اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amirslove نمایش پست ها
    سلام دوستان،توروخدا جواب این سوالمو بدید!من تازه چندروز پیش ۵اس خریدم ولی مصرف باطریش خیلی زیاده من تو ایفون ۵ که قبل این داشتم تو ios7.0.4 تقریبا ۹ساعت شارژم طول میکشید تا تموم شه ولی تواین ۵اس تقریبا ۷ساعت بیشتر شارژنگه نمیداره!واسه چی اینجوریه؟طبیعیه؟لطفا جواب بدید مدیران دوستان خوبم!ممنون
    با سلام اكه تمام تنظيمات شما مثل ايفون 5 هست و از سيم كارت 3g استفاده نمي كنيد و مطمىن هستيد cellular خاموش و زياد از wifi استفاده نمي كنيد و نور پس زمينتون كم هست و از wallpaper dynamic استفاده نمي كنيدو notification centero چيزايي كه لازم نداريد off كنيد ودر itunes&app گزينه اتوماتيك اپديت off كنيد، قبل ريستور يكبار ريست all setting كنيد اگر نشد در اخر ريستور كنيد ولي بازهم ميگم به نكات بالا توجه كنيد چون خيلي از مصرف باتري مربوط به موارد بالاست موفق باشين
    ویرایش توسط em3gs : https://i-phone.ir/forums/member/25550-em3gs در ساعت 02-01-2014, 11:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
      با سلام اكه تمام تنظيمات شما مثل ايفون 5 هست و از سيم كارت 3g استفاده نمي كنيد و مطمىن هستيد cellular خاموش و زياد از wifi استفاده نمي كنيد و نور پس زمينتون كم هست و از wallpaper dynamic استفاده نمي كنيدو notification centero چيزايي كه لازم نداريد off كنيد ودر itunes&app گزينه اتوماتيك اپديت off كنيد، قبل ريستور يكبار ريست all setting كنيد اگر نشد در اخر ريستور كنيد ولي بازهم ميگم به نكات بالا توجه كنيد چون خيلي از مصرف باتري مربوط به موارد بالاست موفق باشين

سلام دوست عزیز من همه اینکارارو کردم جواب نداد الان یه بار گوشی رو با آخرین ورژن ریستور کردن فعلا دارم تست میکنم فقط یه سوال شما که الان 5اس دارین واسه شما چقدر شارژ نگه میداره؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
        منظورتون اومدن نسل بعدی ایفونه یا ساپورت نشدنش؟
        اومدن آیفون بعدی ( !6i phone ) ..
        از نظر ساپورت که جمعا ً میدونیم تا چند نسل قبلش همیشه در حال ساپورت شدن هست .

نظر

• نوشته اصلی توسط Alef.Bamdad نمایش پست ها
          6 که تو سپتامبر 2014 معرفی میشه که میشه 9 ماه دیگه 2 3 ماهم طول میکشه قیمتش واقعی بشه.پس عملا میتونید 1 سال از همین نسل استفاده کنید که انصافا حرف نداره
          البته به شخصه یک نسل در میون ارتقا میدم
          3gs >>>>> 4s>>>>>>>5s
          ویرایش توسط ari67 : https://i-phone.ir/forums/member/40250-ari67 در ساعت 05-01-2014, 12:21 AM

نظر

شما ایشااله صد سال عمر کنی
            ولی من تا اون موقع که بخواد معرفی بشه و وارد بازار بشه معلوم نیست زندم یا مرده
            همین الانم بعد گذشت چند ماه از ایفون ۵اس هنووز قیمتش با قیمت اصلی کمی تفاوت داره
            البته ایفون نسل بعدی طبق سنت همیشگی اپل باید خیلی انقلابی و دارای امکانات جدید باشه اما تا اون موقع از ۵اس لذتشو ببر که صد در صد میبری دوست عزیزم

نظر

• ممنون دوستان ..
              ولی من زیاد توی فروم های خارجی دیدم که عنوان شده june شایعه ی iphone 6 هست .

همچنین ، بعد از استیو ( روحش در صلح و آرامش ) به نظرم خیلی بیشتر مطالب و اخبار بیرون از ساختمونا و کارکنان اپل میاد .

نظر

ممنون دوستان ..
                ولی من زیاد توی فروم های خارجی دیدم که عنوان شده june شایعه ی iphone 6 هست .

همچنین ، بعد از استیو ( روحش در صلح و آرامش ) به نظرم خیلی بیشتر مطالب و اخبار بیرون از ساختمونا و کارکنان اپل میاد .
                احتمالش خیلی پایینه که اپل بخاد نسل بعدی آیفون رو اینقدر زود بده. چون کمپانی ها وقتی پیش بینی می کنن که حاشیه سودشون میخاد بیاد پایین نسل بعدی رو زودتر معرفی می کنن و 5s هم سود خوبی برا اپل داره و الکی نمیاد نسل بعدی رو زودتر بده.

