اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hosseinfar30 نمایش پست ها
    خودم هم همین فکر رو کردم یک dvd دیگه امتحان کردم بازم همین جور بود ...باز اون رو رو فلش زدم وباز همین جور بود
    به نظرتون این به خاطر این نیست که بایوس من از نوع uefi هست...
    بله ممكنه از همين باشه چون بايوس ارور ميده يا شايدم نسخه مك شما ايراد داره

نظر

• من ml3u که مخصوص کامپیوتر های uefi هست رو دانلود کردم مشکلی ندارم الان فقط این که بوت لودر ندارم و باید از روی فلش خود مک بوتش کنم ...
      بوت لودر دیگه که نصب میکنم باز همون جور میشه .....

نظر

من ml3u که مخصوص کامپیوتر های uefi هست رو دانلود کردم مشکلی ندارم الان فقط این که بوت لودر ندارم و باید از روی فلش خود مک بوتش کنم ...
        بوت لودر دیگه که نصب میکنم باز همون جور میشه .....
        با multi beast بوت لودر chimera رو نصب كنيد

نظر

• سلام دوستان
          من مک اسنوپارتم رو تازه آپ دیت کردم و پس وردم روی مکم تازه گذاشته ام و بعد ویندوز ۸ نصب کردم حالا مکم بعداز ریستارت بالا نمی آد یعنی بعد از ریستارد روی تصویر گیر می کنه وباید با نگه داشتن پاور خاموش بشه .
          ۱- حالا برای گیر کردن موقع ریستارت چکار کنم بعد از نصب آپ دیت ها نیاز به ریستارت دارد خاموشم نمی تونم بکنم نرم افزاری.
          ۲- مک ۱۰.۶.۸ پرو ۵ آی است یه سوال دیگه من اینه مک اورجینال چیه مال من ارجیناله یا نه. لاین جدید ارجینال حساب میشه یانه یا خلاف کپی رایت من مسافرم دارم می رم اون ور آب؟

ویرایش توسط ehsan7437 : https://i-phone.ir/forums/member/138213-ehsan7437 در ساعت 27-09-2013, 02:43 PM

نظر

• دوستان یه سؤال در رابطه با نصب هکینتاش داشتم:
            اگه هکینتاش روی لپ تاپ ایسوس نصب کنم، دقیقن مثل مک روی مکبوک هست؟؟ چه فرق هایی داره؟؟
            بعد همه امکانات و کارهای مکبوک در اختیارم قرار میگیره دیگه؟؟ (مثل ساین کردن برنامه های اپ(با اکانت iresign) و یا کار با xcode و برنامه نویسی برای اپل)
            آخرین ورژن مک به صورت هکینتاش در دسترس هست؟؟

نظر

• دوستان میشه روی VMWare هم نصب کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
                دوستان میشه روی VMWare هم نصب کرد؟
                بله. آموزش هم تو انجمن هستش.
                .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
                  دوستان یه سؤال در رابطه با نصب هکینتاش داشتم:
                  اگه هکینتاش روی لپ تاپ ایسوس نصب کنم، دقیقن مثل مک روی مکبوک هست؟؟ چه فرق هایی داره؟؟
                  بعد همه امکانات و کارهای مکبوک در اختیارم قرار میگیره دیگه؟؟ (مثل ساین کردن برنامه های اپ(با اکانت iresign) و یا کار با xcode و برنامه نویسی برای اپل)
                  آخرین ورژن مک به صورت هکینتاش در دسترس هست؟؟
                  کسی نبود جواب ما رو بده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
                    دوستان یه سؤال در رابطه با نصب هکینتاش داشتم: اگه هکینتاش روی لپ تاپ ایسوس نصب کنم، دقیقن مثل مک روی مکبوک هست؟؟ چه فرق هایی داره؟؟ بعد همه امکانات و کارهای مکبوک در اختیارم قرار میگیره دیگه؟؟ (مثل ساین کردن برنامه های اپ(با اکانت iresign) و یا کار با xcode و برنامه نویسی برای اپل) آخرین ورژن مک به صورت هکینتاش در دسترس هست؟؟
                    سلام
                    منظورتون از فرق ، چه فرق هایی است؟
                    ساین رو نمیدونم ولی با Xcode میشه به خوبی کار کرد.
                    اگر شما یک بار هکینتاش را نصب کنید میتوانید از سرور اپل به صورت مستقیم هکینتاش خود را آپدیت کنید.

نظر

• سلام من هکینتاشم رو اپدیت کردم ... بعد از اپدیت دیگه صدا کار نمیکنه ...kext کارت صدام رو دانلود کردم ولی باز صذا نیومد...
                      بنظرتون چی کارش کنم ....مک من الان 10.8.5.......کارت صدای منم اینه Realtek ALC887
                      ویرایش توسط hosseinfar30 : https://i-phone.ir/forums/member/94858-hosseinfar30 در ساعت 23-09-2013, 11:12 AM

نظر

سلام من هکینتاشم رو اپدیت کردم ... بعد از اپدیت دیگه صدا کار نمیکنه ...kext کارت صدام رو دانلود کردم ولی باز صذا نیومد...
                        بنظرتون چی کارش کنم ....مک من الان 10.8.5.......کارت صدای منم اینه Realtek ALC887
                        سلام
                        اگر با فونت معمولی هم بنویسید به پست رسیدگی میشه.
                        توی MultiBeast جدید یک درایو صدا جدید معرفی شده اون رو نصب کنید ببینید چی میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
                          سلام
                          منظورتون از فرق ، چه فرق هایی است؟
                          ساین رو نمیدونم ولی با Xcode میشه به خوبی کار کرد.
                          اگر شما یک بار هکینتاش را نصب کنید میتوانید از سرور اپل به صورت مستقیم هکینتاش خود را آپدیت کنید.
                          منظورم از فرق همون کار با اکانت iResign هستش؛ سرویسی که برای نصب اپ های کرک شده روی دیوایس جیلبریک نشده انجام میشه و نیاز به مک داره برای ساین کردن (معتبر کردن) برنامه ها.
                          آیا این سرویس واسه هکینتاش هم مثل مک هست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
                            سلام
                            اگر با فونت معمولی هم بنویسید به پست رسیدگی میشه.
                            توی MultiBeast جدید یک درایو صدا جدید معرفی شده اون رو نصب کنید ببینید چی میشه.

بازم درست نشد ...به این عکس نگاه کنید ..
                            مثل این که نصبه ولی نمیونم چرا کار نمیکنه گرافیک
                            .شبکه همه کار میکنه ولی این نه....

نظر

بازم درست نشد ...به این عکس نگاه کنید ..
                              مثل این که نصبه ولی نمیونم چرا کار نمیکنه گرافیک
                              .شبکه همه کار میکنه ولی این نه....

مشخصات سیستمتون چیه؟

انگار یک مشکل همگانی هست.
                              من فعلا وقت ندارم این تاپیک رو بخونم ، شما فعلا بخون ببین مشکلت حل میشه یا نه
                              http://www.tonymacx86.com/audio/7620...ek-alc8xx.html
                              ویرایش توسط amin7x : https://i-phone.ir/forums/member/135933-amin7x در ساعت 25-09-2013, 07:40 PM

نظر

• شما يكبار اون ككست رو حذف كن و دوباره نصب كن توسط multi beast . ببين حل ميشه يا خير

نظر

صبر کنید ..
                                X