اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بچه ها سلام یکی پیدا بشه جواب منو درست و حسابی بده خیلی ممنوش میشم
    حدود دو هفته پیش من ی آیفون 5 اس 32 گیگ خریدم وقتی می خواستم بخرم ب فروشنده گفتم حتما می خوامlla باشه اونم lla بم داد ولی گفتش ک lla همشون لاک هستند و بعدا آنلاک شدند ب هر جهت من خریدمش ولی وقتی قیمتشو حساب کرد با آنلاک فکتوری fda ک خودش تو مغازش بود ی قیمت داد
    حالا سوال من اینجاست ک آیا قیمتاشون یکیه لاک آنلاک شده و آنلاک فکتوری؟ و اینکه الان گوشی من دیگه با آنلاک فکتوری فرقی می کنه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
      بچه ها سلام یکی پیدا بشه جواب منو درست و حسابی بده خیلی ممنوش میشم
      حدود دو هفته پیش من ی آیفون 5 اس 32 گیگ خریدم وقتی می خواستم بخرم ب فروشنده گفتم حتما می خوامlla باشه اونم lla بم داد ولی گفتش ک lla همشون لاک هستند و بعدا آنلاک شدند ب هر جهت من خریدمش ولی وقتی قیمتشو حساب کرد با آنلاک فکتوری fda ک خودش تو مغازش بود ی قیمت داد
      حالا سوال من اینجاست ک آیا قیمتاشون یکیه لاک آنلاک شده و آنلاک فکتوری؟ و اینکه الان گوشی من دیگه با آنلاک فکتوری فرقی می کنه یا نه؟
      شما اگر همین ۳-۴ صفحه ی اخریرو میخونده به جوابت میرسیدی
      بالای ۳۰ نفر همش همین سوال تکراریو پرسیدن

نظر

• دوستان من برنامه ها رو از خود اپ استور گوشی و ایتونز و 25 پی پی دان کردم و برنامه های 25 که دان کردم سینک میشه ولی اون اپ استورها که دانلود کردم اصلا سینک نمیشه چکار کنم و ازم ای دی میخوات میزنم و ارور میده میگه cannot connect to iTunes storeچرا ؟؟اخه همون ای دی هست که قبلا زدم اوکی میشد روی گوشیهام ولی اصلا نمیشه دلیلش چیه و چکار کنم این مشکلات هیچوقت پیش نیاد

نظر

• کسی نیست جوابم رو دقیق بده

نظر

• دوستان sim free امریکا، کی عرضه میشه؟ تو ایران وارد شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
              دوستان من برنامه ها رو از خود اپ استور گوشی و ایتونز و 25 پی پی دان کردم و برنامه های 25 که دان کردم سینک میشه ولی اون اپ استورها که دانلود کردم اصلا سینک نمیشه چکار کنم و ازم ای دی میخوات میزنم و ارور میده میگه cannot connect to iTunes storeچرا ؟؟اخه همون ای دی هست که قبلا زدم اوکی میشد روی گوشیهام ولی اصلا نمیشه دلیلش چیه و چکار کنم این مشکلات هیچوقت پیش نیاد
              با ** پی ان تست کنید درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
                دوستان sim free امریکا، کی عرضه میشه؟ تو ایران وارد شده؟
                امریکا چند روزیه عزضه شده
                توی ایرانو خبر ندارم
                فقط لطفا نپرسید iccid داره - انلاکه یا از این مسایل چون اینقدر پرسیده شده که حد نداره

نظر

• سلام

یکی از دوستان برای بنده یه iPhone 5s از امریکا داره میاره که واسه T Mobile هستش. اینجوری که میگه گوشیهای T Mobile فقط تو امریکا لاک هست و تو بقیه کشورها آنلاکه. قیمتش هم هم قیمت آنلاکشه.
                  میخواستم بدونم گوشیهای ای مدلی ( با فرض این که تو ایران کار میکنه) چه فرق هایی با مدل آنلاکش دارن؟ البته بیشتر منظورم نرم افزاریه. و اینکه مشکلی ایجاد نمی کنن؟

