اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان کاوره مناسب چی پیشنهاد میکنید؟
    این اسمارت کاورا خوبه؟

نظر

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

اسمارت كيس بگير اسمارت كاور جالب نيست.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        اسمارت كيس بگير اسمارت كاور جالب نيست.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk
        اسمارت کیس چرم نداره؟

نظر

سلام.بچه ها اعصابم خورد شده.امشب با هزار ذوق و شوق ipad 4 64gb گرفتم.100 هزار تومان هم دادم که تا خرخره برام برنامه بربزن.حالا اومدم خونه توی بیشتر برنامه ها که میرم بعد از چند لحظه از برنامه ها میپره بیرون.حتی notes و pages و numbers که معتبرند.حالا من چه خاکی توی این سر مبارکم بریزم؟یعنی سخت افزار مشکل داره؟اصلا اعصابم ریخته به هم

نظر

سلام يك دور خاموش كامل كنيد با نگه داشتن دكمه خاموش بعد از چند ثانيه پاور اف مياد؛پاور آف كنيد بعد دوباره روشن كنيد
            اگه مشكل نداشته باشه درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
              سلام.بچه ها اعصابم خورد شده.امشب با هزار ذوق و شوق ipad 4 64gb گرفتم.100 هزار تومان هم دادم که تا خرخره برام برنامه بربزن.حالا اومدم خونه توی بیشتر برنامه ها که میرم بعد از چند لحظه از برنامه ها میپره بیرون.حتی notes و pages و numbers که معتبرند.حالا من چه خاکی توی این سر مبارکم بریزم؟یعنی سخت افزار مشکل داره؟اصلا اعصابم ریخته به هم
              کلا اینجوری که بدیبیرون برات همین جوری فرتی برنامه بریزه ازین مشکلات پیش میاد
              نه سخت افزاری نیست نرم افزاری هست
              شما جای اون ۱۰۰ تومن پول میدادی مثلا یه گیفت ۵۰$ میخریدی راحت و تر تمیز برنامه هایی که دوست داشتی رو خودت از اپ استور میگرفتی خیلی راحت تر و بهتر بود و همیشه هم این برنامه هارو داشتی با دیوایسهای دیگت
              الانم ببر همونجا که برات برنامه ریخته درست میکنه

نظر

من الان نشستم restore کردم و از خیر اون 100 تومن گذشتم.حالا از کجا میتونم مطین بشم که کامل درسته و مشکل سخت افزاری نداره؟

نظر

لطفا یه سایت معتبر هم برای gift card بگید.چون الان 100 دلاری شو زده 328 هزار تومان توی یه سایتی

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                    من الان نشستم restore کردم و از خیر اون 100 تومن گذشتم.حالا از کجا میتونم مطین بشم که کامل درسته و مشکل سخت افزاری نداره؟
                    سلام
                    یه اکانت ایتونز بسازید اگه ندارید و یه app رایگان مثل fac***bo*ok رو دانلود و نصب کنید ببینید کار میکنه درست یا نه.
                    در مورد گیفت کارت هم می تونید از انجمن خودمون بخرید. توی کامنت ها که همه راضی هستند ولی به شخصه خرید نداشتم.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread68113.html

نظر

• عزیز دل اگه مدت زمان طولانی از اپدیت برنامه بگذره به این بلا دچار میشه ربطی به سخت افزار نداره نگران نباش..گیفت کارت هم میتونی از حسین بگیری.

http://www.i-phone.ir/forums/thread68113.html

نظر

• خوب خیالم راحت شد.اخه شکم از این بود که real racing 2 hd رو کند اجرا میکرد(یعنی تکه تکه)برای این ترسیدم سخت افزاری باشه.این هم از update برنامه میتونسته بوده باشه؟

نظر

• چه طوری میتونم کتاب pdf رو با itunes بریزم توی ایپد؟

نظر

• برنامه pdf رو که نصب کردی دیوایس رو وصل میکنی به ایتیونز میری رو اسم دیوایست و apps رو انتخاب میکنی از پایین صفحه برنامه pdf رو انتخاب کن و از سمت راست فایلت رو درگ کن اون تو همین..

نظر

• دوستان من میخوام یه آیپد 32 بگیرم ولی متاسفانه خیلی گرونه منتهی با بودجه ام میتونم یه دستگاه مینی بگیرم.سیم کارت خور بودنش برام مهم نیست چون همیشه گوشی (آیفون4)باهامه و میتونم اینترنتو باهاش شیر کنم.
                              بنظرتون دستگاه مینی انتظاراتو برآورده میکنه؟به غیر از کوچک بودن صفحه بنظرتون میتونه مثلا معایب دیگه ای هم داشته باشه؟مثلا همه برنامه ها و بازیها رو میتونه روون اجرا بکنه؟
                              کلا بنظرتون مدل مینی چه چیزایی از آیپد4 کم داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                                دوستان من میخوام یه آیپد 32 بگیرم ولی متاسفانه خیلی گرونه منتهی با بودجه ام میتونم یه دستگاه مینی بگیرم.سیم کارت خور بودنش برام مهم نیست چون همیشه گوشی (آیفون4)باهامه و میتونم اینترنتو باهاش شیر کنم.
                                بنظرتون دستگاه مینی انتظاراتو برآورده میکنه؟به غیر از کوچک بودن صفحه بنظرتون میتونه مثلا معایب دیگه ای هم داشته باشه؟مثلا همه برنامه ها و بازیها رو میتونه روون اجرا بکنه؟
                                کلا بنظرتون مدل مینی چه چیزایی از آیپد4 کم داره؟
                                آیپد مینی retina نداره وچیپش a5 هست.اما آیپد 4 چیپش a6x هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X