اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
    بعضی از دوستان انتظار داشتن آپشن هایی مثه چرخ گوشت و ماشین ظرفشویی به آیفون اضافه بشه بعلاوه اینکه گاهی هم بتونن با بلوتوث وصلش کنن به ماشین و قابلیت اتو پایلوت به ماشینشون اضافه بشه هر وقت هم موردی کنار خیابون احساس کرد بوق و چراغ بزنه و شماره طرف رو اتوماتیک به کانتکت گوشی اضافه کنه، هر وقتم احساس خستگی کردن یه ماساژی هم بهشون بده که محصول انقلابی باشه !!! الان ابعاد گوشی بخصوص عرض گوشی که مثل one x نیست و میشه یه دستی باهاش کار کرد خودش یه محصول انقلابیه

Sent from my New iPad using Tapatalk HD
    خیلی ببخشید ولی دارید حرف ارزون میزنید.
    درسته من کیفیت آیفون را برتر از سامسونگ میدونم ولی همون قلم galaxy note 2 را به کل هیکل این آیفون جدید ترجیح میدم. هنوز یک قلم درست و حسابی برای آیپد نیومده. تنها قلم موجود که تا حدی مشابه قلم آیفون هست قلم ipen با قیمت 80 دلار میباشد. بقیه شون مشکلاتی را دارند که شما هم ازش با خبرید.
    یا قابلیت Popup Note, Popup Play روی galaxy note از رویاهای من روی تلفن هوشمند بود که به واقعیت تبدیل شد.
    یا اتصال فلش مموری به گوشی که شنیدم خیلی راحت میتونیم این قابلیت رو در galaxy داشته باشیم. نمیدونید برای همین مورد من چه بلاهایی که سر آیفون و آیپد نیاوردم. آخرسر هم موفق نشدم. تازه امروز هم در خبرها خوندم که پورت جدید آیفون شاید توانایی انتقال فیلم را نداشته باشد.

نظر

• من ساعت ۸ صبح پاشدم اوردر بدم سایت داون بود ۲ ساعت بعد شده بود ۲ هفته تازه جالبه که ۳۲ بین ۲ تا ۳ هفته

نظر

• نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
        به نظر من هنوز هم آیفون عالیه ولی در همون حد iphone 4 مونده.
        من الان علاوه بر آیفون یه گالاکسی s 3 هم دارم .تنها برتری که تو آیفون میبینم و تو گالاکسی نمیبینم فقط itunes هست وگرنه اینایی که اپل تو کنفرانس به عنوان ویژگی های جدید معرفی کرد مدتهاست تو بقیه برندها داره استفاده میشه.
        من به شخصه اگه مثلا گالاکسی هم یه چیزی مثل آیتیونز داشت با این روند کند اپل به خصوص تو آیفون دیگه بیخیالش میشدم.
        هرچند آیفون حس متفاوت بودن به آدم میده.
        ولی جدا برا آیپادها آپگرید عالی بود و میشه واقعا نسخه جدید بهش گفت.
        آدم یه چیزایی میخونه خندش میگیره
        خوب عزیز منم اس3 و وان اکس و 4ا رو با هم دارم
        خدا شاهده هیچی برام آیفون نمیشه و تو قدرت اونا مث این نیستن
        از همه مهمتر اون دو تا رو الان گذاشتم برا فیلم دیدن با آیفونم لذت میبرم جفتشون رو باید بفروشم یه گلکسی بیم بگیرم با پروجکتورش فیلم ببینم :دی
        هیچ خاصیت جز این ندارن
        دوستان درسته شاید طراحیش راضی نکنه ولی واقعا کانفیگ توپی داره هر چند تو 4اس هیچ احساس ضعفی ندیدیم ولی اینم بگم که 4اس و 5 تا چند سال دیگه راحت میتونن توانایی ساپرت بازی ها رو به خوبی داشته باشن
        انتظارات زیاده چون اپل ملت رو پر رو کرده:دی
        به کسی بر نخوره ولی واقعیتش همینه ما ها توقع یه طرح فضایی داشتیم:دی
        جاناتان آیو بیشتر میتونست روش مانور بده ولی خوب باز رضایت داریم اما هنوز نتونسته متقاعدمون کنه عوض کنیم و دلیلی بر تعویض 4اس به 5 نیست اما با این تفاسیر طبق عادت هر چیز دیگه ای تولید میکرد من میخریدم نه من بلکه اکثر آیفون بازا چون اکثرا ارادت خاصی به اپل دارن و عادت دارن بهترین گوشیش رو بده بیرون
        سامسونگ هم مجبوره با تبلیغات مزخرفش اس3 مسخره رو بزرگ کنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sarataibi نمایش پست ها
        به نظر من هنوز هم آیفون عالیه ولی در همون حد iphone 4 مونده.
        من الان علاوه بر آیفون یه گالاکسی s 3 هم دارم .تنها برتری که تو آیفون میبینم و تو گالاکسی نمیبینم فقط itunes هست وگرنه اینایی که اپل تو کنفرانس به عنوان ویژگی های جدید معرفی کرد مدتهاست تو بقیه برندها داره استفاده میشه.
        من به شخصه اگه مثلا گالاکسی هم یه چیزی مثل آیتیونز داشت با این روند کند اپل به خصوص تو آیفون دیگه بیخیالش میشدم.
        هرچند آیفون حس متفاوت بودن به آدم میده.
        ولی جدا برا آیپادها آپگرید عالی بود و میشه واقعا نسخه جدید بهش گفت.
        نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
        گرم شدن بايد باشه ....
        چون باتري بزرگ تر شده!

