اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بقیه مشخصات هم هست
    مدل کارت گرافیک ، صدا ، لن کارت و وایرلس مهمه

نظر

• سلام.

چند تاسوال دارم...

1.فرمت برنامه های قابل نصب روی مک چیه؟

2.تو نصب هر بازی که میاد،بر روی مک مشکلی پیدا نمیکنم به هیچ وجه؟؟؟آخه همیشه رو بازیا سیستم عامل مورد نیاز رو ویندوز میزنه نه مک...

3.میشه یه اسکرین شات از دسکتاپ و قسمت به قول خودمون My Computer اگه داره بذارید برام..؟؟

4.امکان نصبش در کنار ویندوز 8 هم هست که هر دو رو داشته باشم...؟؟؟

5.مک چه برتری نسبت به ویندوز داره؟؟؟

6.و در آخر اینکه اصلا کار عاقلانه ای هست این کار و ارزششو داره؟؟؟

ممنون میشم یکی یکی و کامل پاسخم رو بدید.ببخشید که طولانی شد...

نظر

• ببخشید Chimera و dsdt چی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
          سلام.

چند تاسوال دارم...

1.فرمت برنامه های قابل نصب روی مک چیه؟

2.تو نصب هر بازی که میاد،بر روی مک مشکلی پیدا نمیکنم به هیچ وجه؟؟؟آخه همیشه رو بازیا سیستم عامل مورد نیاز رو ویندوز میزنه نه مک...

3.میشه یه اسکرین شات از دسکتاپ و قسمت به قول خودمون My Computer اگه داره بذارید برام..؟؟

4.امکان نصبش در کنار ویندوز 8 هم هست که هر دو رو داشته باشم...؟؟؟

5.مک چه برتری نسبت به ویندوز داره؟؟؟

6.و در آخر اینکه اصلا کار عاقلانه ای هست این کار و ارزششو داره؟؟؟

ممنون میشم یکی یکی و کامل پاسخم رو بدید.ببخشید که طولانی شد...
          ۱. DMG
          ۲. دقیقا به مشکل میخوری و باید منتظر باشی که یا نسخه مکینتاش اون بازی بیاد٬ یا یکسری راه حل هست که توصیه نمیشه چون نمیتونی فول پرفرمنس نتیجه بگیری .
          ۳.
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۴. بله
          ۵ و ۶ . بله حتما تجربه کنید٬ حوصله کنید و بعد از مدتی متوجه میشید که چرا کاربرهای اپل با وجود کاستی هایی که هست باز هم به محصولات این شرکت تا این حد وابسته هستند.

نظر

• ممنونم از پاسخ های کاملتون....

1.این که من وقتی یه ویندوز 8 هم در کنار مکینتاشم داشته باشم،برا نصب بازی ها مشکلی ندارم دیگه قاعدتا،ولی میتونید بهم حدودی بگید که چه قدر طول میکشه که یه بازی برا پلفتفرم مک(بعد از نسخه ویندوزی)بیاد؟

مورد بعدی این که من لپ تاپم Z500 سری جدید هست با این کانفیگ:

CPU:i7 3612
            RAM:8GB
            HDD:1TB
            GPU:GeForce 740M-2GB

و اینم میدونم که سیستمم واسه مک زیادم هست...

2.آخر ما نفهمیدیم مکینتاش یا هکینتاش درسته؟یکی هستن یا فرق دارن؟

3.میشه تو خود انجمن بهم یه لینک بدید که آموزش نصب مک در کنار ویندوز 8 یا 7....باشه؟؟؟؟

4.اگر من سی دی مکینتاش نسخه آخرش یعنی Lion رو از بیرون بخرم،فرقی تو نصبم نداره که؟؟؟یعنی طوری نباشه که من حتما میتونم فقط یه نسخه ی خاص مک رو رو لپ تاپم نصب و تجربه کنم...Lion میخوام،شایدم باهاش حال کردم و نسخه بعدیش (Maverick) که اومد،بازم به نصب و استفادش ادامه بدم...

ببخشید که سرتون رو درد آوردم...تو زمینه ی اپل زیاد اطلاعاتی ندارم...

ممنونم اگر بازم پاسخم رو به ترتیب و کامل بدید...