تو june هم احتمال خیلی زیاد یه محصول جدید از اپل رو خواهیم دید و مطمئن باشید نسل بعدی آیفون نیست. این احتمال باز قابل قبول تره که شاید مثلا یه آیفون دیگه در سایز فبلت به همین خانواده آیفون اضافه بشه! البته همه اینا حدس هست. باید ببینیم امسال چه برنامه ای داره ولی قطعا

نسل بعدی آیفون 5s زودتر از موعد خودش یعنی آخرای تابستون معرفی نمیشه.
                ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 05-01-2014, 10:32 AM

نظر

• دوستان یه سوال تقریبا مضحک :
                  دوبی ایفون لاک داره ؟ اگه بخوام لاک سفارش بدم به دردسرش میارزه ؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزيز
                    قيمت ايفون 5s در آلمان به يورو چند هست؟
                    چون تو سايت اپل ايفون 5s، ١٦گيگ در آلمان را ٦٩٩ يورو زده كه از قيمت امريكا خيلي بالاتر هست؟

نظر

• سلام یه راهنمایی راجع به این نوشته چینی میخواستم که گوشیو که روشن میکنن میاد . واسه چیه اون ؟ تو همه سری ها هست؟
                      یه راهنمایی کلی راجع به خرید و نکاتش بگید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط narimanx نمایش پست ها
                        سلام یه راهنمایی راجع به این نوشته چینی میخواستم که گوشیو که روشن میکنن میاد . واسه چیه اون ؟ تو همه سری ها هست؟
                        یه راهنمایی کلی راجع به خرید و نکاتش بگید ممنون میشم
                        با سلام اگه منظورتون از نوشته چيني قبل از اكتيو كردن مياد هست كه اون به بشتر زبانها مياد و به عنوان سلام وخوشامد گويي و slide to unlock هست ودر همه گوشي ها قبل از اكتيو كردن و بعد از ريستور مياد،
                        براي خريد هم كلي تايپيك زدن دوستان توجه به پارت نامبر(كه انلاك فكتوري هست يا انلاك شبكه، كه هيچ فرقي نداره)مهم اينه وقتي سيم ميندازي داخل گوشيت انتن بده، پلمب جعبه ،زمان اكتيو كردن، لوازم داخلي، توجه كن الان اكثر گوشي ها انلا ك هست فقط براي اينكه ببيني چه زمان اكتيو شده متوني از بعضي از سايتها استقاده كني كه با زدن imei يا سريال نامبر گوشي زمان اكتيو شدن و اينكه انلاك هست يا نه رو نشونتون ميده
                        https://selfsolve.apple.com/
                        iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                        iPhone IMEI checker online FREE - iphoneox.com

نظر

• یه سوال دارم دوستان.
                          چرا پارت نامبر آمریکا و بعد هنگ کنگ گرونتره؟
                          به جز امارات که فیس تایم نداره مگه بقیه با هم فرقی دارن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sheila نمایش پست ها
                            یه سوال دارم دوستان.
                            چرا پارت نامبر آمریکا و بعد هنگ کنگ گرونتره؟
                            به جز امارات که فیس تایم نداره مگه بقیه با هم فرقی دارن؟
                            هیچ فرقی ندارن
                            علتش هم کاملا واضح و اشکاره من که خربدارم میرم تو مغازه میگم اقا پارت امریکا داری؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
                            اقا بدون iccid نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
                            مغازه دار هم فکر میکنه پارت امریکا cpu هشت هسته ای روشه
                            من رفتم 5c بگیرم طرف میگه این بدون iccid هست اینقدر ولی با iccid ارزونتره گفتم باشه من 50 تومن ارزونتر با iccid میخوام میگه نه اقا مگه چقدر سود داره؟!!!

نظر

• سلام دوستان.
                              من یه سوالی ازتون داشتم
                              شما توی نقشه اپل موقعیتتون رو پیدا میکنه؟؟
                              توی اپ weather خود iOS چی؟
                              برای بنده کار نمیکنه
                              گقتم شاید مورد داره!
                              بعد زنگ زدم که فروشنده ای که ازش گرفته بودم گفت که واسه ایران بستن!
                              البته ابنم بگم همه چی خوب بود از وفتی ارور 1009 اومد اینجوری شد!
                              میخواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید؟
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                                هیچ فرقی ندارن
                                علتش هم کاملا واضح و اشکاره من که خربدارم میرم تو مغازه میگم اقا پارت امریکا داری؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
                                اقا بدون iccid نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
                                مغازه دار هم فکر میکنه پارت امریکا cpu هشت هسته ای روشه
                                من رفتم 5c بگیرم طرف میگه این بدون iccid هست اینقدر ولی با iccid ارزونتره گفتم باشه من 50 تومن ارزونتر با iccid میخوام میگه نه اقا مگه چقدر سود داره؟!!!
                                خیلی ممنونم. ذهن منو بد درگیر کرده بود آخه منم کم کم داشت باورم میشد پارت آمریکا cpu هشت هسته ای روشه

نظر

صبر کنید ..
                                X