اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
    آقا هی تو این انجمن اندرویدمون دارن مخ مارو میزنن!!!

چه کنیم؟!

ولی من که فعلا از اپل نمیکشم بیرون... :دی

عزیز راستی این مشکل که برا نصب برنامه و بازی و ریختن چیزی تو گوشی حتما باید از آی تیونز استفاده کنیم اذیت کننده نیست برا شما؟!

اصن کابلی که داره آیفون یو اس بی نیست،چطوری به پی سی وصل کنیم؟!

ممنون میشم منو راهنمایی کنید...
    شک نکن رو خرید ایفون،هیچی کم نداره،همه چیش استاندارد و نصب برنامه هم از هر دیواسی راحتره،فقط کافیه اپل ای دی و یه اینترنت وایفا داشته باشی باقیش حله...
    یه مدت دستت بگیری اصلا دیگه به اندروید فکر نمیکنی...

Sent from my iPhone using Tapatalk 5

نظر

دوستان ببخشید زیاد مزاحم میشم...

این قضیه ای که گفته میشه تا گوشی جیلبریک نشه نمیتونی برنامه و بازی نصب کنی یا فقط جیلبریک که کنی تازه میتونی برنامه کرک شده نصب کنی چیه؟!

ممنون ...
      وقتی جیل میکنی دسترسی سیستمی پیدا میکنی و هرچیزی رو که بخوای میتونی نصب کنی از هرجا،ولی وقتی جیل نکرده باشی فقط از اپ استور میتونی برنامه و بازی بگیری که بعضیاش پولیه و البته تعداد رایگاناشم کم نیست،من خودم جیل نکردم ولی هر برنامه ای نیاز داشتم رایگانش بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
        وقتی جیل میکنی دسترسی سیستمی پیدا میکنی و هرچیزی رو که بخوای میتونی نصب کنی از هرجا،ولی وقتی جیل نکرده باشی فقط از اپ استور میتونی برنامه و بازی بگیری که بعضیاش پولیه و البته تعداد رایگاناشم کم نیست،من خودم جیل نکردم ولی هر برنامه ای نیاز داشتم رایگانش بود.

تشکر...

ولی هیچ وقت نمیشه با فایل منیجری خاص تو آی او اس برنامه یا بازی با فرمت ipo از خود گوشی نصب کنی ؟!

درسته؟همیشه باید با iTunes نصب کرد؟!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
          تشکر...

ولی هیچ وقت نمیشه با فایل منیجری خاص تو آی او اس برنامه یا بازی با فرمت ipo از خود گوشی نصب کنی ؟!

iTunes یکی از راه برای ریختن برنامه تو گوشیه شما میتونی داخل گوشی بشی و از اپ استور برنامه نصب کنی تو گوشی...
          دلیل این امر اینکه شما باید اپ رو از یه درگاه بگیری که اپ با اپل ای دیت مچ بشه،اگه برنامه رو یه بار دانلود کنی از برنامه های راحت تری مثل ایفان باکس هم هست که اپی رو که یه بار دانلود کردی با اپل ای دیه خودت و تو کامپیوتر داری رو نصب کنی تو ۳ سوت.
          درضمن فکر برنامه های پولیم نباش بدون جیل هم میشه نصب کردشون،چندتا برنامه هست که برنامه های پولی رو بدون جیل نصب میکنن مثل 25pp.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
          ویرایش توسط ali_ghazi : https://i-phone.ir/forums/member/135453-ali_ghazi در ساعت 11-02-2014, 07:18 PM

نظر

تشکر...

فرمت برنامه های ios اپل IPA هست. اگر برنامه کرک منظورتون هست : با ifunbox , iTools هم می شود برنامه نصب کرد که ملزم به جیلبریک می باشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              فرمت برنامه های ios اپل IPA هست. اگر برنامه کرک منظورتون هست : با ifunbox , iTools هم می شود برنامه نصب کرد که ملزم به جیلبریک می باشد.
              خیر...اینا برنامه پی سی هستن،برنامه ای برای خود گوشی برای نصب دستی برنامه و بازی کرک شده از اون رو میخوام که انگار نیست...

