اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیشب کنفرانس اپل واقعا نا امید کننده بود؛ همه مون منتظر یه انقلاب از طرف اپل بودیم که متاسفانه خبری نشد
    مثلا اینکه آیفون غدا بپزه؛ فکر آدم ها رو بخونه؛ به شارژ احتیاج نداشته باشه و ...
    طراحی بدنه اش هم که افتضاح بود. کاش از طرح پنج ضلعی استفاده میکردن
    واقعا از تیم کوک نا امید شدم. اگر استیو جابز فقید در حیات بود حتما ما رو شگفت زده میکرد و امکانات بالا رو به آیفون اضافه میکرد

نظر

• نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

خوبه. اپل دو سه بار سورپرايز كرده توقع زده بالا. آيفون ديگه به تكامل ظاهري رسيده. مگه پورشه بعد اين همه سال چند بار طراحي عوض كرده؟ واقعا دوست دارم طرحي كه امثال شما مي گن را روي كاغذ بكشن تا ما ببينيم كه چي از اين بهتر ميتونه بزنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• Re: نظرات خود را درباره آیفون 5 با ما در میان بگذارید

نارنجی یه مطلب جدید گذاشته که به نظرم جالبه

گفته شاید پتانسیل جذاب بودن تلفن های همراه تموم شده , گوشی که اپل معرفی کرد جدا از سیستم عامل چیزی کم نداشت از نظر سخت افزار ، احتمالا هر شکل ظاهری دیگه ایم داشت بعد چند ماه باز ازش خسته میشدیم , شاید اون زمان که ایفون 2 جی و 3 جی دسمون میگرفتیم و فکر میکردیم یه چیز خاصه و همه واسشون جالب بود دیگه گذشته
        الان شاید دیگه باید منتظر تکنولوژی های جالبه جدید بود مثه عینک گوگل و احتمالا اپل , یا تلویزیون اپل , یا در اینده چیپ هایی که ممکنه تو بدن کار گذاشته بشن

اگر دقت کنید تو سده ی اخیر هر چیدی یه مدت جالب بوده لپتاپ ها یه زمانی میتازوندن الان جاشون رو دارن به تبلت میدن شاید اسمارت فون ها هم دیگه پتانسیل بیشتر از این جذاب بودن ندارن

نظر

• سلام
          ببخشین من از قیمت ایفون ها سر در نیوردم
          مثلا زده ایفون 4s 99 دلار ....
          میشه یکم توضیح بدین .

نظر

• فقط یک جمله میتونم در مورد محصولات اپل،مخصوصا این خوشگله آخری بگم: واقعا کار کردن باهاشون لذت بخشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirag نمایش پست ها
              سلام
              ببخشین من از قیمت ایفون ها سر در نیوردم
              مثلا زده ایفون 4s 99 دلار ....
              میشه یکم توضیح بدین .
              این قیمتا به این معنی که شما از یک اپراتور خاص خط خریداری میکنی و اگه دوست داشته باشی که گوشیت 4s باشه اونو به قیمت 99 دلار بهت میفروشن ولی اما هزینه های اون اپراتور میاد پایین بودن قیمت گوشی رو پر میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                نارنجی یه مطلب جدید گذاشته که به نظرم جالبه

گفته شاید پتانسیل جذاب بودن تلفن های همراه تموم شده , گوشی که اپل معرفی کرد جدا از سیستم عامل چیزی کم نداشت از نظر سخت افزار ، احتمالا هر شکل ظاهری دیگه ایم داشت بعد چند ماه باز ازش خسته میشدیم , شاید اون زمان که ایفون 2 جی و 3 جی دسمون میگرفتیم و فکر میکردیم یه چیز خاصه و همه واسشون جالب بود دیگه گذشته
                الان شاید دیگه باید منتظر تکنولوژی های جالبه جدید بود مثه عینک گوگل و احتمالا اپل , یا تلویزیون اپل , یا در اینده چیپ هایی که ممکنه تو بدن کار گذاشته بشن

اگر دقت کنید تو سده ی اخیر هر چیدی یه مدت جالب بوده لپتاپ ها یه زمانی میتازوندن الان جاشون رو دارن به تبلت میدن شاید اسمارت فون ها هم دیگه پتانسیل بیشتر از این جذاب بودن ندارن
                میخواستم من بنویسم دیدم زحمتشو کسیدی دستت درست...

نظر

• منم پیشنهاد میکنم دوستان این مطلب رو بخونن
                  http://narenji.ir/5411-%D9%BE%D8%A7%...A2%D9%88%D8%B1
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

واقعن باعث تاسف بعد تعجبه كه هنوز بعضي از دوستان كه زير مجموعه خانواده اپل هم هستند دم از تغيير نكردن ايفون ميزنن...اخه اگر بنا بود با هر بار تغيير تكنولولوژي در ساختار سيستم عامل و قدرت سخت افزاري ظاهر هم عوض ميشد كه ديگه فرقي با برندهاي ديگه نميكرد...
                    در ضمن اونايي كه از بدوتولد ايفون با اون بودن خيلي بيشتر از بقيه از محصولات جديد اپل لذت ميبرن چون پله پله تكامل پيدا ميكنه بدون اينكه فرمت اصليشو كه ما عاشقش هستيم از دست بده...
                    اميدوارم هر چه زودتر به بازار ايران برسه اين شاهكار دنياي تكنولوژي...

روحش شاد

نظر

توي سايت اپل زده كه قابليت پاناروما به ٤ اس هم اضافه ميشه، بنابراين اين قابليت در ios٦ هست نه ايفون ٥

نظر

• به نظر من هنوز هم آیفون عالیه ولی در همون حد iphone 4 مونده.
                        من الان علاوه بر آیفون یه گالاکسی s 3 هم دارم .تنها برتری که تو آیفون میبینم و تو گالاکسی نمیبینم فقط itunes هست وگرنه اینایی که اپل تو کنفرانس به عنوان ویژگی های جدید معرفی کرد مدتهاست تو بقیه برندها داره استفاده میشه.
                        من به شخصه اگه مثلا گالاکسی هم یه چیزی مثل آیتیونز داشت با این روند کند اپل به خصوص تو آیفون دیگه بیخیالش میشدم.
                        هرچند آیفون حس متفاوت بودن به آدم میده.
                        ولی جدا برا آیپادها آپگرید عالی بود و میشه واقعا نسخه جدید بهش گفت.
                        ویرایش توسط sarataibi : https://i-phone.ir/forums/member/30839-sarataibi در ساعت 13-09-2012, 11:12 PM

نظر

من الان آيفون ٤ دارم و ميخوام ٥ بخرم.به نظرتون كي بفروشم و چند ميتونم بفروشم.٣٢ مشكي.

نظر

• دوست گلم فعلا عجله نکن بزار بیاد تو بازار حداقل یه ماه دست ملت باشه بعد بخر..
                            آیفون 4 رو هم وقتی بفروش که سریع 5 رو بخری.
                            این تجربه شخصیه منه

نظر

• iphone5 unlock تو امریکا چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
                                iphone5 unlock تو امریکا چنده؟
                                شما كه عضو قديمي هستي شما چرا
                                Compare specifications between iPhone models. - Apple Store (U.S.)
                                ٦٤ گيگ ٨٤٩$

نظر

صبر کنید ..
                                X