اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

همه ديشب دنبال شگفتي بودن طبق سياست هر ساله اپل ... اپل چي كار ميكرد يه انقلاب به پا ميكرد مثل ايفون ٣ و ٤ و بعد سال بعدش ميومد اپديت اونا رو ارايه ميكرد به عنوان 3gs و ٤s كه اونايي كه سال قبل يه محصول خريدن خيلي زود تو سرش نخوره و بتونند از كوشي قبليشون استفاده كنند حداقل چند سال ...
    ديشب به شخصه انتظار داشتم طبق گفته بالا يه محصول كاملا متفاوت ديده بشه بعد از دو سال ولي خوب ديده نشد و خوبيش اين هست كه اونايي كه هنوز ٤ يا حتي 3gs دارن خيلي افت شديد نكردن و هنوز گوشياي با ارزشي خواهد بود و تو سرش نخورد

نظر

• آیفون جدید = امکانات عالی... پردازنده قدرتمند ولی واقعا رنگ سیاهش مزخرفه... شبیه محصولاتی هست که طراحیش هنوز در مرحله beta گیر کرده!

نظر

• به نظر من این 2 تا بحثه اول انقلاب دوم روبه جلو رفتن(اصلاحات)...دوستانی که به دنبال انقلاب جدیدی هستن به نظرم یکمی دارن احساساتی برخورد میکنن!اگر 1 خورده دقیقتر فکر کنیم میبینیم که واقعا قرار نیست هر سال 1 انقلاب جدیدی وجود داشته باشه.بحث اینکه اصلا مطلوب هست که هر سال 1 گوشی با طراحیه کاملا متفاوت از اپل ببینیم بماند...بازم تاکید میکنم دقیقتر نگاه کنید.صفحه بزرگتر بار نگهایه بهتر،اسپیکر هایه بهتر،ایرپاد،دوربین بهتر،داک جدید،سی پی یو جدید،وای فایه بهتر،مهندسی طراحی جدید کل گوشی....(از قید lte هم بگذریم) ایا همه اینا کافی نیست؟سواله من از دوستان منتقد اینه خیلی ها تیم کوک رو متهم به درجا زدنو...میکنن.منم مثله همه شما عاشق استیو بودم ولی ایا واقعا زمانی که ایشون در اپل بود تفاوت 3g با 3gs چقدر بود؟

نظر

• خدا خیرت بده مصطفی.

اما گویا این رفیقمون تصمیم گرفته تا قبل غروب رکورده ارشدا رو هم بشکنه!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

من فکر میکنم دوستان از این قبیل یه کم تنبلن( البته ببخشید ها). بد نیست همیشه دنبال لقمه آماده نگردیم و منتظر شنیدن جواب فقط از سایرین نباشیم !
          بهتره یه کم به خودمون هم زحمت بدیم و اول خودمون دنبال جواب سوالاتمون بگردیم و در نهایت اقدام به طرح سوال کنیم!

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
            لس آنجلس تایمز برای مثال قید کرده ۱.۴ درصد سقوط.
            http://www.latimes.com/business/tech...,4663994.story
            تو برنامه خود ایفون ، برنامه stocks که مربوطه به سهامه، صبح زده بود رفته بالا

iPhone, Tapatalk

نظر

• من ایفون for s خریدم 4 روز بعدش 200 هزار تومان زیر قیمت فروختم به امید اینکه ایفون 5 بیاد بخرم و اصلا پیشمان نیستم ولی حیف در مملکتی زندگی میکنم که فروشنده های موبایل تا میتونند گران میفروشند ولی چیزی به نام انصاف تا حالا نشنیدن خوش به حال دوستانی که خارج از ایران زندگی میکنند و میتونند به راحتی از امکانات و قیمت عالی خریداری کنند

نظر

• به نظرم عالیه.ipod touch خیلی توپ بود. آیفونم خیلی دیزاین قشنگی داشت. واقعا اپل شاهکاره. چیزی که هنوزم باعت میشه بعد از 3 سال من احساس قدیمی بودن در مورد آیفون 4 خودم نکنم همین طراحی های اپل بوده . واقعا دمش گرم. اگه تو یوتیوب برید ویدئو از آیفون 5 که دیروز وبلاگ نویسا بررسیش کردن رو ببنید واقعا میفهمید سرعتش چقدر بالا رفته.

