اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darestani نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم امکان مکالمه با برنامه های تانگو و وایبر با اینترنت وای فای در ایپد 4وجود دارد؟(مدل غیر سلولار)
    بله دوست عزيز من با واي فاي استفاده ميكنم

نظر

• سلام دوستان من یدونه آیپد جدید دارم که 2 تا مشکل باهاش دارم :
      1.به هیچ عنوان تبلتم رو ویندوز نمیشناسه و اروری که بابت پورت USB بغل ساعت میده رو میاره و میگه Not Recognized.
      هم تو ویندوز 7 و هم 8
      جای پورت USB هم عوض کردم
      آخرین ورژن و یدونه ورژن قدیمی تر آیتونز هم تست کردم
      توی حالت DFU هم تست کردم که همون ارور میده

2.یه برنامه برای قفل گزاری روی برنامه ها رو تبلت نصب بود که رمزشو یادم رفته الان تو هیچ برنامه ای نمیره ، حتی توی ستینگ هم نمیره که رسیت فکتوری بکنم، فریمورشم ندارم که ریستور بکنم الانم که میخوام دانلود بکنم نمیدونم دقیقا برای کدوم مدل بگیرم در ضمن جیلبریک هم هستش آیا اگر رسیت فکتوری بشه بالا میاد؟ چون جیلبریک هست میگم الانم نمیدونم چه فریموری روش نصبه، خواهشا بفرمایین اولا آیا میشه بدون ریستور کردن این برنامه قفل گزار رو حذف بکنم؟ چون تو سایدیا هم که میخوام برم پسورد میخواد، چطوری بفهمم مدلش دقیقا چیه که آخرین فریمورشو دانلود بکنم و در آخر چطور بفهمم ورژنش چنده؟ چون برنامه های زیر هیچ کدوم نشناختنش :
      itools 1119e
      iphone backup extractor
      tinyumbrella
      ifaith
      اینم مدلش :
      model : A1460
      میشه بدون اینکه ریستورش بکنم به همین فریمور برگردم؟ مثل آندروید که با خود گوشی و نگه داشتن چند کلید رسیت فکتوری میشه بدون نیاز به PC ؟ اگر نه میشه این مدلو دانگرید کرد؟ فکر کنم مدلش این باشه :
      (iPad 4 WiFi + Cellular (MM
      منظور از MM چیه؟ من الان چه فریموری را دانلود بکنم؟
      دوستان این فریموری که میگیرم درسته :
      ipad3,6 6.1.3 10b329 restore (4) global
      ویرایش توسط matador5550 : https://i-phone.ir/forums/member/28857-matador5550 در ساعت 29-04-2013, 06:56 AM

نظر

• سلام دوستان
        امروز یک ایپد 4 نسل چهارم خریدم و حالا نمی دونم جیلبریک کنم یا نه ؟؟ خودم می تونم یا نه؟ ( یکمی میترسم دی: ) خلاصه چیکار کنم؟
        جی پی اس رو چطور فعال کنم؟
        سوال اخر وقتی آیتونز بالا میارش میخواد رجیستر کنه حالا باید رجیستر کنم یا نه؟
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bigapple1986 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          امروز یک ایپد 4 نسل چهارم خریدم و حالا نمی دونم جیلبریک کنم یا نه ؟؟ خودم می تونم یا نه؟ ( یکمی میترسم دی: ) خلاصه چیکار کنم؟
          جی پی اس رو چطور فعال کنم؟
          سوال اخر وقتی آیتونز بالا میارش میخواد رجیستر کنه حالا باید رجیستر کنم یا نه؟
          ممنون
          اگر ورژن 6.1.2 هست می تونید جیلبریک کنید. بله ، مشکلی ندارد خودتان می توانید جیلبریک کنید.
          آیپد wifi است یا 4g؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
            اگر ورژن 6.1.2 هست می تونید جیلبریک کنید. بله ، مشکلی ندارد خودتان می توانید جیلبریک کنید.
            آیپد wifi است یا 4g؟
            ایپد 4 جی سلیولار ورژن 6.0.1

نظر

ایپد 4 جی سلیولار ورژن 6.0.1
              شما رجيستر و سپس با خيال راحت جيلبريك كنيد اصلا كاري نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                شما رجيستر و سپس با خيال راحت جيلبريك كنيد اصلا كاري نداره
                جيل بريك كردن مشكل إيجاد نميكنه؟؟ اگه نخو إستم دوباره ميتونم به حالت اولش برگردونم؟؟؟ سؤال ديگه بعد إز جيل بريك براي نصب برنامه ها بايد appsinc چه ورژني نصب كنم؟؟؟
                سوال آخر براي رآه أندا زي جي پي اس بأيد سيمكارت بذارم؟؟؟؟
                ممنون

نظر

• اگه توییک زیاد نصب نکنید مشکلی ایجاد نمی کنه!بله با ریستور میتوانید.همون appsync 5 رو از سورس انجمن(cydia.i-phone.ir)
                  اگه آیپد شما 4g است آفلاین هم میتونید از جی پی اس استفاده کنید.
                  ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 02-05-2013, 02:36 PM

نظر

جيل بريك كردن مشكل إيجاد نميكنه؟؟ اگه نخو إستم دوباره ميتونم به حالت اولش برگردونم؟؟؟ سؤال ديگه بعد إز جيل بريك براي نصب برنامه ها بايد appsinc چه ورژني نصب كنم؟؟؟
                    ممنون
                    با يك ريستور ميشه عين روز اولش البته اگه دوباره بخواين جيلبريكش كنيد بايد حد اقل يه سال ديگه صبر كنيد!
                    جيلبريك نرم افزاريه و هيچ مشكلي براي سخت افزار ايجاد نميكنه

نظر

ممنون
                      در مورد سوال اخرتون یا باید از سیمکارت استفاده کنید یا از اینترنت WiFi .

نظر

• نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
                        در مورد سوال اخرتون یا باید از سیمکارت استفاده کنید یا از اینترنت WiFi .
                        آيپد هاى سلولار براى استفاده از جى پى اس به سيم كارت و اينترنت نيازى ندارند

نظر

• سلام
                          بعد از کلی زحمت با این اینترنت بد دو دیکشنری لانگمن و هریتج رو دانلود و نصب کردم وقتی اجرا میکنم میره تو ایمیلم و ران تایم اررور رو میخواد ایمیل کنه و مشکل دیگه چندتا برنامه هم هست که دانلود کردم بعد از باز کردن بلافاصله بسته میشه چیکار باید بکنم؟
                          دستگاهم ایپد 4 سلیولر جیلبریک شده است

نظر

• چيزي مربوط به برنامه از سايديا دانلود كرديد؟
                            با قندشكن براي ايميل استفاده كن.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                              چيزي مربوط به برنامه از سايديا دانلود كرديد؟
                              با قندشكن براي ايميل استفاده كن.
                              نه پس چرا اجرا نمبشه؟
                              برای راه اندازی بلوتوث چه کنم؟
                              ویرایش توسط bigapple1986 : https://i-phone.ir/forums/member/122417-bigapple1986 در ساعت 04-05-2013, 06:42 PM

نظر

نه
                                چرا اجرا نمبشه؟
                                مشکل ایمیل که مربوط به کرک بد هست و توی اثر دیکشنری ها این مشکل هست
                                برای برنامه ها هم اپ سینک رو از سورس دیگه ای نصب کنید
                                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
                                X