نظر

• مشکل من که با چیز شکن هم حل نشد و هر چی نصب میکنم ای دی ازم میخوات و درست وارد میکنم ولی حل نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Octavarium نمایش پست ها
                      سلام

یکی از دوستان برای بنده یه iPhone 5s از امریکا داره میاره که واسه T Mobile هستش. اینجوری که میگه گوشیهای T Mobile فقط تو امریکا لاک هست و تو بقیه کشورها آنلاکه. قیمتش هم هم قیمت آنلاکشه.
                      میخواستم بدونم گوشیهای ای مدلی ( با فرض این که تو ایران کار میکنه) چه فرق هایی با مدل آنلاکش دارن؟ البته بیشتر منظورم نرم افزاریه. و اینکه مشکلی ایجاد نمی کنن؟
                      سلام
                      دوست عزیز من دقیقا از Tmobile خریدم و دیروز به دستم رسید، سیم کارت خود tmobile داخلش بود
                      و برای اولین بار گوشی رو با سیم کارت همراه اول خودم روشن کردم و بدون هیچ مشکلی سیم کارت شناسایی شد
                      ios هم 7.0.3 بود که آپدیت کردم به 7.0.4
                      و در کل تاجایی که منم توی همین سایت فهمیدم هیچ فرقی ندارن و بدون هیچ مشکلی هم داره کار می کنه

موفق باشید

نظر

• این برنامه هایی که فروشنده ها موقع خرید میریزن و در 3 قیمت که حداکثرش 150 هزار تومان هست واقعا دلاری هست و خوب هست ؟ یا بنظر شما خام بگیرمو و خودم برنامه بریزم

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                          این برنامه هایی که فروشنده ها موقع خرید میریزن و در 3 قیمت که حداکثرش 150 هزار تومان هست واقعا دلاری هست و خوب هست ؟ یا بنظر شما خام بگیرمو و خودم برنامه بریزم
                          دوست عزيز مهمترين موضوعش اينه كه اين برنامه هارو شما نميتونيد در زمان ارائه اپديت جديد خودتون اپديت كنيد ! دوباره بايد مراجعه كنيد به خودشون ! تازه اكه اپديت كنن براتون . اگه بتونيد ايدي بسازيد و حسابتونو شارژ كنيد قطعأ بهتره

نظر

• حسام جان اینکه میگن شما مثلا برنامهی ... رو بخوای بخری باید 49 دلار بدی و چون ما برای همه میریزیم به صرفست و برای شما بصرفه نیست چی؟

میگن 3 ماه یکبار باید برای اپدیت بیای و تا یکسال ساپورت داره

نظر

حسام جان اینکه میگن شما مثلا برنامهی ... رو بخوای بخری باید 49 دلار بدی و چون ما برای همه میریزیم به صرفست و برای شما بصرفه نیست چی؟

دوست عزيز اين صحبتم درسته ! ولي اول از همه بايد ببيني اون برنامه اصلا به كارت مياد ! اكثر دوستان تو اين فروم ترجيح ميدن خودشون برنامه ها و بازي هاي مورد علاقشونو تهيه كنن ! با يه سرچ و تحقيق بيشتر تو انجمن قطعأ خودتون ميتونيد انجام بديد ، بيرون دردسر خاص خودشو داره

نظر

حسام جان اینکه میگن شما مثلا برنامهی ... رو بخوای بخری باید 49 دلار بدی و چون ما برای همه میریزیم به صرفست و برای شما بصرفه نیست چی؟

شما مثلا فرض کنید یه بازی مثل clash of clans که هر دفعه اپدیت بیاد اجبارا باید اپدیت کنید تا کار کنه
                                بعد اگر بخوای ۱-۲ ماه وایسید نمیتونید لذت ببرید
                                بنظر من خودتون برنامه های رایگانو بریزید برنامه های پولی هم از tongbu استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X