Sent from iPhone5 using Tapatalk
        نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
        خیلی ببخشید ولی دارید حرف ارزون میزنید.
        درسته من کیفیت آیفون را برتر از سامسونگ میدونم ولی همون قلم galaxy note 2 را به کل هیکل این آیفون جدید ترجیح میدم. هنوز یک قلم درست و حسابی برای آیپد نیومده. تنها قلم موجود که تا حدی مشابه قلم آیفون هست قلم ipen با قیمت 80 دلار میباشد. بقیه شون مشکلاتی را دارند که شما هم ازش با خبرید.
        یا قابلیت Popup Note, Popup Play روی galaxy note از رویاهای من روی تلفن هوشمند بود که به واقعیت تبدیل شد.
        یا اتصال فلش مموری به گوشی که شنیدم خیلی راحت میتونیم این قابلیت رو در galaxy داشته باشیم. نمیدونید برای همین مورد من چه بلاهایی که سر آیفون و آیپد نیاوردم. آخرسر هم موفق نشدم. تازه امروز هم در خبرها خوندم که پورت جدید آیفون شاید توانایی انتقال فیلم را نداشته باشد.
        داداش آخه اون قلم؟
        مگه من نت نداشتم؟
        خیلی مزخرف کار میکنه و اصلا قدرت لازم نداره
        قلم برا آیپد هم وجود داره از 6000 تومن تا 70 هزار تومن
        بستگی داره چی بخواین شما
        ویرایش توسط ariyan_king : https://i-phone.ir/forums/member/36950-ariyan_king در ساعت 14-09-2012, 06:21 PM

نظر

• باز دوباره يه عده عشق شانسونگ كپي اومدن تاپيك به انحراف بكشن
          اصلا شما راست ميگيد گلكسي شيپ king نعوذبالله خدا بي خيال آيفون ٥ شيد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 14-09-2012, 06:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ariyan_king نمایش پست ها
            داداش آخه اون قلم؟
            مگه من نت نداشتم؟
            خیلی مزخرف کار میکنه و اصلا قدرت لازم نداره
            قلم برا آیپد هم وجود داره از 6000 تومن تا 70 هزار تومن
            بستگی داره چی بخواین شما
            من نت نداشتم ولی مشخصات و بررسی نت 2 را دیدم به نظرم خیلی بهتر از آیفون بود. مثلا 2gb رم. من نمیتونم بیشتر از 2، 3 تا تب روی سافاری تو ipad باز کنم. رم نمیکشه.
            قلم هم همونطور که گفتم چندین تا مشکل داره از جمله مشکل کف دست (قرار گرفتن دست روی صفحه نمایش)، بزرگ بودن نوک اون و ... تنها قلم موجود قلم زیر هست که اون هم مطمئنا به قلم سامسونگ نمیرسه:
            Cregle - iPen for iPad!

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
            باز دوباره يه عده عشق شانسونگ كپي اومدن تاپيك به انحراف بكشن
            اصلا شما راست ميگيد گلكسي شيپ king نعوذبالله خدا بي خيال آيفون ٥ شيد

تنها اسمي كه رو نت ميشه گذاشت كتلت تمام!
            من عشق سامسونگ نیستم، بلکه عشق تکنولوژی پیشرفته دارم.

نظر

• دوسش دارم عاشقشم
              ولی من نظرم اینه که اون طرحی رو که استیو فقید طراحی کرده هنوز رو نکردن اینو اطمینان دارم .......

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                من نت نداشتم ولی مشخصات و بررسی نت 2 را دیدم به نظرم خیلی بهتر از آیفون بود. مثلا 2gb رم. من نمیتونم بیشتر از 2، 3 تا تب روی سافاری تو ipad باز کنم. رم نمیکشه.
                قلم هم همونطور که گفتم چندین تا مشکل داره از جمله مشکل کف دست (قرار گرفتن دست روی صفحه نمایش)، بزرگ بودن نوک اون و ... تنها قلم موجود قلم زیر هست که اون هم مطمئنا به قلم سامسونگ نمیرسه:
                Cregle - iPen for iPad!

