اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedeh2013 نمایش پست ها
    دوستان من قبلا 5800 داشتم که هندزفریش اصل بود و صدا رو هر چقدر زیاد میکردم از خود هندزفری وقتی توی گوش نبود چیزی نمیشنیدی اما این آیفون که خریدم صدا تا یه حدی بالاتر که میره با 10 متر فاصله هم میشنوی چی داره پخش میشه ، روش زده اسمبل تایوان در صورتی که گوشی و شارژر اسمبل چین هستن ، این ینی هندزفری فیکه ؟؟ من تمام نکاتی که گفته شده بود برای تشخیص اصل بودن چک کردم واقعا چیزی پیدا نکردم ، اگه فیک باشه خیلی تمیز کار کردن
    یه چیز دیگه مگه نمیگن اگه شارژر اصلی رو به گوشی نزنی اخطار میده ؟ من شارژر گوشی سامسونگ بهش زدم خیلی راحت شروع کرد به شارژر کردن ، صداشم در نیومد چرا ؟؟
    دوست عزیز برای من روی سیم هندزفری زده، اسمبل چین هست..

شارژر گوشی سامسونگ اصلا Lightening نیست شما چطور زدین به آیفون !؟

نظر

• كابل لايتنينگ غير اصل رو ميفهمه، ديگه خود دستگاه شارژر رو كه نميفهمه!
      ايرپاد هم صداش بيرون ميره، طبيعيه!
      مقايسش با هدفون ٥٨٠٠ هم اصلا منطقي نيست...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط oxygen نمایش پست ها
        دوستان خیلی‌ ممنون بخاطر وقتی‌ که می‌گذارید.
        واقعا ؟ نمیدونستم پارت نامبر اونجا فیس تیم نداره !!!
        در مورد آیپد ایر هم توی تاپیک خودش سوال کردم اما هنوز کسی‌ جوابی‌ نداده بهم ، یعنی‌ اون هم فرق می‌کنه ؟!!!!!

دوستان اگر راهنمایی‌ کنن ممنون میشم
        توی بخش آیپد کسی‌ جواب نداده بهم اینجا کسی‌ می‌دونه ؟

نظر

• بچه ها من این پارت نامبر رو پیدا کردم ME307LL/A گلد تو گوگلم سرچ کردم انگار at&t انلاک بگیرم ؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mmmakan نمایش پست ها
            بچه ها من این پارت نامبر رو پیدا کردم ME307LL/A گلد تو گوگلم سرچ کردم انگار at&t انلاک بگیرم ؟!!
            بخرید و لذت ببرید زیاد وسواس رو پارت نامبر نداشته باشین همه پارت نامبرها خوبن و فرقی نمی کنن فقط پارت نامبر امارات چون فیس تایم نداره پیشنهاد نمیشه.

حتما سیم کارت بندازید و تست کنید آنتن داد همه چی اوکی هست.

نظر

• سلام.شما هم در حین مکالمه یه صدای وز وز یا خش خش رو متوجه شدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
                سلام.شما هم در حین مکالمه یه صدای وز وز یا خش خش رو متوجه شدید؟
                سلام...نخیر عزیزجان خش حشی موقع مکالمه نداره و کیفیت صدا خوبه....به قول معروف خیلی هم عالی..!

نظر

• یه سوال فنی
                  رنگ خاکستری این گوشی مثل رنگ مشکلی پنج رنگ بدنش از بین میره و باید قاب حتما بزاری؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Tiik_Taak24 نمایش پست ها
                    یه سوال فنی
                    رنگ خاکستری این گوشی مثل رنگ مشکلی پنج رنگ بدنش از بین میره و باید قاب حتما بزاری؟؟
                    با سلام و احترام.

با اینکه به دفعات پاسخ داده شده است؛ خیر مشکلی ندارد.

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان برای خرید عجله نکنید امروز شنیدم بخشی از جنس های جدید وارد بازار شده و بخشی هم هفته دیگه وارد میشه و فروشنده ها دارند سعی میکنند قیمت رو بالا نگه دارند تا سود خوبی کنن

تا 7-8 روز اینده قیمت 32 گلد تا 2500 و 16 گلد تا 2200 میرسه منبع خبر هم بازارموبایل هست

نظر

• دوستان یه پکسل سوخته داره آیفون 5s ام بیشتر میشه؟ از فروشنده پرسیدم گفت همه همینن یا واسه من اینجوریه؟ زیر ir-tci هست یک بند انگشت پایینش واسه شما هم هست ؟ یه پیکسل بیشتر میشه؟ الان اگه بخام ردش کنم چند بدم خوبه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
                          دوستان یه پکسل سوخته داره آیفون 5s ام بیشتر میشه؟ از فروشنده پرسیدم گفت همه همینن یا واسه من اینجوریه؟ زیر ir-tci هست یک بند انگشت پایینش واسه شما هم هست ؟ یه پیکسل بیشتر میشه؟ الان اگه بخام ردش کنم چند بدم خوبه؟
                          بنده این مشکل را داشتم که متاسفانه موقع خرید دقت نکردم و یا بهتره گفت ندیدم. بنده 100 تومان زیر قیمت در بازار به مغازه دار فروختم و مجدد خریداری کردم. پیکسل بنده سوخته نبود و به عنوان Stuck Pixel بود که در رنگ ها روشن نمایان میشد. اگر اذیت می کنند تعویض کنید. اگر دسترسی به اپل استور هم دارید که تعویض می کنند.

نظر

• زیادم میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
                              زیادم میشه؟
                              معمولا خیر اما خوب مشخص نیست. اگر حساس نیستید استفاده کنید و اگر هر دفعه که صفحه را نگاه می کنید روی اون نقطه حساس می شوید می توانید با ضرر بفروشید و مجدد خریداری کنید.

نظر

• منم گرفتم ,3روز میشه دارم تست میکنم مشکلی نداشتم خدا رو شکر فروشنده 72 ساعت مهلت تست داد گلد 16 2250 فقط موقع تماس احساس میکنم نویز داره یکم وقتی دو طرف حرف نزنی متوجه میشی دقت بکنی نمیدونم پس بدم یا بیخیالش بشم!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X