نظر

• دوستان من میخوام تازه اپلی شم. چندتا سوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.
                وقتی که جیل کنم میشه فایل منیجر نصب کرد و هرکاری که با فایل منیجر اندروید میشه کرد با فایل منیجر ios انجام داد؟ (مثلا کپی یا انتقال عکس یا موزیک)
                میشه بصورت مستقیم بدون ایتونز از کامپیوتر عکس یا چیزهای دیگه ریخت؟
                در کل وقتی که جیل میکنیم چه کارهایی میشه انجام داد که بدون جیل نمیشه انجام داد؟
                با تشکر

نظر

• سلام
                  یه سوال داشتم
                  ای او اس 7.1 اومده؟تو این سایت زده که اومده ولی تو گوشی من نمیاره و روی همون 7.0.4 مونده و میگه که آپدیت هست

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط naeim_1990 نمایش پست ها
                    سلام
                    یه سوال داشتم
                    ای او اس 7.1 اومده؟تو این سایت زده که اومده ولی تو گوشی من نمیاره و روی همون 7.0.4 مونده و میگه که آپدیت هست
                    این نسخه ازمایشیه و برای همگان قابل نصب و دسترسی نیست.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط naeim_1990 نمایش پست ها
                      سلام
                      یه سوال داشتم
                      شما از طریق ثبت udid می توانید به 7.1 بتا ریستور کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html
                      از طریق تاپیک زیر هم می تونید به این ورژن ریستور کنید.
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread93072.html

نظر

• سلام دوستان عزیز که موندن سر دو راهی که ایفون 5اس بخرن یا نه شک درخریدش نکنن اولا من خودم قبلا اندروئید داشتم زیاد جالب نبود دوما برنامه وبازیهای زیادی اول برای ios ریلیز میشن سوما ایفون یه چیز دیگس با گوشیهای مذخرف دیگه مقایسش نکنید در مورد نصب بازی وبرنامه خود من جیلبریک نکردم تمامی برنامه ها و بازیهای HD روز رو نصبیدم خیلیم عالی و روون اجرا میشه فقط کافیه نرم افزار Tongbu رو دانلود کنید ولذتشو ببرید همین فقط بلوتوث من فعال نیست اونم اصلا اهل بلوتوث بازیو این برنامه ها نیستم.یا علی.
                        ویرایش توسط Ali~tech : https://i-phone.ir/forums/member/142882-ali~tech در ساعت 13-02-2014, 08:35 AM

نظر

• من كه گوشيم جيلبريك نيست چطورى ميتونم برنامه هاى ipa رو نصب كنم ؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط kfarkoosh نمایش پست ها
                            من كه گوشيم جيلبريك نيست چطورى ميتونم برنامه هاى ipa رو نصب كنم ؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk
                            جای این سوال اینجا نیست!
                            شما میتونید از اپ استور یا ایتونز برنامه دانلود کنید(با استفاده از اپل ایدی)و همچینین میتونید جیلبریک کنید تا از برنامه های کرک استفاده کنید
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان این اولین پست بنده هست میخواستم 5اس بگیرم ولی چنتا سوال داشتم.
                              منظور از پارت LL/A چی هست؟
                              و اینکه میگن بدون iccid چی هست؟
                              با گوشی های ایفون میشه اس ام اس فارسی داد؟
                              بلوتوث رو نمیشه بدون جلبریک کردن فعال کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Moh3n96 نمایش پست ها
                                سلام دوستان این اولین پست بنده هست میخواستم 5اس بگیرم ولی چنتا سوال داشتم.
                                منظور از پارت LL/A چی هست؟
                                و اینکه میگن بدون iccid چی هست؟
                                با گوشی های ایفون میشه اس ام اس فارسی داد؟
                                بلوتوث رو نمیشه بدون جلبریک کردن فعال کرد؟
                                سلام
                                پارت نامبرها مربوط میشه به نوع شارژر و راهنمای استفاده گوشی. مثلا پارت نامبر lla واسه امریکاس ..هیچ فرقی بین پارت نامبر ها نیست.چون همه گوشی ها از یه خط تولید میان بیرون.و همگی در چین اسمبل میشن
                                iccid مربوط به کدیه که از طرف اپراتور مخابرات کشوری کد گذاری میشه.واگه iccid پشت جعبه گوشی باشه یعنی لاک ه . و فقط میشه باسیم کارتی که تو جعبه هست استفاده کرد و تو کشور مربوطه.بجز بعضی از گوشیها که iccid دارن ولی آنلاک فکتورین.
                                بله با همه آیفون ها میشه فارسی اس داد.چون از تمامیه زبان های دنیا پشتیبانی میکنه.و تمامیه زبان ها رویه دستگاه هست
                                واسه بلوتوس هم فقط باید جیلبریک کنید که بشه به تمامیه گوشیها فایل سند و رسیو کنید.الیته بلتوس آیفون قابل استفاده واسه تمامیه محصولاته اپله

نظر

صبر کنید ..
                                X