اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• و احتمالا شارژر و هندزفری و کابلشم عوض شده

نظر

• نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
      و احتمالا شارژر و هندزفری و کابلشم عوض شده
      ای بابا واقعا با این وضعیت کسی بخواد 5s بخره خیلی اذیت میشه که!واقعا میمونه آدم از کجا بخره مطمئن باشه حالا یکمم گرونتر مهم نیست مهم اینه باز نشده باشه و ایرپاد و ... اصلی باشه
      مثلا از دفتر خود سایت که توی پایتخته بگیریم مطمئنه دیگه؟
      یا مثلا از دیجی کالا یا چاره که سایتهای فروش اینترنتی معتبری هستن چی؟
      اصلا نباید سمت علائدین رفت حداقل!

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
        ای بابا واقعا با این وضعیت کسی بخواد 5s بخره خیلی اذیت میشه که!واقعا میمونه آدم از کجا بخره مطمئن باشه حالا یکمم گرونتر مهم نیست مهم اینه باز نشده باشه و ایرپاد و ... اصلی باشه
        مثلا از دفتر خود سایت که توی پایتخته بگیریم مطمئنه دیگه؟
        یا مثلا از دیجی کالا یا چاره که سایتهای فروش اینترنتی معتبری هستن چی؟
        اصلا نباید سمت علائدین رفت حداقل!
        چرا پایتخت هم از این شاهکار های تردستی هست، جنس سلفونش فرق داره و تو نور هم اون برق اصلی رو نداره علامت t کنار هم خوب نمیتونن در بیارن (کج و کوله) گرچه با دستگاه هایی که هیتره چند بار تمرین کنن صاف میتونن در بیارن بدون هیچ سلفون اضافی اما خوب کلا علاالدین بیشتره اونم به خاطر مشتری اینکه یکی بخواد ارزون بخره میره علاالدین ، فروشندم چون قیمت بالا خریده و میبینه که داره قیمت افت میکنه و نمیتونه رقابت کنه با همکاراش وسایل توشو با فیک عوض میکنه 200-300 جلو میوفته اما کسی دید 124 زنگ بزنه از اماکن میان اخطار و بعدم میبندن

بعدم اگه باز شده بود هر کدوم از وسایلش فرقش با اصلش معلومه
        1) هندز فریش زیر جعبه فیک ارم اپل نداره ، اصلش داره ، کابلی که از گوشی ها و ولوم امده بیرون تو اصل همه یه اندازن اما فیک کوتاه بلندن (8-9 تا فرق داره اما بدون باز کردن هندزفری این 2 تاست)
        2) شارژر فیک نوشته هاش شارپه (واضحه) اصلی ماته رنگ فونت اصلی خاکستریه برای تقلبی مشکی ، وقتی usb رو داخل شارژ فیک میکنی 7 میلیمتر بیرون میمونه اما اصلی تا اخر میره تو (4-5 مورد دیگم هست واسه تشخیصش)
        3) کابل لایتنگ: وقتی طرف usb رو میگیرین دستتون فیک: قسمت فلزیش دون دونه اما اصلیش صاف و براقه و صیقلی ، طرف لایتینگش: اصلی رو وقتی میچرخونین شیار های طلاییش معلوم میشه اما تقلبی هیچ درخشندگی نداره و مشکیه

از سریال و IMEI و این چیزاشم که قبل خرید میشه شجرنامشو فهمید اکتیو شده یا نه از کجا امده و ...

