اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه سوال شارژر 5s رو وقتی بهش میزنی اگه فیک باشه خود گوشی اخطار میده ، واسه بقیه وسایلش چی ؟؟؟ منظورم Earpodشه و کابل لایتینگ، اونم فیک باشه اخطار میده ؟
    من امروز بعد از کلی تحقیق میخوام بخرم ، اما هنوز نگرانم ، برای اتصال به کامپیوتر و مثلا ریختن عکس و آهنگ تو گوشی فقط برنامه آیتونز کافیه دیگه ؟؟ خیلی سر این مسئله ترسوندنم

نظر

• اينجا كه هنوز تقاضا زياده و روگ طلاييش كم ياب

- - - - - - - - - -

آره تا جايى كه من ديدم در اين مدل فيك و شناسايى ميكنه

نظر

• تا اونجایی که میدونم فقط کابل و شارژر فیک رو تشخیص میده و اخطار میده ولی ایرپادها رو خیر
        ای کاش ایرپادها رو هم تشخیص میداد
        منم بخوام برای خرید اقدام کنم نگران تقلبی بودن این وسایلم
        فکر میکنم آخرم از خود این سایت میخرم که حداقل خیالم راحت باشه لوازمش و پلمپش اصلیه

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          تا اونجایی که میدونم فقط کابل و شارژر فیک رو تشخیص میده و اخطار میده ولی ایرپادها رو خیر
          ای کاش ایرپادها رو هم تشخیص میداد
          منم بخوام برای خرید اقدام کنم نگران تقلبی بودن این وسایلم
          فکر میکنم آخرم از خود این سایت میخرم که حداقل خیالم راحت باشه لوازمش و پلمپش اصلیه
          تشخيص فيك بودن اير پاد كه ساده هست بريد اكو رو عوض كنيد زماني كه موسيقي پخش ميشه اگر تغيير احساس كرديد يعني اصله و همچنين پشت پك اصل لوگو اپل خورده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان بعضی وقتا گوشیم یه هنگ گوچولو میکنه 5s هست. به این صورته که نوار نفیکشن چه با کشیدن از پایین به بالا یا بر عکس از بالا به پایین عمل نمیکنه مدت زمانشم کمه . برای شما هم همینطوره؟ وقتیم از اپ استور 3 تا برنامه همزمان میگیریم وقتی برنامه میخان لود شن به طور هم زمان مثلا در صفحه 4 در حالت لود شدن هستن میخام برم صفحه 3 بار اول به صفحه 3 نمیره بار دوم که تلاش میکنم میشه همیشه همین جوریه .برای شما هم همینطوره؟ دلیلش چیه؟یا من حساس شدم؟

نظر

• فریمور گوشی های تو بازار 7.0.1 هستند؟
              کسی اطلاه داره که سری دوم ساخت فریم شون چند شده؟ 7.0.3 یا 7.0.4؟؟

نظر

• ببخشید سری دوم چی هست؟؟
                پارت نامبر ساخت عوض شده؟؟
                یه سوال دیگه مدل مشکی رنگش مثل ۵ ضعیف و خش می خوره؟

نظر

• سلام دوستان، من هم می خوام 5s بگیرم، اینم می دونم iccid چی هست ، فقط نمی دونم چرا دوستان اشاره می کنن که بدون iccid رو بگیریم، تفاوت کاربردیشو نمی دونم، فرقشون تو چیه،؟ کیفیت؟ برنامه؟ می شه راهنمایی کنید. با سپاس

نظر

• من تونستم چت کنم با تیم اپل اما نفهمیدم که چی میگه ime رو دادم ام اون این جمله رو زد Customers will be contacted directly by Apple, by telephone, if their iPhones were affected by this issue.In this case, your iPhone is not one of the units which was identified as having a battery issue. یعنی چی؟

نظر

• یعنی باطریت سالمه

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
                        فریمور گوشی های تو بازار 7.0.1 هستند؟
                        کسی اطلاه داره که سری دوم ساخت فریم شون چند شده؟ 7.0.3 یا 7.0.4؟؟
                        7.0.3

نظر

• ُslimshadi عزیز با من بودی شما؟

نظر

• نوشته اصلی توسط TITA نمایش پست ها
                            سلام دوستان، من هم می خوام 5s بگیرم، اینم می دونم iccid چی هست ، فقط نمی دونم چرا دوستان اشاره می کنن که بدون iccid رو بگیریم، تفاوت کاربردیشو نمی دونم، فرقشون تو چیه،؟ کیفیت؟ برنامه؟ می شه راهنمایی کنید. با سپاس
                            سلام دوست عزیز بار ها گفته شده که هیچگونه فرقی با هم ندارن... هنگام خرید گوشی سیمکارت رو برای تست بنداز به گوشی اگر آنتن داد با خیال راحت بخر.

از لحاظ کیفیت و برنامه هیچ تفاوتی ندارن.

Sent from my iPhone 5s

نظر

• آقا اگر پولتونو دوست دارين نخرين ٥اس اين آيفون ٥اس پر از مشكله من خيلي پشيمونم

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                                آقا اگر پولتونو دوست دارين نخرين ٥اس اين آيفون ٥اس پر از مشكله من خيلي پشيمونم
                                به عنوان گوشی دوم خوبه !! خوب موافقم ارزش نگه داشتن نداره شاید چند وقت دیگه من بفروشمش بره !! هر گوشی به من بدن بازم بهترین دیوایسی که تاحالا داشتم و دارم آیفون ۴ هستش !! زیاد سخت گیر نباش دوست عزیز ، فعلا که حداقل تا ۱ سال بهترین گوشی موبایل دنیا که خیلی ها ارزوش رو دارن دست شماست ، مشکلاتش نسبت به بقیه گوشی ها قابل تحمل هستش ، نیست ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X