سلام. آیپد 1 که رمش هیچه . شما از 4 اس به بالا حساب کن و کاری به رم نداشته باش ، چون کلا ای او اس با اندروید فرق میکنه . و اصلا سرعتش رو شما نباید به سرعت سی پی یو و رم حساب کنی .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                Cregle - iPen for iPad!

سلام. آیپد 1 که رمش هیچه . شما از 4 اس به بالا حساب کن و کاری به رم نداشته باش ، چون کلا ای او اس با اندروید فرق میکنه . و اصلا سرعتش رو شما نباید به سرعت سی پی یو و رم حساب کنی .

نظر

• و در آخر باید بگم درسته شاید کنفرانس جذاب نبود اما یادمون باشه این روال معمولی شرمت های فناوری هست.ما منتظر یک جهش بزرگ بودیم
                  اما اپل دیگه نمیدونه مردم رو چجوری راضی کنه.سیری در نوع خودش فوق العاده شده.و خیلی چیز های دیگر.بگذریم که اپل
                  بعضی امکانات رو اصلا دوست نداره که اضافه کنه .مثلا شیر فایل و قابلیت اتصال مستقیم فلش به گوشی.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                    Cregle - iPen for iPad!

یا شما ایپد ندارین یا من نمیدونم...
                    من روی 3GSهشت تا صفحه رو با هم باز میکنم اپلیکیشن فیس بوک رو هم باز میکنم راحت میکشه شما میگی 3 تا رو نمیکشه؟اونم ایپد؟
                    میشه در مورد تکنولوژی پیشرفته کتلت...ببخشید گالاکسی نوت بگین>؟یعنی واقعا به نظرت اپل نمیتونه یه چیز گنده بزنه بندازه بیرون به همه هم بگه بخر؟الان هر ویدیو تو یوتوب باز میکنم اولش نیم ساعت باید تیلیغ سامسونگ رو ببینم...!!!!
                    از نظر شما تکنولوژی پیشرفته یه مداد هست؟این انقلاب تکنولوژی از نظر شما هست؟واقعا میتونی سر کلاس استاد باهاش نت برداری؟؟؟نه واقعا میتونی؟من اگه یه همچین چیزی بخوام میرم سری بامبو نت بردار ها رو میگیرم که توش میتونی اماز و نمودار و اینا رو هم بکشی و همچنین سایز خروجیش A4iهست و راحت چاپ میشه...
                    من کاری یا ساکسونگ و فن هاش ندارم به من ربطی نداره اونا چی میخرن چون از جیب من پول نمیدن ولی دوست ندارم اونا هم در مورد جنسی که من دارم از جیب خودم نه خزانه پدری ساکسونگ(Sucksong)میخرم نظر بدن.
                    از نظر خود بنده تو بخش ویدجنت و شخصی سازی و دیدن فیلم و اینا اندرویید خیلی خوبه...
                    ولی الان با جیل بریک همه اینا رو ایفون هم هست ...با یدونه گود پلیر حتی فرمت tsهم میشه رو ایفون و ایپد دید...
                    ضمنا تو اندروید کدوم بازی هست که قبل از اینکه برا اندروید بیاد رو ایفون نیومده باشه؟کدوم بازی هست (یا حتی برنامه)که گالاکسی اس 3 میتونه اجرل کنه و لی ایفون 4 یا پردازنده تک هسته ایی نتونه؟
                    شما بشین تعداد هسته های سی پی یو و میزان رم گوشی های بی کیفیت سامسونگ رو بشمار تا اپل هم مثل همیشه با بنچمارکاش همه اونا رو به چالش بکشه...میبینیم که دوهسته ایی اپی کارایی بیشتر داره با 4 هسته ایی گالاکسی 3
                    همین مدل تی سونی رو یاداوری میکنم که خودش یه گوشی اندروییدی هست که تونست با سی پی یو 2 هسته ایی بالاترین امتیاز رو تو همه بنچ مارک ها بگیره ...حتی بهتر از 4 هسته ایی ها...اینجاس که مچ بودن سیستم عامل با سخت افزار اهمیتشو نشون میده نه اینکه زرتی به تعداد هسته و رم اضافه کنی و لی در عمل از یه گوشی دو هسته ایی شکست بخوری و هم میدونن که اپل تو این زمینه حریفی نداره.

