اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
    دوستان دانلود من تا 3.74 گیگ رفتم ولی یکهو قطع شد از اول شروع شد ... این یعنی بدترین بدشناسی
    دقیقا مال بنده هم اینطوری شد
    تازه ۲ مرطبه

نظر

• نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
      ادریس جان جواب پست بالاییش هم میدی بی زحمت ... خیلی مردی داداش ...
      در واقع سئالم اینه : من که این برنامه رو خریدم و الان هم روی اکانتم هست و 30 دلار نا قبل هم ازم کم شد الان فایل دانلودی رو از دوستم گرفتم نمیتونم اکانت خودم رو توی اطلاعات فایل دانلودی بزنم ... یعنی که یه روز اپل نزاشت این نسخه های مجانی آپدت بشوند من هم نمیتونم آپ کنم یا منی که خریدم و روی اکانتم هست میتونم آپ کنم ؟ ( مثلا )

شما كه خريديد نميتونيد آپديت كنيد ؟؟؟

با اكانتي كه خريدي دانلود نكردي ؟؟؟ در اصل خريدي ولي از فايل دانلودي كس ديگه اي ميخواي استفاده كني ؟؟؟

واضح تر توضيح ميدي ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r.nafas نمایش پست ها
        دقیقا مال بنده هم اینطوری شد
        تازه ۲ مرطبه
        بعد چه کار کردید ؟ دوباره دانلود کردید ؟

نظر

• دوستان من توی Preview هر موقع میخوام کلمه ای رو توی دیکشنری پیدا کنم نمیتونم از کلید میانبر مخصوصش استفاده کنم در حالی که توی safari به راحتی با command+control D این کار رو انجام میدم .شما نمیدونید دلیلش چی هست؟از شما هم همینطوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
            شما كه خريديد نميتونيد آپديت كنيد ؟؟؟

با اكانتي كه خريدي دانلود نكردي ؟؟؟ در اصل خريدي ولي از فايل دانلودي كس ديگه اي ميخواي استفاده كني ؟؟؟

واضح تر توضيح ميدي ؟؟؟
            آخ شرمنده من اینو ندیدم ادریس جان

با اکانت خودم خریدم ولی نمیتونم دانلود کنم همش تا آخر یا وسط میاد قطع میشه
            دقیقا ... خریدم ولی از فایل دانلودی کس دیگه استفاده میکنم ... حالا چی میشه ؟ یعنی عملا اونی که خودم با اکانت خودم خریدم سوخت شد ؟
            به نظرت از همین استفاده کنم یا برم با اکانت خودم دانلود کنم ؟
            اگه یه روزی اپل جلوی این نسخه ها رو گرفته ( احتمالش کمه ولی اگه گرفت ) منی که این نسخه را با اکانت خودم نصب کردم و توی اکانت من هم لایون خریداری ده ، مشکلی ژیش میاد ؟ یعنی باید برم لایون رو از اکانت خودم باز دوباره دانلود کنم ؟

نظر

• سلام دوستان من از 5 شنبه زدم دانلود بشه با سرعت 32 کیلوبایت (البته قطع هم کردم وسطش) از همین لینکی که اینجا هست
              و دارم الان نصب می کنم به صورت بوت خبرش رو میدم d:

نظر

• دوستان من نسخه که توی سایت بود رو الان نصب کردم جاوا رو هم نصب کردم هییییییچ مشکلی نمی بینم
                بی خودی پول زبون بسته واسه مک ندین وقتی مشکلی نیست :d
                خلاصه من راضیم الان مثل بنز برنامه ها هم سر جاشه بدون هیچ مشکلی و کند شدنی

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                  دوستان دانلود من تا 3.74 گیگ رفتم ولی یکهو قطع شد از اول شروع شد ... این یعنی بدترین بدشناسی
                  حالا باز زدم دانلود ... تا فردا ساعت 11 شب طول داره ... ولی فایل دانلود شدش رو از یکی از دوستام گرفتم ... یک سوال داشتم ... اینی که من دارم دانلود میکنم از اکانت خودم با اینی که دوستم بهم داده فرق داره ؟ من عین فایل دانلود رو ازش گرفتم مشخصات اکانت کجای فایل هست ؟ میشه تغییر داد که بیاد روی اکانت خودم ؟

یکسوال دیگه ... چجوری میتونم از ورِن 10.6.8 که الان توش هستم یه نسخه بردارم که اگه خواستم بتونم بدونه اینکه به 10.6.4 برگردم مستقیم به همین 10.6.8 برگردم؟
                  منم همين مشكل را دارم ، از appstore خريدم ولي دانلود نمي تونم بكنم ، ميشه از يك نفر ديگه فايل دانلود رو گرفت ولي با لايسنس خودم نصب كنم ؟ 

نظر

• مشکل در نصب

سلام من dvd lion رو خریدم تامیام برم برای نصب این ارورو میده یه بار دیگه هم ریستور کردم ولی بازم نشد
                    الان رو 10.6.8.combo هستم لطفا راهنمایی کنید

An error occurred while preparing the installation. Try running this application again.

نظر

• نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                      آخ شرمنده من اینو ندیدم ادریس جان

با اکانت خودم خریدم ولی نمیتونم دانلود کنم همش تا آخر یا وسط میاد قطع میشه
                      دقیقا ... خریدم ولی از فایل دانلودی کس دیگه استفاده میکنم ... حالا چی میشه ؟ یعنی عملا اونی که خودم با اکانت خودم خریدم سوخت شد ؟
                      به نظرت از همین استفاده کنم یا برم با اکانت خودم دانلود کنم ؟
                      اگه یه روزی اپل جلوی این نسخه ها رو گرفته ( احتمالش کمه ولی اگه گرفت ) منی که این نسخه را با اکانت خودم نصب کردم و توی اکانت من هم لایون خریداری ده ، مشکلی ژیش میاد ؟ یعنی باید برم لایون رو از اکانت خودم باز دوباره دانلود کنم ؟
                      فعلا که مشکلی نیست استفاده کن

زمانی هم اگه مشکل پیش بیاد شما که خریدی خیالت راحته میری دانلود میکنی نسخه اصلی رو

من که از همین لینک ها دانلود کردم مشکلی ندارم حتی آپدیت هم شد

نظر

• نوشته اصلی توسط tetra نمایش پست ها
                        سلام من dvd lion رو خریدم تامیام برم برای نصب این ارورو میده یه بار دیگه هم ریستور کردم ولی بازم نشد
                        الان رو 10.6.8.combo هستم لطفا راهنمایی کنید

An error occurred while preparing the installation. Try running this application again.
                        احتمالا دی وی دی خریداری شده مشکل داره

من خودم دانلود کردم زدم رو usb memory و نصب کردم بی مشکل

نظر

• سلام دوستان من نصب کردم مشکلی که دارم توی قسمت Devices قسمتی به اسم Macintosh HD ندارم اکثر فایل هام انجاست با سرچ پیدا میشه ولی می خوام مثل سنو باشه سمت راست فایندر ام

نظر

• من دارم از اپ استور دانلود میکنم اینترنتم 2mb ه ولی 2 روز طول میکشه چرااااا? راستیredeem code هم اومد

نظر

• نمیدونم این آموزش نصب رو فلش اشتباهه یا من اشتباه میکنم ولی هر چی نوشته رو اجرا میکنم ولی بعد از وارد کردن سورس اصلا ریستور روشن نمیشه !

نظر

• وقتی lion از appstore میخری و دانلود میکنی کجا ذخیره میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X