نظر

• نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
                  من ایفون for s خریدم 4 روز بعدش 200 هزار تومان زیر قیمت فروختم به امید اینکه ایفون 5 بیاد بخرم و اصلا پیشمان نیستم ولی حیف در مملکتی زندگی میکنم که فروشنده های موبایل تا میتونند گران میفروشند ولی چیزی به نام انصاف تا حالا نشنیدن خوش به حال دوستانی که خارج از ایران زندگی میکنند و میتونند به راحتی از امکانات و قیمت عالی خریداری کنند
                  شما اسم گوشی رو درست بنویس نمیخواد مملکت رو درست کنی

من موندم تا کی همه لفظشون رو درست میکنن
                  تا کی یه سریا میخوان به آیفون بگن اپل
                  تا کی .........؟
                  خدا میدونه
                  خود شما الان باعث گرونی میشی وقتی ما ها با اشتیاق بریم برا خرید محصول مسلما فروشنده ها هم سوء استفاده میکنن
                  از همین الان یه سری احمقا میریزن دم مغازه ها دنبال آیفون 5
                  به خدا اگه ایران نبود از همین الان میرفتم تو صف ولی چون ایرانه سعی میکنم با کمترین قیمت بخرمش

نظر

• من از اولين آيفون تا 4s واقعا عاشق:cm: تكنولوژي و ظاهرش بودم( و البته تو كف خريدنش كه هنوز موفق نشدم) و در هر زمان يه سوپرايز بزرگ از اپل ميديدم و اميدوار بودم آيفون 5 يا ظاهر يا يه تكنولوژي خاص مثل سيري داشته باشه ولي حالا واقعا حالم گرفته شدn:n:
                    ولي چون دفعه اولم هست كه ميخام آيفون جديد رو بگيرم فك كنم بد نباشه.
                    راستي به نظر دوستان من 4S با قيمت پايينتر بخرم يا 5 با قيمت بالاتر اصلا تفاوتش ارزش پول بيشتر داره يا نه؟

نظر

• قیمت سهام آیفون روهمین الان دیدم۶۷۷ دلارکه نسبت به دیروز۷دلارافزایش قیمت داشته.

- - - - - - - - - -

قیمت سهام آیفون روهمین الان دیدم۶۷۷ دلارکه نسبت به دیروز۷دلارافزایش قیمت داشته.

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                        من از اولين آيفون تا 4s واقعا عاشق:cm: تكنولوژي و ظاهرش بودم( و البته تو كف خريدنش كه هنوز موفق نشدم) و در هر زمان يه سوپرايز بزرگ از اپل ميديدم و اميدوار بودم آيفون 5 يا ظاهر يا يه تكنولوژي خاص مثل سيري داشته باشه ولي حالا واقعا حالم گرفته شدn:n:
                        ولي چون دفعه اولم هست كه ميخام آيفون جديد رو بگيرم فك كنم بد نباشه.
                        راستي به نظر دوستان من 4S با قيمت پايينتر بخرم يا 5 با قيمت بالاتر اصلا تفاوتش ارزش پول بيشتر داره يا نه؟
                        شما که میگی ایفون نداری . پس اون 4اس چیه؟
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                          شما که میگی ایفون نداری . پس اون 4اس چیه؟
                          منظورم شكل و ظاهرشه آخه ميخاستم اون4s رو بخرم ولي واستادم تا 5 بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                            منظورم شكل و ظاهرشه آخه ميخاستم اون4s رو بخرم ولي واستادم تا 5 بياد
                            به نظر من 5 بگیر.
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

جالبه . بعضی ها اپل رو آیفون می دونند

البته شوخی بود. اپل درستش بود

نظر

خوشبینانه ترین حالت فقط میشه گفت : iPhone 4ss

Sent from My iPhone 4s

نظر

صبر کنید ..
                                X