اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
    مشخصات سیستمتون چیه؟

انگار یک مشکل همگانی هست.
    من فعلا وقت ندارم این تاپیک رو بخونم ، شما فعلا بخون ببین مشکلت حل میشه یا نه
    Mountain Lion: Optimized AppleHDA for Realtek ALC8xx
    سیستم من :
    cpu: intel core i3
    ram: 8 gb
    mother bord: gigabyte GA - H61ma-d2v
    graphic: AMD Radeon HD 6570

نظر

• دوستان باورتون نمیشه وقتی AppleHDA رو پاک کردم درست شد دیگه هیچی نصب نکردم خودش درست شد

نظر

• سلام دوستان
        من مک اسنوپارتم رو تازه آپ دیت کردم و بعد ویندوز ۸ نصب کردم بعد تو مک از من خواست
        که برای حفظ اطلاعاتم پسورد قرار دهم (نرم افزار( Filevault )
        من هم پس ورد روی مکم گذاشتم صد بارم باهاش لوگ این شدم راحت ولی بعد از نصب در ریستارت گیر کرد و با Safemode این مشکلو حل کردم ولی حالا ازم مستر پسورد می خواد. اونیکه ظاهرا روز خرید روش گذاشته اند حالا من چطور مستر پسوردمو حذف کنم
        مک ۱۰.۶.۸ پرو ۵ آی MC700 است یه سوال دیگه من اینه مک اورجینال چیه مال من ارجیناله یا نه. لاین جدید ارجینال حساب میشه یانه یا خلاف کپی رایت من مسافرم دارم می رم اون ور آب؟
        ویرایش توسط ehsan7437 : https://i-phone.ir/forums/member/138213-ehsan7437 در ساعت 27-09-2013, 11:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan7437 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من مک اسنوپارتم رو تازه آپ دیت کردم و بعد ویندوز ۸ نصب کردم بعد تو مک خواست
          که پسورد برای حفظ اطلاعاتم قرار دهم (نرم افزار( Filevault )من پس وردم روی مکم گذاشتم صد بارم استفاده کردم ولی بعد از نصب در ریستارت گیر کرد و با Safemode این مشکلو حل کردم ولی حالا ازم مستر پسورد می خواد اونیکه ظاهرا روز خرید روش گذاشته اند حالا من چطور مستر پسوردمو حذف کنم
          مک ۱۰.۶.۸ پرو ۵ آی MC700 است یه سوال دیگه من اینه مک اورجینال چیه مال من ارجیناله یا نه. لاین جدید ارجینال حساب میشه یانه یا خلاف کپی رایت من مسافرم دارم می رم اون ور آب؟
          مكتون به احتمال زياد اورجيناله و راستي سؤال تون خيلي گنگه يكبار ديگه مطرح كنيد

نظر

• سلام به همه دوستان
            یه چندتا سوال در مورد سیستم عامل جدید مک mavericks دارم که ممنون میشم جواب بدین
            1-اول اینکه در قسمت هکنتاش اصلا این os نبود چون در مرحله آزمایشی هست معرفی نکردین؟
            2-این os رو میشه همراه با ویندوز 8 رو Pc نصبید؟طوری که برای ویندوز مشکلی ایجاد نکنه! و اینکه دوست ندارم مجازی اجرا کنم میخوام کامل نصب بشه؟
            3-نسخه 10.8 مک چی میشه همراه با 8 نصبید؟
            ممنون
            موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooz3 نمایش پست ها
              سلام به همه دوستان
              یه چندتا سوال در مورد سیستم عامل جدید مک mavericks دارم که ممنون میشم جواب بدین
              1-اول اینکه در قسمت هکنتاش اصلا این os نبود چون در مرحله آزمایشی هست معرفی نکردین؟
              2-این os رو میشه همراه با ویندوز 8 رو Pc نصبید؟طوری که برای ویندوز مشکلی ایجاد نکنه! و اینکه دوست ندارم مجازی اجرا کنم میخوام کامل نصب بشه؟
              3-نسخه 10.8 مک چی میشه همراه با 8 نصبید؟
              ممنون
              موفق باشید
              سلام
              ١ - اين لينك اموزش نصب ماوريكس به صورت هكينتاش : http://www.i-phone.ir/forums/thread90103.html
              ٢ - بله نصب ميشه كامل هم نصب ميشه
              ٣ -بله ميشه من خودم ١٠.٨.٢ رو روي ويندوز ٨ نصب كردم

نظر

• سلام
                روی cpu amd میشه این os نصب کرد؟

نظر

• خير نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                    خير نميشه
                    ممنون
                    باید مجازی نصب کنم ؟؟
                    راستی چرا نمیشه ؟؟؟؟مگه چه فرقی دارن؟
                    a10-5700

نظر

• اينو ميتونين دانلود و نصب كنين : ( از سايت اصلي هازارد )
                      hazard 10.6.1 intel/amd
                      لينك تورنت :
                      http://thepiratebay.se/torrent/52035...made_by_Hazard

نظر

• سلامو خسته نباشیدببخشید چند وقته مک mavericks رو نصب کردم رو لپ تاپ و چند وقتیه باهاش کار میکنم حالا usb2 کار نمیکنه و من فقط یه پورت usb3 دارم میشه راهنمای کنید مشکل از کجاس؟

نظر

• چون در هنگام نصب تيك اين گزينه وجود نداره و ساپورت نميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                            اينو ميتونين دانلود و نصب كنين : ( از سايت اصلي هازارد )
                            hazard 10.6.1 intel/amd
                            لينك تورنت :
                            http://thepiratebay.se/torrent/52035...made_by_Hazard
                            ؤوی مجازی همه چی میشه نصب کرد ؟دیگه cpuکه مهم نیست ؟

نظر

• سلام
                              من می خوام mavericks و به صورت هکینتاش رو لپ تاپم نصب کنم مدل لپ تاپم asus n550jv هستش ولی هر کاری می کنم وارد محیط نصب نمی شه با فلش می خوام نصب کنم فلش و هم بوت کردم ولی وقتی بعد از انتخاب درایو فلش قبل از اینکه آرم اپل بیاد ارور میده می گه بعد 5ثانیه ریست می شه نمی دونم چیکار کنم شاید با گرافیک intel fh 4600 مشکل داره لطفا کمکم کنید

نظر

• از نسخه هاي ديگه مثل mountai lion استفاده كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X