اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

[تبادل نظر] نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگزارید

به نظرم معرفي آيپد ميني بيشتر جذاب باشه البته اگه همه چيش لو نره!

Sent from my iPad2 using Tapatalk

نظر

دوستان اینجا محلی برای نظرات هست نه کل کل فوتبالی!

حرف های بنده تنها نظرات من بود از دوستان انتظار دارم نظرات دیگران رو قبول کنن و رفتاری که برای تیم فوتبال داریم رو برای یک محصول نداشته باشیم طرفداری بی چون چرا هم اشتباهه!

من نظرم اینه که طراحی ابفون مثل آیفون 4 که جا خوردیم از طراحی زیباش نبود تمامیه عکس های داخل سایت اپل عکس های کامپیوتری که زرق و برق الکی داره در صورتی که رقبا طراحی های خوبی دادن هیچ چیز انقلابی درش وجود نداشت در صورتی که در سری های قبلی همیشه یک پارامتر انقلابی دخیل کار بود که یه بمب خبری بوجود میاورد و مارو وادار میکرد که بگیم وااای خدای من, من یه ایفون میخوام!

برای طراحی آیپاد تاچ خیلی ایده خوبی بود که از رنگ های متنوع استفاده کردن اما همه رنگ ها رنگ های سرد بودن و از جذابیتی که میتونست داشته باشه کم میکنه!
      برای آیپاد نانو خیلی طراحیش شبیه نوکیا لومیا بود بنظرم حرکت قشنگی نیست!

من این سری تنها منتظرم گوشی های دیگرو ببینم تا انتخواب کنم و اصلا از اپل راضی نیستم!

نظر

نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
        دانلود فیلم آیفون5 با حجم 28 مگ

Apple - iPhone 5 - It’s so much more
        دوست عزیز نمی شه دانلود کرد

نظر

رنگ سفیدش اگه دقت کنید بالای دکمه Mute خط ها سفید رنگ شدن اما داخل 4s سفید رنگ خط ها مشکی بود

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            دوست عزیز نمی شه دانلود کرد
            میشه !!

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
              فقط من نفهمیدم رمش چقدره ه ؟
              این موضوع رو معمولا هیچ وقت اپل نمیگه ، بعد از اینکه گوشی عرضه شد ، کارشناس ها با تست هایی که میگیرن مقدار رم رو اعلام می کنن .

نظر

اپل موضوعی به نام خلاقیت رو کلا از دستگاه هاش حذف کرده... یک سیر یکنواخت. چیزی که اپل به خاطرش اپل شده بود و اپل مونده بود یواش یواش داره رنگ می بازه!

نظر

دوستان اين قضيه نانو سيم كارت چيه يعني تو ايران آيفون ٥ كاربرد نداره؟ ما كه نانو نداريم نهايتش ميكرد سيم بشه

نظر

فقظ اومده بود یک cpu جدید با صفحه بزرگتر گذاشته بود همین باقیش هم که چیزای باحالش واسه ios 6 بود که واسه4s هم میاد من خودم شخصا 4s ام را عوض نمی کنم و فقط به ios 6 اپدیت میکنم حداقل ایده جدیدی نداشت (مثل سیری در 4s) میتونست از امکانات جدیدی مثل nfc یا usb on the go استفاده کنه
                    خداییش خیلی خوب کار نکرد این بار

نظر

مثل اینکه اپل زیاد خلاقیت به خرج نداده

نظر

من اصلاً متعصب نیستم ولی به نظر شما نانوی ۷ از ۶ شیک تر و کاربردی تره؟

نظر

من مدتها منتظر آمدن این آیفون 5 کذایی بودم و واقعا انتظار خیلی بیشتری داشتم بنظرم حالا که بخاطر سیم کارتشم نمیتونیم استفاده کنیم بهتره از همین آیفون قبلی دست نکشیم و یک آیپاد تاچ جدید بگیریم که واقعا بینظیر بود

نظر

واقعا چیز جدیدی در آیفون معرفی نشد برعکس خانواده آیپاد ! شاید انتظارات ما بالا باشه . مثلا میتونست کمی در سیستم عامل با انسان و حرکات انسانی مانور بده ! کاری که سامسونگ در Galaxy S III کرده .

- - - - - - - - - -
                            ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 13-09-2012, 12:42 AM

نظر

راستی دوستان یه نفر به روزبه عزیز بگه در خط اول این تاپیک ، سلحشور درسته که به اشتباه سلهشور نوشته شده ...

نظر

من یک بار پاسخ ارسال کردم ولی چند بار زده !!!
                                مشکل از کجاست ؟؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X