اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من با این کار ریستور نشده دستگاهم ؟ آخه اون نوار الان یادم اومد رو ایتیونز لپ تاپم اومد . روی آیپد فقط آرمه اپل بود بعدشم از وسطای پر شدنه اون نوار می دیدم که وقتی که دکمهٔ هوم رو میزنم میدیدم آیپد روشنه . اون نوار هم که پر شد اتفاق خاصی نیفتاد و آیپد روشن بود .
    ویرایش توسط xxx1 : https://i-phone.ir/forums/member/114551-xxx1 در ساعت 25-02-2013, 07:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط xxx1 نمایش پست ها
      من با این کار ریستور نشده دستگاهم ؟ آخه اون نوار الان یادم اومد رو ایتیونز لپ تاپم اومد . روی آیپد فقط آرمه اپل بود بعدشم از وسطای پر شدنه اون نوار می دیدم که وقتی که دکمهٔ هوم رو میزنم میدیدم آیپد روشنه . اون نوار هم که پر شد اتفاق خاصی نیفتاد و آیپد روشن بود .

شما با روش زیر ریستور کنید چون ظاهرا شما ریستور نکردید:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html
      .:amgr:.

نظر

• يعني چي ريستور نشده؟خوب شما يه ببينين اگه اطلاعاتتون پاك شدن خوب ريستور شده ديگه

نظر

• نه نمی خوام ریستور کنم اخه مشکل خاصی نبود که بخوام ریستور کنم ایپدمو .
          می خواستم ببینم اون کاری که من کردم ریستور بوده یا خیر که ظاهرا نبوده .

نظر

• سلام دوستان
            من می خوام بازی رو آی پدم نصب کنم نمیشه.اتورایز هم هست با کامپیوتر ولی وقتی که apply رو میزنم بالای itunes چندتا مرحله طی میشه اما مرحله کپی کردن نه و در نتیجه نصب نمیشه.هیچ اروری هم نمیده.ویندوزمم عوض کردم قبلاً میشد اما از وقتی که ویندوزم رو عوض کردم دیگه نصب نمیشه.چند بار هم اتورایز رو پاک و دوباره اتورایز کردم اما نشد.
            درضمن من قبلاً یه بار اتورایز کردم با همین کامپیوتر یکی از پنج تا کم شد ولی وقتی که ویندوزم رو عوض کردم دوباره باید اوتورایز میکردم و الان دو تا از پنج تا اتورایز استفاده شده؟؟؟؟
            مدل آی پدمم ipad 4 +4g 32 جیلبریک شده هستش.
            ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من می خوام بازی رو آی پدم نصب کنم نمیشه.اتورایز هم هست با کامپیوتر ولی وقتی که apply رو میزنم بالای itunes چندتا مرحله طی میشه اما مرحله کپی کردن نه و در نتیجه نصب نمیشه.هیچ اروری هم نمیده.ویندوزمم عوض کردم قبلاً میشد اما از وقتی که ویندوزم رو عوض کردم دیگه نصب نمیشه.چند بار هم اتورایز رو پاک و دوباره اتورایز کردم اما نشد.
              درضمن من قبلاً یه بار اتورایز کردم با همین کامپیوتر یکی از پنج تا کم شد ولی وقتی که ویندوزم رو عوض کردم دوباره باید اوتورایز میکردم و الان دو تا از پنج تا اتورایز استفاده شده؟؟؟؟
              مدل آی پدمم ipad 4 +4g 32 جیلبریک شده هستش.
              ممنون میشم راهنمایی کنید.
              تو بخش apps گزینه Install رو برای بازی فعال میکنید؟

اون هم چون ویندوز رو دوباره نصب کردید در نتیجه اون رو به عنوان یه سیستم جدید به اکانتتون اضافه میکنند. برای اینکه اون رو پاکش کنید باید از اکنتتون یکبار همه رو دی اوتورایز کنید بعدش هر کدوم رو که میخواید اوترایز کنید.
              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                تو بخش apps گزینه Install رو برای بازی فعال میکنید؟

اون هم چون ویندوز رو دوباره نصب کردید در نتیجه اون رو به عنوان یه سیستم جدید به اکانتتون اضافه میکنند. برای اینکه اون رو پاکش کنید باید از اکنتتون یکبار همه رو دی اوتورایز کنید بعدش هر کدوم رو که میخواید اوترایز کنید.
                سلام دوست عزيز
                آره فعال هست.بعد از اينكه apply رو ميزنم به جاش مينوسيهwill install و فقط گزينه sync باقى مى مونه كه اونم ميزنم اما اتفاق خاصى نميوفته و نصب نميشه. چيكار كنم؟؟؟

نظر

• اولا شما باس قبل از نصب ویندوز جدید دی آتورایز کنین حا لا هم با ifunbox ببینین میتونید بنصبید

نظر

• با ifun box هم نصب كردم اما وقتى ميزنم كه اجرا بشه ميپره بيرون.
                    در ضمن آی پدمم شروع کرده به آپدیت کردن به ورژن بالاتر منم وای فای رو قطعش کردم.چی کار کنم که برای همیشه آپدیت کردنش متوقف بشه؟؟؟
                    ویرایش توسط motorcross : https://i-phone.ir/forums/member/111144-motorcross در ساعت 27-02-2013, 05:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
                      با ifun box هم نصب كردم اما وقتى ميزنم كه اجرا بشه ميپره بيرون.
                      در ضمن آی پدمم شروع کرده به آپدیت کردن به ورژن بالاتر منم وای فای رو قطعش کردم.چی کار کنم که برای همیشه آپدیت کردنش متوقف بشه؟؟؟
                      یکبار خاموش و روشن کنید.

نظر

• سلام دوستان
                        یه سوال تازه برام پیش اومد.چه جوری میشه ویدیو ها و موزیک ها رو بین تمام برنامه ها به اشتراک گذاشت؟؟
                        مثلا من برنامه oplayer دارم و وقتی فیلم میریزم تو این برنامه فقط و فقط تو همین هست و تو قسمت movies و سایر برنامه های پلیر نمیره.

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

نوشته اصلی توسط motorcross نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          یه سوال تازه برام پیش اومد.چه جوری میشه ویدیو ها و موزیک ها رو بین تمام برنامه ها به اشتراک گذاشت؟؟
                          مثلا من برنامه oplayer دارم و وقتی فیلم میریزم تو این برنامه فقط و فقط تو همین هست و تو قسمت movies و سایر برنامه های پلیر نمیره.
                          سلام
                          بيشتر توضيح بديد در مورد سوالتون!!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

• با چه برنامه ای میشه sms زد و گرفت؟ (3g دارم)

نظر

• نوشته اصلی توسط Octavarium نمایش پست ها
                              با چه برنامه ای میشه sms زد و گرفت؟ (3g دارم)
                              فعلا راهی نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                                سلام
                                بيشتر توضيح بديد در مورد سوالتون!!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
                                سلام دوست عزیز
                                بالا که توضیح دادم!!!
                                من وقتی یه فیلم رو میریزم توی قسمت movie فقط اونجا میتونم نگاه کنم و تو هیچ پلیر دیگه ای مثل oplayer این فیلما نمیاد.تو هر پلیر که فیلم بریزی فقط مخصوص همون پلیر میشه و تو هیچ پلیر دیگه جز اون پیدا نمیشه.
                                می خواستم اگه برنامه یا توییک دیگه ای (چون توییک bridge رو نصب کردم کهبرای من خیلی پیچیده هست.)باشه بهم معرفی کنین تا بتونم فیلما رو تو تمام پلیرها مشترک کنم و بشه تو تمام پلیر ها تماشا کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X