اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام خدمت دوستان
    من به یک مشکل بزرگ روبرو شدم
    ایپد 4th رو با ios6.1.2 جیلبریک کردم و یه مدتی باهاش کار کردم تا اینکه دستگاه بعد از هر ۲ دقیقه ریست میشه به همین دلیل و با راهنمایی دوستان مجبور به ریستور به ios6.1.3 شدم فقط این و بگم که انلاین اپدیت نکردم و فایل ipsw مربوط به ایپد ۴ با ios 6.1.3 رو دانلود کردم و بعد از طریق ایتونز نصب کردم الان هم مشکل ریست شدن پابرجاست هم اینکه برای اکتیو کردن راه اندازی اولیه دستگاه مشکل دارم و پیغام میده که به سرور وصل نمیشه ... که حدس من به خاطر تحریم ها هست که به سرور وصل نمیشه
    دوستان اگر در این دو مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمکم کنن چون عملا هیچ کاری با این ایپد نمیتونم انجام بدم.......
    اگر کسی تونست به hamedracer@yahoo.com ایمیل بزنه..... ممنونم از لطفتون.....

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiblack نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان
      من به یک مشکل بزرگ روبرو شدم
      ایپد 4th رو با ios6.1.2 جیلبریک کردم و یه مدتی باهاش کار کردم تا اینکه دستگاه بعد از هر ۲ دقیقه ریست میشه به همین دلیل و با راهنمایی دوستان مجبور به ریستور به ios6.1.3 شدم فقط این و بگم که انلاین اپدیت نکردم و فایل ipsw مربوط به ایپد ۴ با ios 6.1.3 رو دانلود کردم و بعد از طریق ایتونز نصب کردم الان هم مشکل ریست شدن پابرجاست هم اینکه برای اکتیو کردن راه اندازی اولیه دستگاه مشکل دارم و پیغام میده که به سرور وصل نمیشه ... که حدس من به خاطر تحریم ها هست که به سرور وصل نمیشه
      دوستان اگر در این دو مورد اطلاعاتی دارن لطفا کمکم کنن چون عملا هیچ کاری با این ایپد نمیتونم انجام بدم.......
      اگر کسی تونست به hamedracer@yahoo.com ایمیل بزنه..... ممنونم از لطفتون.....
      يعني قبل ازاكتيو شدن نيز ريست ميشه؟

نظر

• سلام
        الان یه چند روزی میشه که وقتی میخوام یه اپ دان کنم بعد از وترد کردن پسورد درخواستی برای payment میاد و صفحهای میاد که نوع پرداخت برای اپا آیدی رو نشون میده من جون فری ساختم وقتی none رو انتخاب میکنم و done میکنم نمیتونم اپ رو دان کنم
        ممنون میشم کمم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa90210 نمایش پست ها
          سلام
          الان یه چند روزی میشه که وقتی میخوام یه اپ دان کنم بعد از وترد کردن پسورد درخواستی برای payment میاد و صفحهای میاد که نوع پرداخت برای اپا آیدی رو نشون میده من جون فری ساختم وقتی none رو انتخاب میکنم و done میکنم نمیتونم اپ رو دان کنم
          ممنون میشم کمم کنید
          سلام از قندشکن استفاده میکنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            سلام از قندشکن استفاده میکنید؟
            سلام
            نه دوست عزیز
            آخه الان نمیشه از ***** استفاده کرد
            من تا چند روز پیش مشکلی نداشتم تو دانلود.و از قند شکنم استفاده نمیکردم
            ویرایش توسط mostafa90210 : https://i-phone.ir/forums/member/120980-mostafa90210 در ساعت 05-05-2013, 02:13 PM

نظر

• سلام من ایپد 4 دارم در ابتدا وقتی کم کردن صدا میگرفتی بعد از چند ثانیه به حالت بی صدا میرفت ولی الان فقط کم میکنه چجوری میتونم این حالت و برگردونم
              با تشکر

Sent from my GT-N7100

نظر

• سلم خسته نباشید خدمته اساتیط
                من یه ایپد 4 دارم
                تو طوله روز ایپدم دسته داداشه کوچیکمه
                امروز که از سره کار همدم روشنش که کردم دیدم زدهipad is disabledو زیرشم زدهconnect to itunes به pc که وسلش کردم ایتیونزم هیچ اورهخواستس نداد
                ممنون میشم راهنمیی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa90210 نمایش پست ها
                  سلام
                  نه دوست عزیز
                  آخه الان نمیشه از ***** استفاده کرد
                  من تا چند روز پیش مشکلی نداشتم تو دانلود.و از قند شکنم استفاده نمیکردم
                  باید از قندشکن استفاده کنید و گرنه تو دفعات بعد حتما disable میشین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamedbehkar نمایش پست ها
                  سلم خسته نباشید خدمته اساتیط
                  من یه ایپد 4 دارم
                  تو طوله روز ایپدم دسته داداشه کوچیکمه
                  امروز که از سره کار همدم روشنش که کردم دیدم زدهipad is disabledو زیرشم زدهconnect to itunes به pc که وسلش کردم ایتیونزم هیچ اورهخواستس نداد
                  ممنون میشم راهنمیی کنین
                  باید ریست پسورد کنید شما

نظر

• چجوری ریست کنم اصلان داخل گوشی نمیتونم برم

نظر

• ایپد 3 داشتم خیلی داغ میشد خوشبختانه ایپد 4 گرفتم این مشکل رو نداشت این تجربه رو خواستم با دوستان به اشتراک بزارم

نظر

• سلام هنگام نصب دیکشنری لانگمن ارور میده چیکار کنم؟
                        فایل های پیوست شده

نظر

• دوست عزیز فکر نمیکنی اصلا معلوم نیست ارورت چیه؟
                          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 08-05-2013, 10:00 AM
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                            دوست عزیز فکر نمیکنی اصلا معلوم نیست ارورت چیه؟
                            ا
                            unknown error occurred 0xE8000007
                            این ارور برای چی هست?

نظر

• من آیپد ۴ با ورژن ۶.۰.۱ جیلبرک شده دارم
                              میخواستم ببینم آیا راهی هست تا ۶.۱.۲ برم و دوباره جیلبرک کنم
                              یا اینکه تو همین ورژن دوباره ریست فکتوری و جیلبرک دوباره کنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                                من آیپد ۴ با ورژن ۶.۰.۱ جیلبرک شده دارم
                                میخواستم ببینم آیا راهی هست تا ۶.۱.۲ برم و دوباره جیلبرک کنم
                                یا اینکه تو همین ورژن دوباره ریست فکتوری و جیلبرک دوباره کنم ؟!
                                خیر هیچ راهی ندارید. اگر ریست فکتوری کنید چون جیلبریک هست دیوایس بالا نمیاد و باید به اخرین فریمور 6.1.3 برید که جیلبریک هم نمیشه
                                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                                X