اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط feli.hossein نمایش پست ها
    sلام من از کجا بفهمم ک آیپم چه مدلی هستش
    من ۲ تا فریمور دانلود کردم هیچ مردوم بهش نمی خوره
    ipad 4 wifi + cellular هتش اما من دانلود کردم هیچ کدوم بهش نخورد میشه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم
    شما کدوم فریمور رو دانلود کردید ؟
    توی این تاپیک باید دانلود کنید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

در ضمن شما ipad وریزون بوده یا at &t ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها

من at&t رو دل کردم اما نشد جالا اون یکی رو دل کنم دیگه جتما اونه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها

من at&t رو دل کردم اما نشد جالا اون یکی رو دل کنم دیگه جتما اونه

نظر

• سلام دوستان، يه سوال كوچيك داشتم:

من شارژر آيپدم ( آيپد ٤ ) يه مشكل پيدا كرده، ميتونم تا درست نشده از شارژر آيفونم ( 4s ) استفاده كنم؟ به هم ميخورن؟ مشكلى براى باترى ايجاد نميكنه؟
        ممنون ...

- - - - - - - - - -

سلام دوستان، يه سوال كوچيك داشتم:

من شارژر آيپدم ( آيپد ٤ ) يه مشكل پيدا كرده، ميتونم تا درست نشده از شارژر آيفونم ( 4S ) استفاده كنم؟ به هم ميخورن؟ مشكلى براى باترى ايجاد نميكنه؟
        ممنون ...

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها

من شارژر آيپدم ( آيپد ٤ ) يه مشكل پيدا كرده، ميتونم تا درست نشده از شارژر آيفونم ( 4s ) استفاده كنم؟ به هم ميخورن؟ مشكلى براى باترى ايجاد نميكنه؟
          ممنون ...

- - - - - - - - - -

من شارژر آيپدم ( آيپد ٤ ) يه مشكل پيدا كرده، ميتونم تا درست نشده از شارژر آيفونم ( 4S ) استفاده كنم؟ به هم ميخورن؟ مشكلى براى باترى ايجاد نميكنه؟
          ممنون ...
          سلام
          روي 2 تا شارژرها رو ببينيد اگه ولت و امپر يكي هست مشكلي نداره. 5v 1A
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد نسل چهارم آیپد

مشكلي نيست خودم مدتهاست استفاده ميكنم ! حتي آيفون رو باز power dockb آيپد ٣ شارژ ميكنم كه سريعتر هم شارژ ميشه

Sent from my iPhone 4s Tapatalk 2

نظر

• سلام.راهی هست که بشه فیلم و کتاب و ... رو بدون ایتونز(با هر برنامه ای) بدون مهم بودن فرمت ها روی ایپد ریخت؟یعنی من میرم یه جایی میخوام یه سری فایل و فیلم و ... رو سریع بریزم رو ایپد بیارم(حتی اگه برنامه اجرا کنندشو رو ایپد نداشته باشم)
              منظورم اینه که بشه یه چیزی شبیه هارد اکسترنال.اگه نمیشه ایا با اومدن jailbreak میشه همچین قابلیتی رو داشت؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چه برنامه ای میخواهد و کلا چی کار باید بکنم.مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                سلام.راهی هست که بشه فیلم و کتاب و ... رو بدون ایتونز(با هر برنامه ای) بدون مهم بودن فرمت ها روی ایپد ریخت؟یعنی من میرم یه جایی میخوام یه سری فایل و فیلم و ... رو سریع بریزم رو ایپد بیارم(حتی اگه برنامه اجرا کنندشو رو ایپد نداشته باشم)
                منظورم اینه که بشه یه چیزی شبیه هارد اکسترنال.اگه نمیشه ایا با اومدن jailbreak میشه همچین قابلیتی رو داشت؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چه برنامه ای میخواهد و کلا چی کار باید بکنم.مرسی
                بدون هیچ برنامه ای که نمیشه اما مثلا با ifunbox itools اگه برنامه ی اجرا کنندشو رو آیپد داشته باشین ibooks av player میتونین راحت روش بریزین

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                  بدون هیچ برنامه ای که نمیشه اما مثلا با ifunbox itools اگه برنامه ی اجرا کنندشو رو آیپد داشته باشین ibooks av player میتونین راحت روش بریزین
                  من itools رو نصب کردم.قسمت storage دقیقا همون چیزیه که من میخواستم.ولی مثل اینکه برای اجرای itools باید itunes هم نصب باشد.راهی نیست که بشه بدون نصب itunes ازش استفاده کرد؟(اخه وقتی یه جا میرم سریع همین itools رو که نیاز به نصب نداره رو میتونم بالا بیارم و فایل ها رو بردارم ولی اگه بخوام itunes هم باهاش نصب کنم 5 6 دقیقه طول میکشه)

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                  من itools رو نصب کردم.قسمت storage دقیقا همون چیزیه که من میخواستم.ولی مثل اینکه برای اجرای itools باید itunes هم نصب باشد.راهی نیست که بشه بدون نصب itunes ازش استفاده کرد؟(اخه وقتی یه جا میرم سریع همین itools رو که نیاز به نصب نداره رو میتونم بالا بیارم و فایل ها رو بردارم ولی اگه بخوام itunes هم باهاش نصب کنم 5 6 دقیقه طول میکشه)

نظر

خیر نمیشه همه ی برنامه های ویندوز مربوط به اپل پیش نیازشون iTunes +10 هستش

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

خیر هیچ راهیی نیست چون آیتیونز یه سری پیش نیاز هایی رو برای. Idecice ها نصب میکنه مگر این که فایل ستاپو اکسترکت کنین فقط اون پیش نیازا رو نصب کنین نه خود اپپو

نظر

• سلام
                        دوستان میخواستم ببینم چطوری میشه تشخیص داد آیپد برای کدوم اپراتور هست ؟! (verizon OR AT&T)

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                          سلام.راهی هست که بشه فیلم و کتاب و ... رو بدون ایتونز(با هر برنامه ای) بدون مهم بودن فرمت ها روی ایپد ریخت؟یعنی من میرم یه جایی میخوام یه سری فایل و فیلم و ... رو سریع بریزم رو ایپد بیارم(حتی اگه برنامه اجرا کنندشو رو ایپد نداشته باشم)
                          با airdisk pro
                          ميتوني اگه اونجا وايفاي باشه هر چي ميخواي بريزي رو گوشيت

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط javadh نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان میخواستم ببینم چطوری میشه تشخیص داد آیپد برای کدوم اپراتور هست ؟! (verizon OR AT&T)
                            آیپدتونو اگه از ایران یا دبی خریدین به احتما بیشتر at&t

نظر

پشت قوطی نوشته
                              سیم کارت اپراتور هم داخل ایپد هست وقتی تازه جعبه باز بشه

نظر

پشت قوطی نوشته
                                سیم کارت اپراتور هم داخل ایپد هست وقتی تازه جعبه باز بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X