نظر

• دوستانمون ميگه سه تب ! من هميشه ٧ -٨ تب با هم باز ميزارم
                      اتفاقا شما آيپد نداري با همون نوت توهم زدي

دوستان ببنيد اين صفحه رسما سر بحث بيهوده مقايسه اي حروم شد
                      عزيزان كه علاقه به محصولات سامسونگ داريد
                      و پشت هم شعار مرگ بر اپل سر ميديد
                      اينجا تاپيك نظرات راجع به آيفون ٥ نه نت

خيلي جالب بيشتر شون ناكامي اپل تو جذاب نبودن فعلي محصولات تو نبود جابز مرحوم ميدونند اما غافل از اينكه بعد از معرفي آيفون 5 سهام اپل همچنان رشد صعودي خودش طي ميكنه و اين تنها يه معني ميده موفقيت اپل در ارائه اسمارت فوني بي نظير
                      بحثي كه شما هم دنبال شيد اين تاپيك ميبره به ناكجا آباد و مسدود شدن
                      اميدوارم دوستان همكاري كنند خيليا مثل بنده اومديم اينجا يه چيزي ياد بگيريم
                      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 14-09-2012, 11:47 PM

نظر

• مدیران انجمن جالبه که متوجه این جو که خود شرکت سامسونگ و بخش تبلیغاتیش برای یه سری سایت های پر بازدید به وجود آوردن نشده
                        من به شخصه خوشحال میشم که این عزیزانی که از ایفون دارن بد میگن نخرنش و اینقدر دست هر کسی که نمیدونه اصلا ایفون چی هست ما این گوشی رو نبینیم ولی به قول دوستمون دیگه برای کسایی مثل ما که گالاگسی اس 3 رو از از همون روزهای ابتدایی داشتیم و تست کردیم از این حرفا نزنید اوناییم که سایز آیفون جدید رو مسخره میکنن یا گالاگسی اس 3 و نت رو از نزدیک ندیدن یا هم کلا خودشون رو زدن به نفهمیدن موضوع
                        ایفون جدید بدون شک از نظر ظاهر بسیار بسیار زیبا هست و بعد از ریلیز عمومی خواهید دید که همه تعریف خواهند کرد برای بقیه موارد هم که به نظر من هر چیزی که لازم بود اپل توی آیفون جدید آپدیت کرده و کاملا نیاز یوزرهاش رو برطرف میکنه ( اونایی که میخواستن پورت یو اس بی و ... اپل بذاره مشخصه که تازه با این شرکت آشنا شدند چون همه میدونن سیاست کاری این شرکت به چه صورتی هست )
                        خلاصه از طرفداران و کارمندان شرکت سامسونگ و فن های عزیزش خواهش میکنم دست از سر تاپیک های آیفون بردارند ما هم قول میدیم سر فرصت نفری یک دونه گالاگسی بخریم که شرکت متضرر نشه

نظر

• احساس می کنم نظرات این موضوع بیش از حد داره به سمت آماتور گونه میره. تورو خدا 1 کم فسفر بسوزونید. اینقدر نگین اگر استیو بود اینجوری میشد اگر بود انقلاب میشد..
                          شما واقعا فکر می کنید این آیفون تو این 9 ماه یعنی بعد از 4 اس طرحش ریخته شده؟ حالا خوبه خودتون همه اخبار رو دنبال می کردین واسه نازک شدنش بود که موقع معرفی آیفون 4اس این آماده نشده بود. و به جاش 4اس با سخت افزار قویتر معرفی شد. استیو جابز مرد بزرگی بود پس مطمین باشین این فرد به فکر شرکت اپل بعد از مرگ خودش بود. پس نتیجه میگیریم: که استیو جابز هم تو 4 اس و آیفون 5 نقش داشته.جالبه که استیو جابز روز بعد معرفی آیفون 4 اس فوت کردند پس خواهشا نگین تیم کوک اینجوریه اونجوریه.

نظر

• دیدم که یکی از (فکر کنم البته)طرفدار های سامی اومده و این ترول رو گذاشته رفته...

که میدونیم هیچ شرکتی همچین حماقتی نمیکنه...به نظر من اگه این ترول رو برای نسل اینده گالاکسی نوت در نظر یگیریم سامسونگ یک وانت(ترجیحا نیسان سایپا) برای حمل گالاکسی نوت 5 با صفحه 60اینچی خواهد داد...
                            ولی به نظر شما عکس بالایی خنده دارتره(که البته اتفاق نیافتاده) با عکس پایین؟(شایات ذکر است عکس پایین مربوط به سیرک یا نمایش های مشابه نیست!)

مربوط به کنفرانس سامسونگ هست
                            ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 15-09-2012, 12:13 AM

نظر

• خب دوستان تاپیک رو به اصل خودش برمیگردونیم...
                              به نظر من اونایی که ایفون 4sدارن بهتره صبر کنن برای ایفون5sچون حتی برنامه ایی نیومده (بجز مدرن کمبت 3)که بتونه سخت افزار ایفون 4sرو به حد تمام به چالش بکشه
                              ولی برای من که 3GSدارم خوبه...

نظر

• ممنون از اینکه تاپیک رو به سمت و سویی هدایت کردید که بسته بشه !

نظر

صبر کنید ..
                                X