اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من بعد از نصب mountain lion روی کامپیوتر مشکل بوت رو دارم،حتما باید با فلش بوت کنم وگرنه ارور زیر و میده

نظر

• سلام به همه ی دوستان
      من روی سیستمم مانتاین لیون 10.8.1 رو نصب کردم اما مشکلم اینه که از 6 مگ رم من فقط دو تاشو می شناسه !و سیستم روی حالت 32 بیت اجرا می شه ! ممنون می شم کمک منید تا این مشکل رو حل کنم.

نظر

• باید به صورت 64 بیت بوت کنید Multi best مخصوص ml رو دانلود کنید و از تا bootloder option نصبش کنید .
        تا تمام رم هاتونو بشناسه
        موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman_mi نمایش پست ها
          باید به صورت 64 بیت بوت کنید Multi best مخصوص ml رو دانلود کنید و از تا bootloder option نصبش کنید .
          تا تمام رم هاتونو بشناسه
          موفق باشید
          ممنون داداش.
          می شه بیشتر توضیح بدید ؟دقیقا کدوم یکی رو از قسمت آپشن نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
            ممنون داداش.
            می شه بیشتر توضیح بدید ؟دقیقا کدوم یکی رو از قسمت آپشن نصب کنم؟
            یه راه دیگه هم هست که از بوتلودر کمیلون استفاده کنید و توسط برنامه chamelon wizard تیکه بوت به صورت 64 بیت رو بزنید

نظر

• سلام
              من iATKOS L2 رو نصب کردم همه قطعات منو شناخت از جمله کارت گرافیکم که ATI 4890 1GB. اما جلوش نوشته ۵ مگابایت!
              در حالی که 1 گیگ باید باشه. چه کار باید انجام بدم؟
              مشکلم حل شد. (با نصب kext کارت گرافیکم) با تشکر از siwa ی عزیز
              ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 05-05-2013, 11:38 AM

نظر

• سلام لطفا منو راهنمایی کنید من این سوال در یک قسمت دیگری از انجمن \رسید م ولی جوابی دریافت نکردم

سلام همان طور که از شکل معلوم هست مشکم اینه
                راه حلی به زهنتون میاد؟
                مشخصات CPU
                amd athlon 64 x2 dual core processor 5000

---------------------------------------
                MMX instructions
                3DNow! technology
                SSE / Streaming SIMD Extensions
                SSE2 / Streaming SIMD Extensions 2
                SSE3 / Streaming SIMD Extensions 3
                AMD64 / AMD 64-bit technology ?
                EVP / Enhanced Virus Protection ?
                VT / Virtualization technology

نظر

• نوشته اصلی توسط asdesz نمایش پست ها
                  سلام لطفا منو راهنمایی کنید من این سوال در یک قسمت دیگری از انجمن \رسید م ولی جوابی دریافت نکردم

سلام همان طور که از شکل معلوم هست مشکم اینه
                  راه حلی به زهنتون میاد؟
                  مشخصات CPU
                  amd athlon 64 x2 dual core processor 5000

---------------------------------------
                  MMX instructions
                  3DNow! technology
                  SSE / Streaming SIMD Extensions
                  SSE2 / Streaming SIMD Extensions 2
                  SSE3 / Streaming SIMD Extensions 3
                  AMD64 / AMD 64-bit technology ?
                  EVP / Enhanced Virus Protection ?
                  VT / Virtualization technology
                  همه همه گزینه های قسمت آبشاری بالای پیا خطا این مشکل رو دارن؟
                  cpu شما مجازی سازی رو پشتیبانی میکنه؟

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    همه همه گزینه های قسمت آبشاری بالای پیا خطا این مشکل رو دارن؟
                    cpu شما مجازی سازی رو پشتیبانی میکنه؟