نظر

• نوشته اصلی توسط PouriaTech نمایش پست ها
              ممنونم از پاسخ های کاملتون....

1.این که من وقتی یه ویندوز 8 هم در کنار مکینتاشم داشته باشم،برا نصب بازی ها مشکلی ندارم دیگه قاعدتا،ولی میتونید بهم حدودی بگید که چه قدر طول میکشه که یه بازی برا پلفتفرم مک(بعد از نسخه ویندوزی)بیاد؟

مورد بعدی این که من لپ تاپم Z500 سری جدید هست با این کانفیگ:

CPU:i7 3612
              RAM:8GB
              HDD:1TB
              GPU:GeForce 740M-2GB

و اینم میدونم که سیستمم واسه مک زیادم هست...

2.آخر ما نفهمیدیم مکینتاش یا هکینتاش درسته؟یکی هستن یا فرق دارن؟

3.میشه تو خود انجمن بهم یه لینک بدید که آموزش نصب مک در کنار ویندوز 8 یا 7....باشه؟؟؟؟

4.اگر من سی دی مکینتاش نسخه آخرش یعنی Lion رو از بیرون بخرم،فرقی تو نصبم نداره که؟؟؟یعنی طوری نباشه که من حتما میتونم فقط یه نسخه ی خاص مک رو رو لپ تاپم نصب و تجربه کنم...Lion میخوام،شایدم باهاش حال کردم و نسخه بعدیش (Maverick) که اومد،بازم به نصب و استفادش ادامه بدم...

ببخشید که سرتون رو درد آوردم...تو زمینه ی اپل زیاد اطلاعاتی ندارم...

ممنونم اگر بازم پاسخم رو به ترتیب و کامل بدید...
              ۱. مشخص نیست٬ بستگی به شرکت سازنده اون بازی داره٬ معمولا اگر بازی ای بخواد نسخه مکینتاش بده همون موقع ها که نسخه ویندوز میده نسخه مکینتاش هم میده .
              ۲. مکینتاش به سیستم عامل مکبوک ها٬ آی مک و مک پرو میگن. هکینتاش به همون نسخه که قابل نصب روی دستگاه های دیگه ( مثل لپ تاپ های مارک دیگه یا دسکتاپ ها ) هست میگن. ( نصب مکینتاش روی بقیه دستگاه ها یا همون هکینتاش به شما لذت کارکرد با مکینتاش رو نمیده٬ کلا به نظرم باید مکینتاش رو روی محصولات اپل تجربه کرد )
              ۳. فکر میکنم توی این بخش پیدا کنی : بخش هکینتاش
              ۴. آخرین نسخه مکینتاش در حال حاضر Mountain Lion هست٬ شما نمیتونید اونو روی لپ های مارک غیر اپل نصب کنی! برای این منظور باید نسخه هکینتاش اونو تهیه کنی. و هر نسخه جدیدی که اومد شما باید بگردی دنبال نسخه هکینتاش اون .

نظر

• مدل لپ تاپ هم این هست قابل نصب هستش؟؟
                Toshiba Satellite A665D-S6059
                چه ورژنی از مک باید نصب شه الان میخوام نصب کنم هکینتاش

نظر

• سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
                  مدل لپ تاپ هم این هست قابل نصب هستش؟؟
                  Toshiba Satellite A665D-S6059
                  چه ورژنی از مک باید نصب شه الان میخوام نصب کنم هکینتاش
                  دوست عزیز گویا پردازنده شما AMD هست نه intel
                  بنابراین نمیتونید از ورژن های جدید استفاده کنید چون اکثرا برای اینتل منتشر میشن(اگرچه ورژن هایی برای amd هم هست)
                  ضمن اینکه اگر تا حالا سابقه ی نصب هکینتاش رو نداشتید،راه بسیار طولانی در پیش دارید تا بتونید هکینتاش رو به صورت کامل و صحیح بالا بیارید
                  خود من در نسخه iAktos L1 بیشتر از ۷۰ بار نصب کردم و پاک کردم تا به جایی رسیدم که هکینتاش من درست کانفیگ شه و اکثر موارد درست کار کنن
                  در کل هم بعد از مدتی استفاده به این نتیجه رسیدم هیچ چیز خود دیوایس های اپل نمیشه و هماهنگی ای که سخت افزار و نرم افزار اپل با هم دارن،هیچ دیوایسی با mac os نداره
                  در کل mac os رو فقط باید با یه دستگاه اپل تجربه کرد تا ازش لذت برد
                  این تجربه من بود
                  اما با کمال میل تا جایی که دانششو داشته باشم برای نصب هکینتاش به کاربرا کمک خواهم کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                  ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 30-08-2013, 01:11 AM

