اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من الان می خوام بخرم ! موندم Wifi + Cellular 16 یا Wifi 32 !! نظر شما ؟! آیا حافظه جانبی کم میارم ؟ اهل بازی نیستم زیاد !!

نظر

به نظرم براي ايپد،بهتره ٣٢ به بالا باشه!
      كلا برنامه هاي خوبش،حجمشون زياده!

نظر

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
        درسته.
        اما گفته های من برای تمامی باتری های لیتیومی صدق میکنه.
        سلام قصد جسارت نداشتم . فكر كردم منظر شما اينه كه باتري آيپد ليتيوم يون هست !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

نظر

بچه ها هيچ خبري از جيل بريكش نيست ؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
            بچه ها هيچ خبري از جيل بريكش نيست ؟!؟
            سلام
            خیر دوست عزیز به محض انتشار جیلبریک در انجمن قرار می گیره

نظر

سلام دوستان عزیز . من در کشور انگلستان دانشجو هستم و میخواستم آی پد نسل چهارم بخرم . اما اینجا قیمت وای فای با سیم کارتش گرون هست و حدود 579 پوند در میاد که هر پوند 4700 تومن هست . یکی از دوستان من در آمریکا زندگی میکنه و گفته برای من میتونه با دلار بخره و بفرسته که خیلی ارزون تر میشه . اما یه مشکلی هست و اونهم اینکه وقتی شما میخواهی از سایت اپل استور آمریکا خرید بکنی . سیم کارت هاشون متعلق به چند اوپراتور هست که فقط از اونها میتونی خرید کنی . مثل At & t - Horizon و ... میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که چیکار باید بکنم و آیا با مشکل برخورد نمیکنم ؟ لطفن منو راهنمایی کنید .... مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                سلام دوستان عزیز . من در کشور انگلستان دانشجو هستم و میخواستم آی پد نسل چهارم بخرم . اما اینجا قیمت وای فای با سیم کارتش گرون هست و حدود 579 پوند در میاد که هر پوند 4700 تومن هست . یکی از دوستان من در آمریکا زندگی میکنه و گفته برای من میتونه با دلار بخره و بفرسته که خیلی ارزون تر میشه . اما یه مشکلی هست و اونهم اینکه وقتی شما میخواهی از سایت اپل استور آمریکا خرید بکنی . سیم کارت هاشون متعلق به چند اوپراتور هست که فقط از اونها میتونی خرید کنی . مثل At & t - Horizon و ... میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که چیکار باید بکنم و آیا با مشکل برخورد نمیکنم ؟ لطفن منو راهنمایی کنید .... مرسی
                نه مشکلی نیست از اون لحاظ چون هر سیم کارتی بهشون میخوره اونارو واسه کسایی که میخوان واسه اینترنتش قرار داد ببندن گذاشتن
                البته من توضیه میکنم از همون انگلیس خرید کنی بهتره چون اونجوری از گارانتیش میتونی استفاده کنی تو انگلیس
                فرق آنچنانی هم نمیکنه زیاد تو قیمت تبدیل بکنی
                من بودم وقتی اونجا هستی ا زاونجا بگیری تو همه چیش راحت تری

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                نه مشکلی نیست از اون لحاظ چون هر سیم کارتی بهشون میخوره اونارو واسه کسایی که میخوان واسه اینترنتش قرار داد ببندن گذاشتن
                البته من توضیه میکنم از همون انگلیس خرید کنی بهتره چون اونجوری از گارانتیش میتونی استفاده کنی تو انگلیس
                فرق آنچنانی هم نمیکنه زیاد تو قیمت تبدیل بکنی
                من بودم وقتی اونجا هستی ا زاونجا بگیری تو همه چیش راحت تری

نظر

آخه از نظر قیمتی حدود 125 پوند فرق میکنه . من ساعتی 4 پوند کار میکنم و برای من خیلی فشار میاره . به هر حال از راهنماییت خیلی خیلی ممنونم دوست خوبم پس مشکلی نیست ... خیلی لطف کردی عزیز .
                  ویرایش توسط ali_rv : https://i-phone.ir/forums/member/60428-ali_rv در ساعت 10-12-2012, 05:29 PM

