اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
    نمیدونم این آموزش نصب رو فلش اشتباهه یا من اشتباه میکنم ولی هر چی نوشته رو اجرا میکنم ولی بعد از وارد کردن سورس اصلا ریستور روشن نمیشه !

باید از پنجره سمت چپ درایو فلش رو بکشی و در destination رها کنی در اصل باید در فیلد پایین یه مقصد برای ریستور معرفی کنید

دقت کنید تا فلش رو به فرمت mac os extended juornal فرمت نکنید موفق به نصب لایون نخواهید شد

نظر

• دوستان من موقع نصب لیون ازDVD BOOATABLE استفاده کردم و الان ۲ تا USER درست کرده.یکی به اسم alihps و دیگری guest...
      ولی من انجوری نخواسته بودم...میشه guest را پاک کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط navid.jackbauer نمایش پست ها
        دوستان من توی preview هر موقع میخوام کلمه ای رو توی دیکشنری پیدا کنم نمیتونم از کلید میانبر مخصوصش استفاده کنم در حالی که توی safari به راحتی با command+control d این کار رو انجام میدم .شما نمیدونید دلیلش چی هست؟از شما هم همینطوره؟
        کسی مشکل من رو نداره؟

نظر

• سلام بالاخره من بدون هیچ مشکلی دی ال کردم این فعلا اولین خان! الان که رو آیکون راست کلیک کردم show package زدم بعدم contents منتهی تو این contents فایلی به اسم shared suport نداره که بخوام اون instaler کپی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
            سلام بالاخره من بدون هیچ مشکلی دی ال کردم این فعلا اولین خان! الان که رو آیکون راست کلیک کردم show package زدم بعدم contents منتهی تو این contents فایلی به اسم shared suport نداره که بخوام اون instaler کپی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!
            سلام، این فایلی هست که سمت چپ نوشته install mac os x همون فولدر فایل installesd.dmg هست!!

نظر

• دقیقا در این لحظه برای سومین بار دارم از اول دانلود میکنم
              همه کسایی که کرک دانلود کردن نصب کردن ایراداشم دراوردن
              ما که مثلا خواستیم قانونی بخریم هنوز نمیتونیم دانلود کنیم
              sigpic

نظر

• دوستانی که نصب کردن* !
                قبل از نصب بک آپ بگیریم حتما ؟! بعد از نصب همه چیز رو پاک میکنه یا عین آپدیت های قبلی فقط آپگرید میشه و هیچی پاک نمیشه ؟!؟!

نظر

• مشکل

نوشته اصلی توسط omidam نمایش پست ها
                  سلام بالاخره من بدون هیچ مشکلی دی ال کردم این فعلا اولین خان! الان که رو آیکون راست کلیک کردم show package زدم بعدم contents منتهی تو این contents فایلی به اسم shared suport نداره که بخوام اون instaler کپی کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  دوستنا کسی نیستش در این موردی که دوستمون گفت بگه مشکل چیه منم همین مشکل رو دارم یکی راهنمایی کنه لطفا

نظر

• من اینو دی ال کردم

بعد روش کلیک کردم این اومد

راست کلیک کردم show package اینارو زدم منتهی اون فایل shared suport نیس !!! ببینید

نظر

• نوشته اصلی توسط skywalker نمایش پست ها
                      دقیقا در این لحظه برای سومین بار دارم از اول دانلود میکنم
                      همه کسایی که کرک دانلود کردن نصب کردن ایراداشم دراوردن
                      ما که مثلا خواستیم قانونی بخریم هنوز نمیتونیم دانلود کنیم
                      آخ منم همین زجرو کشیدم ... 3 بار دانلود کردم 2 بار تا ته ته رفت و قطع شد ... الانم اینترنت خودم نیست دارم با 512 دانلود میکنم که انگار تا فردا شب طول داره ...

فقط دوستان ... من 2 باری که تا ته رفت و قطع شد با وی -پی=ان نبودم و انگار اون ته میخواد دوباره وصل شه به سرور های اپل ارور میده و قطع میشه

دفعه اول هم با وی پی=ان بودم شانس ما 450 مگ مونده بود قطع شد ...

دوستان کسی هست بدون وی=پی ان ریزوم کرده باشه کامل کامال دانلود شده باشه ؟ یا به خاطر همون تهش باید حتما با وی-پی ان بود؟

بعد یه نکته دیگه اینکه من اصلا ریزوم ندارم دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
                        من اینو دی ال کردم

بعد روش کلیک کردم این اومد

راست کلیک کردم show package اینارو زدم منتهی اون فایل shared suport نیس !!! ببینید

دوست عزیز توی shared support فایل installesd هست !
                        شما خوده installesd رو دانلود کردید
                        درسته دیگه نباید باشه
                        در صورتی نسخه اصلی رو از اپل استور گرفته باشید اون فولدر میاد !

نظر

• نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                          آخ منم همین زجرو کشیدم ... 3 بار دانلود کردم 2 بار تا ته ته رفت و قطع شد ... الانم اینترنت خودم نیست دارم با 512 دانلود میکنم که انگار تا فردا شب طول داره ...

فقط دوستان ... من 2 باری که تا ته رفت و قطع شد با وی -پی=ان نبودم و انگار اون ته میخواد دوباره وصل شه به سرور های اپل ارور میده و قطع میشه

دفعه اول هم با وی پی=ان بودم شانس ما 450 مگ مونده بود قطع شد ...

دوستان کسی هست بدون وی=پی ان ریزوم کرده باشه کامل کامال دانلود شده باشه ؟ یا به خاطر همون تهش باید حتما با وی-پی ان بود؟

بعد یه نکته دیگه اینکه من اصلا ریزوم ندارم دیگه
                          اگه اینجوریه بگین لطفا حواسمون جمع باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                            دوست عزیز توی shared support فایل installesd هست !
                            شما خوده installesd رو دانلود کردید
                            درسته دیگه نباید باشه
                            در صورتی نسخه اصلی رو از اپل استور گرفته باشید اون فولدر میاد !

خب حالا چیکا کنم ؟؟ همین install بریزم رو فلش؟؟؟؟!!!! اینکارو میکنم این ارور میده!!!!!!

نظر

• دوستان من Lion رو کلا با *** دانلود کردم!!!!! که هیچ!!!!! به سلامتی تموم شد برای بار اول!!!!!
                              ولی بعدش Xcode 4.1 رو دانلود کردم ولی این بار به پیشنهاد یکی از دوستان فقط برای وصل شدن از *** استفاده کردم بعد *** رو قطع کردم و به دانلود ادامه دادم که اونم خوشبختانه بدون هیچ مشکلی تموم شد!!!!
                              یعنی *** فقط برای وصل شدن لازم . اینطور حداقل به نظر میرسه!!!

نظر

• بالاخره نصبش کردم از تمومی بکس الخصوص آرین جان شاهین جان و معین جان آقا بهروز گل و تمامی بچه ها کمال تشکر دارم دمتون هات.

فعلا که مشکلی ندارم سرعتش که خوبه اتفاقا خیلی هم دما پایین اومده !!!* جالبه!

نظر

صبر کنید ..
                                X