کلا اگه اطلاعات کامل داشته باشین هیچ وقت سرتون کلاه نمیره حتی اگه برین از مرکز فیک سازان شانگهای خرید کنین :دی
        موفق باشید
        ویرایش توسط IKEA : https://i-phone.ir/forums/member/557-ikea در ساعت 14-11-2013, 11:34 PM

نظر

• ikea. من متوجه مورد 1 نشدم!!!
          راستی یه سوال...بین اکتیو بودن و اصل بودن لوازم چه رابطه ای هست؟!اکتیو کردن رو که با imei میکنن و طرف میتونه در جعبه رو باز نکنه و اکتیوش کنه یا برعکس در جعبه رو باز کنه و اکتیوش نکنه و وسایل اصلیش رو برداره...برداشتم درسته دیگه .هان؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
            ikea. من متوجه مورد 1 نشدم!!!
            راستی یه سوال...بین اکتیو بودن و اصل بودن لوازم چه رابطه ای هست؟!اکتیو کردن رو که با imei میکنن و طرف میتونه در جعبه رو باز نکنه و اکتیوش کنه یا برعکس در جعبه رو باز کنه و اکتیوش نکنه و وسایل اصلیش رو برداره...برداشتم درسته دیگه .هان؟؟
            نه نه اکتیو یعنی گوشی رو به PC یا اینترنت وصل میکنین و مراحل setup گوشی میاد که گوشی راه اندازی میشه و تو سایت اپل تاریخش ثبت میشه ، شما اونو با unlock اشتباه گرفتین گوشی که لاک باشه imei رو میدین به این سایت ها یا اشخاصی که انلاک میکنن و گوشی انلاک میشه اما اکتیو نیست هنوز

خوب این ریپک کردن ایفون ها یه سناریو دیگم داره که جنبه کلاه برداری نداره
            شما میری بخری بعد کلی تو سر زدن مال و تخفیف ، فروشندم میخواد شمارو بزاره تو امپاس؟! قبل اینکه پول رو بگیره جعبه رو باز میکنه که شما دیگه مجبور بشی پولو بدی اما از اونجایی که شما هنوز سر قیمت به توافق نرسیدی اخرش میزنی زیرش و فورا از مغازه متواری میشی و فروشنده بیچاره میمونه یه ایفون باز که کسی هم ازش نمیخره و اونو همونجوری میده ریپک میکنن

و یه حالت دیگه گوشی لاک بوده و وقتی وکیوم بوده IMEI رو داده انلاک کنن اما جلو مشتری میاد اکتیو کنه پولم گرفته اما انتن نمیده مجبور میشه اینو بزاره کنار یکی دیگه بده بهشون

در نتیجه هر گوشی که باز شده و ریپک شده دلیل بر نیت بد فروشنده نیست یه وقت بی احترامی نشه به کسی

در مورد مورد تقلبی بودن هندزفری پرسیده بودین:

ویرایش توسط IKEA : https://i-phone.ir/forums/member/557-ikea در ساعت 15-11-2013, 12:04 PM

نظر

• دوستان کسی جواب من رو نمیده؟
              بین آنلاک فکتوری هنگ کنگ و آنلاک اپراتور امریکا کدوم رو ترجیح میدین؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

نظر

• هیچ فرقی ندارد. سیم کارت بندازید و انتن داد راحت استفاده کنید ! حساس نباشید.

نظر

• مرسی از استاد iikea عزیز استفاده کردیم

دوستان قیمت کیس های جدید ایفون 5س چنده ؟ کسی تهیه کرده نظری بده ما بدونیم

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                    دوستان کسی جواب من رو نمیده؟
                    بین آنلاک فکتوری هنگ کنگ و آنلاک اپراتور امریکا کدوم رو ترجیح میدین؟

Sent from my C6602 using Tapatalk
                    هیچ فرقی نداره ( یعنی این گفته های فروشنده هاست )
                    من zp رو انتخاب کردم و ظرف همین هفته یا هفته بعد اگه خدا بخدا تهیه میکنم ( حتما هم از فروشگاه همین سایت تهیه خواهم کرد
                    ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 15-11-2013, 09:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                      مرسی از استاد iikea عزیز استفاده کردیم

دوستان قیمت کیس های جدید ایفون 5س چنده ؟ کسی تهیه کرده نظری بده ما بدونیم

قیمت : از ۲۳۰ تا ۲۸۰ میتونید تهیه کنید

کیس با کیفیتی هست لیکن چون جنسش چرم طبیعی هست پیشنهاد میشه رنگ تیره تهیه کنید چون اگر کثیف شود تمیز کردن آن سخت هست .

