اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا گرونتره رنگیا؟
    یعنی کلا گرونتر وارده بازار شده؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
      چرا گرونتره رنگیا؟
      یعنی کلا گرونتر وارده بازار شده؟!
      gold چون تیراژش پایینتره قیمتش بالاست

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        کلا مطالب سایتی که لینک دادید رو در مورد اپل باور نکنید ! همیشه دنبال خبر های تخریب کننده اپل هست یا از خودش خبر درست می کنه . دلیلش هم واضحه. دفتر سونی، ال جی و سامسونگ ایران اسپانسر این سایت هستند !
        من یکی از کاربرای نارنجی هستم، شرمنده ها ولی نارنجی کلا طرفدار اپل هست و خبر هاش و کلا نویسنده هاش طرف اپل هستن... هیچوقت هم از خودش خبر درست نمیکنه!!! از شما به عنوان یکی از ارشد های i-phone.ir بعید هس که همچین حرفی بزنید!
        این خبر هم کاملا درست هس و منبع داره!

Gsmarena

این خبر آیفون رو خیلی هم سر بلند میکنه! در مقاسه با پرچم داران بازار یعنی آیفون 5s، گلکسی نوت ۳، لومیا ۱۰۲۰، ال جی جی ۲، اکسپریا زد ۱ و اچ تی سی وان،آیفون دوم شد در کل!! اون هم بعد لومیا 1020 که دوربینش 38 مگاپیکسلِ... از نوت 13 مگاپیکسلی و اکسپریای 20 مگاپیکسلی خیلی بهتر هست!!!
        امیدوارم پستم پاک نشه، ممنون
        ویرایش توسط Saly One : https://i-phone.ir/forums/member/140382-saly-one در ساعت 13-10-2013, 06:51 AM

نظر

• سلام
          آقا برای من یه 5اس سفید لاک at&t از آمریکا آوردن که پلمب هست.
          حالا اگه من همین رو به وسیله imei آنلاک بکنم و لازم نباشه که پلمپ گوشی باز بشه و به اصطلاح دسته دوم بشه , میشه به قیمتهای موجود در بازار بفروشم یا ن ؟

- - - - - - - - - -

سلام
          حالا اگه من همین رو به وسیله imei آنلاک بکنم و لازم نباشه که پلمپ گوشی باز بشه و به اصطلاح دسته دوم بشه , میشه به قیمتهای موجود در بازار بفروشم یا ن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط msosm نمایش پست ها
            سلام من شنيدم اين مدل هايي كه اينجا انلاك اپراتور ميشن ممكنه خارج انتن ندن. چه قدر صحت داره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
            از نظر آنتن دادن مشکل نداره ولی در خارج از کشور اگه آیفونت مشکل پیدا کرد و مجبور شدی به اپل استور مراجعه کنی دیگه اپل استور گوشیو قبول نمی کنه و میگه باید بفرستی به اپراطور خودش و از طریق اونا اقدام کنی. و گوشی هم وقتی به دست اپرطور رسید اول لاک می کنه گوشیو مثل اول و بعد میفرسته اپل استور برا تعمیر یا تعویض یا هرچی. و هزینه تمام این نقل و انتقال ها رو هم ازتون می گیرن و یه گوشی لاک سالم تحویل شما می دن!

منم فکر می کردم که گوشی آنلاک شده با آنلاک فکتوری هیچ فرقی نداره که وقتی دوستم در خارج از کشور به این مشکل برخورد کرد فهمیدم که این طور نیست و یه فرقایی داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
              سلام

- - - - - - - - - -

سلام
              بله میشه بدون باز کردن انجام داد

نظر

• نوشته اصلی توسط Saly One نمایش پست ها
                من یکی از کاربرای نارنجی هستم، شرمنده ها ولی نارنجی کلا طرفدار اپل هست و خبر هاش و کلا نویسنده هاش طرف اپل هستن... هیچوقت هم از خودش خبر درست نمیکنه!!! از شما به عنوان یکی از ارشد های i-phone.ir بعید هس که همچین حرفی بزنید!
                این خبر هم کاملا درست هس و منبع داره!

Gsmarena

این خبر آیفون رو خیلی هم سر بلند میکنه! در مقاسه با پرچم داران بازار یعنی آیفون 5s، گلکسی نوت ۳، لومیا ۱۰۲۰، ال جی جی ۲، اکسپریا زد ۱ و اچ تی سی وان،آیفون دوم شد در کل!! اون هم بعد لومیا 1020 که دوربینش 38 مگاپیکسلِ... از نوت 13 مگاپیکسلی و اکسپریای 20 مگاپیکسلی خیلی بهتر هست!!!
                امیدوارم پستم پاک نشه، ممنون
                اینجا جای صحبت در مورد سایت های دیگه نیست پس ادامه ندید لطفا

ممنون

نظر

• دوستان فکر میکنید زودترین زمانی که میتونم ایفون ۳۲ گلد با یه قیمت نسبتا خوب بگیرم کی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faraz1997 نمایش پست ها
                    دوستان فکر میکنید زودترین زمانی که میتونم ایفون ۳۲ گلد با یه قیمت نسبتا خوب بگیرم کی هست؟
                    هیچ چیز معلوم نیست

نظر

• خبری از رنگ پریدگی نشده؟
                      یا مشکل سخت افزاری مثل 4

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                        خبری از رنگ پریدگی نشده؟
                        یا مشکل سخت افزاری مثل 4
                        رنگ پریدگی که خیر من15 روزه دستمه بدون محافظ اما مشکل سخت افزاری چرا مث اینکه بعضی ها تاچشون مورد داره و مشکل سنسورها هم که هست اما احنمال هست نرم افزاری باشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                          رنگ پریدگی که خیر من15 روزه دستمه بدون محافظ اما مشکل سخت افزاری چرا مث اینکه بعضی ها تاچشون مورد داره و مشکل سنسورها هم که هست اما احنمال هست نرم افزاری باشه .
                          چجوری میشه فهمید تاچ مشکل داره ؟!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AliReza8766 نمایش پست ها
                            چجوری میشه فهمید تاچ مشکل داره ؟!؟
                            وقتی که درست عمل نکنه فکر کنم اگر مشکلی باشه محسوس هست .

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز.
                              یکی از آشنایان داره میره مالزی، می خواستم ببینم کسی خبر داره اونجا 5s گیرش میاد که بخره و بیاره؟ اگه کسی اطلاع داره بی زحمت بگه... هم اینکه هست یا نه، هم حدود قیمت... با تشکر

نظر

• دوستان اپل استور چین فروش 5s شروع کرده؟؟؟به نظرتون از چین بخرم خوبه یا ضرر می کنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X