نظر

دوستان من میخوام آیپد۴ سیم کارت خور بگیرم
                    ۶۴ گیگ هستش تو بازار؟
                    قیمتش چنده؟ و از کجا بگیرم که مطمئن باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                      خير معلوم نيست ! اكثر فلش هاي led دار ساپورت نميشن ! براي دسترسي كامل حتما بايد جيلبريك باشيد ! اگر نباشيد فقط عكس ميتونيد منتقل كنيد !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD
                      فلش ال ای دی دار چیه؟
                      یعنی هر فلشی بهش نمیخوره؟
                      به ایفون۴ هم میخوره؟

نظر

سلام
                        منظورشون فلش های چراغ دارهست....در مورد این که ایپد چه فلش هایی رو ساپورت می کنه زیاد بحث شده....من تجربه ی شخصیه خودم رو برای شما می گم.
                        در ورژن پایین تر از ios 5 برق بیشتری به dock ایپد می رسید و طبیعتا فلش های ی بیشتری رو می خوند ولی اپل در ios5 و بعد از اون این برق رو کم کرد.
                        این که بگیم هیچ فلش چراغ داری رو نمیخونه درست نیست.مثلا بنده به فلش 4گیگ ترنسد دارم که چراغ هم داره ولی ایپد خودم اون رو کامل خوند ولی یه فلش 8 گیگ ترنسد رو زدیم به ایپد نخوند.یا مثلا من یه فلش سونی هم دارم که اون رو هم ایپد نخوندش.
                        برای این که بتونید از فلشتون اهنگ پخش کنید یا مثلا چیزی توش کپی کنید(به جز عکس) باید دستگاه خودتون رو جیلبریک کنید و از سیدیا برنامه ای با نام ifile رو نصب کنید.فلشتون در این برنامه نمایش داده میشه و همین طور محتوای ایپدتون رو هم این برنامه نشون میده که به این وسیله می تونید توی فلشتون چیزی که می خواهید رو بریزید یا بردارید.
                        من به شخصه از فلشم در ipad2 اهنگ پخش کردم و عکس هم دیدم و به دلیل کمبود وقت و امکانات(زنگ تفریح تو مدرسه ) نشد چیزی توی ایپد کپی کنم یا فیلمی توی فلش بریزم و با ایپد اجرا کنم.
                        اگر فقط برای عکس می خواهید که باید بگم وقتی فلش رو به دستگاه وصل میکنید اتوماتیک عکسهای داخل اون به camera roll انتقال پیدا میکنه ولی نتاسفانه بازم امتحان نکردم ببینم میشه عکس از ایپد تو فلش ریخت یا نه.دیدن عکس ها در ایپد نیاز به جیلبرک و یا برنامه ی خاصی ندارد(فقط عکس).
                        در اخر فراموش نشود که منظورمون از فلش فلشی بود که توسط ایپد شناخته بشه با توجه به توضیحاتی که دادم.

نظر

دوست عزیز این کابل به آیفون۴ هم میخوره؟
                          یعنی میشه بهش فلش وصل کرد؟
                          من یه چیزی میخوام که هم به آیپد۴ بخوره و هم به آیفون

نظر

ایفون به هیچ وجه فلش ساپورت نمیکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
                              سلام تا اون جلا که من می دونم ایپد اصلا لاک و انلاک نداره...(باز وایسا یکی تایید کنه...یکم به شک افتادم)
                              خیر توی جعبه اش هندزفری ندارد
                              پس چرا تو سایتش میخوایم بخریم 3 تا سیم کارت میاره میگه
                              Your iPad will work only with the carrier you choose.

نظر

دوستان به نظر شما ارزش داره ايپد ٣ را با٤ عوض كنم

نظر

صبر کنید ..
                                X