اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط x ray نمایش پست ها
    من همین الان نصب کردم هیچ مشکلی نبود !
    فقط تو این نیم ساعت دوبار کرش کرد !!!!

بار دوم یه پیغام عجیب داد تا حالا ندیده بودم !!! :
    این مشکل یه چیزی مثل بلو اسکزین در ویندوز هست و اشکال مچ نبودن سخت افزار با یه نرم اقزار هست اگر یه بار دو باره اصلا توجه نکنید ولی اگر تعدادش زیاده باید به فکر آپدیت باشید اگر فقط توی لیون این مشکلو دارید شابد شرایط لارم لیون نو ندارید

نظر

• من هم از طریق محیط مک نصب کردم و تا حالا مشکلی نیست
      فقط یه مشکلی بود که کلافم کرده بود
      اونم scroll کردن برعکسش بود اونم خوشبختانه با سرچ کردن تو نت راه ش رو پیدا کردم
      فقط میترسم رو آیمک م نصب کنم چون همه عکسام رو iphoto هستش
      به نظر شما این فایل اینستالی که رو این نصب کردم ببرم رو آیمک درست نصب میشه
      من چون از نصب clean install میترسم بزنم همه چی رو خراب کنم
      ممنون میشم جواب بدین

نظر

• من هم که فردای روزی که اومد یعنی 2 روز پیش خریدم ... اینترنت خودم که قطع شد مجبور شدم با وایمکس 512 دانلود کنم ... به خاطر وی#پی ان 3 دفعه قطع شد ... ولی اینبار فقط اولش با وی=پی ان وصل شدم و دانلود شروع کردم و سپس قطع کردم و وی=پی ان رو قطع کردو و بعد ریزوم کردم ... حوشبختانه از دیروز بعد از ظهر تا الان 3 گیگ دانلود شده ... ببینیم ما هم لایون دار میشیم یا نه ... البته من خریدم همون روز

نظر

• من فکر میکنم خیلی فرقی با gm اش نکرده

نظر

• بالاخره برای من هم دانلودش تمام شد و نصب کردم .. اولش خیلی کند بالا اومد اما دفعات بعدی خیلی سرعتش از قبل بهتر شده ..

نظر

• برای کسانی که می پرسند بیلدش چنده؟

نظر

• دوستان این قضیه مشکلات تایپ فارسی و جدا بودن حروف و اشکال در خروجی فرمت doc که بشه متن تولید شده رو بعدا تو آفیس ویندوز هم راحت باز کرد تو نسخه لیون حل شده؟ میشه دیگه با خیال راحت همه جوره حتی واسه تایپ بی مشکل فارسی از مک استفاده کرد و کامل بیخیال ویندوز شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroushy نمایش پست ها
                  دوستان این قضیه مشکلات تایپ فارسی و جدا بودن حروف و اشکال در خروجی فرمت doc که بشه متن تولید شده رو بعدا تو آفیس ویندوز هم راحت باز کرد تو نسخه لیون حل شده؟ میشه دیگه با خیال راحت همه جوره حتی واسه تایپ بی مشکل فارسی از مک استفاده کرد و کامل بیخیال ویندوز شد؟
                  نه هنوز :d

نظر

• نوشته اصلی توسط Ialireza نمایش پست ها
                    نه هنوز :d
                    یعنی حتی یه روزنه امید هم نیس؟ انتظار داشتم حداقل تو این نسخه جدید یکم بیشتر زبون فارسی رو تحویل بگیره عمو استیو !!!

نظر

• خب منم از ديروز گذاشتم دانلود از لينك آقا آرين انشاالله ٢ روز ديگه حدودا دانلود ميشه

نظر

• من چرا ایتونرم نمیاد؟؟میگه باید اپدیت کنی ولی تو سافت ور اپدیت نمیاد

نظر

• ایتونز رو دستی نصب کنید
                          اخرین ورژن ۱۰.۴ هست !

نظر

• دوستان دانلود من تا 3.74 گیگ رفتم ولی یکهو قطع شد از اول شروع شد ... این یعنی بدترین بدشناسی
                            حالا باز زدم دانلود ... تا فردا ساعت 11 شب طول داره ... ولی فایل دانلود شدش رو از یکی از دوستام گرفتم ... یک سوال داشتم ... اینی که من دارم دانلود میکنم از اکانت خودم با اینی که دوستم بهم داده فرق داره ؟ من عین فایل دانلود رو ازش گرفتم مشخصات اکانت کجای فایل هست ؟ میشه تغییر داد که بیاد روی اکانت خودم ؟

یکسوال دیگه ... چجوری میتونم از ورِن 10.6.8 که الان توش هستم یه نسخه بردارم که اگه خواستم بتونم بدونه اینکه به 10.6.4 برگردم مستقیم به همین 10.6.8 برگردم؟

نظر

• بايد combo 10.6.8 رو دانلود كني

نظر

• ادریس جان جواب پست بالاییش هم میدی بی زحمت ... خیلی مردی داداش ...
                                در واقع سئالم اینه : من که این برنامه رو خریدم و الان هم روی اکانتم هست و 30 دلار نا قبل هم ازم کم شد الان فایل دانلودی رو از دوستم گرفتم نمیتونم اکانت خودم رو توی اطلاعات فایل دانلودی بزنم ... یعنی که یه روز اپل نزاشت این نسخه های مجانی آپدت بشوند من هم نمیتونم آپ کنم یا منی که خریدم و روی اکانتم هست میتونم آپ کنم ؟ ( مثلا )

نظر

صبر کنید ..
                                X