اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوالی ازتون داشتم
    شما توی نقشه اپل موقعیتتون رو پیدا میکنه؟؟
    توی اپ weather خود iOS چی؟
    برای بنده کار نمیکنه
    گقتم شاید مورد داره!
    بعد زنگ زدم که فروشنده ای که ازش گرفته بودم گفت که واسه ایران بستن!
    البته ابنم بگم همه چی خوب بود از وفتی ارور 1009 اومد اینجوری شد!
    میخواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید؟
    وقتی این ارور میاد کار نمیکنه اما بجز این حالت , موقعیت در نقشه با روشن کردن location service مشخص میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sheila نمایش پست ها
      وقتی این ارور میاد کار نمیکنه اما بجز این حالت , موقعیت در نقشه با روشن کردن location service مشخص میشه.
      ممنون
      سوالم رو اشتباهی جای دیگه پرسیدم و باید تو سوالات و مشکلات ایفون ۵اس میپرسیدم که تو قسمت خریدش پرسیدم
      از مدیران گرامی عذر میخوام
      -----------------------
      شما هم مثل من الان موقیعتتو نمیشناسه؟
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        ممنون
        سوالم رو اشتباهی جای دیگه پرسیدم و باید تو سوالات و مشکلات ایفون ۵اس میپرسیدم که تو قسمت خریدش پرسیدم
        از مدیران گرامی عذر میخوام
        -----------------------
        شما هم مثل من الان موقیعتتو نمیشناسه؟
        نه مهدی جان,نمیشناسه .

نظر

• دوستان عزیز سلام نسخه 16 گیگ این گوشی چند گیگ فضای ازاد در اختیار کاربر قرار میده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
            دوستان عزیز سلام نسخه 16 گیگ این گوشی چند گیگ فضای ازاد در اختیار کاربر قرار میده؟؟؟؟
            13.6 اگر اشتباه نكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
              13.6 اگر اشتباه نكنم
              مرسی کرمانشاه طلایی 2120 هست 16 گیگ بدون iccid زیاد فراوون ریخته خوبه قیمتش بخرم؟؟؟ با استفاده از تانگبو میتونم بازی روش بریزم بدون جیلبریک؟؟؟؟یعنی فقط USB بزنم به گوشی با نرم افزار تانگبو بازی و نرم افزار بریزم بیش از 12 گیگ دانلود کردم برا گوشی نخریده میترسن نشه نشدم خیالی نیست خود ایفون و عشق است.

نظر

مرسی کرمانشاه طلایی 2120 هست 16 گیگ بدون iccid زیاد فراوون ریخته خوبه قیمتش بخرم؟؟؟ با استفاده از تانگبو میتونم بازی روش بریزم بدون جیلبریک؟؟؟؟یعنی فقط USB بزنم به گوشی با نرم افزار تانگبو بازی و نرم افزار بریزم بیش از 12 گیگ دانلود کردم برا گوشی نخریده میترسن نشه نشدم خیالی نیست خود ایفون و عشق است.
                بله قيمتش خوبه خريد نماييد ( البته پيشنهاد ميكنم ٣٢ يا ٦٤ بخريد ) بله با استفاده از تانگبو ميتوانيد طريقه ى استفاده از اين برنامه رو بلد نيستم متأسفانه ولى تاپيك آموزش در انجمن هست جستجو كنيد

موفق باشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                  بله قيمتش خوبه خريد نماييد ( البته پيشنهاد ميكنم ٣٢ يا ٦٤ بخريد ) بله با استفاده از تانگبو ميتوانيد طريقه ى استفاده از اين برنامه رو بلد نيستم متأسفانه ولى تاپيك آموزش در انجمن هست جستجو كنيد

موفق باشيد.
                  مرسی ممنونم زیاد اهل بازی نیستم و دیدن فیلم با گوشی همچنین عکس بیشتر چند تا بازی معروف و hd رو نصب شاید بکنم 16 برام کافیه به احساس خودم.

نظر

• چه سایتهایی هست واسه دانلود بازی وبرنامه بدون جیلبریک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط narimanx نمایش پست ها
                      سلام یه راهنمایی راجع به این نوشته چینی میخواستم که گوشیو که روشن میکنن میاد . واسه چیه اون ؟ تو همه سری ها هست؟
                      یه راهنمایی کلی راجع به خرید و نکاتش بگید ممنون میشم
                      منظورتون فقط زمانیه که گوشی رو اکتیو می کنید؟ اگه بله که به چند زبان مختلف "سلام" میکنه.

Sent from my iPad using Tapatalk
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان من میخوام از یه عمده فروش گوشیو بخرم میگه فقط اکتیو کردنش با خودته من انجام نمیدم منظور از اکتیو کردن چیه؟با اینترنت باید این کار رو بکنم؟؟؟؟با وای فای کار سختیه ممکنه بگید چطوری باید این کار رو بکنم خودم میتونم یا نه؟

نظر

دوستان من میخوام از یه عمده فروش گوشیو بخرم میگه فقط اکتیو کردنش با خودته من انجام نمیدم منظور از اکتیو کردن چیه؟با اینترنت باید این کار رو بکنم؟؟؟؟با وای فای کار سختیه ممکنه بگید چطوری باید این کار رو بکنم خودم میتونم یا نه؟
                          فقط کافیه به اینترت سیمکارت یا وای.وای متصل باشه و خودش به سرور اپل متصل شده و اکتیو میشه. حتی ممکنه اصلا متوجه این کار هم نشیم. اولین بار که گوشی روشن میشه یا بعد از هر ریستور چند تنظیم و سوالاتی رو میپرسه که در همین حین اکتیو هم میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            فقط کافیه به اینترت سیمکارت یا وای.وای متصل باشه و خودش به سرور اپل متصل شده و اکتیو میشه. حتی ممکنه اصلا متوجه این کار هم نشیم. اولین بار که گوشی روشن میشه یا بعد از هر ریستور چند تنظیم و سوالاتی رو میپرسه که در همین حین اکتیو هم میشه.

مرسی ممنون ولی از فروشگاه معمولی بخرم تا عمده فروش بهتره نه؟؟؟از نظر گارانتی و اینا میگم بعد من تو اون وضع از بیرون وای فای واینترنت سیم کارت از کجا بیارم سیم کارت دائمی دارم وای فای هم خونه دارم به هر حال باید گوشی رو اونجا تست کنم.

نظر

مرسی ممنون ولی از فروشگاه معمولی بخرم تا عمده فروش بهتره نه؟؟؟از نظر گارانتی و اینا میگم بعد من تو اون وضع از بیرون وای فای واینترنت سیم کارت از کجا بیارم سیم کارت دائمی دارم وای فای هم خونه دارم به هر حال باید گوشی رو اونجا تست کنم.
                              در هرصورت از جای معتبر بخرید و حتما تو فاکتور هم قید کنن آنلاک فکتوری هست.
                              با اینترنت سیمکارت هم میشه اکتیو کرد فقط اینترنتش فعال باشه. خیلی مغازه ها هم وای فای خودشون دارن.

نظر

• سلام
                                این iOS 7 جیلبریک میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X