اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Griffin بهترین مارکه و مورد تایید اپل هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
      خیر نداره ولی اپراتور Verizon جای سیم کارت زدن نداره و سیم کارتش سخت افزاریه
      ولی AT&T و Sprint درست هستن و تو ایران کار میکنن
      همه نوع آيپد ٤ و آيپد ميني cellular سيمكارت ميخورن

نظر

خیر نداره ولی اپراتور Verizon جای سیم کارت زدن نداره و سیم کارتش سخت افزاریه
        ولی AT&T و Sprint درست هستن و تو ایران کار میکنن
        دوست عزيز ربطي به اوپراتور نداره و همشون داراي قابليت تعويض سيم كارت مي باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
          همه نوع آيپد ٤ و آيپد ميني cellular سيمكارت ميخورن
          نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
          دوست عزيز ربطي به اوپراتور نداره و همشون داراي قابليت تعويض سيم كارت مي باشند

اپراتور ورایزن به دلیل استفاده از پروتکل CDMA فقط در آمریکا کار میکنه و Simcard Tray نداره اینو همه میدونن میتونید گوگل کنید و ببینید

3g - Are there any physical differences between the Verizon and AT&T iPad (3rd generation)? - Ask Different

نظر

اپراتور ورایزن به دلیل استفاده از پروتکل CDMA فقط در آمریکا کار میکنه و Simcard Tray نداره اینو همه میدونن میتونید گوگل کنید و ببینید

3g - Are there any physical differences between the Verizon and AT&T iPad (3rd generation)? - Ask Different
            اين فقط تو ايفون هس نه ايپد

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
              اين فقط تو ايفون هس نه ايپد

Sent from my iphone5 using Tapatalk
              فقط هم آیفون ۴ وریزون سیم کارت نمی خوره
              این یک باور غلطه، از آیفون ۴ اس به بعد و آیپد ۲ به بعد تمامی دستگاه ها سیم کارت می خورند و در ایپد فرقی نداره چه مدلی باشه، تمامی دستگاه ها آنلاک هستند

نظر

• سلام خدمت سروران گرامی

بنده بعد از تحقیقات فراروان که نتیجه ای هم در بر نداشت ! تصمیم گرفتم که سوالات خودم را درباره این لوح جادویی در اینجا پرسش نمایم !

بنده این دستگاه رو برای پخش مدیا لازم دارم یعنی تماشای ویدئوهای high rate و high resolution پس بنابر این ممنون میشوم پاسخ دهید که این دستگاه در حالت جیل بریک و با استفاده از برنامه های سیدیا توانایی پخش چه فرمتها و چه رزولوشنی را دارد

و همینطور این دستگاه بدون استفاده از سیم کارت و مودم توانایی هاست شدن را دارد ؟

مدیریت: از بحث های حاشیه ای که هیچ ربطی به انجمن نداره خودداری کنید!
                ویرایش توسط elenor : https://i-phone.ir/forums/member/11430-elenor در ساعت 02-04-2013, 02:16 PM

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط saver نمایش پست ها
                  سلام خدمت سروران گرامی

بنده بعد از تحقیقات فراروان که نتیجه ای هم در بر نداشت ! تصمیم گرفتم که سوالات خودم را درباره این لوح جادویی در اینجا پرسش نمایم !

بنده این دستگاه رو برای پخش مدیا لازم دارم یعنی تماشای ویدئوهای high rate و high resolution پس بنابر این ممنون میشوم پاسخ دهید که این دستگاه در حالت جیل بریک و با استفاده از برنامه های سیدیا توانایی پخش چه فرمتها و چه رزولوشنی را دارد

و همینطور این دستگاه بدون استفاده از سیم کارت و مودم توانایی هاست شدن را دارد ؟

و همینطور این دلار مباردله ای که قرار بود برای واردات تلفنهای همراه در نظر گرفته بشود به جیب کی رفت ؟!
                  سلام
                  بدون جيلبريك هم شما فيلمهاي بارزولوشن بالا هم ميتوني تماشا كنين، و از برنامه جانبي مثل oplayer فرمتهاي متعدد رو ميتوني پخش كني ،چه بسا جيلبريك شايد مشكلات ديگه داشته باشه گاهي!
                  بهترين راه حل براي تبديل شدن به hotspot مسلما مدلهاي cellular خواهد بود!
                  سوال آخر رو هم نفهميدم!

Sent from iPhone 4S using Tapatalk 2
                  ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 02-04-2013, 01:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                    سلام
                    بدون جيلبريك هم شما فيلمهاي بارزولوشن بالا هم ميتوني تماشا كنين، و از برنامه جانبي مثل oplayer فرمتهاي متعدد رو ميتوني پخش كني ،چه بسا جيلبريك شايد مشكلات ديگه داشته باشه گاهي!
                    بهترين راه حل براي تبديل شدن به hotspot مسلما مدلهاي cellular خواهد بود!
                    سوال آخر رو هم نفهميدم!