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                    والا متوجه سوال اولتون نشدم در مورد سوال دوم بله ساپورت میکنه اتفاقا در پایین نوشتم چه چیزهایی ساپورت میکنه همچنین sse3 هم پشتیبانی میکنه
                    خیلی ممنون

نظر

• کسی مشکل کاره متوجه نشد

نظر

• سلام
                        خواهش میکنم به این 2 سوال من پاسخ بدین .
                        سوال اول : من در همه سایت ها دیدم که برای نصب mountain lion باید در مرحله نصب ، در Disk Utility ، کل هارد رو فرمت کنیم . ولی من میخوام ویندوز و مک رو در کنار هم داشته باشم و هارد رو فرمت نکنم .
                        من یکی از آموزش های سایت شما رو دیدم که گفته بود باید یه پارتیشن جدید با حجم 30 گیگ و فرمت hfs+ با برنامه partition manager بسازیم تا setup بتونه این پارتیشن رو شناسایی کنه . من این کارو انجام دادم .
                        میخوام ببینم الان که من این پارتیشن مخصوص اپل رو ساختم ، در چه مرحله ای از نصب باید این پارتیشن رو انتخاب کنم ؟ باید توی disk utility این پارتیشن رو انتخاب کنم ؟ من گیج شدم تو این مرحله از نصب . اصلا امکانش هست روی این پارتیشن به صورت جداگانه مک نصب کرد ؟

سوال دوم : اگه موفق شدم مک رو روی اون پارتیشن نصب کنم ، چجوری باید ویندوز و مک رو دوال بوت کنم ؟ یاید با برنامه Chemileon این کار رو انجام بدم ؟ باید قبل از نصب این کارو انجام بدم تو ویندوز ؟ یا باید توی مک این کارو انجام بدم ؟ تو رو خدا کمکم کنین آقا . ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط Alirezad126 نمایش پست ها
                          سلام
                          خواهش میکنم به این 2 سوال من پاسخ بدین .
                          سوال اول : من در همه سایت ها دیدم که برای نصب mountain lion باید در مرحله نصب ، در Disk Utility ، کل هارد رو فرمت کنیم . ولی من میخوام ویندوز و مک رو در کنار هم داشته باشم و هارد رو فرمت نکنم .
                          من یکی از آموزش های سایت شما رو دیدم که گفته بود باید یه پارتیشن جدید با حجم 30 گیگ و فرمت hfs+ با برنامه partition manager بسازیم تا setup بتونه این پارتیشن رو شناسایی کنه . من این کارو انجام دادم .
                          میخوام ببینم الان که من این پارتیشن مخصوص اپل رو ساختم ، در چه مرحله ای از نصب باید این پارتیشن رو انتخاب کنم ؟ باید توی disk utility این پارتیشن رو انتخاب کنم ؟ من گیج شدم تو این مرحله از نصب . اصلا امکانش هست روی این پارتیشن به صورت جداگانه مک نصب کرد ؟

سوال دوم : اگه موفق شدم مک رو روی اون پارتیشن نصب کنم ، چجوری باید ویندوز و مک رو دوال بوت کنم ؟ یاید با برنامه Chemileon این کار رو انجام بدم ؟ باید قبل از نصب این کارو انجام بدم تو ویندوز ؟ یا باید توی مک این کارو انجام بدم ؟ تو رو خدا کمکم کنین آقا . ممنون .

درود در کنار این که دوستان به پرسش دوست گرامیمون پاسخ میدن که پرسش منم هست چون میخوام iatkos ml3u رو لپ تاپم که Dell XPS L502x کنار ویندوز 8و 7 ام نصب کنم و دیگه این که آیا می تونم این نسخه رو روی هارد اکسترنال نصب کنم؟

نظر

• یکی بیاد سوال منم جواب بده

نظر

• سلام من سیپیوم amd core 2 هست میخوام مک نصب کنم میشه و کدوم نسخه رو دانلود کنم؟

نظر

• این همه انلاین یک نفر نیست پاسخ بده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X