اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

سلام دوستان
    همونطور که انتظار می رفت آیفون 5 هم معرفی شد
    http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post746620

نظر خودتون رو در مورد این محصول جدید با ما در در میان بزارید

بد نبود ولی میتونست بهتر باشه
    من بیشتر از فریم دورش که سیاه شده بود خوشم اومده!
    .:amgr:.

نظر

به غیر از ipod touch جدید. همه چیز خیلی خیلی افتضاح بود. اپل یک دونه قابلیت جدید هم معرفی نکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
        بد نبود ولی میتونست بهتر باشه
        من بیشتر از فریم دورش که سیاه شده بود خوشم اومده!
        دقیقا میخواستم همین رو بگم
        خیلی شیک شده قاب دورش

نظر

عاشقشممممممممم
          بعد ایفون 4 اس که حال گیری بود
          این عالیهههههه
          همه چیز تغییر کرده خیلی خوبهههه

نظر

عالی بود، واقعا کیف کردم. درسته بیشتر از اینا انتظار داشتم ولی اپل چیزی کم نزاشته بود
            با این قیمت دلار شاید نتونم آیفون ۵ رو بخرم یا به این زودیا بخرم ولی آیپاد تاچ جدید هم یه چیز دیگه بود. شاید اونو خریدم، اپل ایندفعه دیگه واقعا ترکوند
            کلا حال کردم به همه چیزش

نظر

دوستان الان دو تاپيك عين هم زده شده ؟!!!!
              http://www.i-phone.ir/forums/thread74041.html
              ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 12-09-2012, 11:45 PM

نظر

اي او اس و ايفون اپل به پيشرفت رسيدنن يعني هوشمند بودن و هر سال لازم هست که تکميل تر بشن و امکانات به روز که لازم مردم هست
                رو به اون ها اضافه کنن.
                دقيقا مثل اندرويد که پيشرفته هست و همه يادمون هست که گوگل توي مراسم معرفي نسخه جديد انقلاب نکرد که حالا بعضی دوستان انتظار انقلاب دارن
                نه...اين سيستم عامل ها به اون مرز پيشرفتگي رسيدن و حالا فقط دارن کمبودهاشون رو جبران ميکنن با اضافه کردن امکانات جديد.
                در مورد پردازنده و گرافيک واقعا عالي عمل کرد و مهم نيست چند هسته داره چون اپل هيچ وقت از اين مورد براي تبليغات براي راضي کردن مشتري استفاده نميکنه
                و شما وقتي گوشي رو ميگيري بعد 3 سال ميبيني داره براتون به همون روني و سرعت کار ميکنه دقيقا مثل ايفون 3gs
                طرايحيش هم بهتر شده مخصوصا الوميننيوم بکار رفته بجاي شيشه در پشت که استحکام خيلي بهتري نسبت به شيشه نسل قبلي داره
                در هر صورت شايد اپل مانند بقيه کمپاني ها با اعداد روي کاغذ بازي نکنه ولي تجربه نشون داده اين گوشي تا 3 يا 4 سال اينده ازز نظر سرعت و عملکرد از پس اپديت ها و بازي هاي جديد بر ميايد.

نظر

واسه ایفون هیچ جذابیتی نداشت همه امکاناتش از قبل لو رفته بود مثل ایپد اگه استیو بود حداقل یه چیزی واس سورپرایز داشت.ولی ایپادها خییییلی عالی بودن انگار دوباره میخواد ورقو واس ایپاددبرگردونه چون امشب توی ایپاد حسابی ترکوند.
                  کاشکی میشد وقتی ویدیو کنفرانس اومد یکی واسش زیرنویس فارسی بذاره

نظر

معرفی ایفون 5
                    لینک دانلود ویدیو:

نظر

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگزارید

خوشم نيمد متاسفانه و يكم مانور تبليغاتيش اغراق اميز بود بيشتر ios٦ مطرح هست تا ايفون جديد

نظر

به صورت کلی لذت نبردم از کنفرانس.آیفون 5 همونی بود که پیش بینی شده بود دقیقا و موبه مو.مخصوصا که طرحش از قبل لو رفته بود.
                        سیتم عامل هم که امکانات اضافه شده بیش ترش یا توی اندروید از قبل بوده یا زیاد بدرد بخور نیست
                        من منتطر آیپد مینی بودم که معرفی نشد.
                        one more thing
                        هم تهش نداشت که دیگه بدتر.
                        ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 13-09-2012, 11:40 AM

نظر

سفیدش فکر کنم خیلی بهتر باشه سخت افزار عالیه ولی شکل و قیافه صفر..

- - - - - - - - - -

سفیدش فکر کنم خیلی بهتر باشه سخت افزار عالیه ولی شکل و قیافه صفر..

نظر

با سلام
                            به نظر من کلا پیشرفت خوبی بود ولی بدیش این بود که چون از قبل همه چیزش لو رفته بود زیاد هیجان نداشت آیپاد تاچ جدید بیشتر منو هیجان زده کرد تا آیفون.
                            یه سوالی این قابلیت پانوراما برای آیفون 5 هست یا اینکه واسه ios 6 ؟

نظر

به نظر من اصلا چیز جالبی نداشت !!!

کارایی خاصی یا امکانات خاصی

در کل به نظر من درجا زد اینبار

نظر

صبر کنید ..
                              X