اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
    iphone5 unlock تو امریکا چنده؟
    649
    749
    و 849 دلار

نظر

• AAPL: Apple stock jumps after iPhone 5 release
      Published: September 13, 2012 3:24 PM
      By REUTERS

راستي ماركت باز شده سهام اپل طبق پيش بيني ها بالا كشيد و ٦٨٠ بالاتر رفت
      يادمون باشه هنوز فروشي صورت نگرفته
      http://newyork.newsday.com/business/...ease-1.4000089
      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 14-09-2012, 01:16 AM

نظر

• امیدوارم مشکلاتی نظیر مشکل انتن دهی ایفون4، گرم شدن نیو ایپد و.. در این ورژن ایفون نباشه و همون جوری باشه که معرفیش کردن.
        ظاهرا" که روی کیفیت ساختش خیلی کار شده و میشه امیدوار بود که یکی از بهترین محصولات اپل از آب در بیاد..

نظر

• نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
          امیدوارم مشکلاتی نظیر مشکل انتن دهی ایفون4، گرم شدن نیو ایپد و.. در این ورژن ایفون نباشه و همون جوری باشه که معرفیش کردن.
          ظاهرا" که روی کیفیت ساختش خیلی کار شده و میشه امیدوار بود که یکی از بهترین محصولات اپل از آب در بیاد..
          گرم شدن بايد باشه ....
          چون باتري بزرگ تر شده!

Sent from iPhone5 using Tapatalk

نظر

• فعلا بزاريد تکليف اين نانو سيم مشخص شه ببينيم تو ايران اصلاً قابل استفاده هست يا نه ،
            بعدا به خوب و بد بودنش ميرسيم ! من نميدونم اين سايت ها که در ايران پيش فروش ميکنن

کلاً انگيزشون چيه ! و چه موجوداتی خريداری ميکنن اينا رو

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_m نمایش پست ها
              فعلا بزاريد تکليف اين نانو سيم مشخص شه ببينيم تو ايران اصلاً قابل استفاده هست يا نه ،
              بعدا به خوب و بد بودنش ميرسيم ! من نميدونم اين سايت ها که در ايران پيش فروش ميکنن

کلاً انگيزشون چيه ! و چه موجوداتی خريداری ميکنن اينا رو
              موجوداتی که شاید حتی ندونن اپل اسم شرکته نه گوشی.

Sent from My iPhone 4s

نظر

• ببخشید هها اون سایتی که من خریدم پانچ رو تصمین کرد برام و گفت اگه نیاد پول رو پس میگیره بعد منن سایت رو میشناسم و این پانچ جدید رو که پرسیدم گفتن از شرکتی اولین پانچ میکرو سیم رو زرن خریدن و با حرارت کار میکنه

- - - - - - - - - -

ببخشید هها اون سایتی که من خریدم پانچ رو تصمین کرد برام و گفت اگه نیاد پول رو پس میگیره بعد منن سایت رو میشناسم و این پانچ جدید رو که پرسیدم گفتن از شرکتی اولین پانچ میکرو سیم رو زرن خریدن و با حرارت کار میکنه

- - - - - - - - - -

ببخشید هها اون سایتی که من خریدم پانچ رو تصمین کرد برام و گفت اگه نیاد پول رو پس میگیره بعد منن سایت رو میشناسم و این پانچ جدید رو که پرسیدم گفتن از شرکتی اولین پانچ میکرو سیم رو زرن خریدن و با حرارت کار میکنه

http://gekey.ir

نظر

بعضی از دوستان انتظار داشتن آپشن هایی مثه چرخ گوشت و ماشین ظرفشویی به آیفون اضافه بشه بعلاوه اینکه گاهی هم بتونن با بلوتوث وصلش کنن به ماشین و قابلیت اتو پایلوت به ماشینشون اضافه بشه هر وقت هم موردی کنار خیابون احساس کرد بوق و چراغ بزنه و شماره طرف رو اتوماتیک به کانتکت گوشی اضافه کنه، هر وقتم احساس خستگی کردن یه ماساژی هم بهشون بده که محصول انقلابی باشه !!! الان ابعاد گوشی بخصوص عرض گوشی که مثل one x نیست و میشه یه دستی باهاش کار کرد خودش یه محصول انقلابیه

Sent from my New iPad using Tapatalk HD

نظر

• ولی خیلی تغییرات کمی دادن !
                    باید وایسیم حداقل دستمون بگیریم تا بتونیم درست نظر بدیم
                    غیرازاینه ؟

