اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بر همه اساتید
    من میخواهم به تازگی برنامه نویسی برای ایفون رو شروع کنم برای همین میخوام از هکینتاش برای نصب x-code استفاده کنم الان میخواهم x-code 4.3.1 رو نصب کنم گویا این ورژن با مک لایون 10.7.3 سازگار من سیستمم اینتل هست میخواستم اگر ممکنه لینک اموزش و این نسخه از هکینتاش رو بدید ممنون میشم

نظر

• خب Xcode مخصوص ورژن خودتون رو نصب کنید. بخوایید به ۱۰.۷.۳ برید اذیت میشید خیلی سخته اما ۱۰.۷.۲ راحته

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
        خب Xcode مخصوص ورژن خودتون رو نصب کنید. بخوایید به ۱۰.۷.۳ برید اذیت میشید خیلی سخته اما ۱۰.۷.۲ راحته
        نمیشه اول 10.7.2 رو نصب کرد بعد اپدیتش کنم به 10.7.3 اخه من به سختی تونستم یک لینک سالم از x-code 4.3.1 پیدا کنم ورژن های پایین تر همه پاک شدن
        اگر زحمتی نیست اموزش همین 10.7.2 رو بدید ممنون میشم!

نظر

• اساتید محترم ممنون میشم کمک کنید!

نظر

• سلام من قبلا ١٠.٦ داشتم و راحت از اپ استور با اكانتم دانلةد مي كردم و لي از وقتي ١٠.٧ ريختم ارور مي ده تازه به ايكلاد هم وصل نمي شه
            چي كار كنم؟

---------------------------------
            undead 4 ever

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI009 نمایش پست ها
              نمیشه اول 10.7.2 رو نصب کرد بعد اپدیتش کنم به 10.7.3 اخه من به سختی تونستم یک لینک سالم از x-code 4.3.1 پیدا کنم ورژن های پایین تر همه پاک شدن
              اگر زحمتی نیست اموزش همین 10.7.2 رو بدید ممنون میشم!
              آپدیت کردن هکینتاش به همین راحتی نیست مثل مک هایی که روی کامپیوتر های اپل هست ، برای ۱۰.۷.۲ باید این رو نصب کنید طریقه نصب هم مثل بقیه هست.:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post711807

نظر

• نوشته اصلی توسط undead نمایش پست ها
                سلام من قبلا ١٠.٦ داشتم و راحت از اپ استور با اكانتم دانلةد مي كردم و لي از وقتي ١٠.٧ ريختم ارور مي ده تازه به ايكلاد هم وصل نمي شه
                چي كار كنم؟

undead 4 ever
                روی کدوم نسخه هستید؟ درایور های شبکتون رو کامل شناخته؟ باید با چیز پی ان کانکت بشید.

نظر

روی کدوم نسخه هستید؟ درایور های شبکتون رو کامل شناخته؟ باید با چیز پی ان کانکت بشید.
                  10.7.2 iatkos
                  اينترنت وصله و راحت از ايتونز بدون چيز بي ان دان مي كنم ولي مك اپ استور ارور مي ده

undead 4 ever

نظر

• تازه از وقتي ١٠.٧ ريختم پر*وك**سي فا*ير*م هم كار نمي كنه با ١٠٠ تا اكانت تست كردم وقتي بازش مي كنم اينترنت قطع مي شه وقتي مي بندمش هم ديگه وصل نمي شه بايد رياستارت كنم!
                    كمك!!!!!!

undead 4 ever

نظر

• سلام بر عزیزان هکینتاشی.
                      دوستان من از نسخه ۱۰.۷.۱ هکینتاش به ۱۰.۷.۳ اپدیت زدم و از اون اپدیت کردم به ۱۰.۷.۴. بدون اینکه در boot loader مک تغییری ایجاد کنم. یا اینکه چیزی رو از multi beast دوباره تیک دار کنم. هیچ مشکلی هم ندارم. فقط خواستم بدونم که اگر از ۱۰.۷.۴ به ۱۰.۷.۵ بخوام اپدیت کنم. با این شرایط مشکلی پیش میاد واسم؟؟؟!
                      thnx

نظر

10.7.2 iatkos
                        اينترنت وصله و راحت از ايتونز بدون چيز بي ان دان مي كنم ولي مك اپ استور ارور مي ده

undead 4 ever
                        مک اپ استور هنوز *****اش برای بعضی از isp ها موجوده من خودم روی مک بوکم هنوزم که هنوزه با چیز پی ان دانلود میکنم.

نظر

تازه از وقتي ١٠.٧ ريختم پر*وك**سي فا*ير*م هم كار نمي كنه با ١٠٠ تا اكانت تست كردم وقتي بازش مي كنم اينترنت قطع مي شه وقتي مي بندمش هم ديگه وصل نمي شه بايد رياستارت كنم!
                          كمك!!!!!!

undead 4 ever
                          اون مشکل از پروک**فایر هست ، ورژن درستش رو پیدا کنید نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                            سلام بر عزیزان هکینتاشی.
                            دوستان من از نسخه ۱۰.۷.۱ هکینتاش به ۱۰.۷.۳ اپدیت زدم و از اون اپدیت کردم به ۱۰.۷.۴. بدون اینکه در boot loader مک تغییری ایجاد کنم. یا اینکه چیزی رو از multi beast دوباره تیک دار کنم. هیچ مشکلی هم ندارم. فقط خواستم بدونم که اگر از ۱۰.۷.۴ به ۱۰.۷.۵ بخوام اپدیت کنم. با این شرایط مشکلی پیش میاد واسم؟؟؟!
                            Thnx
                            سلام، وضعیت شما جالبه که به مشکل بر نخوردید ولی برای ۱۰.۷.۵ دست نگه دارید چون این نسخه برای کسانی هست که به شیر کوهی میرن ، شما هم که هکینتاش هستی از قوانین مک پیروی نمیکنه پس نیازی نیست به این نسخه بری زمانی که شیر کوهی اومد میتونین به صورت مستقیم هکینتاشش رو نصب کنید.

نظر

اون مشکل از پروک**فایر هست ، ورژن درستش رو پیدا کنید نصب کنید.
                              hز خود سایت بروک***سی فایر دان کردم.
                              شما نسخه دیگه ای دارد بذارید برای دانلود به من بیغام خصوصی بدید.
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط most نمایش پست ها
                                سلام بر عزیزان هکینتاشی.
                                Thnx
                                شما چه جوری اپدیت کردید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X