اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعد فرق نميكنه gsm ياcdma بس باشه ؟؟يا نه؟؟...

نظر

• بس اين gsm وcdmaجي؟؟فرقي نميكه هر كدوم بخري؟؟!!

نظر

• سلام من تازه یه آیپد4 16gig خریدم
        کلا تو بازی ها سرعتش خوبه ولی تو بعضی از بازیا مثل nba2k13 لگ میزنه. علتش چیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sensation@ نمایش پست ها
          بس اين gsm وcdmaجي؟؟فرقي نميكه هر كدوم بخري؟؟!!
          هم gsm و هم cdma با سیستم ایران کار میکنه و فرقی نداره که کدوم رو بخرید.

نظر

• سلام دوستان
            من باز یک سوال برام پیش اومد
            این جستر ها به چه دردی میخوره؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط sina 89 نمایش پست ها
              سلام من تازه یه آیپد4 16gig خریدم
              کلا تو بازی ها سرعتش خوبه ولی تو بعضی از بازیا مثل nba2k13 لگ میزنه. علتش چیه؟؟؟
              ارادت ....
              لنگ تو هیچ بازی نمیزنه !!!!!!!
              احتمالا" داره بازی مشکل دار باشه ....
              شما بازی رو یه بار دیگه نصب کن درست میشه اگه نشد از ایپد بک اپ بگیر و بعد رستور کن بعد بک اپ رو برگردون .....

نظر

• با عرض سلام.من ایپد 2 و ایپد4 خودم رو با evasi0n1.3جیلبرک کردم. بازی هایی رو به طور مشترک رو هر دو دیوایس ریختم.هیچ پکیجی هم از سیدیا جز appsync ،که روی دو دیوایس از یک سورس نصب شده ،ندارم.جالبه، بعضی از برنامه ها رو ایپد 2 به خوبی اجرا میشه ولی به محض اجرا روی ایپد4 میپره بیرون.به نظرتون علت چیه؟قطعا مشکل از برنامه و appsync نیست!چون اگه بود رو ایپد2 مشکل داشتم ،که ندارم.ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                  با عرض سلام.من ایپد 2 و ایپد4 خودم رو با evasi0n1.3جیلبرک کردم. بازی هایی رو به طور مشترک رو هر دو دیوایس ریختم.هیچ پکیجی هم از سیدیا جز appsync ،که روی دو دیوایس از یک سورس نصب شده ،ندارم.جالبه، بعضی از برنامه ها رو ایپد 2 به خوبی اجرا میشه ولی به محض اجرا روی ایپد4 میپره بیرون.به نظرتون علت چیه؟قطعا مشکل از برنامه و appsync نیست!چون اگه بود رو ایپد2 مشکل داشتم ،که ندارم.ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.
                  یکبار دیگه appsync رو نصب کنید
                  مشکل عجیبه
                  اگه تونستید یکبار دیگه جیلبریک کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• دوست بنده ایپد خودشو با ota اپدیت کرده به 6.1 حالا می تونه جیل بریک کنه یا نه؟؟؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها
                      دوست بنده ایپد خودشو با ota اپدیت کرده به 6.1 حالا می تونه جیل بریک کنه یا نه؟؟؟

با تشکر
                      هکر ها گفتن اگه می خواهید جیلبرک کنید باید ریستور کنید.
                      اما به احتمال زیاد از طریق ota هم میشه جیلبرک کرد.

نظر

دوست بنده ایپد خودشو با ota اپدیت کرده به 6.1 حالا می تونه جیل بریک کنه یا نه؟؟؟

با تشکر
                        شدن که میشه اما شاید یک مشکلاتی در آینده برای دیوایسشون پیش بیاد مثلا کار نکردن درست exploit ای جیلبریک و مجور به ریستور شن

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                          شدن که میشه اما شاید یک مشکلاتی در آینده برای دیوایسشون پیش بیاد مثلا کار نکردن درست exploit ای جیلبریک و مجور به ریستور شن
                          اقا جیلبریک می کنه میگه تو دیوایس اون ایکون (که میاد باید روش بزنی تا جیلبریک تموم شه ) نمیاد

با ایتونز هم ریستور کرده بازم ایکون کذایی نمی یاد

من که بهش گفتم دیگه راهی نداره و جیلبریک نمی شه
                          می خواستم نظر دوستان رو هم بدونم
                          با تشکر

نظر

• یه سوال مگه این ۴ display retina نیستش بید چطوری فعالش کرد ؟؟؟ میشه بگین ؟؟؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط feli.hossein نمایش پست ها
                              یه سوال مگه این ۴ display retina نیستش بید چطوری فعالش کرد ؟؟؟ میشه بگین ؟؟؟
                              داداش از كي تا حالا رتينا فعال ميشه! ؟
                              قابليت صفحه ي رتينا به صورا پيشفرض وجود داره

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

اقا جیلبریک می کنه میگه تو دیوایس اون ایکون (که میاد باید روش بزنی تا جیلبریک تموم شه ) نمیاد

با تشکر
                                با آیتیونز به طور کامل ریستور کنن روی update نزنن اما نظر کلیم اینه که اگه نیاز واجبی به جیلبریک ندارن کلا نکنن چون واقعا خیلی برای دیوایسشون مفید نیست!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها

با تشکر
                                با آیتیونز به طور کامل ریستور کنن روی update نزنن اما نظر کلیم اینه که اگه نیاز واجبی به جیلبریک ندارن کلا نکنن چون واقعا خیلی برای دیوایسشون مفید نیست!

نظر

صبر کنید ..
                                X