اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ي ايپد ميني ١ دارم
    وعاشق بازي هستم
    بنظرتون ايفون 5s رو ١٦ بخرم يا ٣٢ گيگ؟؟

- - - - - - - - - -

داستان نقطه سبز چيه؟؟
    ايپد من نقطه سبز رو داره
    سلام دوست عزیز 16 گیگ کافیتونه میتونید بخرید من الان کلی بازی وبرنامه ریختم کاملا کافیه جریانی نداره شارژرهای تولید جدید هستند که نقطه سبز رنگ رو ندارن.موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
      سلام مرسی داداشم یه مسئله ای فکر منو چند روزه مشغول کرده منم 5 روزی هست خریدم گوشی پلمب و اک هست همه چیش عالیه جز این مسئله شارژر گوشی فکرمو بدجور مشغول ودرگیر کرده شایدم من زیاد رو قضیه حساسم و تا نبینم قانع نشم شارژر 2 شاخه امریکایی من اون دایره سبز رنگ رو نداره حالا موندم چرا لطفا از دوستان عزیز اگه مال اونا داره یا نداره یه عکسی واسه من قرار بدن که من قانع بشم که همشون ندارن یا فقط مال من اینجوری هست مرسی.

دوست عزیز ماله من هم این دایره رنگی رو نداره

نظر

• با تشکر از زحمات شما و همکارانتان . خواهشمندم در صورتیکه راهنمای فارسی آیفون 5 اس وجود داراد وامکان دانلود هست راهنمایی فرمایید من قبلاا راهنمای انگلیسی را دانلود کرده ام

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadgodnes نمایش پست ها
          دوست عزیز ماله من هم این دایره رنگی رو نداره
          برای من که داره...

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            دوست عزیز سوالتون جای مناسب بگید!
            فوانین رو رعایت کنید
            مي شه لطف كنيد بايد در كدوم تابيك مطرح كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sallyi5 نمایش پست ها
              مي شه لطف كنيد بايد در كدوم تابيك مطرح كنم؟
              http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post926409
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• با سلام
                من امروز یک 5S از پایتخت خریدم. پشت جعبه گوشی iccid نداشت. سریال نامبر گوشی را در سایت iPhoneFrom - Where is iPhone from? چک کردم جواب داد Your device is sim-locked از طرفی در سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker باز imei را وارد کردم جواب داد SIM Lock: Unknown حالا موندم یعنی چی؟ مشخصات را وارد سایت Check IMEI iPhone کردم پاسخ گرفتم
                SIM lock : Unlocked . حالا کدومشون درسته؟ میشه مگه پشت جعبه گوشی iccid نداشته باشه ولی گوشی لاک باشه؟ من به شرط انلاک فکتوری خریدم. ممنون میشم زود راهنماییم کنید تا اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. اونجا هم سیم انداخت انتن دادولی مهم ماهیت کاره که میخام بدونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط آرش ایرانی نمایش پست ها
                  با سلام
                  من امروز یک 5S از پایتخت خریدم. پشت جعبه گوشی iccid نداشت. سریال نامبر گوشی را در سایت iPhoneFrom - Where is iPhone from? چک کردم جواب داد Your device is sim-locked از طرفی در سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker باز imei را وارد کردم جواب داد SIM Lock: Unknown حالا موندم یعنی چی؟ مشخصات را وارد سایت Check IMEI iPhone کردم پاسخ گرفتم
                  SIM lock : Unlocked . حالا کدومشون درسته؟ میشه مگه پشت جعبه گوشی iccid نداشته باشه ولی گوشی لاک باشه؟ من به شرط انلاک فکتوری خریدم. ممنون میشم زود راهنماییم کنید تا اگه مشکل داره برم سراغ فروشنده. اونجا هم سیم انداخت انتن دادولی مهم ماهیت کاره که میخام بدونم.
                  اول ببین imei پشت جعبه با داخل گوشی یکی هست یا نه
                  اگه یکی بود و پشت چعبه iccid نداشت و گوشی انتن میده گوشی انلاک فکتوری هست!
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام به همه
                    دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم برم 5s بگیرم
                    ازونجایی که من میخوام این گوشیو قشم بگیرم
                    میشه ساده بگین از کجا بفهمم گوشیم انلاک فکتوریه؟!
                    والا یه چیزایی خوندم ولی هنوز کامل واسم جا نیوفتاده
                    جریان این iccid چیه؟!این IMEI چیه؟!
                    چطوری چک کنم گوشیو؟اگه باس سایت خاصی برم.؟میشه لینک اون سایت رو واسم لطف کنین؟!
                    ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mammad.3009 نمایش پست ها
                      سلام به همهدوستان من بالاخره تصمیم گرفتم برم 5s بگیرمازونجایی که من میخوام این گوشیو قشم بگیرم میشه ساده بگین از کجا بفهمم گوشیم انلاک فکتوریه؟!والا یه چیزایی خوندم ولی هنوز کامل واسم جا نیوفتادهجریان این iccid چیه؟!این IMEI چیه؟!چطوری چک کنم گوشیو؟اگه باس سایت خاصی برم.؟میشه لینک اون سایت رو واسم لطف کنین؟!ممنون میشم
                      سلام داداش پیشاپیش مبارک باشه پشت جعبه گوشی نوشته iccid الان جدیدا تو بازار بدون iccid زیاد شده پشت کارتن گوشی نباید کد iccid داشته باشه همین پلمب سفت وکشیده شده وچسبیده به کارتن باشه هوا زیرش نباشه.سعی بفرما پارت نامبر LL/A بگیری که مخصوص امریکاست.اینم چک کردن سریال گوشی>>>https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

• دوستان عزیز من گوشیمو وقتی خاموش میکنم بزنم شارژ روشن میشه گوشی بعد شروع به شارژ کردن میکنه جریان چیه؟؟؟؟؟ایفون اینطوریه؟؟؟؟گوشیم ایفون 5 اس

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali~tech نمایش پست ها
                          دوستان عزیز من گوشیمو وقتی خاموش میکنم بزنم شارژ روشن میشه گوشی بعد شروع به شارژ کردن میکنه جریان چیه؟؟؟؟؟ایفون اینطوریه؟؟؟؟گوشیم ایفون 5 اس
                          همه ایفون ها اینجوری هستن دوست عزیز
                          اول بزنید به شارژ بعد خاموش کنید

نظر

• سلام . من 5s خاکستری رو میخوام بگیرم. بعضی جاها خواندم نظر داده بودن زود رنگ لبه هاش میپره و از این حرف ها.
                            دوستانی که رنگ خاکستریشو دارن لطفا راهنمایی کنند که اینطوریه یا نه؟!!
                            اصن لبه های 5s خاکستری رنگ خورده یا رنگ الومنیمش این رنگیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط panclorak نمایش پست ها
                              سلام . من 5s خاکستری رو میخوام بگیرم. بعضی جاها خواندم نظر داده بودن زود رنگ لبه هاش میپره و از این حرف ها.
                              دوستانی که رنگ خاکستریشو دارن لطفا راهنمایی کنند که اینطوریه یا نه؟!!
                              اصن لبه های 5s خاکستری رنگ خورده یا رنگ الومنیمش این رنگیه؟
                              به نحوی نیست که فورا رنگ بره اما در مقایسه با دو رنگ دیگه خاکستریه ممکنه زودتر خش برداره
                              رنگ خورده
                              ویرایش توسط carlos alberto : https://i-phone.ir/forums/member/69931-carlos-alberto در ساعت 08-02-2014, 02:43 PM

نظر

• سلام از کجا بفهمم هدفون 5 اس م اصلی است؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X