نظر

• مشکل شرکت اپل اینکه چون اوایل کار خوب کار کردن ومحصولات وتکنولوزی خوبی اراعه دادن مردم انتضار زیادی از شرکت اپل دارن زمان استیو جابز هم اگه دقت کرده باشین 3Gو 3GS دو سال طراحی یکسان تکرار شده در کل از شروع تولید 2G,3Gs ,4سه طرح متفاوت طراحی کردن شرکت بزرگی مثل اپل در ابتدای کار طرحی رو داده که برای خودش درد سر ساز شده این نکته در مورد ipad هم صدف میکنه به نطر شما نسل 4رمipad چگونه خواهد بود بهترین طراحی رو واسه ipad طراحی کردن وحالا موندن عوض کردن کلی طرح کاری نداره اما شاید معایب وآسیبهای این کار از مزایا و موفقیتهای آن زیاد تر بوده وبرای شرکت اپل ریسک محسوب میشود طراحی یک گوشی آن هم در یک سال زیاد کار سختی نیست اما سخن در این اما است وبس
                      نکته اینجاست که شرکت اپل برای نسل بعدی آیفون چه فکری کرده است تغییر دوربین وارتقا آن به 12 یا چند آپدیت کوچک ونامگذاری آن به5S شرکت آپل چاره ای جز تغییر سیاست نداره

نظر

دوستان عزیز همه ی اسمارتفونا پس از معرفی و پیش از فروش انتقاد های فراوانی دارند.همین گلکسی اس ۳.فکر می کنید از ابتدا همه به به و چه چه می کردند؟؟پس در جستجوی انجمن تاپیک بررسی ویژگی های Galaxy SIII را سرچ کنید.پس از بررسی ها این اولین پست است :
                        نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        واقعا متن جالبی بود

حیفم اومد فقط دکمه تشکر رو بزنم
                        سامسونگ چه هیاهویی راه انداخته سر این گوشت کوب
                        همین گوشت کوب الان توسط شما عزیزان در حال مقایسه با آیفون ۵ می باشد.ممکن است ویژگی های آیفون ۵ در ایران کار نکند اما آیا ایران تمام دنیا است؟؟در ضمن کسی از سیری یا 3G استفاده نمی کند.بیشتر خریداران آیفون در ایران به فکر بازی کردن و زنگ زدن هستند و این آیفون ۵ با صفحه ی نمایشی بهتر و کیفیت بالا وسیله ی مناسبی برای آنها می باشد.من خیلی ها را دیده ام که در حال صحبت کردن با آیفون ۴اس شان می باشند و ۹۰٪ مصرف از آیفون ۴اس برای زنگ زدن و بازی کردن و کلا همین کار ها است.به من و خودتان نگاه نکنید ، هر کسی مشکلی داشته باشد پیش موبایل فروش می برد.در ضمن شما فکر می کنید پولدار در ایران نیست؟؟حاضرم شرط ببندم پس از شروع فروش آیفون ۵ یک دهم اعضای همین انجمن شروع به خریداری می کنند.در رابطه با قابلیت های آیفون ۵ شما فکر می کنید همه مثل من و شما می روند روز به روز در یک انجمن فعالیت می کنند؟؟
                        دیگر چیزی نمی گویم فقط می گویم اگر می خواهید ببینید آیفون ۵ چگونه است شما را به صبر کردن تا هفته ی دیگر دعوت می کنم.
                        تمام

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                          الان ابعاد گوشی بخصوص عرض گوشی که مثل one x نیست و میشه یه دستی باهاش کار کرد خودش یه محصول انقلابیه
                          عاشق مثالت شدم . کجای دنیا آخه گوشی ِ 4 اینچی رو با 4.7 اینچی مقایسه میکنن واسه access ِ دست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                            بعضی از دوستان انتظار داشتن آپشن هایی مثه چرخ گوشت و ماشین ظرفشویی به آیفون اضافه بشه بعلاوه اینکه گاهی هم بتونن با بلوتوث وصلش کنن به ماشین و قابلیت اتو پایلوت به ماشینشون اضافه بشه هر وقت هم موردی کنار خیابون احساس کرد بوق و چراغ بزنه و شماره طرف رو اتوماتیک به کانتکت گوشی اضافه کنه، هر وقتم احساس خستگی کردن یه ماساژی هم بهشون بده که محصول انقلابی باشه !!! الان ابعاد گوشی بخصوص عرض گوشی که مثل one x نیست و میشه یه دستی باهاش کار کرد خودش یه محصول انقلابیه

قربونت!!!یه قابلیتی قرار بود اضافه بشه به اسم ishushul که تو قرار بود لباسشویی رو خودش روشن کنه!!!فکر کنم عملیاتی نشد و شاید نسل بعد ببینمخخخ(قابلیت اتو پایلوت>یعنی ترکیدم اینو خوندم!!!)
                            من تری جی اس رو همون اول خریدم تا الان برام خوب کار داده...
                            اگه اینو هم بخرم مطمئنم تا سه سال دیگه هم برام کارایی خواهد داشت...
                            من بار ها و بار ها به بعضی از دوستان خصوصا طرفداران سامسونگ گفتم عزیز من ...پول این از جیب من میره و اگه ضرر کنم کسی که باید از اپل شکایت کنه و گوشیشو نخره منم نه شما...
                            ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 14-09-2012, 01:20 PM

نظر

• همچون قبل تکامل یافته،زیبا،خوش دست و بی نظیر.

روح استیو عزیز شاد.

نظر

• من که واقعا خوشم اومد ازش و منتظرم

نظر

صبر کنید ..
                                X