نظر

• سلام دوستان
                        آیفون 5s های پارت نامبر me305ll\a که مربوط به اپراتور at&t امریکا است و توسط خود اپراتور آنلاک شده درون جعبه سوزن و سنجاق سیم کارت نداره و اصلا محلی برای نگهداری سوزن تعبیه نشده حالا برای تهیه سوزن چه کنیم؟
                        دوم اینکه آیا این گونه آیفون های با مدل های انلاک هنگ کنگ؛ امارت و سایر کشورها که به صورت آنلاک فروحته شده اند تفاوتی دارند یا خیر؟ (البته خود من فکر میکنم هیچ تفاوتی نیست اما نظر دوستان رو هم دوست داشتم بدونم)
                        نظر

• نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          آیفون 5s های پارت نامبر me305ll\a که مربوط به اپراتور at&t امریکا است و توسط خود اپراتور آنلاک شده درون جعبه سوزن و سنجاق سیم کارت نداره و اصلا محلی برای نگهداری سوزن تعبیه نشده حالا برای تهیه سوزن چه کنیم؟
                          دوم اینکه آیا این گونه آیفون های با مدل های انلاک هنگ کنگ؛ امارت و سایر کشورها که به صورت آنلاک فروحته شده اند تفاوتی دارند یا خیر؟ (البته خود من فکر میکنم هیچ تفاوتی نیست اما نظر دوستان رو هم دوست داشتم بدونم)
                          از یه سوزن دیگه استفاده کن٬ مشکلی نیست :دی
                          خیر تفاوتی نیست.س

نظر

• طبق تحقیقاتی که کردم بین 2 مدل gsm و cdma:
                            1-مدل cdma خیلی کمتر و نایابه تو بازار ایران و معمولا مال ورایزون هستش.سخت افزارش برای پشتیبانی از cdma با gsm فرق میکنه(در قسمت شبکه)
                            2-انلاک میشه و به راحتی میشه استفاده کرد.دوستان توجه داشته باشید که فرق cdma با gsm مثل موج fm رادیو با am یا mw میمونه از نظر برد!( و در سیستم کد گذاری فرق میکنه).
                            3-ایفون 5 اسی وجود نداره که فقط و فقط cdma باشه یعنی یا به این صورت هست gsm و یا به صورت gsm+cdma هست.پس اگر gsm +cdma گیرتون اومد بگیرید(چون کامل تره)یعنی شما با اپراتور های ورایزون و اسپریت میتونید در امریکا استفاده کنید ازش علاوه بر اینکه hsdpa و 3g و کلا شبکه gsm رو به طور عالی ساپورت میکنه.به عبارتی روزی روزگاری اگه یه 5 اس gsm گرفتید و رفتید newyork هرگز نمیتونید سیم کارت ورایزون رو تجربه کنید.جدای شبکه های gsm.اما اگر cdma گرفتید(که مشخصه prlداره) میتونید علاوه بر gsm شبکه cdma که کیفیت بهتری داره رو تجربه کنید
                            4-gsm 82% دنیا و cdma 18% دنیا
                            5-برای انتخاب فریمور باید مدل global یا cdma+gsm رو انتخاب کنید.و نگرانی بابت انلاک نشدن نیست و عالی با شبکه ایران انتن میده!

نظر

• دوستان عزیز بجث در مورد این نرم افزار ها ممنوع است و ممکن است برای سایت هم مشکل ساز شود.

نظر

• سلام دوستان
                                میشه احساستون رو از خرید گوشیهای اپل بگیدوچرا این محصول رو با همه محدودیتاش نسبت به آندروید و سایر محصولات ترجیح دادید،مزیت و ضعفها و تا چه حد بهتون در مرتفع نمودن نیازهاتون کمک میکنه?

Sent from my HTC One using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X