اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط jalal_bavajani نمایش پست ها
    سوالم در مورد پخش فیلمهای full hd هستش ،ایا اگر حجم فایل بیشتر از 2گیگ باشه به مشکل بر میخوره یا میتونه راحت پخش کنه؟
    نه به راحتي پيش ميكنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط M.J.R نمایش پست ها
      برنامه ها را از My Doc پیدا کردم و دقیقا به همون پوشه در سیستم دوم کپی کردم ولی تو آیتیونز نفهمید این چنتا اضافه شده!!
      یعنی میشه برنامه ها را با i-funbox و itools روی هر دستگاه نصب کرد؟؟ البته هیچ کدوم جیلبریک نیستن
      من كه برنامه هام رو با ايتولز ميريزم و روي هر دستگاه ميشه نصب كرد و نصب ميكنم و مشكلي نداره
      در ضمن جلبريك هم نيستم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام عزيزان ، من يه سوال كوچيك دارم

اگه تو مواقعى كه از آيپدم استفاده نميكنم ، بزارم wifi وصل باشه ، واسه باتريش ضرر داره ؟ يعنى مثلا شب وقتى ميخوابم اگه بزارم تا صب همينجورى به اينترنت و wifi وصل باشه ، مشكلى پيش مياد ؟

ممنون ... .

نظر

• سلام
          بر روی مصرف باتری تاثیر دارد ، اما مشکلی نیست (اگه مشکل بقیه یعنی قطع شدن Wi-Fi هنگام لاک کردن صفحه رو نداشته باشید)
          موفق باشید

نظر

• سلام گرم خدمت همه دوستان گل
            بچه ها من چه جوری می تونم یه ایمیل رو تو آیپد سیو کنم ؟ بدون اینکه ایمیلم سینک بشه با خود تبلت ؟
            اومدم ایمیل رو کپی کردم تو نوت آیپد ولی حالا نمیدونم چه جوری بریزمش تو کامپیوتر !!!!!!!!!!!!

نظر

• نه عزيزم ارزش نداره تو بخش سوالات قبل از خريد بايد اين سوالات رو بپرسي تو همين الانم رو ايپد ٢ كمبودي حس نميكني چه برسه به 3 و بعدشم 4..!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza72
                سلام گرم خدمت همه دوستان گل
                بچه ها من چه جوری می تونم یه ایمیل رو تو آیپد سیو کنم ؟ بدون اینکه ایمیلم سینک بشه با خود تبلت ؟
                اومدم ایمیل رو کپی کردم تو نوت آیپد ولی حالا نمیدونم چه جوری بریزمش تو کامپیوتر !!!!!!!!!!!!
                بچه ها كسي نيست كه بدونه بايد چيكار كنم ؟!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
                  بچه ها كسي نيست كه بدونه بايد چيكار كنم ؟!؟
                  من متوجه منظورتون نشدم.یه بار دیگه توضیخ میدید؟

نظر

• بچه ها معمولا brightness ایپد رو برای فیلم دیدن رو چند میزارین که هم باتری زود تموم نشه هم خیلی تاریک نباشه؟کلا اگه همیشه 100 باشه باتریش عمرش کم میشه یا ربطی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj

من متوجه منظورتون نشدم.یه بار دیگه توضیخ میدید؟
                      به چشم
                      من يه ايميل رو كپي مي كنم تو نوت آيپد .
                      حالا چه جوري ميتونم اين نوت رو بريزم رو لپ تاپ؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
                        به چشم
                        من يه ايميل رو كپي مي كنم تو نوت آيپد .
                        حالا چه جوري ميتونم اين نوت رو بريزم رو لپ تاپ؟!؟!
                        این برنامه رو دان کنید توی همین انجمن لینکش هست
                        Ibackup bot for iTunes
                        حالا از روی بک آپتون نوتاتونو بر دارین!

نظر

• سلام.یه سوالی که فکر کنم خیلی پیش پا افتادس ولی متاسفانه من نمیدونم.من الان دارم یه مجله از newsstand در ایپد دانلود میکنم ولی هر دفه که اسکرین خاموش میشه اتصال wifi هم اتوماتیک قطع میشه.کلا تنظیمات این که wifi هیچ وقت قطع نشه کجاست؟(البته اسکرین خاموش بشه برای باتری)

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                            سلام.یه سوالی که فکر کنم خیلی پیش پا افتادس ولی متاسفانه من نمیدونم.من الان دارم یه مجله از newsstand در ایپد دانلود میکنم ولی هر دفه که اسکرین خاموش میشه اتصال wifi هم اتوماتیک قطع میشه.کلا تنظیمات این که wifi هیچ وقت قطع نشه کجاست؟(البته اسکرین خاموش بشه برای باتری)
                            نمیشه ولی اگه جیلبریک بشه راهی هست ولی در حال حاضر نه
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                              سلام.یه سوالی که فکر کنم خیلی پیش پا افتادس ولی متاسفانه من نمیدونم.من الان دارم یه مجله از newsstand در ایپد دانلود میکنم ولی هر دفه که اسکرین خاموش میشه اتصال wifi هم اتوماتیک قطع میشه.کلا تنظیمات این که wifi هیچ وقت قطع نشه کجاست؟(البته اسکرین خاموش بشه برای باتری)
                              شما میتونی زمانی که میخوای داونلود کنی از setting/general/Auto-lock رو never انتخاب کنی تا صفحه خاموش نشه
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• sلام من از کجا بفهمم ک آیپم چه مدلی هستش
                                من ۲ تا فریمور دانلود کردم هیچ مردوم بهش نمی خوره
                                ipad 4 wifi + cellular هتش اما من دانلود کردم هیچ کدوم بهش نخورد میشه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X