ممنون دوست عزیز امکان تتر کردن در گوشیهای اندورید نیازی به مودم یا اینترنت نداره و شما میتونید یک شبکه محلی درست کنید ولی ظاهرا در ios وجود اینترنت برای ایجاد یک شبکه الزارمی هست درسته ؟
                    امکان دور زدنش وجود نداره ؟

مثلا من یک ویدئو در گوشی اندرویدی خودم دارم و میخوام این فایل به دوستم بدم تنها کاری که لازمه بکنم اینه که wifi hotspot رو فعال کنم نیازی نیست به یک مودم یا یک gprs یا 3g وصل باشم بعد با یک برنامه که یک ip به گوشی من میده کارم رو شروع میکنم و به دوستم میگم به hotspot من وصل بشه و ip رو در مرورگرش تایپ کنه و تمام حالا اون تمام فایلهای منو تو مرورگش میتونه ببینه و دانلود کنه تو ایپد میشه اینکار رو کرد بدون مودم بدون gprs بدون 3g ؟

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط saver نمایش پست ها
                      ممنون دوست عزیز امکان تتر کردن در گوشیهای اندورید نیازی به مودم یا اینترنت نداره و شما میتونید یک شبکه محلی درست کنید ولی ظاهرا در ios وجود اینترنت برای ایجاد یک شبکه الزارمی هست درسته ؟
                      امکان دور زدنش وجود نداره ؟

مثلا من یک ویدئو در گوشی اندرویدی خودم دارم و میخوام این فایل به دوستم بدم تنها کاری که لازمه بکنم اینه که wifi hotspot رو فعال کنم نیازی نیست به یک مودم یا یک gprs یا 3g وصل باشم بعد با یک برنامه که یک ip به گوشی من میده کارم رو شروع میکنم و به دوستم میگم به hotspot من وصل بشه و ip رو در مرورگرش تایپ کنه و تمام حالا اون تمام فایلهای منو تو مرورگش میتونه ببینه و دانلود کنه تو ایپد میشه اینکار رو کرد بدون مودم بدون gprs بدون 3g ؟
                      در مدلهاي cellular
                      به صورت local network هم ميشه، نيازي به اينترنت الزامي نيست، مگر در صورتيكه بخواين ديوايس هاي ديگه كه به آيپد(access point) وصل ميشند بخواند اينترنت داشته باشند!
                      با wifi ميتونيد hotspot داشته باشيد و بقيه در رنج آيپد آي پي بگيرند!
                      از طريق بلوتوث هم بقيه idevices ميتونند بهش وصل بشند!
                      اگه جيلبريك هم باشه با ابزارهاي بلوتوث شيرينگ بقيه پلتفرمها ميتونند بصورت بلوتوث هم ارتباط برقرار و تبادل كنند!

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 02-04-2013, 05:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                        در مدلهاي cellular
                        به صورت local network هم ميشه، نيازي به اينترنت الزامي نيست، مگر در صورتيكه بخواين ديوايس هاي ديگه كه به آيپد(access point) وصل ميشند بخواند اينترنت داشته باشند!
                        با wifi ميتونيد hotspot داشته باشيد و بقيه در رنج آيپد آي پي بگيرند!
                        از طريق بلوتوث هم بقيه idevices ميتونند بهش وصل بشند!
                        اگه جيلبريك هم باشه با ابزارهاي بلوتوث شيرينگ بقيه پلتفرمها ميتونند بصورت بلوتوث هم ارتباط برقرار و تبادل كنند!

میشه بفرمایید برای لوکال نتورک چه نرم افزارهایی لازمه و همینطور در حالت جیل بریک چه تویک هایی ؟

نظر

• سلام
                          سوال من از عزیزانی هست که قبلا آیپد نسل سوم داشتن والان نسل چهارم دارن اینه که آیا نسل چهارم هم به اندازه نسل سوم موقع کار پشتش داغ میشه یانه ؟

نظر

• من نسل چهارم دارم
                            قبلا نسل دوم بود
                            احساس مي كنم نسل چهار كمي زياد داغ مي كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
                              من نسل چهارم دارم
                              قبلا نسل دوم بود
                              احساس مي كنم نسل چهار كمي زياد داغ مي كنه
                              معلومه ديگه ميخواستين با اون صفحه نمايشش داغ نشه؟!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sonia نمایش پست ها
                              سلام
                              سوال من از عزیزانی هست که قبلا آیپد نسل سوم داشتن والان نسل چهارم دارن اینه که آیا نسل چهارم هم به اندازه نسل سوم موقع کار پشتش داغ میشه یانه ؟
                              خير دوست عزيز ايم مشكل به ميزان محسوسي بر طرف شده البته من خودم ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط saver نمایش پست ها
                                میشه بفرمایید برای لوکال نتورک چه نرم افزارهایی لازمه و همینطور در حالت جیل بریک چه تویک هایی ؟
                                به نرم افزار خاصي نياز نيست، از قابليت خود personal hotspot استفاده ميكنيد.
                                اگه جيلبريك باشه miwi app رو نصب كنيد كه قابليت تترينگ رو به idevice اضافه ميكنه!

نظر

صبر کنید ..
                                X