نظر

• سلام
                    من یک سوال قبل از نصب به ذهنم رسید.
                    اگه من با دیسک بونیتی فلش رو آماده کنم پس باید سیستم عامل OS x رو که دانلود کردم روی یک فلش دیگه بریزم؟

ممنون

نظر

• سلام لطفا" بگید که من روی لپتاپ زیر چه نسخه ایی از سیستم عامل مک رو میتونم نصب کنم و چطوری؟ بطور کامل راهنمایی کنید - خیلی ممنون

لپتاپ دل 5110

پردازنده core i3 2330m
                      رم 6گیگ
                      گرافیک1 اینتل3000
                      گرافیک2 nvidia 525m یک گیگ
                      ویرایش توسط sajadteb : https://i-phone.ir/forums/member/86415-sajadteb در ساعت 12-09-2013, 10:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sajadteb نمایش پست ها
                        سلام لطفا" بگید که من روی لپتاپ زیر چه نسخه ایی از سیستم عامل مک رو میتونم نصب کنم و چطوری؟ بطور کامل راهنمایی کنید - خیلی ممنون

لپتاپ دل 5110

پردازنده core i3 2330m
                        رم 6گیگ
                        گرافیک1 اینتل3000
                        گرافیک2 nvidia 525m یک گیگ
                        حتی برای Mountain Lion هم مشکلی نخواهید داشت.

آموزش های نصب هکینتاش در انجمن موجوده ! :

آموزش ها

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                          حتی برای Mountain Lion هم مشکلی نخواهید داشت.

آموزش های نصب هکینتاش در انجمن موجوده ! :

آموزش ها
                          مشکل من اینجاست که به سیستم عامل مک یا کسی مک داشته باشه دسترسی ندارم برای ساختن فلاشه مک - چیکار کنم؟

نظر

• سلام
                            من با استفاده از transmac فایل های مورد نظر را روی usb ریختم ولی هنگام بوت هیچ کاری نمی کرد ... بعد از کلی تحقیق و آزمون و خطا فهمیدم که bootloader وجود نداره و از نسخه های قدیمی تر اون هم نمی شه برای ML3U استفاده کرد و موقع بوت ریست می کنه ... پس باید بعد از ریختن اطلاعات ایمیج روی فلش یه سیستم عامل مک داشته باشی و bootloader را روی فلش نصب کنی که من این کار را کردم و تونستم که مراحل نصب مک را با موفقیت طی کنم ولی موقع بوت با kernel pinc مواجه می شم که اصلا علت اون را نمی دونم ... تعدادی از تنظیمات customize را تغییر دادم ولی باز هم اتفاقی نمی افته و همه چیز مثل قبله

مشخصات سیستم:
                            GA-p61-USB3-B3
                            intel core i3 2100
                            nVIDIA GeForce 9500 GT

سیستم من با این نسخه از مک سازگار هست یا نه؟
                            اصلا کسی از دوستان تونسته روی مادر بردهای خانواده H61 این نسخه از iatkos را نصب کنه یا نه؟
                            واقعا از سرچ توی نت خسته شدم ... لطفا کمک کنید

نظر

• سازگاره
                              اين بار تو كاستومايز تيك گزينه ها رو نزن و بعد از نصب ككست ها رو نصب كن ببين بالا مياد يا نه

نظر

• دوست عزیز این کار را هم انجام دادم ... به نظرم می رسه که با گرافیک مشکل داشته باشه، ولی مطمئن نیستم ... یه احتمال خیلی ضعیف هم به cpu می دم

در ضمن chamelon مربوط به ML هم اجرا نمیشه و من اون را با bootloader مربوط به فلش اجرا می کنم ... به نظرتون مشکلی وجود داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X