواب بدید مدیران دوستان خوبم!ممنون
                                شما مطمئنید که تنظیمات آیفون 5s تون با آیفون 5 یکی هست؟ انیمیشن ها و ... منظورم هست.

اگر اینطور هست و تفاوتی ندارن٬ یکبار دستگاه خودتون رو ریستور کنید مطمئنا مشکل رفع خواهد شد

نظر

صبر کنید ..
                                X