اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سفیدش که زیاد عکس ازش نبود با قاب باریک تیره فکر کنم سیاهش خیلی بیشتر شیک باشه
    ولی ایپاد نانو افتضاح بود حیف اون بندای ساعت قشنگ

نظر

مگه نگفتن قیمتش با 4s یکی هست پس چرا زدن ۶۹۹
      iPhone - Buy iPhone 5 with Free Shipping - Apple Store (Canada)

- - - - - - - - - -

http://store.apple.com/ca/browse/home/shop_iphone/family/iphone

نظر

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگزارید

همش به كنار اين جا رو نگاه
        ImageUploadedByTapatalk1347478649.449422.jpg

نظر

میتونست بهتر باشه ولیکن با توجه به سیاست های اپل من شخصا" بیشتر از این انتظار نداشتم.
          در کل شاید از نظر ظاهری تغییر آنچنانی نکرده ولی از نظر سخت افزاری بدون شک پیشرفت چشم گیری داشته.
          واسه من نازکتر شدنش بهترین مورد بود و با شنیدن این خبر خریدنش واسم حتمی شد

نظر

من فقط در صورتی آیفون ۵ رو میخرم که این آیفونی که دارم خراب بشه ، اپل نتونست من رو متقاعد به خرید یه آیفون جدیدتر کنه.

نظر

كلا بد نبود ولى خدا استيو جابزو رحمت كنه با اون يه حالى ديگه داشت
              همه چي لو رفته بود
              من عاشق ipod nano شدم :d

نظر

نوشته اصلی توسط ghost نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

این قیمت انلاک فکتوریشه! اون قیمت ها که تو کنفرانس گفته شد قیمت های قرار دادیه.

نظر

دوستان توی کنفرانس دقیقا گفتن که این آیفون جدید فقط نانو سیم میخوره یا نه ؟؟

آخه من نمیدونم دیگه باید از کجای سیم کارتم ببرم که بشه نانو

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
                    این قیمت انلاک فکتوریشه! اون قیمت ها که تو کنفرانس گفته شد قیمت های قرار دادیه.
                    قیمت انلاک فکتوری ۴s ۶۵۰ بود
                    یعنی ۴۹ $ گرون تر شده

نظر

مشکیش خیلی عالیه دلمو برد،کی تو ایران می یاد
                      فقط os6 کی برای dl میزارین ؟

نظر

من یمقدار دلخورم چون طراحیش نسب به رقبا اصلا خوب نبود میتونستن بهتر کار کنن خصوصا طراحی پشتش از طرفی تو خود سایت اپل عکس های کامپیوتری آیفون 5 رو گذاشتن و خیلی بهش زرق و برق دادن که بنظرم نشون میده اصلش اونقدر نباید خوب باشه!
                        اپل اسمش به انقلابی بودنش بود اما این دستگاه بنظرم چیز انقلابی نداشت در صورتی که آیفون 4اس با سیری واقعا انقلابی بود یا حتی آیپد3 با نمایشگرش ولی این دستگاه با رقباش زیاد چیزی نداره که من بگم وااااای من باید یه آیفون بخرم!

برای آیپاد ها هم رنگ هایی که گذاشتن خوبه متنوع هست اما رنگ های سرد رو انتخواب کردن و بنظرم چشم نواز نیست برای آیپاد نانو هم خیلی بیش از اندازه شمایلش شبیه نوکیا بود و این اصلا خوب نیست!

خیلی انتظار بیشتری داشتم که اپل کاری کنه مثل همیشه تا من خودم رو مجاب به خرید یه آیفون کنم اما اینبار منتظرم htc هم گوشی هاشو معرفی کنه تا تصمیم بگیرم گوشیم رو به چه گوشی ارتقاء بدم!

اگر استیو زنده بود یقینا کاری میکرد امروز که ما با معرفی آیفون 5 میگیم واااااای خدای من مثل سری های گذشه اما الان....

کلا اصلا راضی نبودم!

نظر

یه چیزی این ذهن منو به خودش مشغول کرده!
                          فاینال ای او اس ۶ موقع انتشار آیفون میاد یا چی؟!
                          .:amgr:.

نظر

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگزارید

اون تفاوتی که مثلا معرفی ایفون ۴ بعد از ۳gs داشت رو به هیچ وجه نداشت.
                            از نظر سخت افزاری مهمترین اتفاق صفحه بزرگتر بود که من مشخا موافقش نبودم به نظر من کوشی ۳.۵ اینچ بهترین حالته
                            به نظر من خیلی بهتر بود به جای باریکتر و سبکتر کردن باطری را بزرگتر میگذاشتن با همان کلفتی و وزن خیلی بهتر بود ۳g خیلی باطری مصرف میکنه و روی ایفون ۴ به زور ۱۲ ساعت با رایتل جواب میده تو خارج از کشور که سرعت بالا روی ۳ g داشتم ظرف ۶ ساعت باطری تموم میشد.

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

Ios 6 ۱۹ سپتامبر قرار بیاد

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                                من یمقدار دلخورم چون طراحیش نسب به رقبا اصلا خوب نبود میتونستن بهتر کار کنن خصوصا طراحی پشتش از طرفی تو خود سایت اپل عکس های کامپیوتری آیفون 5 رو گذاشتن و خیلی بهش زرق و برق دادن که بنظرم نشون میده اصلش اونقدر نباید خوب باشه!
                                اپل اسمش به انقلابی بودنش بود اما این دستگاه بنظرم چیز انقلابی نداشت در صورتی که آیفون 4اس با سیری واقعا انقلابی بود یا حتی آیپد3 با نمایشگرش ولی این دستگاه با رقباش زیاد چیزی نداره که من بگم وااااای من باید یه آیفون بخرم!

برای آیپاد ها هم رنگ هایی که گذاشتن خوبه متنوع هست اما رنگ های سرد رو انتخواب کردن و بنظرم چشم نواز نیست برای آیپاد نانو هم خیلی بیش از اندازه شمایلش شبیه نوکیا بود و این اصلا خوب نیست!

خیلی انتظار بیشتری داشتم که اپل کاری کنه مثل همیشه تا من خودم رو مجاب به خرید یه آیفون کنم اما اینبار منتظرم htc هم گوشی هاشو معرفی کنه تا تصمیم بگیرم گوشیم رو به چه گوشی ارتقاء بدم!

اگر استیو زنده بود یقینا کاری میکرد امروز که ما با معرفی آیفون 5 میگیم واااااای خدای من مثل سری های گذشه اما الان....

کلا اصلا راضی نبودم!
                                ایفون ۴ اس هم معرفی شد یادمه همه گفتن منتظر آیفون ۵ میمونیم!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X